ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:15
    Сафарито на Скаут тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.8 еп.6
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.23
  • 17:00
    "Готъм" - сериал, с.3 еп.12
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.9
Пълна програма
  • 15:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 17:00
    "Стрелeцът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Уилчм Хоуп, Ема Самс, Антъни Уорън, Питър Йунгблуд Хилс, Питър Йунгблуд Хилс, Райън Макклъски и др.
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 12:10
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
  • 18:40
    Куриози
  • 19:00
    Лека атлетика: Лятна универсиада в Неапол, пети ден, директно
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:55
    Тенис: Уимбълдън 2019, полуфинали, мъже, директно
  • 21:00
    Тенис: Уимбълдън 2019, полуфинали
  • 23:15
    Новини
  • 23:20
    Волейбол: Лятна универсиада в Неапол, финал, жени
Пълна програма
  • 15:20
    X Games - Austin
  • 16:10
    Strongman Champions League
  • 17:00
    Sports Adventure
  • 17:25
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Страсбург - Анже, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Милуол - Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:15
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол, Купа на африканските нации: трети 1/4-финал
  • 17:00
    Футбол, Купа на африканските нации: четвърти 1/4-финал
  • 19:00
    WRC - обзор на изминалите кръгове
  • 20:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

AXN Black 15:45
Морски тюлени; сезон 2, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2018
Viasat Explorer 15:45
Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 2
FilmBox Basic 15:50
Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
EPIC Drama 16:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 15:35
Спорт
Eurosport 16:00
Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, пети ден
Eurosport HD 16:00
Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, пети ден
Film Plus HD 16:00
Тенис: Катерина Бондаренко - Кристина Плишкова (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
Nova Sport 16:00
Баскетбол: Ховентут - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 15:39
Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
HBO 2 15:40
"Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, [12+]
AXN Black 15:45
Морски тюлени; сезон 2, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2018
HBO 15:45
"Goosebumps 2: Призрачен Хелоуин", хорър - комедия, САЩ, 2018; реж. Ари Сандъл, с Джеръми Рей Тейлър, Мадисън Айсман, Калийл Харис, Уенди МакЛендън-Кови, Кен Джонг, [12+]
HBO HD 15:45
"Goosebumps 2: Призрачен Хелоуин", хорър - комедия, САЩ, 2018; реж. Ари Сандъл, с Джеръми Рей Тейлър, Мадисън Айсман, Калийл Харис, Уенди МакЛендън-Кови, Кен Джонг, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}