ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Търсачи на реликви 3 тв филм /5 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.71
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.48
  • 22:30
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.16
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Магнум" (премиера) - сериен филм
  • 22:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:10
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:55
    Морски детективи; сезон 12, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 19:15
    Тексаски закони: Сова с проблеми
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Патрулиране преди изгрев
  • 21:05
    Планетата на мутантите: Борнео
  • 22:00
    По стъпките на Голямата Стъпка: Бигфут е в Грузия?
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:10
    10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 19:20
    Рут тв филм /2009 г./, режисьор Владо Шишков, в ролите: Ивайло Христов, Рут Николова, Мила Парушева, Гергана Стоянова, Велко Кънев и др.
  • 20:15
    Опера на открито /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 20:45
    Най-големите музеи в света Музеят Жакмар-Андре
Пълна програма
  • 19:13
    The Tom and Jerry Show
  • 19:30
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:55
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
Пълна програма
  • 19:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.10
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Животинско царство" - сериал, с.3 еп.10
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Стрелецът" - екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите: Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+]
Пълна програма
  • 19:00
    "Шрек Трети" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2007), режисьори Крис Милър и Раман Хуи
  • 21:00
    "Хрониките на Ридик" - екшън, фантастика (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Танди Нютън, Колм Фиор, Джуди Денч, Карл Ърбън, Алекса Давалос, Кийт Дейвид и др. [14+]
  • 23:30
    "Талисманът" - романтичен, драма (САЩ, 2012), режисьор Скот Хикс, в ролите: Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайд Данър, Райли Томас Стюарт и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.6 еп.8
  • 20:00
    "Дивата Нина" - сериал, eп.30
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал, еп.43
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10 еп.11, 12
Пълна програма
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.61
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.9 еп.16
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.57
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.28
Пълна програма
  • 19:10
    Ние, мечоците
  • 19:21
    Ние, мечоците
  • 19:35
    Ние, мечоците
  • 19:46
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 18:40
    "Не стреляйте", драма, Белгия, 2018; реж. Стейн Конинкс, с Ян Деклер, Вивиан Де Муйнк, Йонас Ван Хийл, Мо Баккер, Кес Бакер, [15+]
  • 21:00
    "Нощни игри", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Джон Франсис Дейли, Джонатан Голдстайн, с Джейсън Бейтман, Рейчъл МакАдамс, Кайл Чандлър, Шарън Хорган, Били Магнъсън, [18+]
  • 22:40
    "Бебето на Розмари", драма - хорър, САЩ, 1968; реж. Роман Полански, с Миа Фароу, Джон Касавитс, Рут Гордън, Сидни Блекмър, Морис Евънс, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    "Отшелниците", драма, Германия, 2016; реж. Рони Трокер, с Андреас Луст, Ингрид Буркхард, Орзи Тот, Ханес Перкман, Петер Митерутцнер, [12+]
  • 19:50
    "Светлина", романтична драма, Япония, 2017; реж. Наоми Кавасе, с Масатоши Нагасе, Аяме Мизаки, Тацуя Фуджи, Казуко Ширакава, Мисузу Кано, [12+]
  • 21:30
    "Банши, Пенсилвания ІV, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Лони Перистере, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 22:20
    "Банши, Пенсилвания ІV, 6 еп. ", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джонатан Тропър, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
  • 19:30
    "Да сготвим с Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
  • 21:00
    "Етажна собственост" - сериал
  • 22:00
