ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:45
    Туристически маршрути
  • 04:10
    Изкуството на 21 век
  • 04:40
    Законът на Дойл тв филм /10 епизод/п/(12)
  • 05:25
    България от край до край 7 /п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.10
Пълна програма
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:00
    "Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13 /п/
  • 06:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 14 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 03:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 04:35
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 05:30
    Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
  • 06:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 03:25
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 3
  • 04:15
    Зоологическата градина: Сан Диего: Епизод 2
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: В шок
Пълна програма
  • 03:25
    "На жълтите павета" (избрано)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Евроабсурдите"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 03:10
    Град Кът Банк игрален филм /п/ (14)
  • 04:40
    Библиотеката /п/
  • 05:35
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
  • 06:00
    Къщата на думите Откраднатият слон /п/
Пълна програма
  • 03:51
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:58
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:05
    My Knight and Me
  • 04:15
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 03:30
    "Стрелата" - сериал, с.4 еп.17
  • 04:30
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.1
  • 05:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.4
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.24 - 26
Пълна програма
  • 03:30
    "Историята на един делфин 2" - семеен, драма (САЩ, 2014), режисьор Чарлз Мартин Смит, в ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Крис Кристоферсън, Джулиана Харкави и др.
  • 06:00
    "Революция Z" /п./ - сериал, с.4 еп.6, 7
  • 08:00
    "Фалшиво обвинение" - драма (тв филм, Канада, 2006), режисьор Дейвид Уинклър, в ролите: Бруки Невин, Кейт Джаксън, Кигън Трейси и др.
  • 09:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Хотел Елеон" - сериал
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.4, 5
Пълна програма
  • 02:20
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.62
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Анджело е върхът
  • 04:00
    Анджело е върхът
  • 04:10
    Анджело е върхът
  • 04:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:35
    "Последният жител", военна драма, Армения, 2016; реж. Дживан Аветисян, с Александър Хачатриан, Хомаюн Ершади, Сандра Дауксаите-Петрулен, Сос Джанибекян, Димитра Чатупи, [18+]
  • 04:00
    "Отмъщението на Луна", психотрилър, Германия, 2017; реж. Калед Кайсар, с Лиза Викари, Карло Любек, Бранко Томович, Бенджамин Садлър, Рейнър Бок, [18+]
  • 05:20
    "И тук се намесвам аз", драма, САЩ, 2017; реж. Винсънт Грашоу, с Арман Дарбо, Сойър Барт, Мелани Лински, Джъстин Лонг, Тони Хейл, [15+]
  • 07:00
    "Табу в Техеран", драма, Германия, 2017; реж. Али Зоозанде, с Елмира Рафизадех, Захра Амир Ебрахими, Араш Маранди, Билал Ясар, Негар Мона Ализадех, [15+]
Пълна програма
  • 03:35
    "Психонавти: Забравените деца", хорър - фентъзи, Испания, 2015; реж. Алберто Васкес, Педро Риверо, с , [18+]
  • 04:55
    "Каквито бяхме", романтична драма, САЩ, 1973; реж. Сидни Полак, с Барбара Стрейзънд, Робърт Редфорд, Брадфорд Дилман, Лоис Чайлз, Патрик О’Нийл, [12+]
  • 05:35
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 07:00
    "Лимонада", драма, Румъния, 2018; реж. Йоана Урикару, с Малина Мановичи, Стив Бачик, Дилън Смит, Милан Хурдук, Руксандра Маниу, [15+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 7
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Строежи извън цивилизацията: Дървена конструкция в планината
  • 04:00
    Смъртоносен улов: Руска рулетка
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ford Mustang GT от 1988
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Chevy Corvair от 1963
Пълна програма
  • 03:48
    Историята под лупа: Забраненият град на фараоните
  • 04:36
    Оръжията на бъдещето: Незабавно действие
  • 05:24
    Как са го направили?: Самолетни гуми/ Револвери/ Настилка за стадиони
  • 05:48
    Как се прави...: Епизод 16
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:30
    Псевдокотка
  • 04:35
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 03:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    " Изследователи: Чудесната планета "
  • 04:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 05:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:30
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 04:30
    България на живо - с Иво Божков
  • 05:30
    България на живо - с Иво Божков
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап
  • 05:30
    "От лагер до медал"
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Бинк Банк тур, седми етап
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 06:00
    Колоездене: Бинк Банк тур, седми етап
  • 07:30
    "Единственият шампион"
Пълна програма
  • 03:25
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 9
  • 04:10
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 2
  • 05:40
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 1
  • 06:25
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 03:50
    Mtb Heroes
  • 04:15
    Mtb Heroes
  • 04:40
    X-Traordinary
  • 05:05
    Wild Ride
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:57
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Млади хипстъри срещу опитни дизайнери (Episode 10)
  • 04:20
    Ловци на острови (Series 3): На лов за карибски рай (Episode 9)
  • 04:42
    Ловци на острови (Series 3): В търсене на мечтания тихоокеански остров във Вануату (Episode 10)
  • 05:05
    Отчайващи пейзажи (Series 11): Преобразяване на модерен дом от средата на века (Episode 12)
Пълна програма
  • 03:35
    Д-р Хаус - шести сезон, еп. 18
  • 04:20
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 25
  • 04:45
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 26
  • 05:15
    "В търсене на малък дом" - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 03:25
    Транспортер - първи сезон, еп. 10
  • 04:15
    Шерлок - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 11
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 12
Пълна програма
  • 03:50
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 07:00
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
  • 08:30
    "Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
  • 10:00
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
Пълна програма
  • 03:10
    Мистерията на римските черепи,
  • 04:05
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 1
  • 04:55
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 7
  • 05:00
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
  • 04:20
    Американски антиквари: Пътувай като рокзвезда
  • 05:05
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Семейните бижута на Маккинли
Пълна програма
  • 03:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    Спорт и обучение на кучето
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 48 еп.
