ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    История.bg 1200 години от рождението на Методий/п/
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
Пълна програма
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.8 еп.5
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.22
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.3 еп.12
  • 11:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.8
Пълна програма
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5 /п/
  • 09:10
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
  • 10:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 09:30
    Лека атлетика: Международен турнир в Люцерн
  • 11:05
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап, обзор
  • 12:10
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
Пълна програма
  • 07:30
    Лека атлетика: Международен турнир в Люцерн
  • 09:30
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи и девойки до 23 години в Швеция, първи ден
  • 10:30
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи и девойки до 23 години в Швеция, втори ден, директно
  • 12:00
    Тенис: Уимбълдън 2019, полуфинали, жени
Пълна програма
  • 07:50
    Crusty Demons Broken Records 1
  • 08:40
    X Games Heroes
  • 09:05
    X Games Heroes
  • 09:30
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Астън Вила, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дижон - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 11:00
    Футбол, Купа на африканските нации: първи 1/4-финал
  • 13:00
    Футбол, Купа на африканските нации: втори 1/4-финал
Пълна програма
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Fox Crime 08:15
Броукънуд - втори сезон, еп. 2
Viasat Explorer 08:20
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 10
EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Viasat History 08:35
Митични зверове, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 09:00
Олимпийски игри: "От лагер до медал"
Sky Sports 08:30
Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
Film Plus 09:00
Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Travel TV 09:00
Спорт и приключения

Всички предавания

Филми

Telekabel 08:20
Детски свят - Новите приключения на Пинокио
MGM 08:25
"Първа лига" - игрален филм, САЩ, с Том Беринджър, Чарли Шийн.
EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Cinemax 08:40
"Господар", романтична драма, Индия, 2018; реж. Рохена Гера, с Тилотама Шоме, Вивек Гомбер, Гитанджали Кулкарни, Рахул Вохра, Дивия Сет Шах, [12+]
HBO 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}