ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Войните на Наполеон в Русия документален филм /3 епизод/
  • 19:55
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите /п./
  • 20:00
    "Мисията невъзможна 2" - трилър, екшън (САЩ, Германия, 2000), режисьор Джон Ву, в ролите: Том Круз, Дугрей Скот, Танди Нютън, Винг Реймс, Ричард Роксбърг, Брендън Глийсън, Раде Шербеджия, Доминик Пърсел и др.
  • 22:30
    "Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител" - с уч. на Крис Евънс, Самюел Джаксън, Скарлет Йохансон, Робърт Редфорд, Антъни Маки и др.
  • 22:50
    "Зов за завръщане" - с уч. на Колин Фарел, Кейт Бекинсейл, Джесика Бийл, Бил Най, Брайън Кранстън, Бокем Уудбайн и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
  • 19:30
    Код "Ято" - военен сериал
  • 20:30
    Вътрешно разследване - криминален сериал
  • 21:30
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Insider с Бисер Варчев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 19:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:00
    Стъпки от огън; драма, романтичен, САЩ, 2007
  • 22:00
    Брегът на тъмната вода; мистерия, романтичен, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 19:15
    Вълци и воини: Вълци в дивата природа
  • 20:10
    Купа за кученца - 15 издание: Победителят взима всичко
  • 22:00
    Истории за големи котки: Епизод 2
  • 22:55
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Историята на един тигър
Пълна програма
  • 19:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Български народни светини" - документален филм, втора част
  • 21:00
    "На ножъ" - документална поредица
Пълна програма
  • 19:00
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
  • 19:30
    Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 20:00
    Киара Панкалди /Италия/, Франк Соливан /САЩ/ и Гердбенд /Германия/ Международен джаз фестивал "Банско 2018"
  • 21:05
    "Лучия Ди Ламермур" - опера от Гаетано Доницети от фестивала "Моцартови празници" спектакъл на Държавна опера Стара Загора /втора част/
Пълна програма
  • 19:13
    The Tom and Jerry Show
  • 19:30
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:55
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
Пълна програма
  • 18:30
    "Джурасик парк II: Изгубеният свят" - приключенски, фантастика (САЩ, 1997), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Джеф Голдблъм, Джулиан Мур, Пийт Посълтуейт, Арлис Хауърд, Ричард Атънбъро, Винс Вон, Питър Стормеър и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Завръщане в бъдещето II" - фантастика, приключенски (САЩ, 1989), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Кейси Семашко, Били Зейн, Елизабет Шу, Илайджа Ууд и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Хартиени градове" - романтичен, мистъри, юношески (САЩ, 2015), режисьор Джейк Шрайър, в ролите: Кара Делавин, Нат Улф, Остин Ейбръмс, Ансел Елгорт и др.
  • 21:00
    "Гневът на титаните" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Джонатан Либесман, в ролите: Сам Уърдингтън, Лиъм Нийсън, Розамунд Пайк, Рейф Файнс, Едгар Рамирес, Би Най, Дани Хюстън, Лили Джеймс, Тоби Кебъл и др.
  • 23:00
    "Интервю с вампир" - хорър, фентъзи, драма (САЩ, 1994), режисьор Нийл Джордан, в ролите: Том Круз, Кирстен Дънст, Крисчън Слейтър, Танди Нютън, Брад Пит, Антонио Бандерас, Стивън Риа и др. [14+]
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата Нина" - сериал
  • 19:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 20:30
    "K-9: Частен детектив" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор Ричард Люис, в ролите: Джим Белуши, Гари Басараба, Ким Хъфман, Кристофър Шайър и др.
  • 22:30
    "Червеното джудже" - сериал, с.10 еп.4, 5
Пълна програма
  • 18:00
    Неделен романс: "Научи ме да летя" - романтичен (тв филм, Германия, 2012), режисьор Кристоф Шреве, в ролите: Гезине Цукровски, Франц Динда, Кристоф Орт, Хорст Янсон и др.