    "Мисия: Ноември" - екшън-трилър с уч. на Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Люк Брейси, Уил Патън, Бил Смитрович, Елиза Тейлър, Катерина Скорсоне и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 19:30
    Как се прави...: Маслени лампи, шоколад с мента
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 7
  • 21:00
    Творенията на Савидж: Епизод 4
Пълна програма
  • 18:40
    Оръжията на бъдещето: Мащабно нападение
  • 19:30
    Как се прави...: U-образни катинари, вигвами, кроасани, куфари на колелца
  • 19:55
    Как се прави...: Детски колички, заготовки за къщи, дървени флейти, гуми за велосипеди
  • 20:20
    Как са го направили?: Изпитания на автомобили/Книгоиздаване/Маргарин
Пълна програма
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    БИЗААРДВАРК
  • 20:00
    БИЗААРДВАРК
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 19:05
    "Въпроси от науката"
  • 19:35
    "Чудата наука"
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации, директно
Пълна програма
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 19:30
    Европейски рали шампионат: Рали Барум, обзор
  • 20:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Имола, MX2, второ състезание
  • 20:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Имола, MXGP, второ състезание
Пълна програма
  • 18:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 11
  • 19:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 12
  • 20:25
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 4
  • 21:10
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:40
    Pro Bull Riders
  • 19:30
    World Of X Games
  • 20:20
    Rumble & Hum
  • 21:10
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:05
    Шедьоври от битпазара (Series 3): Пухове и пера (Episode 6)
  • 19:30
    Джада у дома (Series 3): По-изгодно (Episode 8)
  • 19:55
    Джада у дома (Series 3): Музикалният урок на Джейд (Episode 9)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 3): В Куинсланд (Episode 11)
Пълна програма
  • 19:00
    Наръчник за разведени - втори сезон, еп. 11
  • 20:00
    Д-р Хаус - шести сезон, еп. 20
  • 21:00
    Без думи, еп. 17
  • 21:30
    Без думи, еп. 18
Пълна програма
  • 19:05
    Шерлок - първи сезон, еп. 3
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 15
  • 22:00
    Капитан Шериф, еп. 9
  • 23:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 4
Пълна програма
  • 19:15
    "Вечерен час I, 2 еп.", екшън - драма, Великобритания, 2019; реж. Колм МакКарти, с Шон Бийн, Били Зейн, Миранда Ричардсън, Адам Броуди, Фийби Фокс, [18+]
  • 20:00
    "Град на хълма I, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Метин Хюсеин, с Кевин Бейкън, Олдис Ходж, Джонатан Тъкър, Марк О’Брайън, Джил Хенеси, [15+]
  • 21:00
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
  • 22:35
    "Футболният ексцентрик I, 4 еп.", документален, Испания, 2019; реж. Енрик Бач, [15+]
Пълна програма
  • 19:10
    Конспирация, сезон 1, еп. 5
  • 20:05
    Тайната война, сезон 1, еп. 8
  • 21:05
    Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
  • 20:00
    Изковани в огъня: Чакрам
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Декларация за величие
Пълна програма
  • 19:00
    Моето хоби: Моделите
  • 20:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 46 еп.
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 40 еп.
Пълна програма
  • 18:50
    "Баданаму кадети"
  • 19:20
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:40
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:45
    "Парчета от реалността"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - избрано
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 17:35
    "Нападение над участък 13" - игрален филм с Итън Хоук, Лорънс Фишбърн.
  • 19:20
    "Авантюристите" - игрален филм с Жан Пол Белмондо, Жак Вилере.
  • 21:05
    "Усмивката на Мона Лиза" - игрален филм с Джулия Робъртс, Кирстен Дънст.
  • 23:00
    "The Terror: Безчестие" 2.02 - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
  • 20:00
    Зона за приятели
  • 20:30
    Зона за приятели
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Can't Wait Till Fusion Fest 2019!
