ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:10
    Извън играта /п/
  • 04:55
    Законът на Дойл тв филм /12 епизод/п/(12)
  • 05:25
    България от край до край 7 /п/
  • 05:55
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.12
Пълна програма
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:00
    "Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13 /п/
  • 06:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 14 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 04:00
    Морски детективи; сезон 12, епизод 21, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 04:45
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 05:10
    Свидетелите; сезон 2, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 06:05
    Свидетелите; сезон 2, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 03:25
    Тексаски закони: Сова с проблеми
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Патрулиране преди изгрев
  • 05:02
    Планетата на мутантите: Африка
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Безброй малки кученца
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "С песните на..."
  • 05:25
    Интервю
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 04:10
    Многоликата Япония: Земята е само една Зеленчуци за всички сезони /п/
  • 04:30
    Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
  • 05:25
    Япония днес /п/
  • 05:35
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/п/
Пълна програма
  • 04:05
    My Knight and Me
  • 04:15
    My Knight and Me
  • 04:25
    My Knight and Me
  • 04:35
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 03:15
    "Стрелата" - сериал, с.4 еп.19
  • 04:15
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.3
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.6
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.2 - 5
Пълна програма
  • 03:30
    "Приземяване: Добре дошли в Източна Европа" - екшън, криминален, комедия (Великобритания, Литва, 2016), режисьор Емилис Веливис, в ролите: Вини Джоунс, Скот Уилямс, Гил Дарнел, Оливър Джаксън и др. [16+]
  • 06:00
    "Революция Z" /п./ - сериал, с.4 еп.10, 11
  • 08:00
    "Дневникът на Бриджит Джоунс" - комедия, романтичен (Великобритания, Франция, САЩ, 2001), режисьор Шарън Магуайър, в ролите: Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джема Джоунс, Силиа Имри, Джеймс Фокнър, Джим Бродбент, Ембет Давиц, Шърли Хендерсън и др.
  • 10:00
    Телепазар
Пълна програма
  • 04:00
    "Хотел Елеон" - сериал
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.8, 9
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.2
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Анджело е върхът
  • 04:25
    Анджело е върхът
  • 04:35
    Анджело е върхът
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:10
    "Париж, Пигал", комедия, Франция, 2018; реж. Седрик Анже, с Гийом Кане, Жил Льолуш, Мишел Фо, Камил Раза, Ксавие Бовуа, [18+]
  • 05:10
    "Корнелиус, виещият мелничар", драма, Франция, 2017; реж. Ян Льо Келек, с Бонавентур Гакон, Анаис Демусте, Гюстав Керверн, Кристоф Пау, Дени Лаво, [12+]
  • 07:00
    "Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
  • 08:45
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
Пълна програма
  • 03:05
    "Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
  • 05:35
    "На училище", комедия, Канада, 2017; реж. Кайл Райдаут, с Джуди Гриър, Даниел Дохини, Шобан Уилямс, Ръсел Питърс, Грейс Парк, [15+]
  • 07:00
    "Господар", романтична драма, Индия, 2018; реж. Рохена Гера, с Тилотама Шоме, Вивек Гомбер, Гитанджали Кулкарни, Рахул Вохра, Дивия Сет Шах, [12+]
  • 08:40
    "Отшелниците", драма, Германия, 2016; реж. Рони Трокер, с Андреас Луст, Ингрид Буркхард, Орзи Тот, Ханес Перкман, Петер Митерутцнер, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 01:20
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 7
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Какво се случи след това?: Епизод 15
  • 04:30
    Какво се случи след това?: Епизод 16
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Избрано
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Форд Бронко от 1970
Пълна програма
  • 03:48
    Историята под лупа: Призраци от Каменната ера
  • 04:36
    Оръжията на бъдещето: Мащабно нападение
  • 05:24
    Как са го направили?: Пренасяне на пари/Риболов/ Гайди
  • 05:48
    Как се прави...: Кожени скулптури, електрически котлони
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:30
    Псевдокотка
  • 04:35
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 05:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
Пълна програма
  • 03:30
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 11
  • 04:15
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 4
  • 05:35
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 3
  • 06:25
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 03:50
    Rumble & Hum
  • 04:40
    X-Traordinary
  • 05:05
    X-Traordinary
  • 05:30
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 00:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:57
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Тук няма цимент! (Episode 14)
  • 04:20
    Ловци на острови (Series 3): На лов в Онтарио (Episode 13)
  • 04:42
    Ловци на острови (Series 3): Завист за канадския остров (Episode 14)
  • 05:05
    Помощ след ремонт (Series 1): Откраднати мечти (Episode 3)
Пълна програма
  • 03:35
    Д-р Хаус - шести сезон, еп. 20
  • 04:20
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 3
  • 04:45
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 4
  • 05:15
    "В търсене на малък дом" - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 03:25
    Транспортер - първи сезон, еп. 12
  • 04:15
    Шерлок - първи сезон, еп. 3
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 15
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 16
Пълна програма
  • 03:25
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 06:15
    "В кадър ХVI, 33 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 08:25
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
Пълна програма
  • 03:20
    Жената в железния ковчег,
  • 04:20
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
  • 05:05
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 8
  • 05:50
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 12
Пълна програма
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Семейна вражда
  • 04:20
    Американски антиквари: Съкровища в Тексас
  • 05:05
    Американски антиквари: Тъпчовци
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 40 еп.