  • 20:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 21:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.15, 16
  • 23:00
    Премиера: "Хотел на плажа" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 19:10
    Ние, мечоците
  • 19:20
    Ние, мечоците
  • 19:35
    Ние, мечоците
  • 19:45
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 17:45
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
  • 19:25
    "15:17 до Париж", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Клинт Истууд, с Антъни Садлър, Алек Скарлатос, Спенсър Стоун, Джуди Гриър, Джена Фишър, [15+]
  • 21:00
    "Томб Рейдър: Първа мисия", прилюченски екшън, САЩ, 2018; реж. Роар Утхауг , с Алисия Викандер, Доминик Уест, Уолтън Гогинс, Даниел Ву, Кристин Скот Томас, [12+]
  • 22:55
    "Легион", екшън - хорър, САЩ, 2010; реж. Скот Чарлз Стюарт, с Пол Бетани, Лукас Блек, Тайрийз Гибсън, Ейдриън Палики, Денис Куейд, Чарлз С. Дътън, [18+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Персеполис", драма, Франция, 2007; реж. Маржен Сетрапи, Венсан Парону, с , [12+]
  • 19:45
    "Иди", драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Хънтър, с Шийла Ханкок, Кевин Гатри, Ейми Мансън, Пол Браниган, Уенди Морган, [12+]
  • 21:30
    "Далечият бряг", драма, Канада, 2018; реж. Давид Улот, с Мелиса Десормо-Пулен, Реал Босе, Маева Трембле, Елеонор Лоазел, Емануел Шварц, [18+]
  • 23:20
    "Под друго име", драма, Япония, 2018; реж. Кей Чикаура, с Юлай Лу, Тацуя Фуджи, Сайо Акасака, Кио Мацумото, Фусако Урабе, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Reliable Sources
  • 20:00
    African Voices
  • 20:30
    Business Traveller
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 19:00
    "Животът на Кардашиян" (премиера) - риалити
  • 20:00
    "Любов от пръв лай" - романтична комедия с уч. на Яна Крамер, Кевин МакГари, Наташа Бърнет, Анна ван Хуфт и др.
  • 21:50
    "Още един шанс"- романтичен филм с уч. на Йордис Рихтер, Берт Тишендорф, Александра фон Шверин, Готц Шуберт и др. /п/
  • 23:50
    "Лена Лоренц: Без съмнения" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Мари Кристин Фридрих, Майкъл Рол и др. /п/
Пълна програма
  • 18:00
    "Дух в броня" - екшън-фантастика с уч. на Скарлет Йохансон, Пилоу Асбек, Майкъл Пит, Такеши Китано, Жулиет Бинош, Чин Хан, Ютака Изумихара, Ласарус Ратуере, Дануся Самал и др. /п/
  • 20:00
    "Приключението "Посейдон" - приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., II част
  • 21:50
    "Изчезнал по време на акция III" - екшън с уч. на Чък Норис, Флойд Ливайн, Мики Ким, Аки Алеонг и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Камиони в калта: "Мръсните 7" срещу Флорида
  • 20:00
    Спешно отделение за автосервизи: Ричард отново на ход
  • 21:00
    Контакт: Епизод 1
  • 22:00
    Творенията на Савидж: Епизод 3
Пълна програма
  • 18:40
    Оръжията на бъдещето: Интелигентни унищожители
  • 19:30
    Извънземни земи
  • 20:20
    Извънземни урагани: Alien Storms
  • 21:10
    Необяснимо: Извънземен дъжд, гръм на плажа и ръкописът на Войних
Пълна програма
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 19:05
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:35
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Ловци на история"
  • 20:30
    "Знаеш ли как? "
Пълна програма
  • 18:50
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 19:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 19:15
    Колоездене: Световен тур за жени във Варгарда
  • 20:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 20:30
    "От лагер до медал"
  • 21:00
    "Единственият шампион"
Пълна програма
  • 18:50
    Футбол: Бундеслига, първи кръг, Унион Берлин - Лайпциг, директно
  • 21:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Имола, клас MX2, първо състезание
  • 21:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Имола, клас MXGP, първо състезание
  • 22:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Имола, клас MX2, второ състезание
Пълна програма
  • 19:15
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 2, еп. 4
  • 19:35
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 3
  • 20:30
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 4
  • 21:20