Пълна програма
  • 03:55
    "Мончичи"
  • 04:20
    "Узли и Пип"
  • 04:30
    "Малкото кафяво мече"
  • 04:45
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 07:00
    "Социална мрежа" - избрано
  • 08:15
    "Парчета от реалността"
  • 09:00
    "Интервю" с Наделина Анева
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:55
    "Пази се от живите мъртви" 5.10 - сериал
  • 04:40
    "Операция "Спасение" - игрален филм с Джон Дал, Бенджамин Брат, Джоузеф Файнс.
  • 06:45
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
  • 06:50
    "В близък план - Уоркрафт"
Пълна програма
  • 03:30
    Абсурди
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 03:45
    Raye Live @ V Festival 2017
  • 04:05
    Craig David Live @ V Festival 2017
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:25
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 5
  • 04:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
  • 04:40
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 3
  • 05:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 03:50
    Мигове от катастрофата, еп. 40
  • 04:10
    Мегаколи, еп. 8
  • 04:55
    Изоставени, еп. 11
  • 05:15
    Мигове от катастрофата, еп. 39
Пълна програма
  • 03:20
    Дивата Уганда, еп. 1
  • 04:10
    Тайните на зоопарка, еп. 3
  • 04:55
    Прекрасно причудливи, еп. 1
  • 05:15
    Прекрасно причудливи, еп. 2
Пълна програма
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 05:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, първи ден /п/
  • 14:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 3-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 00:50
    "Времето ще покаже"
  • 04:05
    "Експроприатор". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Експроприатор". Продължение
Пълна програма
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 04:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 04:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 04:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:00
    Купа на африканските нации: Танзания - Алжир
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на африканските нации: Кения - Сенегал
Пълна програма
  • 03:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 05:05
    Игрален филм
  • 06:40
    Игрален филм
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
  • 06:00
    Фолклорен концерт
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
Пълна програма
  • 02:30
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Обсебващи майки: Епизод 6
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Ники
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 23
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 24
Пълна програма
  • 03:45
    Мисия разсекретена (Series 1): Погребаните тайни на Бъч Касиди (Episode 9)
  • 04:25
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Училищна сграда срещу бързо препродаване (Episode 9)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 12): Взривяване на къща, звярът от Брей Роуд и изобретяването на пеницилина (Episode 8)
  • 05:55
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Откривателска къща сред клоните на дърветата в Масачузетс (Episode 1)
Пълна програма
  • 03:45
    Мисия разсекретена (Series 1): Погребаните тайни на Бъч Касиди (Episode 9)
  • 04:25
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Училищна сграда срещу бързо препродаване (Episode 9)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 12): Взривяване на къща, звярът от Брей Роуд и изобретяването на пеницилина (Episode 8)
  • 05:55
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Откривателска къща сред клоните на дърветата в Масачузетс (Episode 1)
Пълна програма
  • 03:50
    Жаба, Швейцария, драма, 2017
  • 05:45
    Мажоретки: Заедно за победа, САЩ, комедия/спортен, 2007
  • 07:10
    Дивата река, САЩ, екшън/криминален/драма, 1994
  • 09:00
    Литературният клуб на Джейн Остин, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
Пълна програма
  • 03:30
    "Български надежди" - 41 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Теодор Лулчев" - 39 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Усещане за България: Памет за вчера" - 11 еп., документална поредица
  • 05:30
    Футбол: Атлетико /M/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 03:40
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 3
  • 04:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 4
  • 04:25
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 8
  • 05:15
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
  • 08:00
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
Пълна програма
  • 03:10
    Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 5
  • 04:05
    Отдел "Разследване", еп. 14
  • 04:55
    Семейство Симпсън, еп. 3
  • 05:15
    Семейство Симпсън, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:30
    "Смърт чрез клюки" - 1 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 236, 237 и 238 еп.
