ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:40
    Дуелът на братята: Историята на "Адидас" и "Пума" игрален филм /п/
  • 03:45
    Кадифе 4 тв филм /9 епизод/п/
  • 04:55
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 00:30
    "Убиецът Кали" - криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джон Матюс, в ролите: Ричард Кабрал, Райън Дорси, Корина Калдерон, Клейтън Карденас, Челси Дебо и др. [16+]
  • 02:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 02:50
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
Пълна програма
  • 01:20
    "Извън обхват" - с уч. на Миша Бартън, Шон Ферис, Би Джей Мичъл, Кристъл Харис и др. /п/
  • 03:20
    "Инга Линдстрьом: Зората на нашето бъдеще" - с уч. на Хайко Дойчман, Клара Дойчман, Тина Руланд, Фредерик Гьоц и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 01:55
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 02:40
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:25
    Профилиране; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2011
  • 04:10
    Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 01:40
    Еверест: Отвъд предела: По стъпките на мечтите
  • 02:35
    Еверест: Отвъд предела: На косъм
  • 03:25
    Еверест: Отвъд предела: Страшния съд
  • 04:15
    Еверест: Отвъд предела: Към върха
Пълна програма
  • 02:00
    Избрано от "Неделник"
  • 04:00
    "В окото на бурята" (избрано)
  • 05:45
    Музиката на "Неделник"
  • 06:25
    Интервю
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 02:00
    Музика, музика... /избрано/п/
  • 02:30
    Репетиция /избрано/ /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 03:00
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
  • 03:30
    Арт стрийм /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.3, 4
  • 04:00
    "Стрелецът" - екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите: Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+]
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.9 - 11
  • 07:30
    "Монк" - сериал, с.2 еп.9 - 11
Пълна програма
  • 02:15
    "Чистката 3" - фентъзи, хорър, психотрилър (САЩ, 2016), режисьор Джеймс ДеМонако, в ролите: Франк Грило, Елизабет Мичъл, Майкълти Уилямсън, Джоузеф Джулиън Сориа, Едуин Ходж, Итън Филипс и др. [16+]
  • 04:30
    "Колектор" - трилър (Русия, 2016), режисьор Алексей Красовский, в ролите: Константин Хабенский, Евгений Стичкин, Ксения Буравская, Полина Агуреева, Кирил Плетньов, Валентина Лукашчук, Александр Тютин и др.
  • 06:00
    "Опасни дъщери" - трилър (тв филм, Канада, 2016), режисьори Къртис Крофърд и Антъни Лефрейн, в ролите: Ивон Зима, Клер Ранкин, Гарет Хнатю, Роб Стюарт и др.
  • 07:45
    "Мисия Лондон" - комедия (България, Великобритания, Унгария, Македония, Швеция, 2010), режисьор Димитър Митовски, в ролите: Юлиан Вергов, Ернестина Шинова, Любомир Нейков, Алън Форд, Томас Арана, Ана Пападопулу, Орлин Горанов, Георги Стайков и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Приятели" - сериал
  • 03:00
    "Червеното джудже" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Хотел на плажа" /п./ - сериал
  • 03:10
    "Искрите на отмъщението" - сериал
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.17, 18
  • 08:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.15, 16
Пълна програма
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:56
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:45
    "Кучка (2017)", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мариана Палка, с Джейсън Ритър, Джейми Кинг, Мариана Палка, Брайтън Шарбино, Рио Манджини, [18+]
  • 03:20
    "Зърно", научно-фантастична драма, Турция, 2017; реж. Семих Капланоглу, с Жан-Марк Бар, Ермин Браво, Григори Добригин, Кристина Флутур, Любна Азабал, [15+]
  • 05:15
    "Семейство Адамс", комедия, САЩ, 1991; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Кристина Ричи, Джими Уорман, [12+]
  • 07:00
    "Вакуум", драма, Швейцария, 2017; реж. Кристин Репон, с Барбара Ауер, Робърт Хунгер-Бюлер, Анна-Катарина Мюлер, Ориана Шраге, Тереза Афолтер, [15+]
Пълна програма
  • 02:10
    "Зимни братя", драма, Дания, 2017; реж. Хлинур Палмасон, с Елиът Кросет Хоув, Симон Сиърс, Виктория Кармен Соне, Ларс Микелсен, Питър Плагборг, [18+]
  • 03:45
    "Банши, Пенсилвания ІV, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Лони Перистере, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 04:35
    "Банши, Пенсилвания ІV, 6 еп. ", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джонатан Тропър, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 06:30
    "Земни срещи", късометражен екшън, Великобритания, 2017; реж. Сам Джонсън, с Фион О’Шей, Джесика Бардън, Люк Баверсток, Питър Съливан, Джони Палмиро, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 03:15
    World Sport
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "С вкус на любов" - романтичен филм с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен, Джо Ландо, Кейси Бонд и др. /п/
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:10
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 05:40
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Пазители на Евърглейдс: Епизод 4
  • 03:00
    Контакт: Епизод 2
  • 04:00
    Творенията на Савидж: Епизод 4
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мини Купър S MC40 от 2004 г.
