ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:25
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
  • 07:15
    Магьосници тв филм /4, последна серия/
  • 07:45
    Телепазарен прозорец
  • 08:00
    Пътеки /п/
Пълна програма
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, с.2 еп.7, 8
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2 еп.13, 14
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" /най-доброто/
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 10:00
    "Инга Линдстрьом: Зората на нашето бъдеще" - с уч. на Хайко Дойчман, Клара Дойчман, Тина Руланд, Фредерик Гьоц и др.
Пълна програма
  • 06:30
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 07:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 08:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 09:00
    В служба на Нейно Величество - филм
Пълна програма
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 06:20
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:05
    Профилиране; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2014
  • 08:10
    Възприятия; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 09:10
    Възприятия; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 06:36
    Бойните полета на животните: Крайбрежията
  • 07:00
    Бойните полета на животните: Островите
  • 07:25
    Аквариумът: Готови за желето
  • 08:15
    Питбули и бивши затворници: В шок
Пълна програма
  • 06:25
    Интервю
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 08:00
    "По стъпките на свободата" - документален филм
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен" (избрано)
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:30
    Откакто свят светува /избрано/ /БНТ 2 София/п/
  • 07:00
    Астробой анимационен филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Дейвид Баурс
  • 08:30
    Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
  • 09:00
    Рицарска история концерт под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на актьорите Деян Донков, Михаела Филева и Ангел Ковачев
Пълна програма
  • 06:45
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 07:00
    The Zoo
  • 07:11
    The Zoo
  • 07:30
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.9 - 11
  • 07:30
    "Монк" - сериал, с.2 еп.9 - 11
  • 10:30
    "Хелбой ІІ: Златната армия" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.
  • 12:45
    "Завръщане в бъдещето II" - фантастика, приключенски (САЩ, 1989), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Кейси Семашко, Били Зейн, Елизабет Шу, Илайджа Ууд и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Опасни дъщери" - трилър (тв филм, Канада, 2016), режисьори Къртис Крофърд и Антъни Лефрейн, в ролите: Ивон Зима, Клер Ранкин, Гарет Хнатю, Роб Стюарт и др.
  • 07:45
    "Мисия Лондон" - комедия (България, Великобритания, Унгария, Македония, Швеция, 2010), режисьор Димитър Митовски, в ролите: Юлиан Вергов, Ернестина Шинова, Любомир Нейков, Алън Форд, Томас Арана, Ана Пападопулу, Орлин Горанов, Георги Стайков и др.
  • 10:00
    Телепазар
  • 10:15
    "Шрек Трети" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2007), режисьори Крис Милър и Раман Хуи
Пълна програма
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.14, 15
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 09:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.4 еп.11, 12
  • 10:00
    "История на Пепеляшка" - романтичен, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2004), режисьор Марк Росман, в ролите: Хилари Дъф, Чад Майкъл Мъри, Дженифър Кулидж, Дан Бърд, Реджина Кинг и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.17, 18
  • 08:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.15, 16
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.70, 71
  • 12:00
    "Искрите на отмъщението" - сериал, еп.10 - 12
Пълна програма
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:11
    Бен 10
  • 07:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:15
    "Семейство Адамс", комедия, САЩ, 1991; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Кристина Ричи, Джими Уорман, [12+]
  • 07:00
    "Вакуум", драма, Швейцария, 2017; реж. Кристин Репон, с Барбара Ауер, Робърт Хунгер-Бюлер, Анна-Катарина Мюлер, Ориана Шраге, Тереза Афолтер, [15+]
  • 08:20
    "Зад борда (2018)", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Грийнбърг, с Еухенио Дербес, Анна Ферис, Ева Лонгория, Джон Хана, Сузи Курц, [12+]
  • 10:10
    "Шерлок Гномс", анимационна комедия, Великобритания, 2018; реж. Джон Стивънсън, [0+]
Пълна програма
  • 06:30
    "Земни срещи", късометражен екшън, Великобритания, 2017; реж. Сам Джонсън, с Фион О’Шей, Джесика Бардън, Люк Баверсток, Питър Съливан, Джони Палмиро, [12+]
  • 07:00
    "Хлапе като Джейк", драма, САЩ, 2018; реж. Сайлас Хауърд, с Клеър Дейнс, Джим Парсънс, Октавия Спенсър, Прийанка Чопра, Ан Дауд, [12+]
  • 08:30
    "Тед - покажи ми любов", биографична драма, Швеция, 2018; реж. Ханес Холм, с Адам Полсон, Петер Вийтанен, Хапи Янкел, Йонас Карлсон, Йохан Хеденберг, [12+]
  • 10:30
    "Рафики", романтична драма, Кения, 2018; реж. Уанури Кахиу, със Саманта Мугация, Шейла Мунива, Джими Гату, Нини Уакера, Невил Мисати, [15+]
Пълна програма
  • 06:30
    World Sport
  • 07:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 07:30
    Quest's World of Wonder
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 12:00
    "Лена Лоренц: Мечти и реалност" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери, Майкъл Рол и др.