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 18:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 19:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 21:10
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:05
    Вечеря в Тифани (Series 2): Не съвсем класически английски чай (Episode 2)
  • 19:30
    Братовчеди в кухнята (Series 2): Свежа перспектива (Episode 12)
  • 19:55
    Братовчеди в кухнята (Series 2): Изненадата на Ванеса Уилямс (Episode 13)
  • 20:20
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 6): Двама са малко, трима са много (Episode 7)
Пълна програма
  • 19:00
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 1
  • 20:00
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 2
  • 21:00
    Развод по френски
  • 23:20
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 19:05
    Бул - втори сезон, еп. 13
  • 20:00
    Бул - втори сезон, еп. 14
  • 20:55
    Капитан Шериф, еп. 8
  • 22:00
    Кралицата на Юга, еп. 9
Пълна програма
  • 19:10
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 21:00
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 23:10
    "Решаващият глас І, 1 еп.", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Стивън Фриърс, с Ръсел Кроу, Наоми Уотс, Сиена Милър, Сет МакФарлейн, Саймън Макбърни, [15+]
Пълна програма
  • 19:15
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 20:10
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 7
  • 21:05
    Краят на империята, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Епични жени воини - Викингите,
Пълна програма
  • 19:05
    Спецове в заложната къща: Бо знае най-добре
  • 19:35
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Фойерверки и свобода
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Г-н Готин
Пълна програма
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 39 еп.
  • 20:30
    Риболовен филм
  • 21:30
    МОТОХОБИ - тв поредица
Пълна програма
  • 18:50
    "Баданаму кадети"
  • 19:20
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:40
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:45
    "Парчета от реалността"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров - избрано
Пълна програма
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:15
    "Белфегор, фантомът на Лувъра" - мистъри със Софи Марсо, Мишел Серо.
  • 19:50
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
  • 21:10
    "Код "Меркурий" - екшън филм / криминален с Брус Уилис, Мико Хюз.
  • 23:00
    "Земята на мъртвите" - игрален филм с Джон Легуизамо, Ейша Ардженто.
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Can't Wait Till Fusion Fest 2019!
  • 21:30
    DJ Khaled: The Ride
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 18:40
    Домашни любимци - Диви сърца, сезон 1, еп. 2
  • 19:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 7
  • 20:00
    Магическата Австралия, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Пазителите на египетските съкровища, еп. 1
  • 20:00
    Тайните на Великденския остров, еп. 1
  • 21:00
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
  • 22:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
Пълна програма
  • 18:50
    Големите риби на Зеб: Гигантският сом гунч, еп. 1
  • 19:45
    Смъртоносната зона на акулите: Ловът, еп. 1
  • 20:40
    Дивата природа на Китай: Тайни светове, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, втори ден, директно
  • 19:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 3-ти епизод
  • 20:00
    Футбол: Енерги Котбус - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Челен сблъсък", 33-ти епизод
Пълна програма
  • 18:05
    "Като две капки вода"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:50
    Комедия "Операция "Ы" и другите приключения на Шурик"
  • 23:35
    Комедия "30 срещи"
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    Клубни истории
  • 20:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 20:50
    Концерт
  • 23:00
    Вести
  • 23:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога"
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Алтернативи"
  • 21:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 19:10
    Grizzy & die Lemminge
  • 19:40
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:10
    Voll zu spat!
