ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:00
    Пътеки /п/
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира /п/
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.2 еп.19
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят Джордж" - с уч. на Сара Ланкастър, Кип Пардю, Вивика А. Фокс, Брандън Куин, Оскар Нунез и др.
Пълна програма
  • 08:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 09:00
    Дешифровчикът - филм
  • 10:00
    Светът отгоре - филм
  • 10:30
    Страната на изобретателите - филм
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:35
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2012
  • 08:40
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 09:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 10:35
    Скорпион; сезон 3, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 08:15
    Питбули и бивши затворници: Живот под светлината на прожекторите
  • 09:10
    Питбули и бивши затворници: Денят на Страшния съд
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Свежа кръв
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Бунтът на Юга
Пълна програма
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен"
  • 10:45
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:55
    Битката за Бяла Сълзлийка сериен тв филм /3, последен епизод/
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:00
    Приказките на госпожа Виола: Пролетен концерт /БНТ 2 Варна/п/
  • 10:00
    Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /2 епизод/п/
Пълна програма
  • 08:13
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:25
    The Tom and Jerry Show
  • 08:31
    The Tom and Jerry Show
  • 08:38
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с.2 еп.11 - 13
  • 11:00
    "Снайперисти 3: Обсадата" - екшън, драма, военен (САЩ, 2016), режисьор Уилям Кауфман, в ролите: Чарли Уебър, Скот Адкинс, Том Ейнсли, Ерик Валдес, Данте Баско и др.
  • 12:45
    "След утрешния ден" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.7, 8
Пълна програма
  • 07:45
    "Кой е баща ни?" - комедия (САЩ, 2013), режисьор Кен Скот, в ролите: Винс Вон, Крис Прат, Коби Смълдърс, Брит Робъртсън, Дейв Патън, Боби Мойнихан, Георги Лалов и др.
  • 10:00
    Телепазар
  • 10:15
    "Спечели среща с Тад Хамилтън" - комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Робърт Лукетич, в ролите: Кейт Бозуърт, Джош Дъмел, Тофър Грейс, Нейтън Лейн, Гари Коул, Джинифър Гудуин и др.
  • 12:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    "Приятели" - сериал
  • 09:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал, еп.16 - 18
  • 10:00
    "27 сватби" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролите: Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др.
  • 12:00
    "Лоракс" - анимация, фентъзи (САЩ, 2012), режисьори Крис Рено и Кайл Балда
Пълна програма
  • 07:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.11, 12
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.40, 41
  • 12:00
    "Сега и завинаги" - сериал, с.2 еп.96 - 98
  • 15:15
    "Гласът на България" - музикално шоу, с.6 еп.8
Пълна програма
  • 08:12
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 08:30
    Малки Титани: В готовност
  • 08:39
    Малки Титани: В готовност
  • 08:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Светлина в тунела", драма - мистерия, САЩ, 2010; реж. Клинт Истууд, с Мат Деймън, Сесил Де Франс, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Джей Мор, [12+]
  • 09:10
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
  • 10:55
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
  • 12:10
    "Към планинските върхове", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Ерик Полс, с Даниъл Браун, Питър Мортън, Джоан Майлс, Алиса Ван Хаастърт, Таня Стоун, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Отшелниците", драма, Германия, 2016; реж. Рони Трокер, с Андреас Луст, Ингрид Буркхард, Орзи Тот, Ханес Перкман, Петер Митерутцнер, [12+]
  • 08:50
    "Краят на пътуването", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Соул Диб, със Сам Клафлин, Ейса Бътърфийлд, Пол Бетани, Том Стъридж, Тоби Джоунс, [15+]
  • 10:35
    "Последен удар", драма, Финландия, 2018; реж. Клаус Харо, с Хейки Ноусиайнен, Амос Братерус, Пирио Лонка, Щефан Саук, Перти Свехолм, [12+]
  • 12:10
    "Хубава земя", драма, Италия, 2018; реж. Емануеле Карузо, с Фабрицио Феракане, Лоренцо Педроти, Виола Сарторето, Кристиан Ди Санте, Орфео Орландо, [12+]
Пълна програма
  • 08:15
    Marketplace Africa
  • 08:30
    TBD
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    African Voices
Пълна програма
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 12:00
    "Пожар в сърцето" - романтичен филм с уч. на Мари Зилке, Мехди Небу, Мари Грюбер и др.