  • 14:00
    "Моето наследство" - романтичен филм с уч. на Юлия Хартман, Йоханес Цирнер, Урсела Мон и др.
Пълна програма
  • 05:40
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 11:00
    "Приключението "Посейдон" - приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., II част /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Интернешънъл Скаут от 1970 г.
  • 07:00
    Как се прави...: Форми за украсяване/ Индустриални макари/ Индустриални маркучи
  • 07:30
    Как се прави...: Шпакла/ Врата на гараж/ Електрически мотори/ Вълна
  • 08:00
    Как се прави...: Костюми за мотоциклетисти, дървени люлеещи се столове
Пълна програма
  • 06:36
    Как се прави...: Спираловидни стълби, арабски питки
  • 07:00
    Как са го направили?: Айфеловата кула/ Сноуборд
  • 07:26
    Историята под лупа: Епизод 11
  • 08:14
    Историята под лупа: Забраненият град на фараоните
Пълна програма
  • 06:45
    Елена от Авалор
  • 07:15
    Елена от Авалор
  • 07:35
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 08:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:05
    "Въпросите на Мили"
  • 07:15
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
  • 11:00
    Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно
Пълна програма
  • 06:10
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 1
  • 07:10
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 13
  • 07:35
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 14
  • 08:00
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 15
Пълна програма
  • 06:20
    Crew, The
  • 07:00
    Fantasy Factory
  • 07:25
    Fantasy Factory
  • 07:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:35
    Мега бърлоги (Series 5): По-грандиозно от въртележка (Episode 4)
  • 07:00
    Джада у дома (Series 7): Раздаване на благодарности (Episode 8)
  • 07:25
    Джада у дома (Series 7): Следобедно парти (Episode 9)
  • 07:50
    Джада у дома (Series 7): Италианска Коледа (Episode 10)
Пълна програма
  • 06:50
    Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 14
  • 07:15
    Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 15
  • 07:45
    Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 16
  • 08:10
    Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 06:45
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон, еп. 4
  • 07:10
    Капитан Шериф, еп. 1
  • 08:15
    Шекспир и Хатауей: Частни детективи, еп. 5
  • 09:15
    Броукънуд - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 05:40
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
  • 07:00
    "Бедни, но много богати", комедия, Италия, 2017; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [15+]
  • 08:35
    "Мечо Пух", анимация, САЩ, 2011; реж. Стивън Джон Андерсън, Дон Хол, [0+]
  • 09:40
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
Пълна програма
  • 06:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 15
  • 07:00
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 2
  • 07:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 17
  • 08:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 06:15
    Изковани в огъня: Нож наваха
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Супер готско време
Пълна програма
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 40 еп.
  • 08:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 06:50
    "Аниманималс"
  • 07:00
    "Яя и Зук"
  • 07:10
    "Кит и Кейт"
  • 07:20
    "Бери и Доли"
Пълна програма
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Пулс" - избрано
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:25
    "Малоун" - екшън / драма с Бърт Рейнолдс, Клиф Робъртсън.
