ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Войните на Наполеон: Войната на Шестата коалиция 4-сериен документален филм /1 епизод/
  • 19:55
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите /п./
  • 20:00
    "Мисията невъзможна 3" - трилър, екшън (САЩ, Германия, Китай, Италия, 2006), режисьор Дж. Дж. Ейбръмс, в ролите: Том Круз, Мишел Монахън, Винг Реймс, Филип Сиймор Хофман, Били Крудъп, Джонатан Рис Майърс, Кери Ръсел, Лорънс Фишбърн и др.
  • 22:30
    "В търсене на справедливост" - драма, трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор Роджър Доналдсън, в ролите: Никълъс Кейдж, Дженюъри Джоунс, Гай Пиърс, Харолд Перино, Дженифър Карпентър, Зандър Бъркли, Джейсън Дейвис, Брет Джентил, Рей Хернандес и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Снайперист" - с уч. на Марк Уолбърг, Майкъл Пеня, Дани Глоувър, Кейт Мара, Елиас Котеас, Рона Митра, Джонатан Уокър, Джъстин Луис, Елиза Бенет и др.
  • 22:30
    "Войната на боговете" - с уч. на Мики Рурк, Джон Хърт, Хенри Кавил, Люк Евънс, Стивън Дорф и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
  • 19:30
    Код "Ято" - военен сериал
  • 20:30
    Вътрешно разследване - криминален сериал
  • 21:30
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Insider с Бисер Варчев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 19:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:00
    Как ангелите плачат; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 22:00
    Полунощ в стаята на сенките; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 23:55
    Профилиране; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
  • 19:15
    Котки 101: Епизод 3
  • 20:10
    Купа за кученца - 15 издание: Равен брой точки
  • 22:00
    Истории за големи котки: Епизод 3
  • 22:55
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Малка сродна душа
Пълна програма
  • 19:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Български народни светини" - документален филм, втора част
  • 21:00
    "На ножъ" - документална поредица
Пълна програма
  • 19:00
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
  • 19:30
    Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 20:00
    Концерт на Три О Файв
  • 21:00
    Юбилейна гала вечер на Христина Ангелакова Моцартови празници "Правец 2015"
Пълна програма
  • 19:13
    The Tom and Jerry Show
  • 19:30
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:55
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
Пълна програма
  • 19:00
    "Джурасик парк III" - приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 2001), режисьор Джо Джонстън, в ролите: Сам Нийл, Уилям Мейси, Теа Леони, Алесандро Нивола, Тревър Морган, Лора Дърн и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Завръщане в бъдещето III" - фантастика, комедия (САЩ, 1990), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Елизабет Шу, Мери Стийнбъргън и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Талисманът" - романтичен, драма (САЩ, 2012), режисьор Скот Хикс, в ролите: Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайд Данър, Райли Томас Стюарт и др.
  • 21:00
    "Теорията на всичко" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, Япония, САЩ 2014), режисьор Джеймс Марш, в ролите: Еди Редмейн, Фелисити Джоунс, Лесли Манвил, Хари Лойд, Дейвид Тюлис, Емили Уотсън, Георги Николов, Том Прайър, Алис Ор-Юинг и др.
  • 23:45
    "Хрониките на Ридик" - екшън, фантастика (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Танди Нютън, Колм Фиор, Джуди Денч, Карл Ърбън, Алекса Давалос, Кийт Дейвид и др. [14+]
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата Нина" - сериал
  • 19:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 20:30
    "Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
  • 22:30
    "Червеното джудже" - сериал, с.11 еп.2, 3
Пълна програма
  • 18:00
    Неделен романс: "Цветът на дъгата" - драма, семеен, романтичен (тв филм, САЩ, 2014), режисьор Ан Уийлър, в ролите: Лейси Шъбер, Уорън Кристи, Алекс Захара, Матю Кевин Андерсън и др.