  • 21:15
    Peter Pan
Пълна програма
  • 19:10
    Извинявай, ако те нарека любов - игрален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Самоотлъчка - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 13
  • 19:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 14
  • 20:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 15
  • 20:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 16
Пълна програма
  • 19:00
    Пътеводител на пътешественика - Австрия
  • 19:30
    Бавария - традициите създават бъдещето
  • 20:00
    Българската история - 10 интересни факта от българската история, част 2
  • 20:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 19:00
    Най-хубавото място, на което можете да бъдете (Series 1): В Барселона с Антъни Андерсън (Episode 3)
  • 20:00
    Мисия разсекретена (Series 1): Убийството на Черната далия (Episode 7)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Тайнствено имение за птиците (Episode 3)
  • 22:00
    Загадки в музея: Луд конвой и други загадки (Episode 6)
Пълна програма
  • 19:00
    Най-хубавото място, на което можете да бъдете (Series 1): В Барселона с Антъни Андерсън (Episode 3)
  • 20:00
    Мисия разсекретена (Series 1): Убийството на Черната далия (Episode 7)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Тайнствено имение за птиците (Episode 3)
  • 22:00
    Загадки в музея: Луд конвой и други загадки (Episode 6)
Пълна програма
  • 18:30
    Събудих се на 30, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
  • 20:05
    Мъж на годината, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
  • 22:00
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    От Венеция до Истанбул с Рик Стайн, еп. 4
  • 20:00
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 7
  • 20:30
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 8
  • 21:00
    Джейми Оливър в Америка, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:49
    Правосъдието на Гуднайт Уестърн 2011
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 18:35
    Необикновените - втори сезон, еп. 2
  • 19:30
    Играта - игрален филм
  • 21:55
    Револвер, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    DESIGNERS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    DESIGNERS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Измамници"
  • 19:30
    "Уличен патрул" - 2 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 6 еп.
  • 21:10
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 2 еп.
Пълна програма
  • 19:10
    "Европространство с Даниела Наумова"
  • 19:30
    Новини
  • 19:40
    Евромакс
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
Пълна програма
  • 19:05
    Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
  • 19:30
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
  • 20:00
    Практическая школа нахлыста
  • 20:25
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 18:00
    "Моята голяма луда гръцка сватба 2" - романтична комедия с уч. на Ния Вардалос, Джон Корбет, Лейни Казан, Майкъл Константин, Андреа Мартин, Елена Кампурис , Алекс Улф, Луис Мандилор и др.,
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Маската на Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Стюарт Уилсън, Мори Чейкин и др.
  • 23:50
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Gold Rush: Bad Blood
  • 19:45
    Gold Rush: Bedrock or Bust
  • 20:30
    Gold Rush: Never Say Die
  • 21:15
    Gold Rush: Twist of Fate
Пълна програма
  • 19:10
    Майсторът на тортите (Series 7): Торти от Аляска (Episode 1)
  • 20:00
    Невероятно барбекю (Series 1): Месо от гърди: Кралят на барбекюто (Episode 1)
  • 20:25
    Невероятно барбекю (Series 1): Преяждане (Episode 4)
  • 20:50
    Режи, Джуниър! (Series 4): Хапки-нехапки (Episode 9)
Пълна програма
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:10
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 19:15
    Колоездене: Световен тур за жени във Варгарда
  • 20:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 20:30
    "От лагер до медал"
  • 21:00
    "Единственият шампион"
Пълна програма
  • 19:10
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 21:00
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 23:10
    "Решаващият глас І, 1 еп.", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Стивън Фриърс, с Ръсел Кроу, Наоми Уотс, Сиена Милър, Сет МакФарлейн, Саймън Макбърни, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Doc McStuffins
  • 19:30
    Welcome to McStuffinsville
  • 20:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 21:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:10
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 19:00
    Кошмарни съседи: Кошмар над дъгата
  • 20:00
    Кошмарни съседи: Смъртоносна измама
  • 21:00
    Време на убийството: Зло око
  • 22:00
    Гробовни тайни: Под стълбището
Пълна програма
  • 19:05
    Premiere The Immortals: Neymar Jr.
  • 19:35
    Tennis Stars: Del Potro
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Mick Fanning
  • 20:30
    Clubland: Leicester City
Пълна програма
  • 19:05
    Hook N' Look
  • 19:30
    Shooting Gallery
  • 20:15
    Shooting Gallery
  • 21:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 19:05
    Спецове в заложната къща: Бо знае най-добре
  • 19:35
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Фойерверки и свобода
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Г-н Готин
Пълна програма
  • 19:00
    Тайните на Великденския остров, еп. 1
  • 20:00
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
  • 22:00
    Разкази от първо лице, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите /п./
  • 20:00
    "Мисията невъзможна 2" - трилър, екшън (САЩ, Германия, 2000), режисьор Джон Ву, в ролите: Том Круз, Дугрей Скот, Танди Нютън, Винг Реймс, Ричард Роксбърг, Брендън Глийсън, Раде Шербеджия, Доминик Пърсел и др.