  • 14:00
    "Лято във Виетнам" (премиера) - романтичен филм с уч. на Инес Бьорг Дейвид, Николай Кински, Петер Прагер, Мегън Гей и др., II част
Пълна програма
  • 06:15
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 2 епизода
  • 11:00
    "Стрелeцът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Уилчм Хоуп, Ема Самс, Антъни Уорън, Питър Йунгблуд Хилс, Питър Йунгблуд Хилс, Райън Макклъски и др. /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 08:00
    Битки за багаж: Разорение
  • 08:30
    Да продадеш колата си: разширяване на бизнеса: Индия
  • 09:30
    Да продадеш колата си: разширяване на бизнеса: Великобритания
  • 10:30
    Как се прави...: Чук/ Швейцарско сирене/ Ролери
Пълна програма
  • 08:14
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 09:02
    Какво може да се обърка?: Хартиен самолет
  • 09:50
    Какво може да се обърка?: Царете на хаоса
  • 10:38
    Какво може да се обърка?: Похитителите на изчезналото буре
Пълна програма
  • 08:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 08:00
    "За ума"
  • 08:30
    "Всичко за децата"
  • 09:00
    "Сиеста З"
  • 09:10
    "Сиеста З"
Пълна програма
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап, обзор
  • 08:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 09:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Шантили
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
Пълна програма
  • 08:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия, клас MX2, първо състезание, директно
  • 09:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия, клас MXGP, първо състезание, директно
  • 10:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап, обзор
  • 11:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия, клас MX2, второ състезание, директно
Пълна програма
  • 07:50
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 2
  • 08:40
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3
  • 09:30
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 4
  • 10:20
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 5
Пълна програма
  • 07:50
    Action Sports World
  • 08:40
    Action Sports World
  • 09:30
    Rumble & Hum
  • 10:20
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 08:15
    Джада у дома (Series 5): Мания по мъфини (Episode 14)
  • 08:40
    Караваните на звездите (Series 2): Алън, Кеш и Лий (Episode 8)
  • 09:05
    Караваните на звездите (Series 2): Стефани, Донахю (Episode 9)
  • 09:30
    Караваните на звездите (Series 2): Скоти Маккрири, Ред Бул (Episode 10)
Пълна програма
  • 08:10
    Веселата къща - трети сеон, еп. 2
  • 08:40
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 12
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 13
  • 10:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 07:45
    Късметлията - втори сезон, еп. 1
  • 08:50
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 2
  • 09:20
    Шерлок - четвърти сезон, еп. 2
  • 11:15
    Бул - първи сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 08:15
    "Купихме си зоопарк ", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 10:20
    "Приключението на бръмбарите", анимационна комедия, САЩ, 1998; реж. Джон Ласитър, Андрю Стентън, [0+]
  • 12:00
    "Гранд хотел Будапеща", комедия, САЩ, 2014; реж. Уес Андерсън, с Ралф Файнс, Тони Револори, Ф. Мъри Ейбрахам, Матю Амалрик, Ейдриън Броуди, [12+]
  • 13:40
    "Гангстер докрай", драма, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, с Джефри Райт, Теотъс Картър, Уилям Фихтнър, Бойд Холбрук, Меър Уинингам, [15+]
Пълна програма
  • 07:40
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
  • 08:35
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 4
  • 09:35
    Наполеон, сезон 1, еп. 2
  • 10:50
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 08:10
    Спецове в заложната къща: Вълшебният автобус
  • 08:35
    Спецове в заложната къща: Пурпурна мараня
  • 09:00
    Американски антиквари: Нещо в Колорадо
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
Пълна програма
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 61 еп.
  • 08:30
    24-ри кадъра - тв поредица
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 17 еп.
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 08:05
    "Мончичи"
  • 08:30
    "Узли и Пип"
  • 08:40
    "Малкото кафяво мече"
  • 08:55
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 08:00
    "Пулс" /п/
  • 08:30
    "Вечните песни"
  • 09:00
    "Икономика и бизнес" - /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:00
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
  • 09:00
    "Бог е вилик, аз съм съвсем малка" - игрален филм с Одре Тоту, Едуар Баер.
  • 10:35
    "Майор Пейн" - приключенски / семеен филм с Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд.
  • 12:10
    "Усмивката на Мона Лиза" - игрален филм с Джулия Робъртс, Кирстен Дънст.