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 41 еп.
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 03:55
    "Мончичи"
  • 04:20
    "Узли и Пип"
  • 04:30
    "Малкото кафяво мече"
  • 04:45
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 07:00
    "Социална мрежа" - избрано
  • 08:15
    "Парчета от реалността"
  • 09:00
    "Интервю" с Наделина Анева
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:50
    "Операция "Спасение" - игрален филм с Джон Дал, Бенджамин Брат, Джоузеф Файнс.
  • 05:35
    "Дивите ангели" - екшън с Питър Фонда, Нанси Синатра.
  • 07:00
    "Звездите отблизо": Джеки Чан
  • 07:30
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 03:45
    David Guetta: World Stage
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:55
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
  • 04:20
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7
  • 04:45
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 8
  • 05:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 04:10
    Мегаколи, еп. 1
  • 04:55
    Изоставени, еп. 13
  • 05:15
    Мигове от катастрофата, еп. 41
  • 05:35
    Жив или Мъртъв, еп. 14
Пълна програма
  • 04:10
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 04:55
    Световната животинска мрежа, еп. 3
  • 05:15
    Световната животинска мрежа, еп. 2
  • 05:40
    Невероятни животни компилации, еп. 5
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, втори ден /п/
  • 13:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 3-ти епизод /п/
  • 14:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 04:05
    "Експроприатор". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Експроприатор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
Пълна програма
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 04:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 04:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:00
    Купа на африканските нации: Мавритания - Тунис
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на африканските нации: Ангола - Мали
  • 10:00
    Купа на африканските нации: Мавритания - Тунис
Пълна програма
  • 03:20
    "Бялата гвардия"
  • 04:50
    "Културната революция"
  • 05:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 07:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
  • 06:00
    Фолклорен концерт
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
Пълна програма
  • 04:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Моето 1500 кг семейство: Семейство Кинг: живот или смърт
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мила и Чарити
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 27
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 28
Пълна програма
  • 03:45
    Екстремни RV каравани (Series 4): По-големи и по-лоши (Episode 2)
  • 04:25
    Екстремни RV каравани (Series 1): Сухопътна яхта, сафари със стил и обновена каравана Уестууд (Episode 2)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 12): Големият лов на змии, Свенгали от Минеаполис и плуване с акули (Episode 10)
  • 05:55
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Рециклирана къща сред клоните на дърветата в Тенеси (Episode 3)
Пълна програма
  • 03:45
    Екстремни RV каравани (Series 4): По-големи и по-лоши (Episode 2)
  • 04:25
    Екстремни RV каравани (Series 1): Сухопътна яхта, сафари със стил и обновена каравана Уестууд (Episode 2)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 12): Големият лов на змии, Свенгали от Минеаполис и плуване с акули (Episode 10)
  • 05:55
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Рециклирана къща сред клоните на дърветата в Тенеси (Episode 3)
Пълна програма
  • 03:20
    Охлаждане, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 1999
  • 05:20
    Психаротерапия, САЩ, комедия, 2003
  • 07:00
    Наем, САЩ, драма/музикален, 2005
  • 09:10
    Близки срещи от третия вид, САЩ, драма/фантастика, 1977
Пълна програма
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Юрий Василев" - 53 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Неразказани истории с ... Иван Тодоров" - I част, документална поредица
  • 05:00
    "Йордания - тайни от хилядолетията" - документален филм
  • 05:30
    Футбол: Селта - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 04:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 8
  • 04:25
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 10
  • 05:15
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 11
  • 05:35
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 12
Пълна програма
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Пълна програма
  • 03:20
    Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 7
  • 04:15
    Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 2
  • 05:15
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 2
  • 06:00
    Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:30
    "Смърт чрез клюки" - 3 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 242, 243 и 244 еп.
  • 05:25
    "Мръсни гадни негодници" - 6 еп.