  • 21:30
    Zara Larsson: Making The Video
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 18:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 19:20
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
  • 20:10
    Екваторът: Линията на живота, сезон 1, еп. 3
  • 21:05
    Галапагос, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Мегазаводи, еп. 3
  • 20:00
    Мегазаводи, еп. 4
  • 21:00
    Суперколи от стари части, еп. 1
  • 22:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
Пълна програма
  • 18:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 19:45
    Подводният свят на Амазония, еп. 1
  • 20:40
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 14
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Рединг - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 20:00
    Футбол: Нотингам Форест - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, втори ден /п/
Пълна програма
  • 18:50
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Експроприатор". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Митове и легенди" - тв алманах
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    Клубни истории
  • 20:00
    Франция, Лига 1 - обзор на кръга
  • 21:00
    WRC: Рали Германия - преди кръга
  • 21:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 18:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 20:00
    Вести
  • 20:30
    Вести-Москва
  • 20:50
    Вести
Пълна програма
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 18:30
    "Разбулване" - с водещ Н.Панков
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение /
Пълна програма
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 19:10
    Grizzy & die Lemminge
  • 19:40
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:40
    Angelo!
  • 21:15
    CSI: Miami
Пълна програма
  • 19:15
    Непредвидени събития - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час Пик - предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мила и Чарити
  • 20:00
    6 дъщери: Епизод 1
  • 21:00
    Моето 1500 кг семейство: Семейство Кинг: живот или смърт
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Джун, Чад и Полин
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Нов дом в шумния Пном Пен (Episode 4)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Учител в Пном Пен (Episode 5)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 103): Американска мечта в Куенка (Episode 8)
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Нов дом в шумния Пном Пен (Episode 4)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Учител в Пном Пен (Episode 5)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 103): Американска мечта в Куенка (Episode 8)
Пълна програма
  • 18:35
    Момчето с раираната пижама, Великобритания,САЩ, драма/за войната, 2008
  • 20:10
    Джуниър, САЩ, 1994
  • 22:00
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей, еп. 11
  • 19:30
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей, еп. 12
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 13
  • 20:30
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 1
Пълна програма
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
  • 23:37
    Жената на моя живот Драма, Мистерия, Романтичен 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 20
  • 19:25
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 21
  • 20:00
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 3
  • 21:00
    Борат: Културен обмен с Америка за напредък на великия братски казахстански народ, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    DESIGNERS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    DESIGNERS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "На косъм" - 1 еп.
  • 19:30
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 104 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 37 и 38 eп.
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 105 еп.
Пълна програма
  • 19:10
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:45
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:05
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 19:30
    Уральская рыбалка
  • 19:55
    Крылатые охотники
  • 20:10
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Когато си в Рим" - романтична комедия с уч. Кристен Бел, Джош Дюамел, Анджелика Хюстън, Дани Де Вито, Уил Арнет, Джон Хедър и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Deadliest Catch: Breaking Point
  • 19:45
    Gold Rush: Slippery Slope
  • 20:30
    Kings of Construction: Jet Blue Terminal
  • 21:15
    Dirty Jobs: Cave Biologist
Пълна програма
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Разноцветно и пържено (Episode 7)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Сандвичи и подправки (Episode 8)
  • 20:00
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 20:25
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
Пълна програма
  • 19:05
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:35
    Братовчеди завинаги
  • 19:55
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации, директно
Пълна програма
  • 19:15