Пълна програма
  • 02:10
    НАСА: Неразгадани архиви: Тайната на невидимата планета
  • 03:00
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Жива ли е Вселената?
  • 03:48
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Какво ни прави това, което сме?
  • 04:36
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Какво е нищото?
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Гениите"
  • 02:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 03:00
    "Гении на древния свят"
  • 04:00
    "Мит или наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Лъжливи рими - сериал - 3 еп.
  • 06:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 01:20
    Колоездене: Обиколка на Авенир, десети етап
  • 02:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, жени
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, втори етап
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Пълна програма
  • 01:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, жени
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Авенир, десети етап
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, мъже
  • 05:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
Пълна програма
  • 02:20
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7
  • 02:45
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 8
  • 03:10
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 1
  • 03:50
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 02:10
    Pro Bull Riders
  • 03:00
    Pro Bull Riders
  • 03:50
    Extreme Fighting Championship
  • 04:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
Пълна програма
  • 02:05
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Изненади за Хелоуин (Episode 1)
  • 02:27
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Късметлийски час (Episode 2)
  • 02:50
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Плевнята в Кинчело (Episode 5)
  • 03:35
    Строителство със стара дървесина (Series 2): 100 процента автентично (Episode 6)
Пълна програма
  • 01:45
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 6
  • 02:30
    Проект "Ревъри" - първи сезон, еп. 8
  • 03:15
    Изумруденият град - първи сезон, еп. 9
  • 04:00
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 02:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 6
  • 02:45
    Капитан Шериф, еп. 2
  • 03:35
    Бул - втори сезон, еп. 17
  • 04:20
    Бул - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 01:05
    "Пич, къде е баща ти?", комедия, САЩ, 2017; реж. Лорънс Шер, с Оуен Уилсън, Ед Хелмс, Дж. К. Симънс, Кат Уилямс, Глен Клоуз, [15+]
  • 03:00
    "Татко написа порно", комедийно токшоу, Великобритания, 2019; реж. Хамиш Хамилтън, с Алис Ливайн, Джейми Мортън, Джеймс Купър, [15+]
  • 04:00
    "Наследници ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 05:40
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
Пълна програма
  • 01:55
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 02:50
    Забранена история, сезон 2, еп. 6
  • 03:40
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 5
  • 04:25
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    Кацане на Луната: Изгубените записи: Епизод 1
  • 02:45
    Извънземни от древността: Създания от дълбините
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 47 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 40 еп.
Пълна програма
  • 02:05
    "Джармис"
  • 02:30
    "Моите приятели животните"
  • 02:45
    "Аниманималс"
  • 02:55
    "Яя и Зук"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:50
    "Кървави улици" - екшън / криминален с Вал Килмър, "50 сент".
  • 02:25
    "Страшен филм" - игрален филм с Анна Фарис, Джон Ейбрахамс.
  • 03:50
    "В близък план - Легендата за Тарзан"
  • 04:00
    "Пази се от живите мъртви" 5.11 - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Ellie Goulding Live @ V...
  • 03:20
    Dizzee Rascal Live @ V Festival...
  • 03:45
    Giggs Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:40
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 2
  • 02:30
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 3
  • 03:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 4
  • 04:10
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 01:55
    Разкази от първо лице, еп. 2
  • 02:40
    Мегаколи, еп. 8
  • 03:25
    Изоставени, еп. 11
  • 03:50
    Мигове от катастрофата, еп. 40
Пълна програма
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 02:35
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 03:20
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 5
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:20
    Филм "Съученици"
  • 03:00
    Филм "Огледало"
  • 04:45
    "За любовта"
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 01:00
    Купа на африканските нации: Мадагаскар - Конго
  • 03:00
    Купа на африканските нации: Алжир - Гвинея
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 02:00
    "Бялото студио"
  • 02:40
    "Романтиката на романса"
  • 03:35
    Игрален филм
  • 05:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 01:45
    "Паралакс" - повторение
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    Фолклорен концерт
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 02:00
    Алигатора - игрален филм
  • 04:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 2
  • 02:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Ланкашър: Увереността да кажеш "ДА"
  • 03:36
    Д-р Пъпкотрепач: Episode 10
  • 04:24
    Сватбенa рокля от Хейли
Пълна програма
  • 02:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 1 еп.