  • 06:55
    "В близък план - Книга за джунглата"
  • 07:00
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
  • 07:05
    "В близък план - Уоркрафт"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 06:50
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 2
  • 07:40
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 3
  • 08:30
    Домашни любимци - Диви сърца, сезон 1, еп. 1
  • 09:25
    Домашни любимци - Диви сърца, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 06:35
    Уличен Гений, еп. 12
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 09:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 5
Пълна програма
  • 06:45
    Фотосъкровищница, еп. 2
  • 07:25
    Фотосъкровищница, еп. 3
  • 08:15
    Дивата природа на Китай: Тайни светове, еп. 1
  • 09:05
    Фотосъкровищница, еп. 1
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/
Пълна програма
  • 06:40
    Филм "Котенце"
  • 08:05
    "Часовият"
  • 08:30
    "Здраве"
  • 09:25
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
Пълна програма
  • 06:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 07:40
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 07:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на африканските нации: Мадагаскар - Конго
  • 10:00
    Купа на африканските нации: Алжир - Гвинея
  • 12:00
    WRC: Рали Германия
Пълна програма
  • 05:00
    Игрален филм
  • 08:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 09:05
    Игрален филм
  • 18:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
Пълна програма
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Франклин - анимация
  • 07:30
    Музикален блок
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 06:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Le Maison de Paris"
  • 07:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Големи мечти, по-големи проблеми
  • 08:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромски любовен триъгълник
  • 09:00
    Лечителят: Толкова дълго време
Пълна програма
  • 06:30
    Приключение край Атон
  • 07:00
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 07:30
    Импресии - Версилия
  • 08:00
    Виж България - Бургас и други морски градове
Пълна програма
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка прави компромис за първия си дом (Episode 11)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Сърф или търф в Монтесума (Episode 11)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Плажни мечти в Коста Рика (Episode 12)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Предаване на щафетата в Лука, Италия (Episode 13)
Пълна програма
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка прави компромис за първия си дом (Episode 11)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Сърф или търф в Монтесума (Episode 11)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Плажни мечти в Коста Рика (Episode 12)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Предаване на щафетата в Лука, Италия (Episode 13)
Пълна програма
  • 06:15
    Завръщането на Поли, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 07:45
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
  • 09:20
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 11:00
    Горили в мъглата, САЩ, биографичен/драма, 1988
Пълна програма
  • 06:00
    "Дебютантите в Ла Лига" - документален филм
  • 07:00
    "Светът на Ла Лига: Ракитич" - документален филм
  • 07:25
    "Писма до утре: Златка Ставрева - Съзвучия от Странджа" - 7 еп., документална поредица
  • 08:30
    "Какво е да си на младежки фестивал?"- забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 06:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 9
  • 07:10
    Вкусните уикенди на Бил - първи сезон, еп. 6
  • 08:10
    Моето меню за 30 минути, еп. 15
  • 08:35
    Моето меню за 30 минути, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 10:37
    Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
Пълна програма
  • 06:40
    Макгайвър - трети сезон, еп. 4
  • 07:30
    Макгайвър - трети сезон, еп. 5
  • 08:25
    Кости - осми сезон, еп. 5
  • 09:15
    Кости - осми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    HAIRSTYLES
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 128 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 9, 10, 11 и 12 еп.
  • 08:40
    "Уличен патрул" - 4 еп.
  • 09:30
    "Дог и Бет: на лов" - 9 и 10 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 06:25
    Спиннинг сегодня
  • 06:55
    Дед Мазай и зайцы
  • 07:10
    Рыболовные путешествия
  • 08:00
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
Пълна програма
  • 06:20
    "Чудеса по Коледа" - семеен филм с уч. на Бриджет Ригън, Виктор Уебстър, Айрис Куин и др.
  • 08:30
    "Бъди" - семейна комедия с уч. на Рене Русо, Роби Колтрейнл, Алън Къминг, Ирма P. Хол и др.
  • 10:20
    "Космосът между нас" - приключенски филм с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.