  • 05:25
    "Мръсни гадни негодници" - 4 еп.
  • 06:10
    "Доктор в къщи" - 1 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 03:40
    Планета охотника
  • 04:10
    В поисках лосося
  • 04:40
    Нахлыст в Башкортостане
  • 05:05
    Морская охота
Пълна програма
  • 00:10
    "Небраска" - приключенски филм с уч. на Брус Дерн, Уил Форт, Джун Скуиб, Боб Оденкърк, Стейси Кийч, Ранс Хауърд, Тим Дрискол, Девин Ратрей и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 /п/
  • 07:00
    "На бойното поле на любовта" - романтична комедия с уч. на Тери Поло, Робърт Майлхус, Бари Бостуик, Дейвид Шатрау и др.
  • 08:45
    "Тенекиеният човек" - приключенски филм с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг,Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., I част /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Murder Shift: Cold as Ice
  • 04:00
    Breaking Amish: Light At The End Of The Day
  • 04:45
    Gold Rush: Family Feud
  • 05:30
    Kings of Construction: Gotthard Base Tunnel in Switzerland
Пълна програма
  • 03:37
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 1): Лондон (Episode 3)
  • 04:00
    Невъзможен ресторант (Series 4): Мишелс (Episode 9)
  • 04:45
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Експлозия от вкусове (Episode 10)
  • 05:07
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Кипяща от вкусове столица (Episode 9)
Пълна програма
  • 03:45
    Академия за магьосници
  • 04:10
    Академия за магьосници
  • 04:30
    Рок Училище
  • 04:50
    Рок Училище
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап
  • 05:30
    "От лагер до медал"
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап
Пълна програма
  • 03:50
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 07:00
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
  • 08:30
    "Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
  • 10:00
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 03:45
    Академия за магьосници
  • 04:10
    Академия за магьосници
  • 04:30
    Рок Училище
  • 04:50
    Рок Училище
Пълна програма
  • 03:45
    Престъплението, което ще се помни: Черната овца
  • 04:30
    Да хванеш убиец: Посред бял ден
  • 05:20
    Граничен контрол: Испания: Епизод 10
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
Пълна програма
  • 03:30
    The Truth About...: Ferrari
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Dustin Johnson
  • 04:25
    The Burning Issue: Tennis
  • 04:55
    Clubland: Dynamo Kiev
Пълна програма
  • 03:45
    Hook N' Look
  • 04:05
    Hook N' Look
  • 04:30
    Nick's Wild Ride
  • 04:50
    Hollywood Weapons
Пълна програма
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
  • 04:20
    Американски антиквари: Пътувай като рокзвезда
  • 05:05
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Семейните бижута на Маккинли
Пълна програма
  • 03:55
    Изоставени, еп. 11
  • 04:15
    Мигове от катастрофата, еп. 40
  • 04:35
    Жив или Мъртъв, еп. 13
  • 05:10
    Уличен Гений, еп. 11
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.10
Пълна програма
  • 03:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:25
    Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:30
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:25
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
  • 04:10
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 9
  • 04:30
    Първите 48 часа: Паднал герой/Поледна сделка
  • 05:15
    Ловец на убийства: Заподозрян номер 1
Пълна програма
  • 03:00
    Уайпърс таймс
  • 04:55
    Вредители
  • 05:35
    Плячката на ловеца
  • 07:20
    Хейло 4
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 02:35
    Московская борзая 2
  • 04:15
    Семейный детектив
  • 04:55
    Судьба человека с Борисом Корчевниковым
  • 06:00
    Утро России
Пълна програма
  • 03:35
    Jackass
  • 04:00
    Instant Mom
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 03:42
    Bring On Bella (18+)
  • 04:07
    Strip Club Dancer Gets Naughty (18+)
  • 04:29
    Head To Toe Perfection (18+)
  • 04:55
    Stranded Spanish Cutie Sucks Dick (18+)
Пълна програма
  • 02:35
    Тенис: Каролин Вожняцки - Юлия Путинцева (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто; WTA Premier 5 - повторение)
  • 04:15
    Тенис: Карла Суарес Наваро - Винъс Уилямс (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто; WTA Premier 5 - повторение)
  • 06:00
    Световни ролер игри - Барселона 2019
  • 07:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:00
    SACRED CULTURE - GOLDEN TEMPLE
  • 04:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - VIETNAM
  • 05:00
    IN CONCERT - SERGIU POPA ENSEMBLE
  • 06:00
    FLAVOURS OF COLOMBIA - THE PACIFIC
Пълна програма
  • 03:30
    Ideais2
  • 04:00
    World of X 2018
  • 05:00
    Maverick Moments
  • 05:30
    Maverick Moments
Пълна програма
  • 03:35
    Втората световна война - Битки за Европа (Series 1): Прекосяването на Рейн (Episode 8)
  • 04:25
    Бойни кораби (Series 1): Могъщи дървени кораби (Episode 4)
  • 05:10
    География на убийствата (Series 3): Убийствата край реката (Episode 3)
  • 05:55
    Дните, които написаха историята (Series 1): 6 август, 1945 г.: Хирошима (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Българско документално кино
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 03:30
    Stanley Cowell Quartet at Zinc Bar (New York)
  • 04:25
    Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