  • 22:30
    "Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
Пълна програма
  • 19:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 18:40
    Откуп; сезон 2, епизод 8, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 19:40
    Откуп; сезон 2, епизод 9, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 20:40
    Откуп; сезон 2, епизод 10, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 21:40
    Откуп; сезон 2, епизод 11, екшън, криминален, Канада, 2018
Пълна програма
  • 19:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
  • 19:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 20:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 20:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
Пълна програма
  • 17:40
    Август
  • 19:30
    Теккен
  • 21:20
    Балерина
  • 23:25
    Неизбежно отмъщение
Пълна програма
  • 18:05
    "Точь-в-точь" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:50
    Александр Демьяненко в комедии Леонида Гайдая "Операция "Ы" и другие приключения Шурика" (6+)
  • 23:35
    Наталия Медведева, Никита Панфилов, Ирина Гринёва, Гарик Харламов в комедии "30 свиданий" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 12:35
    Идеальная жертва
  • 20:00
    Вести в 20:00 22:00 Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 19:05
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:56
    Massaged By Her Mother (18+)
  • 19:19
    Slim Redhead Likes Rough Sex (18+)
  • 19:42
    My Stepmother's Pantyhose (18+)
  • 20:05
    Porn Star Sex Tips (18+)
Пълна програма
  • 16:30
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 21:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
  • 23:30
    Тенис: Каролине Гарсия - Даяна Ястремска (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 19:15
    Динамика на основните 5 -повт.
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 19:05
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Saturday Session Highlights - part 2
  • 23:00
    Kunlun Combat Professional League (KCPL), Tongling, China, 18.08.2019
Пълна програма
  • 18:00
    World of X 2018
  • 19:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 20:00
    Riding Portugal
  • 20:40
    Safety Summit Acores 2019
Пълна програма
  • 19:00
    Историческата истина (Series 1): Спаси ли Европа планът "Маршал"? (Episode 3)
  • 19:55
    Шпионските тайни за бившия крал (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 20:40
    Хинденбург и Хитлер
  • 21:30
    Моят живот в хитлеристка Германия (Series 1): Борба за власт (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:30
    Tannhauser by Richard Wagner at the Teatro La Fenice
  • 20:45
    InterMezzo
  • 21:30
    Esa-Pekka Salonen conducts Bartok with the Orchestre de Paris
  • 23:00
    Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол: Мач от efbet Лига, директно
  • 20:40
    Студио "Футбол", директно
  • 21:00
    Футбол: Мач от efbet Лига, директно
  • 22:55
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Селта - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 20:00
    Пряко: Футбол: Еспаньол - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Челси - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 20:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 20:40
    Футбол: Евертън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
  • 22:40
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Кошмарни съседи: Кошмар над дъгата
  • 20:00
    Кошмарни съседи: Смъртоносна измама
  • 21:00
    Време на убийството: Зло око
  • 22:00
    Гробовни тайни: Под стълбището
Пълна програма
  • 18:35
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 19:30
    "Историята оживява", (п)
  • 20:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 21:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 19:00
    "Прокълнат патрул I, 5 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Лари Тенг, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 20:00
    "Rampage: Унищожителите (2018)", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Брад Пейтън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Наоми Харис, Малин Акерман, Джефри Дийн Морган, Джейк Лейси, [15+]
  • 21:45
    "Три билборда извън града", крими - комедия - драма, Великобритания, 2017; реж. Мартин МакДона, с Френсис МакДорманд, Уди Харелсън, Сам Рокуел, Аби Корниш, Джон Хоукс, [15+]
  • 23:40