  • 06:10
    "Доктор в къщи" - 3 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров "
Пълна програма
  • 04:10
    Зов предков
  • 04:40
    На рыбалку вместе с папой
  • 05:05
    Морская охота
  • 05:35
    Водный мир
Пълна програма
  • 00:00
    "Звездни рейнджъри: Герой на Федерацията" - екшън-фантастика с уч. на Били Браун, Ричард Бърдж, Кели Карлсън, Сай Картър, Сандрин Холт, Ед Лутър и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 /п/
  • 07:00
    "Новата бавачка" - романтичен филм с уч. на Ашли Уилямс, Сам Йегър, Хана Черами, Кийфър О'Райлии др. /п/
  • 08:45
    "Тенекиеният човек" - приключенски филм с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., III част /п/
Пълна програма
  • 04:00
    My Giant Life: Being Tall is Expensive
  • 04:45
    Gold Rush: Drill or Die
  • 05:30
    Kings of Construction: Hoover Dam Bridge
  • 06:15
    Kitchen Boss: Everything from Scratch
Пълна програма
  • 04:00
    Невъзможен ресторант (Series 4): Капанче (Episode 11)
  • 04:45
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Карибски вкусотии (Episode 4)
  • 05:07
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Какво се крие в равиолите (Episode 3)
  • 05:30
    Находки на фермерския пазар (Series 1): Месоядни срещу вегани (Episode 5)
Пълна програма
  • 04:10
    Академия за магьосници
  • 04:30
    Рок Училище
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Пълна програма
  • 03:25
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 06:15
    "В кадър ХVI, 33 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 08:25
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 04:10
    Академия за магьосници
  • 04:30
    Рок Училище
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 03:45
    Сама вкъщи: Обир под заплаха
  • 04:30
    Кой уби Джейн Доу?: Изчезналото момиче
  • 05:20
    Граничен контрол: Испания: Епизод 14
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 15
Пълна програма
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Marc Marquez
  • 04:25
    The Burning Issue: Baseball
  • 04:55
    Clubland: Tottenham Hotspur
  • 05:20
    Tennis Stars: Barbora Strycova
Пълна програма
  • 04:05
    Hook N' Look
  • 04:30
    Hollywood Weapons
  • 04:50
    Hollywood Weapons
  • 05:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Семейна вражда
  • 04:20
    Американски антиквари: Съкровища в Тексас
  • 05:05
    Американски антиквари: Тъпчовци
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 03:55
    Изоставени, еп. 13
  • 04:15
    Мигове от катастрофата, еп. 42
  • 04:35
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 05:10
    Уличен Гений, еп. 15
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.12
Пълна програма
  • 04:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:25
    Тоталкар; сезон 3, епизод 11, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:25
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 04:20
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:10
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 13
  • 04:30
    Първите 48 часа: Лош късмет
  • 05:15
    Ловец на убийства: Първият ми случай
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Опасен бизнес
Пълна програма
  • 04:05
    Пеещият детектив
  • 06:10
    Джъстин и рицарите на честта
  • 08:05
    Син под чехъл
  • 10:00
    Незабравимата 39-та
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:05
    Семейный детектив
  • 04:50
    Судьба человека с Борисом Корчевниковым
  • 06:00
    Утро России
  • 10:00
    О самом главном
Пълна програма
  • 04:00
    Instant Mom
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Ridiculousness
  • 05:15
    Inside Amy Schumer
Пълна програма
  • 04:03
    One Very Important Business Call (18+)
  • 04:25
    The Smaller The Better (18+)
  • 04:50
    The Stepmom & The Graduate (18+)
  • 05:10
    Esc?ndalo! (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Футбол: Виляреал - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Световни ролер игри - Барселона 2019
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    NOMAD'S LAND MONGOLIA
  • 05:00
    IN CONCERT - CORDES ORIENT
  • 06:00
    FLAVOURS OF SCOTLAND - THE BORDERS / LOWLANDS
  • 06:30
    FLAVOURS OF SCOTLAND - THE WEST COAST
Пълна програма
  • 08:15
    OSS Fighters By Superkombat, Mamaia, Romania, 22.08.2019
  • 11:50
    NEW Deadline 2019
  • 14:15
    Beyond MMA - Capoeira
  • 15:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 2
Пълна програма
  • 04:00
    Fairly Normal
  • 04:15
    Blastoid
  • 04:30
    Tomar Pro Wakeboard 2018 [World Wake Series]
  • 05:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 03:45
    Кройката на времето (Series 1): Косачът (Episode 3)
  • 04:15
    Кройката на времето (Series 1): Дидо Елизабет Бел (Episode 4)
  • 04:50
    Бойни кораби (Series 1): Най-малките кораби през войната (Episode 6)
  • 05:40
    География на убийствата (Series 1): Ужасът от Бърмондси (Episode 1)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 03:35
    Lisa Simone - Jazz in Marciac
  • 04:35
    Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
  • 05:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Страсбург - Локомотив Пловдив, мач реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
  • 10:00
    Футбол: Дъ Ню Сейнтс - Лудогорец, мач реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 7-и епизод /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Майорка - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Атлетико /M/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръгдокументална поредица