  • 13:00
    "Кънки с остър връх: Борба за златото" - романтичен филм с уч. на Кристи Карлсън Романо, Рос Томас, Скот Томпсън Бейкър, Ким Киндрик, Стефани Крамер и др. /п/
Пълна програма
  • 06:15
    Dirty Jobs: Cave Biologist
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Insulin Injection
  • 07:45
    Animal Cops Houston: Fred the Chimpanzee
  • 08:30
    Animal Cops Houston: Liberty County Battle
Пълна програма
  • 06:37
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 07:00
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Китайска следа в Макао (Episode 8)
  • 07:22
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Кипяща от вкусове столица (Episode 9)
  • 07:45
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Експлозия от вкусове (Episode 10)
Пълна програма
  • 06:45
    Нела, принцесата-рицар
  • 07:10
    Пламъчко и Машините
  • 07:40
    Топ Кадети
  • 08:05
    Пес патрул
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Пълна програма
  • 05:40
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
  • 07:00
    "Бедни, но много богати", комедия, Италия, 2017; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [15+]
  • 08:35
    "Мечо Пух", анимация, САЩ, 2011; реж. Стивън Джон Андерсън, Дон Хол, [0+]
  • 09:40
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 06:45
    PJ Masks
  • 07:00
    PJ Masks
  • 07:15
    PJ Masks
  • 07:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 06:45
    Нела, принцесата-рицар
  • 07:10
    Пламъчко и Машините
  • 07:40
    Топ Кадети
  • 08:05
    Пес патрул
Пълна програма
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Докато тя спеше
  • 07:00
    Питбули и бивши затворници: Епизод 5
  • 07:55
    Питбули и бивши затворници: Кашон с кученца
  • 08:50
    Признания в стаята за разпити: Екип убийци
Пълна програма
  • 06:45
    Enfusion Reality: Celebs Meet Pros
  • 07:40
    Enfusion Reality: Episode 12
  • 08:35
    The Truth About...: Urban Sports
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: John John Florence
Пълна програма
  • 06:45
    Major League Fishing
  • 07:30
    Shooting Gallery
  • 07:50
    Shooting Gallery
  • 08:15
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 06:15
    Изковани в огъня: Нож наваха
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Супер готско време
Пълна програма
  • 06:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 08:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 5
  • 09:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, с.2 еп.7, 8
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2 еп.13, 14
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" /най-доброто/
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2018
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:30
    Какво е нужно за убийство: Дяволът в съседния дом
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 07:20
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 07:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
Пълна програма
  • 06:20
    П.Ъ.Н.К.С.
  • 08:15
    Твърда игра
  • 10:20
    Готино усещане
  • 12:05
    Идеалният съпруг
Пълна програма
  • 06:40
    Фильм "Котенок" (0+)
  • 08:05
    "Часовой" (12+)
  • 08:30
    "Здоровье" (16+)
  • 09:25
    "Непутёвые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
Пълна програма
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
Пълна програма
  • 06:00
    Смягчающие обстоятельства. Х/ф
  • 09:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:40
    Местное время. Воскресенье
  • 10:20
    Сто к одному
Пълна програма
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:35
    Stairwell Sex With Haven Rae (18+)
  • 07:00
    Photoshoot Turns Into Sex Tape (18+)
  • 07:23
    Money Drives Cute Teen To Suck Cock (18+)
  • 07:45
    Smokin' Hot Charity on a Rooftop (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Ла Лига: Превю на сезон 2019/2020" - документален филм
  • 07:00
    Тенис: Сайсай Джън - Арина Сабаленка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - финал, повторение)
  • 09:00
    Футбол: Мач на Легендите (приятелска среща между легендите на Ла Лига и италианското калчо - повторение)
  • 11:00
    "Новите отбори в Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    NEXOS - IN CENTRAL ASIA
  • 07:00
    WILD CULTURE - OKAVANGO
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    ANCIENT CULTURE - EP 23
Пълна програма
  • 19:00
    Kunlun Combat Professional League (KCPL), Tongling, China, 25.08.2019
Пълна програма
  • 06:30
    The 808
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    Fairly Normal
Пълна програма
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 2): 227 (Episode 27)
  • 07:00
    Речни Чудовища (Series 6): Унищожителят от джунглата (Episode 4)
  • 07:50
    Речни Чудовища (Series 6): Кървавата река (Episode 5)
  • 08:45
    Речни Чудовища (Series 6): Кръвожадният дух (Episode 6)
Пълна програма
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 05:20
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Sacred and secular music by Buxtehude with Vox Luminis and Ensemble Masques
  • 10:50
    Christian Lauba: Broadway Suite
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Царско село - Берое, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    Световни ролер игри - Барселона 2019
  • 08:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 08:00
    Футбол: Норич Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Докато тя спеше