    "Вечерен час I, 2 еп.", екшън - драма, Великобритания, 2019; реж. Колм МакКарти, с Шон Бийн, Били Зейн, Миранда Ричардсън, Адам Броуди, Фийби Фокс, [18+]
  • 20:00
    "Град на хълма I, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Метин Хюсеин, с Кевин Бейкън, Олдис Ходж, Джонатан Тъкър, Марк О’Брайън, Джил Хенеси, [15+]
  • 21:00
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
  • 22:35
    "Футболният ексцентрик I, 4 еп.", документален, Испания, 2019; реж. Енрик Бач, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 19:30
    Vampirina
  • 20:00
    PJ Masks
  • 20:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 19:05
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:35
    Братовчеди завинаги
  • 19:55
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 19:00
    Кой уби Джейн Доу?: Изчезналото момиче
  • 20:00
    Кой уби Джейн Доу?: Нейните шепнещи останки
  • 21:00
    Време на убийството: Хладнокръвен убиец
  • 22:00
    Сериен убиец: дяволът на свобода: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:05
    Premiere National Icons: Higuain vs Aguero
  • 19:35
    Tennis Stars: Bernard Tomic
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Allyson Felix
  • 20:30
    Clubland: Tottenham Hotspur
Пълна програма
  • 19:05
    Hook N' Look
  • 19:30
    Hollywood Weapons
  • 19:50
    Hollywood Weapons
  • 20:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
  • 20:00
    Изковани в огъня: Чакрам
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Декларация за величие
Пълна програма
  • 19:00
    Мегазаводи, еп. 4
  • 20:00
    Суперколи от стари части, еп. 1
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
  • 22:00
    Погребаните тайни на Втората световна, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.71
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.48
  • 22:30
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.16
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2015
  • 20:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
  • 21:00
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 13, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 1, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 19:10
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 7, драма, САЩ, 2015
  • 20:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:05
    Профилиране; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Лош късмет
  • 20:00
    Ловец на убийства: Лоша кръв
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 13
Пълна програма
  • 18:30
    Живот на парчета
  • 20:30
    Нормално
  • 22:30
    Неизбежно отмъщение
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 18:50
    60 минут
  • 20:00
    Вести в 20:00 20:45 Вести. Местное время
  • 21:00
    Рая знает все!
  • 23:35
    Деньги
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:15
    Cream My Jeans (18+)
  • 19:37
    Lesbian Lust After Sexy Striptease (18+)
  • 20:01
    Licking In Lingerie (18+)
  • 20:22
    Extra Credit (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Каролине Гарсия - Даяна Ястремска (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - финал, повторение)
  • 21:10
    "Светът на Ла Лига: Тони Кросс" - документален филм
  • 21:30
    Футбол: Селта - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Документален филм - повторение
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 18:00
    OSS Fighters By Superkombat, Mamaia, Romania, 22.08.2019
  • 19:25
    OSS Fighters By Superkombat, Mamaia, Romania, 22.08.2019
Пълна програма
  • 19:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 19:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 20:00
    Drive Thru South Africa
  • 21:00
    Fairly Normal
Пълна програма
  • 19:10
    Дубровник: Републиката (Series 1): Мъниче сред великани (Episode 1)
  • 20:00
    Тайните на мъртвите (Series 2): Костите на "Крейвън стрийт" (Episode 1)
  • 20:55
    Истинската война на тронове (Series 1): Игра на съюзници (Episode 3)
  • 21:40
    Тайните на шестте съпруги (Series 1): Обезглавена, мъртва (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:30
    "Петолиния"
  • 19:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    Премиера по ТВ1
Пълна програма
  • 18:30
    Les Dissonances - Beethoven, Stravinsky
  • 19:55
    InterMezzo
  • 21:30
    Con Brio - Jazz a Vienne
  • 22:55
    Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
Пълна програма
  • 19:00
    Студио "Футбол", директно
  • 19:30
    Футбол: Първи плейофен мач за място в групите на Лига Европа, директно
  • 21:25
    Студио "Футбол", директно
  • 22:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 7-и епизод, директно
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Селта - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод
  • 19:30
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Китай /п/
  • 20:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 2-ри епизод /п/
  • 21:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 33-ти епизод
Пълна програма
  • 19:00
    Кой уби Джейн Доу?: Изчезналото момиче
  • 20:00
    Кой уби Джейн Доу?: Нейните шепнещи останки
  • 21:00
    Време на убийството: Хладнокръвен убиец
  • 22:00