  • 08:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Астън Вила - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Евертън - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 2-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Сама вкъщи: Обир под заплаха
  • 04:30
    Кой уби Джейн Доу?: Изчезналото момиче
  • 05:20
    Граничен контрол: Испания: Епизод 14
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 15
Пълна програма
  • 03:05
    "Гепи", криминална комедия, Великобритания, 2000; реж. Гай Ричи, с Бенисио Дел Торо, Денис Фарина, Вини Джоунс, Брад Пит, Джейсън Статъм, [15+]
  • 04:45
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
  • 05:15
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О’Халоран, [15+]
  • 07:00
    "Феноменалните 2", анимация, САЩ, 2018; реж. Брад Бърд, [7+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Черен понеделник I, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Ниша Ганатра, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 04:25
    "Бронзовата градина II, 7 еп.", криминална драма, Аржентина, 2019; реж. Пабло Фендрик, Ернан Голдфрид, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Маите Ланата, Клаудио Толкачир, [15+]
  • 05:30
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 07:00
    "Спийд рейсър", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Лари Уашовски, Анди Уашовски, с Емил Хърш, Кристина Ричи, Сюзан Сарандън, Матю Фокс, Джон Гудман, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    С апетит на сухиндолската трапеза (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Пес патрул
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
  • 05:05
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 03:20
    Полдарк, сезон 2, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 04:15
    Полдарк, сезон 2, еп. 10, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 05:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2017
  • 06:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 4, Канада, криминален/мистерии, 2017
Пълна програма
  • 02:50
    Някой като мен Драма Швейцария 2012
  • 04:40
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 06:20
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1996
  • 07:45
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
Пълна програма
  • 03:10
    Клуб "Бейслайн" Драма, Екшън Великобритания 2010
  • 06:40
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 08:05
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 09:35
    Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
Пълна програма
  • 03:10
    Съседска закрила Криминален, Мистерия, Трилър Канада, САЩ 2007
  • 04:40
    Тормоз в мрежата Драма, Мистерия, Трилър Великобритания 2015
  • 06:15
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
  • 08:10
    Племенниците ми в Ютланд Семеен Дания 2010
Пълна програма
  • 03:05
    Action Sports World S19
  • 04:20
    Enduro GP S19
  • 04:55
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
  • 05:25
    Freeride World Tour 2019
Пълна програма
  • 04:00
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Италия
  • 06:00
    Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени
  • 08:15
    Аз съм…
  • 08:30
    Беър Грилс: Човекът се изправя срещу Еверест документален филм
Пълна програма
  • 03:45
    Атлас /избрано/ Синовете на слънцето /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    История.bg Александър Батенберг - първият, младият, прогоненият /п/
  • 05:50
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: ATP 250 Уинстън Четвърти четвъртфинал
  • 05:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд - Утрехт
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати Финал
Пълна програма
  • 04:00
    Голф: Европейски тур Scandinavian Invitation
  • 05:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Канада
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Ипсуич
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Киево - Сампдория
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Наполи
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Рома
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Интер
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
  • 05:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Сиатъл Саундърс
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Валядолид
Пълна програма
  • 03:30
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 04:30
    Документален филм
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
Пълна програма
  • 02:50
    Дмитрий Марьянов, Леонид Кулагин, Андрей Соколов в детективном сериале "ОХОТА НА ГЕНИЯ" 7-я с., 8-я с., 9-я с.
  • 05:20
    "ИХ НРАВЫ"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 04:15
Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 3
Viasat Nature 04:20
Невероятни паркове, сезон 4, еп. 12
Viasat History 04:30
Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
EPIC Drama 04:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 04:45
Крале на боклука, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 04:15
ГОРЮНОВ серия 15
Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
National Geographic HD 04:35
Строителна зона, еп. 8
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Хоби ТВ 05:00
Спорт и обучение на кучето – тв поредица

Всички предавания

Филми

БНТ 04:15
Законът на Дойл 6 тв филм /10, последен епизод/п/ (12)
MGM 04:20
"Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.
BNT2 04:25
Бялата гвардия сериен тв филм /6 епизод/п/ (16)
HBO3 04:25
"Рей Донован VII, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джошуа Марстън, с Лив Шрайбър, Еди Марсан, Даш Михок, Пуч Хол, Джон Войт, [18+]
HBO 2 04:30
"Пробуждане", драма, САЩ, 2019; реж. Роксан Доусън, с Криси Мец, Джош Лукас, Тофър Грейс, Майк Колтър, Марсел Руис, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}