Пълна програма
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
  • 09:00
    Пич, оправи ми колата
  • 09:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2017 Highlights
  • 12:45
    Rudimental Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 07:55
    Кое е правилното кученце за теб?, сезон 1, еп. 2
  • 09:00
    Екваторът: Линията на живота, сезон 1, еп. 1
  • 09:55
    Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 1
  • 10:50
    Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 09:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 11
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 12
  • 11:00
    Прекрасният нов свят, еп. 4
Пълна програма
  • 08:15
    Година в Дивото: Сибир, еп. 1
  • 09:05
    Тайните на зоопарка, еп. 4
  • 09:50
    Тайните на зоопарка, еп. 5
  • 10:40
    Тайните на зоопарка, еп. 6
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Престън Норт Енд - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Сент Етиен - Страсбург, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 08:00
    "Часовият"
  • 08:30
    "Здраве"
  • 09:25
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 08:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 08:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 09:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 09:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
Пълна програма
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 08:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 08:40
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 09:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 08:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 09:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 09:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 09:00
    Футбол, Купа на африканските нации: първи 1/4-финал
  • 11:00
    Футбол, Купа на африканските нации: втори 1/4-финал
  • 13:00
    Футбол, Купа на африканските нации: трети 1/4-финал
Пълна програма
  • 07:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 09:30
    Концерт
  • 11:00
    Игрален филм
  • 14:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
Пълна програма
  • 08:15
    Фолклорна трапеза - музикално кулинарно предаване
  • 09:20
    Туристически маршрути с "Незабравка" - документален филм
  • 10:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 11:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 08:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Това е мъжки свят
  • 09:00
    Мама медиум: Изненада за медиум
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 7
  • 12:00
    Обсебващи майки: Епизод 2
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Как да отвориш бизнес в Пенанг (Episode 7)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Живот в баланс в Пърт (Episode 8)
  • 09:00
    Търсене на дом по света (Series 93): В търсене на балкон в Сан Хуан (Episode 9)
  • 09:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Дом в Агуадиля (Episode 10)
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Как да отвориш бизнес в Пенанг (Episode 7)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Живот в баланс в Пърт (Episode 8)
  • 09:00
    Търсене на дом по света (Series 93): В търсене на балкон в Сан Хуан (Episode 9)
  • 09:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Дом в Агуадиля (Episode 10)
Пълна програма
  • 07:20
    Хана, Германия, Великобритания,САЩ, екшън/драма/трилър, 2011
  • 09:10
    Последният мохикан, САЩ, екшън/приключенски/драма, 1992
  • 11:00
    Огън на свети Елмо, САЩ, драма/романтичен, 1985
  • 12:45
    Млади стрелци II, САЩ, екшън/уестърн, 1990
Пълна програма
  • 07:30
    "Момин проход: Наследство от бабини времена" - документален филм
  • 08:30
    "Какво е да си добра домакиня?"- забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Мурсалево: Деве боаз - праисторическа цивилизация" - I част, документален филм
  • 09:30
    "Ла Лига отвътре: Технологичната революция в спорта" - документален филм
Пълна програма
  • 08:05
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 4
  • 08:35
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 5
  • 09:05
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - кулинарно предаване, еп. 5
  • 09:50
    От любов към храната с приятели, еп. 13
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 10:37
    Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
  • 11:56
    Принцът и Просякът Драма 2005
Пълна програма
  • 07:30
    Макгайвър - първи сезон, еп. 19
  • 08:25
    Кости - четвърти сезон, еп. 7
  • 09:15
    Кости - четвърти сезон, еп. 8
  • 10:10
    Необикновените - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 221, 222, 223 и 224 еп.
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 522 еп.
  • 09:30
    "Дог и Бет: на лов" - 4 и 5 еп.
  • 11:10
    "На косъм" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 08:10
    Поплавочный практикум
  • 08:40
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 09:05
    Рыбалка сегодня XL
  • 09:35
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 07:10
    "Мюн: Пазителят на Луната" - анимационен филм /п/
  • 09:20
    "Въздушният Бъд: Волейболна лига" - семеен филм с уч. на Катя Певец,Тайлър Боисонълт, Джейк Смит, Джон Уардлоу, Патрик Краншау и др.
  • 11:15
    "Мъпетите 2" - приключенска комедия с уч. на Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Тони Бенет, Хю Боневил и др.