    Сериен убиец: дяволът на свобода: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:30
    "Епизод", (п)
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:30
    "Майсторски клас"
Пълна програма
  • 18:55
    "Праведните Джемстоунс І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 20:00
    "Безкраен купон", комедия, САЩ, 2018; реж. Бен Фалконе, с Мелиса МакKарти, Моли Гордън, Джилиан Джейкъбс, Мая Рудолф, Мат Уолш, [15+]
  • 21:45
    "Малък голям живот", комедия - фантастика, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Йоста І, 8 еп.", комедийна драма, Швеция, 2019; реж. Лукас Мудисон, с Вилхелм Бломгрен, Ейми Деазисмонт, Матиас Силвел, Клара Кристиансон, Регина Лунд, [15+]
  • 19:50
    "Силициевата долина ІІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Ерик Апъл, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 20:20
    "Силициевата долина ІІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Ерик Апъл, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 20:50
    "Нюйоркска комбина I, 8 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Мишел МакЛарън, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Света София - българският Помпей (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Градът на кипарисите: Севлиево (образователен филм за семеен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:15
    Топ Кадети
  • 19:40
    Зак и Квак
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
  • 20:30
    Пес патрул
Пълна програма
  • 19:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 20:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 21:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
  • 21:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
Пълна програма
  • 18:25
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 19:45
    Опа! Комедия Великобритания, Гърция 2005
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин приключенски, Семеен, фентъзи Великобритания 2011
  • 22:00
    Изчезнали в Америка Драма, Военен Сащ, Канада 2005
Пълна програма
  • 18:50
    Брат и сестра Комедия Франция 2012
  • 20:25
    Като детска игра Биографичен, Исторически Франция 2009
  • 22:00
    Ловец на глави Трилър Дания 2009
  • 23:45
    Огън срещу огън Екшън, Трилър САЩ 2012
Пълна програма
  • 19:10
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 20:35
    Крокодилите 3 Приключенски Германия 2011
  • 22:00
    Оневинен 2/5 Криминален, Драма Норвегия 2015
  • 22:50
    Оневинен 2/6 Криминален, Драма Норвегия 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Close Up
  • 19:30
    Close Up
  • 20:05
    This Cold Life
  • 21:35
    A Quiet Little Marriage
Пълна програма
  • 18:35
    Live Recap FIM X-Trial 2019
  • 20:15
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 21:15
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2018
  • 22:25
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
  • 20:00
    Марс сериен филм /САЩ, 2016г./, режисьор Евералдо Гут, в ролите: Джихей, Алберто Аман, Клемантин Поадатц, Бен Котън, Оливие Мартинес и др. /1 епизод/
  • 21:00
    Геният сериен филм /САЩ, 2016г./, режисьор Рон Хауърд, в ролите: Джефри Ръш, Джони Флин, Саманта Коли, Ричард Топол и др. /1 епизод/
  • 21:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:10
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
  • 19:25
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 19:55
    10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал Даниил Медведев - Рафаел Надал, финал
  • 20:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати Обзор на турнира
  • 22:00
    Тенис: ATP 250 Уинстън Първи четвъртфинал
Пълна програма
  • 19:00
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 19:30
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Бирмингам
  • 21:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 22:00
    ММА: Класика от UFC Коуди Гарбранд срещу ТиДжей Дилашоу
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Ювентус
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Интер
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Фиорентина
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
  • 19:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 20:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид ,среща от Ла лига 2012/2013 г.
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Леванте
Пълна програма
  • 18:30
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (избрано)
  • 19:20
    "Местно време" - Обезлюдени села (п)
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    Киносалон БСТВ: "Парад" (2011 г.), Сърбия/Хърватия
Пълна програма
  • 19:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 19:50
    Олег Чернов, Артём Цуканов, Алексей Аптовцев в детективном сериале "ИНСПЕКТОР КУПЕР. НЕВИДИМЫЙ ВРАГ". "Честь семьи"
  • 21:55
    Юрий Беляев, Наталья Антонова, Владимир Стеклов, Олеся Судзиловская в остросюжетном сериале "УЧИТЕЛЬ В ЗАКОНЕ. ВОЗВРАЩЕНИЕ" 29-я с., 30-я с.
  • 23:50
    "ДНК". "Суррогатная мать Стриженова Александра"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

Telekabel 19:15
Последният вълк - игрален филм
AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}