  • 07:00
    Питбули и бивши затворници: Епизод 5
  • 07:55
    Питбули и бивши затворници: Кашон с кученца
  • 08:50
    Признания в стаята за разпити: Екип убийци
Пълна програма
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 05:10
    "Кланът Тененбаум", комедия, САЩ, 2001; реж. Уес Андерсън, с Джийн Хекман, Анджелика Хюстън, Бен Стилър, Гуинет Полтроу, Люк Уилсън, [12+]
  • 07:00
    "Приказките на Маша І, 19 - 22 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 07:25
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:55
    "Angry Birds І, 52 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 07:00
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 08:35
    "В кадър ХVI, 28 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 09:00
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
Пълна програма
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Без пътека. Пещерата на отшелника (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
  • 07:00
    Пламъчко и Машините
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:50
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 06:25
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 07:25
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, криминален/мистерии, 2018
  • 08:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 10, Канада, криминален/мистерии, 2018
  • 08:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 1, Канада, криминален/мистерии, 2017
Пълна програма
  • 06:30
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 07:50
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
  • 09:05
    Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
  • 10:30
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990
Пълна програма
  • 06:25
    Имало едно време на Север Драма Финландия 2012
  • 08:30
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 09:45
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
  • 11:15
    Тяло за двама Комедия Франция 2008
Пълна програма
  • 05:40
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 07:15
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 08:30
    Магическо сребро 2: Големият студ Семеен Норвегия 2011
  • 09:55
    Кречетало Комедия САЩ 2009
Пълна програма
  • 06:30
    Crankworx World Tour 2019
  • 07:30
    Enduro World Series S19
  • 08:00
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 09:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 06:25
    Волейбол: Пуерто Рико - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 08:15
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
Пълна програма
  • 06:00
    Малки истории /п/
  • 07:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 08:00
    Бразди /най-доброто/
  • 08:30
    България от край до край 6
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати Обзор на турнира
  • 07:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Тейлъм Бенд
  • 08:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 09:00
    Тенис: ATP 250 Уинстън Финал
Пълна програма
  • 05:30
    Голф: Европейски тур Scandinavian Invitation
  • 09:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Скандинавия
  • 11:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 12:00
    Тенис: WTA, Бронкс Финал
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Фламенго - Интернасионал, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Херта, мач от германската Бундеслига
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
Пълна програма
  • 06:10
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Валенсия
  • 08:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Филаделфия Юниън - Ди Си Юнайтед
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига на 90 "Ла Лига на 90: "Алберто Ундиано Майенко"
  • 10:30
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор на втора девизия
Пълна програма
  • 06:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 07:30
    "Холивудски знаменитости": Леонардо Дикаприо (п)
  • 07:55
    "Миа и аз" - детски сериал
  • 08:20
    "Снежната кралица" - анимационен филм
Пълна програма
  • 06:20
    Николай Ерёменко, Николай Ерёменко-мл., Владимир Гостюхин в боевике "СЫН ЗА ОТЦА..."
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 08:25
    "И СНОВА ЗДРАВСТВУЙТЕ!"
  • 08:45
    "КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН?"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 06:55
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 4
Viasat Nature 06:55
Един ден в дивата природа, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 07:00
"Томас и приятели" - сериал, еп.14 - 20
bTV Lady 07:00
"Шест сестри" - сериал
e-kids 07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 07:00
Колоездене: Милано - Торино
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Милано - Торино
Film Plus 07:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Film Plus HD 07:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

TV1000 06:55
Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
Cinemax 07:00
"Трудна игра", приключенска комедийна драма, Австралия, 2017; реж. Джонатан Адамс, с Гарет Рикардс, Винсент Андриано, Сам Глисан, Кейти Гарфийлд, Джейми Крисчън, [12+]
Cinemax 2 07:00
"На лов за "Червения октомври"", екшън - трилър, САЩ, 1990; реж. Джон МакТирнън, с Шон Конъри, Алек Болдуин, Скот Глен, James Earl Jones, Сам Нийл, [12+]
Fen TV 07:00
Утрото /сутрешен музикален блок/
HBO 07:00
"Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}