  • 05:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Етър - Царско село, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Валенсия - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Бетис - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Новите отбори в Ла Лига" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Астън Вила - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 2-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Престъплението, което ще се помни: Черната овца
  • 04:30
    Да хванеш убиец: Посред бял ден
  • 05:20
    Граничен контрол: Испания: Епизод 10
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
Пълна програма
  • 03:20
    "Венъм (2018)", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Рубен Флайшър, с Том Харди, Мишел Уилямс, Риз Ахмед, Скот Хейз, Рийд Скот, [15+]
  • 06:00
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
  • 07:00
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 09:00
    "Пощальонът", документален, Финландия, 2016; реж. Тонислав Христов, [12+]
Пълна програма
  • 02:35
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
  • 04:25
    "Чернобил І, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Йохан Ренк, с Джарeд Харис, Стелан Скарсгард, Емили Уотсън, Пол Ритър, Джеси Бъкли, [18+]
  • 05:00
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 07:00
    "Героичната шесторка", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Дон Хол, Крис Уилямс, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес патрул
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 03:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 04:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 04:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 05:25
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 9, Канада, военен, 2016
Пълна програма
  • 01:55
    Дявол в синя рокля Криминален, Драма, Мистерия, Трилър САЩ 1995
  • 04:05
    Удобна кожа Ужаси, Фентъзи Канада 2011
  • 06:05
    Макс Мински и аз Семеен Германия 2007
  • 07:45
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990
Пълна програма
  • 02:45
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 04:30
    Сивият мъж Истинска история, Криминален, Драма САЩ 2007
  • 06:45
    Къде е конят на Уинки? Семеен Холандия 2007
  • 08:05
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
Пълна програма
  • 03:55
    Елитен отряд Екшън, Криминален САЩ 2001
  • 06:15
    Херкулес Драма САЩ 2004
  • 07:35
    Кречетало Комедия САЩ 2009
  • 08:55
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
Пълна програма
  • 03:15
    Live Recap Crankworx Whistler 2019
  • 05:15
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 06:15
    Freeride World Tour 2019
  • 08:25
    Gearing Up
Пълна програма
  • 03:15
    Европейски игри Минск 2019: Бокс - финали
  • 05:10
    Европейски игри Минск 2019: Стрелба, спортен пистолет /жени/ - финал
  • 06:00
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Бостад: Николас Джари /Чили/ - Хуан Игнасио Лондеро /Аржентина/ - финал
  • 07:55
    Аз съм…
Пълна програма
  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    История.bg Апостолите от 1876 г. /п/
  • 05:55
    5 минути София
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Венло - Аякс
  • 04:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Скандинавия
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 07:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати Обзор на турнира
Пълна програма
  • 03:45
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за голямата награда на Австрия
  • 05:30
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 06:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за голямата награда на Австрия
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: Копа Судамерикана Атлетико Минейро - Ла Екидад, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Дженоа
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - Фиорентина
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Интер
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: Копа Либертадорес Гремио - Палмейрас, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид ,среща от Ла лига 2011/2012 г.
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Барселона
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Леванте
Пълна програма
  • 03:30
    Документален филм
  • 04:00
    "Местно време" (обзор) (п)
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)
Пълна програма
  • 02:40
    Дмитрий Марьянов, Леонид Кулагин, Андрей Соколов в детективном сериале "ОХОТА НА ГЕНИЯ" 3-я с., 4-я с.
  • 04:25
    "ДАЧНЫЙ ОТВЕТ"
  • 05:30
    "КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН?"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.2 еп.6
bTV Comedy 04:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 04:00
"Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.15
Viasat Explorer 04:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
Fox Channel 04:05
Кости - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 04:00
Серия А: Наполи - Фиорентина
НТВ Сериал 04:15
ГОРЮНОВ серия 15
Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
National Geographic HD 04:35
Строителна зона, еп. 8
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Филми

bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.2 еп.6
bTV Cinema 04:00
"Кой уби сестра Мери" /п./ - криминален, мистъри (тв филм, Канада, 2017)
FilmBox Plus 04:10
Смъртоносен сблъсък Трилър Канада 2005
БНТ 04:15
Законът на Дойл 6 тв филм /10, последен епизод/п/ (12)
MGM 04:20
"Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}