  • 02:30
    Война на похабяването - с.3, еп.1
  • 03:00
    Зелен свят - Защитени видове - тис в Странджа
  • 03:30
    Алпи - една мечта по-малко
Пълна програма
  • 02:00
    Страхотни места за преяждане (Series 1): Пържоли, сандвичи, сладкиши! (Episode 6)
  • 03:00
    Живот на път в RV каравана (Series 1): Дом на колела в Масачузетс (Episode 7)
  • 03:25
    Живот на път в RV каравана (Series 1): Хотел на колела (Episode 8)
  • 03:45
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Надпревара в Тексас (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:00
    Страхотни места за преяждане (Series 1): Пържоли, сандвичи, сладкиши! (Episode 6)
  • 03:00
    Живот на път в RV каравана (Series 1): Дом на колела в Масачузетс (Episode 7)
  • 03:25
    Живот на път в RV каравана (Series 1): Хотел на колела (Episode 8)
  • 03:45
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Надпревара в Тексас (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:20
    Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
  • 03:25
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
  • 06:15
    Завръщането на Поли, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 07:45
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
Пълна програма
  • 02:00
    В ресторанта на Джовани, еп. 7
  • 02:30
    В ресторанта на Джовани, еп. 8
  • 02:50
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 11
  • 03:15
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 02:15
    Мъж търси жена - първи сезон, еп. 10
  • 02:40
    Империя - трети сезон, еп. 1
  • 03:25
    Империя - трети сезон, еп. 2
  • 04:10
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:10
    "Смърт чрез клюки" - 3 еп.
  • 03:00
    "Лов на неизрядни платци" - 12 еп.
  • 03:25
    "Призрачни досиета" - 12 еп.
  • 04:15
    "Студио за татуировки" - 8 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    Я и моя собака
  • 02:30
    Поймать лосося
  • 02:55
    Рыбалка сегодня XL
  • 03:20
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 00:40
    "Дюс Бигалоу: Европейското жиголо" - комедия с уч. на Роб Шнайдер, Еди Грифин, Тил Швайгър, Йерун Крабе, Хана Вербуум, Карлос Понсе, Дъглас Силс и др.
  • 06:20
    "Чудеса по Коледа" - семеен филм с уч. на Бриджет Ригън, Виктор Уебстър, Айрис Куин и др.
  • 08:30
    "Бъди" - семейна комедия с уч. на Рене Русо, Роби Колтрейнл, Алън Къминг, Ирма P. Хол и др.
  • 10:20
    "Космосът между нас" - приключенски филм с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Murder Shift: One Shot Deal
  • 02:30
    Murder Shift: Armed and Dangerous
  • 03:15
    Murder Shift: Where There's Smoke
  • 04:00
    Animal Cops Houston: Insulin Injection
Пълна програма
  • 02:07
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Опасно вкусно (Episode 14)
  • 02:30
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 02:52
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 21): Обучение за куотърбек (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:20
    Кръстници вълшебници
  • 02:40
    Кръстници вълшебници
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:20
    Колоездене: Обиколка на Авенир, десети етап
  • 02:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, жени
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, втори етап
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Пълна програма
  • 01:05
    "Пич, къде е баща ти?", комедия, САЩ, 2017; реж. Лорънс Шер, с Оуен Уилсън, Ед Хелмс, Дж. К. Симънс, Кат Уилямс, Глен Клоуз, [15+]
  • 03:00
    "Татко написа порно", комедийно токшоу, Великобритания, 2019; реж. Хамиш Хамилтън, с Алис Ливайн, Джейми Мортън, Джеймс Купър, [15+]
  • 04:00
    "Наследници ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 05:40
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:01
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:20
    Кръстници вълшебници
  • 02:40
    Кръстници вълшебници
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Сериен убиец: дяволът на свобода: Епизод 1
  • 03:45
    Изчезващите жени: Епизод 1
  • 04:30
    Питбули и бивши затворници: Стресова ситуация
  • 05:20
    Зли мащехи: Кошмарната детегледачка
Пълна програма
  • 02:00
    The Burning Issue: Motorsport
  • 02:30
    Tennis Stars: Episode 15
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: John John Florence
  • 03:30
    The Truth About...: David Beckham
Пълна програма
  • 02:15
    Buccaneers & Bones
  • 02:35
    Buccaneers & Bones
  • 03:00
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 03:20
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 01:50
    Кацане на Луната: Изгубените записи: Епизод 1
  • 02:45
    Извънземни от древността: Създания от дълбините
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