    "Мръсни пари", криминален, САЩ, 2014; реж. Микаел Р. Роскам, с Том Харди, Джеймс Гандолфини, Нуми Рапас, Матиас Шьонертс, Джон Ортис, [18+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Историята на прислужницата ІІІ, 8 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2019; реж. Майк Баркър, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Макс Мингела, Аманда Бругъл, [18+]
  • 20:05
    "Бронзовата градина II, 6 еп.", криминална драма, Аржентина, 2019; реж. Пабло Фендрик, Ернан Голдфрид, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Маите Ланата, Клаудио Толкачир, [15+]
  • 21:00
    "Наследници ІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 22:00
    "Русалка ІІ, 10 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Дейвид Солъмън, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Резба и икона (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Голяма Желязна (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:05
    Топ Кадети
  • 19:30
    Зак и Квак
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
  • 20:30
    Пес патрул
Пълна програма
  • 18:50
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 20:20
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 5, Великобритания, 2018
  • 21:10
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 6, Великобритания, 2018
  • 22:00
    Версай, сезон 3, еп. 5, Франция,Канада, исторически/драма, 2018
Пълна програма
  • 19:10
    Партньор Комедия Канада 2005
  • 20:35
    Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
  • 22:00
    Пасифик Хайтс Трилър САЩ 1990
  • 23:40
    Реконструкция Арт Дания 2003
Пълна програма
  • 18:45
    Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
  • 20:20
    Последният легион Екшън, Приключенски Франция, Великобритания, САЩ 2006
  • 22:00
    Неустоима Криминален, Драма, Мистерия, Трилър САЩ 2015
  • 22:45
    Устоите на Земята Драма, Исторически, Романтичен Германия, Канада, Великобритания 2010
Пълна програма
  • 18:00
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
  • 19:30
    Херкулес Драма САЩ 2004
  • 20:55
    Рудолф Нуреев: Островът на мечтите му Документален Русия, Турция 2016
  • 22:00
    Мафията убива само през лятото Комедия, Драма Италия 2016
Пълна програма
  • 19:00
    My Revolution
  • 20:20
    Columbus
  • 22:00
    On The Spot: Tribes
  • 23:00
    All Tomorrow's Parties
Пълна програма
  • 18:30
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2019
  • 21:10
    Live Recap Crankworx Rotorua 2019
  • 23:00
    Live Cranworxs Whistler
Пълна програма
  • 19:00
    Веселият джентълмен игрален филм
  • 20:30
    Младият върколак сериен филм /5 сезон, 3 и 4 епизод/ (12)
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Призраците на Исмаел игрален филм /Франция, 2017г./, режисьор Арно Деплешен, в ролите: Марийо Амалрик, Марион Котияр, Шарлот Генсбур и др.(12)
Пълна програма
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/
  • 19:30
    В близък план /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати Първи полуфинал
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати Втори полуфинал
  • 23:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати Финал
Пълна програма
  • 18:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Бристол
  • 22:00
    ММА: Класика от UFC Пойриър срещу Гейджи
  • 23:00
    ММА: Класика от UFC Конър Макгрегър срещу Чад Мендес
  • 23:30
    MMA: UFC 241 Fight Night Даниъл Кормие срещу Стипе Миочич
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Барса ТВ "Удо Латек" , документален филм
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Преди сезона
  • 21:00
    Футбол: Барса ТВ "Дриийм тиймът на Барселона" , документален филм
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Валядолид
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Леванте
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Севиля
  • 22:30
    Студио "Футбол"
  • 23:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Хетафе
Пълна програма
  • 18:30
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (избрано)
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (избрано)
  • 21:00
    Киносалон БСТВ: "Слънчев удар" (2015г.), Русия
Пълна програма
  • 19:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 19:30
    Олег Морозов, Олег Охотниченко, Никита Зверев в остросюжетном сериале "ОБЪЯВЛЕН В РОЗЫСК" 5-я с., 6-я с., 7-я с., 8-я с.
  • 23:20
    Никита Панфилов в детективе "ПЁС - 2". "Блеск". "Призраки прошлого"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

Telekabel 19:15
Последният вълк - игрален филм
AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}