  • 13:30
    "Грозна като смъртта" - романтичен филм с уч. на Пайпър Перабо, Адам Гарсия, Мария Бело, Мелани Лински, Изабела Мико, Бриджит Мойнахан, Тайра Банкс, Джон Гудман и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Rattlesnake Republic: Mutiny
  • 08:30
    Rattlesnake Republic: The Albino
  • 09:15
    Rattlesnake Republic: The Ultimate Snake Show
  • 10:00
    Rattlesnake Republic: The Final Rattle
Пълна програма
  • 08:07
    Джени Морис готви в Мароко (Series 1): Маракеш (Episode 1)
  • 08:30
    Джени Морис готви в Мароко (Series 1): Сахара (Episode 2)
  • 08:52
    Джени Морис готви в Мароко (Series 1): Eл Аайун (Episode 3)
  • 09:15
    Джени Морис готви в Мароко (Series 1): Таматерт (Episode 4)
Пълна програма
  • 08:05
    Пес Патрул
  • 08:35
    Кафенето на Масленка
  • 08:55
    44 котки
  • 09:05
    44 котки
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап, обзор
  • 08:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 09:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Шантили
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
Пълна програма
  • 08:15
    "Купихме си зоопарк ", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 10:20
    "Приключението на бръмбарите", анимационна комедия, САЩ, 1998; реж. Джон Ласитър, Андрю Стентън, [0+]
  • 12:00
    "Гранд хотел Будапеща", комедия, САЩ, 2014; реж. Уес Андерсън, с Ралф Файнс, Тони Револори, Ф. Мъри Ейбрахам, Матю Амалрик, Ейдриън Броуди, [12+]
  • 13:40
    "Гангстер докрай", драма, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, с Джефри Райт, Теотъс Картър, Уилям Фихтнър, Бойд Холбрук, Меър Уинингам, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 08:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 08:30
    Muppet Babies
  • 09:00
    Paprika
  • 09:10
    Paprika
Пълна програма
  • 08:05
    Пес Патрул
  • 08:35
    Кафенето на Масленка
  • 08:55
    44 котки
  • 09:05
    44 котки
Пълна програма
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:55
    Deadline: Crime with Tamron Hall: The Vanishing Clerk
  • 08:50
    Southern Fried Homicide: Romance is Dead
  • 09:45
    Southern Fried Homicide: Lafayette's Little Sisters
  • 10:40
    Hometown Homicide: We're Watching You
Пълна програма
  • 08:05
    Fight Stars: Bibiano Fernandes
  • 08:35
    Fast Lane: Daniil Kvyat
  • 09:01
    Sport Stars Uncovered: Jamie O'Brien
  • 09:30
    Fight Stars: David Haye
Пълна програма
  • 08:15
    Bottom Feeders
  • 08:35
    Bottom Feeders
  • 09:00
    Shootout Lane
  • 09:20
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 08:10
    Спецове в заложната къща: Вълшебният автобус
  • 08:35
    Спецове в заложната къща: Пурпурна мараня
  • 09:00
    Американски антиквари: Нещо в Колорадо
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
Пълна програма
  • 08:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 11
  • 09:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 12
  • 10:00
    Прекрасният нов свят, еп. 4
  • 11:00
    Сервиз SOS, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.2 еп.19
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 08:05
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
  • 08:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
  • 08:50
    Неразрешени случаи: Дежавю/Тайната в кладенеца
  • 09:35
    Неразрешени случаи: Турникетът/Изгарящо желание
Пълна програма
  • 07:25
    Дийп
  • 09:20
    Разтърси света
  • 11:10
    Град Лондон
  • 13:00
    Учителката
Пълна програма
  • 08:00
    "Часовой" (12+)
  • 08:30
    "Здоровье" (16+)
  • 09:25
    "Непутёвые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
  • 10:00
    Новости (с субтитрами)
Пълна програма
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
Пълна програма
  • 06:00
    Мой любимый гений. Х/ф
  • 09:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:40
    Местное время. Воскресенье
  • 10:20
    Сто к одному
Пълна програма
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 08:11
    Fucking Millennials! (18+)
  • 08:34
    My New Stepmum (18+)
  • 09:00
    Petite Pussy Cute Ass Babe Casting (18+)
  • 09:24
    Double Dates Share Big Cock (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Леганес - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Севиля - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Петра Мартич - Гарбине Мугуруса (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 13:10
    Тенис: Кики Бертенс - Йелена Остапенко (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 08:00
    Occ-Cast
  • 09:40
    Rip Curl Pro Portugal: Behind the Scenes
  • 10:00
    Occ-Cast
  • 11:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 08:15
    Тайният живот на маймуните (Series 1): Първичен замисъл (Episode 1)
  • 09:10
    Дивото Борнео (Series 1): Проект "Акула" (Episode 5)
  • 09:35
    Дивото Борнео (Series 1): Опасната бариера (Episode 6)
  • 10:00
    Речни Чудовища (Series 6): Човекоядни чудовища (Episode 3)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Rinaldo by Haendel at the Festival de Peralada
  • 11:10
    Gautier Capucon and Frank Braley play Beethoven at the Philharmonie de Paris
  • 12:45
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Лудогорец - Царско село, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Манди Минела - Белинда Бенчич (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
  • 09:30
    Тенис: Каролине Гарсия - Анет Контавейт (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    "Ла Лига: Обзор на сезона по месеци" - документален филм
  • 12:00