Пълна програма
  • 01:40
    Мегаколи, еп. 8
  • 02:25
    Изоставени, еп. 11
  • 02:50
    Мигове от катастрофата, еп. 40
  • 03:10
    Мегаколи, еп. 3
Пълна програма
  • 00:30
    "Убиецът Кали" - криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джон Матюс, в ролите: Ричард Кабрал, Райън Дорси, Корина Калдерон, Клейтън Карденас, Челси Дебо и др. [16+]
  • 02:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 02:50
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
Пълна програма
  • 01:50
    Борба за живот; екшън, Хонконг, 1981
  • 03:30
    Юмрукът на Брус; екшън, приключенски, Хонконг, 1979
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:05
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2014
  • 03:00
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 12, драма, САЩ, 2012
  • 03:45
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 13, драма, САЩ, 2012
  • 04:25
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 01:55
    60 дни в затвора: Специална среща
  • 03:45
    Мансън говори: В съзнанието на един луд: Част 1
  • 05:15
    Какво е нужно за убийство: Убиецът от Кливланд
  • 05:40
    Какво е нужно за убийство: Безпричинен бяс
Пълна програма
  • 01:55
    Престъпник
  • 03:55
    Наемна убийца
  • 06:20
    П.Ъ.Н.К.С.
  • 08:15
    Твърда игра
Пълна програма
  • 01:20
    Фильм Сергея Соловьева "Одноклассники" (16+)
  • 03:00
    Маргарита Терехова, Алла Демидова, Анатолий Солоницын в фильме Андрея Тарковского "Зеркало" (12+)
  • 04:45
    "Про любовь" (16+)
  • 06:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 02:55
    Человек-амфибия. Х/ф
  • 04:30
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 06:00
    Смягчающие обстоятельства. Х/ф
  • 09:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 02:20
    Instant Mom
  • 02:45
    Instant Mom
  • 03:10
    Instant Mom
  • 03:35
    Саут Парк
Пълна програма
  • 02:05
    Let Me Fuck Your Manager (18+)
  • 02:27
    Tits, Thighs And Office Supplies (18+)
  • 02:51
    Sending Stepmom's Nudes (18+)
  • 03:15
    Putting Her Feet Up (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Ла Лига: Превю на сезон 2019/2020" - документален филм
  • 07:00
    Тенис: Сайсай Джън - Арина Сабаленка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - финал, повторение)
  • 09:00
    Футбол: Мач на Легендите (приятелска среща между легендите на Ла Лига и италианското калчо - повторение)
  • 11:00
    "Новите отбори в Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 19:00
    Kunlun Combat Professional League (KCPL), Tongling, China, 25.08.2019
Пълна програма
  • 02:15
    Blastoid
  • 02:30
    Cult of Freedom: The New Zealand Part
  • 02:40
    4 Days in Bali
  • 02:50
    Under The Above
Пълна програма
  • 01:50
    Нацистка наука (Series 1): Науката на лъжите (Episode 1)
  • 02:45
    Нацистка наука (Series 1): Науката на ужаса (Episode 2)
  • 03:40
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа (Series 1): Краят на илюзиите (Episode 1)
  • 04:40
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа (Series 1): Капанът (Episode 2)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 02:20
    Con Brio - Jazz a Vienne
  • 03:45
    Michel Portal 'Minneapolis' - Sons d'Hiver
  • 04:40
    Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
  • 05:20
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Лудогорец - Славия, мач от efbet Лига /п/
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Царско село - Берое, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 04:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
  • 06:00
    Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 08:00
    Футбол: Норич Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Сериен убиец: дяволът на свобода: Епизод 1
  • 03:45
    Изчезващите жени: Епизод 1
  • 04:30
    Питбули и бивши затворници: Стресова ситуация
  • 05:20
    Зли мащехи: Кошмарната детегледачка
Пълна програма
  • 01:45
    "Червената лястовица", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Франсис Лоурънс, с Дженифър Лорънс, Джойл Едджертън, Матиас Шьонертс, Шарлот Рамплинг, Мери - Луис Паркър, [18+]
  • 04:00
    "Факултетът", ужаси, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
  • 05:10
    "Кланът Тененбаум", комедия, САЩ, 2001; реж. Уес Андерсън, с Джийн Хекман, Анджелика Хюстън, Бен Стилър, Гуинет Полтроу, Люк Уилсън, [12+]
  • 07:00
    "Приказките на Маша І, 19 - 22 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
Пълна програма
  • 01:25
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 03:10
    "Русалка ІІ, 11 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Бен Ернандес Брей, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 03:55
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 07:00
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Без пътека. Пещерата на отшелника (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:00
    Пес патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:35
    Версай, сезон 3, еп. 7, Франция,Канада, исторически/драма, 2018
  • 02:25
    Версай, сезон 3, еп. 8, Франция,Канада, исторически/драма, 2018
  • 03:20
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация, 2012
  • 03:40
    Борджиите, сезон 2, еп. 4, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2013
Пълна програма
  • 01:10
    Този, който убива, еп.4 - Око за око Трилър, Драма Дания 2010
  • 02:35
    Кървава книга Ужаси Великобритания 2008
  • 04:15
    Върху куклата Криминален, Драма, Трилър САЩ 2007
  • 06:30
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
Пълна програма
  • 01:30
    Кандидатът Трилър Дания 2008
  • 03:10
    Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 06:25
    Имало едно време на Север Драма Финландия 2012
  • 08:30
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
Пълна програма
  • 01:20
    От сенките Трилър САЩ 2009
  • 02:50
    Смъртоносен сблъсък Трилър Канада 2005
  • 04:20
    Девствена територия Приключенски, Романтичен САЩ 2006
  • 05:40
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
Пълна програма
  • 02:00
    Action Sports World S19
  • 03:05
    Enduro GP S18
  • 03:40
    Freeride World Tour 2019
  • 06:30
    Crankworx World Tour 2019
Пълна програма
  • 01:10
    Волейбол: България - Бразилия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 03:10
    Филм за историята на световните първенства по баскетбол
  • 04:05
    Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
  • 06:00
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
Пълна програма
  • 01:45
    Библиотеката /п/
  • 02:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 03:40
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 04:40
    Туризъм.бг /най-доброто/
Пълна програма
  • 00:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Бристол
  • 03:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Бристол
  • 04:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Великобритания
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати Обзор на турнира
Пълна програма
  • 01:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Бристол
  • 04:30
    Голф: Европейски тур Scandinavian Invitation
  • 05:30
    Голф: Европейски тур Scandinavian Invitation
  • 09:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Скандинавия
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Фламенго - Интернасионал, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Херта, мач от германската Бундеслига
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Майорка - Реал Сосиедад
  • 03:45
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Атлетик Билбао
  • 06:10
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Валенсия
  • 08:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Филаделфия Юниън - Ди Си Юнайтед
Пълна програма
  • 01:30
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 02:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 03:30
    "Червен картон" с водещ Кирил Веселински (п)
  • 04:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
Пълна програма
  • 00:15
    "ТЫ СУПЕР!" Суперсезон
  • 03:00
    Анатолий Папанов, Валентин Смирнитский, Галина Польских в фильме "ОТЦЫ И ДЕДЫ"
  • 04:30
    Дмитрий Марьянов, Леонид Кулагин, Андрей Соколов в детективном сериале "ОХОТА НА ГЕНИЯ" 15-я с., 16-я с. (заключительная)
  • 06:20
    Николай Ерёменко, Николай Ерёменко-мл., Владимир Гостюхин в боевике "СЫН ЗА ОТЦА..."
Пълна програма

Сериали

bTV Action 02:30
"Твърде лично" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
EPIC Drama 02:35
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2017
AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 02:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 03:00
"Бруклин" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 02:30
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
Sky Sports 02:30
Жилет коледен футбол
НТВ Сериал 02:45
ОХОТА НА ДЬЯВОЛА СЕРИЯ 4

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 02:25
"Прах", криминална драма, Китай, 2017; реж. Ксиаофенг Ли, с Джин Луо, Юан Ние, Пенг Син, Дзян Пейяо, Джу Хуанг, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Последната крепост на хората" - екшън, приключенски (Швейцария, САЩ, 2017), режисьор Роберт Куба, в ролите: Юлиан Шафнер, Джон Кюсак, Кармен Арджендзиано, Айлийн Груба и др.
Хоби ТВ 02:30
Риболовен филм
Skat 02:30
Документален филм
EPIC Drama 02:35
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}