    Футбол: Барселона - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Кардиф Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфилд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 6-и епизод /п/
  • 12:30
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Пълна програма
  • 07:55
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изчезналата служителка
  • 08:50
    Убийство по южняшки: Романтиката е мъртва
  • 09:45
    Убийство по южняшки: Малките сестри на Лафайет
  • 10:40
    Убийство в родния град: Ние те наблюдаваме
Пълна програма
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 08:20
    "Angry Birds І, 34 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 08:30
    "Angry Birds І, 35 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 08:40
    "Angry Birds І, 36 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 08:55
    "Маша и мечокът І, 17- 20 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
  • 08:50
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 10:35
    "Мъже в черно 3", комедия, САЩ, 2012; реж. Бари Зоненфелд, с Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Джош Бролин, Джемейн Клемънт, Ема Томпсън, [12+]
  • 12:25
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Норман Бъкли, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    Избрано от старите ленти: Парк зад скални драперии (образователен филм за еко туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:20
    Пес Патрул
  • 08:45
    ПЕС Патрул
  • 09:05
    Топ Кадети
  • 09:30
    Топ Кадети
Пълна програма
  • 08:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 8, Канада, 2017
  • 09:00
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 9, Канада, 2017
  • 09:40
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 10, Канада, 2017
  • 10:25
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 11, Канада, 2017
Пълна програма
  • 07:40
    Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
  • 08:55
    Шерлок Холмс: Жената в зелено Криминален, Мистерия, Класически САЩ 1945
  • 10:00
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 11:20
    Бубонаществие Комедия, Семеен САЩ 2001
Пълна програма
  • 07:35
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 09:25
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 10:40
    Нотите на любовта Драма Канада 2007
  • 12:10
    Сериозно ли говориш? Комедия САЩ 2006
Пълна програма
  • 07:25
    Леденият дракон Семеен Швеция 2012
  • 08:40
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
  • 09:55
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 11:15
    Крокодилите 3 Приключенски Германия 2011
Пълна програма
  • 08:00
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
  • 09:20
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
  • 10:30
    Live FIM CEV Repsol 2019
  • 15:30
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
Пълна програма
  • 08:15
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:10
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Азия, І манш пряко предаване от Семаранг /Индонезия/
  • 10:00
    Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange
Пълна програма
  • 08:00
    Бразди
  • 08:30
    По света и у нас
  • 09:00
    Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/
  • 09:30
    Часът на зрителите /избрано/п/
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 250 Истборн Тейлър Фриц - Сам Куери, финал
  • 09:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Швеция
  • 11:00
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието в Швеция
Пълна програма
  • 06:00
    ММА: Max Fight 43 "Max Fight 43 - Бойна вечер"
  • 08:30
    Голф: Европейски тур Aberdeen Standard Investments Scottish Open
  • 12:30
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
  • 14:30
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието в Швеция
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ Манчестър Юнайтед - легенди - Байерн Мюнхен- легенди , приятелска среща
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Болоня
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Интер
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Алавес
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Валядолид
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Жирона
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Атлетик Билбао
Пълна програма
  • 08:20
    "" - анимационен филм
  • 09:45
    ТВ пазар
  • 10:00
    "Шевица" - фолклорно предаване
  • 11:00
    "Професия Турист": (п)
Пълна програма
  • 08:20
    "И СНОВА ЗДРАВСТВУЙТЕ!"
  • 08:40
    "КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН?"
  • 09:25
    "ЕДИМ ДОМА"
  • 10:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Viasat History 08:35
Митични зверове, сезон 1, еп. 2
National Geographic Wild 08:40
Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 4
Fox Life 08:40
Мама - пети сезон, еп. 21
Viasat Explorer 08:45
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 09:00
Олимпийски игри: "От лагер до медал"
Sky Sports 08:30
Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
Film Plus 09:00
Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Travel TV 09:00
Спорт и приключения

Всички предавания

Филми

MGM 08:25
"Първа лига" - игрален филм, САЩ, с Том Беринджър, Чарли Шийн.
EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Cinemax 08:40
"Господар", романтична драма, Индия, 2018; реж. Рохена Гера, с Тилотама Шоме, Вивек Гомбер, Гитанджали Кулкарни, Рахул Вохра, Дивия Сет Шах, [12+]
HBO 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
HBO HD 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}