  • 20:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 21:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.19, 20
  • 23:00
    Премиера: "Хотел на плажа" - сериал, с.2 еп.1
Пълна програма
  • 19:10
    Ние, мечоците
  • 19:20
    Ние, мечоците
  • 19:35
    Ние, мечоците
  • 19:45
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 19:05
    "Зад борда (2018)", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Грийнбърг, с Еухенио Дербес, Анна Ферис, Ева Лонгория, Джон Хана, Сузи Курц, [12+]
  • 21:00
    "Ти гониш!", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеф Томсик, с Ед Хелмс, Джейк Джонсън, Анабел Уолис, Джон Хам, Джеръми Ренър, [15+]
  • 22:45
    "Хеви пътешествие", музикална комедия, Финландия, 2018; реж. Юка Видгрен, Юсо Латио, с Йоханес Холопайнен, Минка Куустонен, Виле Тийхонен, Макс Оваска, Самули Яскио, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    "Хлапе като Джейк", драма, САЩ, 2018; реж. Сайлас Хауърд, с Клеър Дейнс, Джим Парсънс, Октавия Спенсър, Прийанка Чопра, Ан Дауд, [12+]
  • 19:30
    "Тед - покажи ми любов", биографична драма, Швеция, 2018; реж. Ханес Холм, с Адам Полсон, Петер Вийтанен, Хапи Янкел, Йонас Карлсон, Йохан Хеденберг, [12+]
  • 21:30
    "Ресторантче за бързо хранене", драма, Сингапур, 2018; реж. Ерик Ку, с Такуми Сайто, Марк Лий, Джанет Ау, Цуйоши Ихара, Тецуя Бесо, [12+]
  • 23:00
    "Циркът на изродите", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Труди Стайлър, с Алекс Лоутър, Абигейл Бреслин, Анасофия Роб, Иън Нелсън, Бет Мидлър, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Reliable Sources
  • 20:00
    African Voices
  • 20:30
    Quest's World of Wonder
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 19:00
    "Животът на Кардашиян" (премиера) - риалити
  • 20:00
    "С вкус на любов" - романтичен филм с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен, Джо Ландо, Кейси Бонд и др.
  • 21:50
    "Моето наследство" - романтичен филм с уч. на Юлия Хартман, Йоханес Цирнер, Урсела Мон и др. /п/
  • 23:50
    "Лена Лоренц: Мечти и реалност" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери, Майкъл Рол и др. /п/
Пълна програма
  • 18:00
    "Нефритеният воин" - приключенски екшън с уч. на Томи Еронен, Марку Пелтола, Жингчу Жан, Криста Косонен, Данг Хао и др. /п/
  • 20:00
    "Последният ден" - приключенски екшън с уч. на Дейвид Джеймс Елиът, Наташа Хенстридж, Джеймс Кромуел, Бенджамин Садлър, Стивън Кълп, Оуен Бест, Наташа Калис, Колин Кънингам и др., I част
  • 22:00
    "Конан Разрушителя" - приключенски екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Грейс Джоунс,Уилт Чембърлейн, Мако Ивамацу, Трейси Уолтър, Сара Дъглас, Оливия д’Або, Пат Роуч, Джеф Кори и др.
Пълна програма
  • 18:00
    Братята Дизел: Епизод 14
  • 20:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 1
  • 21:00
    Контакт: Епизод 2
  • 22:00
    Творенията на Савидж: Епизод 4
Пълна програма
  • 18:40
    Оръжията на бъдещето: Огнева мощ
  • 19:30
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Розуел: Истината
  • 20:20
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Голямата извънземна конспирация
  • 21:10
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Извънземни са завзели Шотландия?
Пълна програма
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 19:05
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:35
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Ловци на история"
  • 20:30
    "Знаеш ли как? "
Пълна програма
  • 18:50
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 19:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 19:15
    Биатлон: Световно първенство с ролер ски в Минск, преследване, мъже
  • 19:45
    Биатлон: Световно първенство с ролер ски в Минск, преследване, жени
  • 20:15
    Колоездене: Обиколка на Испания, втори етап
  • 21:40
    Новини
Пълна програма
  • 18:50
    Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Волфсбург, директно
  • 21:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Швеция, клас MXGP, второ състезание
  • 21:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Швеция, клас MX2, първо състезание
  • 22:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Швеция, клас MX2, второ състезание
Пълна програма
  • 19:15
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 2, еп. 8
  • 19:35
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 5
  • 20:30
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 6
  • 21:20
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 18:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 19:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:20
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 21:10
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:05
    Вечеря в Тифани (Series 2): Нощ за гледане на филми (Episode 4)
  • 19:30
    В кухнята на Лора Витале (Series 1): Уроците на баба (Episode 1)
  • 19:55
    В кухнята на Лора Витале (Series 1): Най-лесните вечери (Episode 2)
  • 20:20
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 6): Латиноамериканско вдъхновение (Episode 8)
Пълна програма
  • 19:00
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 5
  • 20:00
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 6
  • 21:00
    Някой като теб
  • 22:55
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 19:05
    Бул - втори сезон, еп. 17
  • 20:00
    Бул - втори сезон, еп. 18
  • 20:55
    Капитан Шериф, еп. 9
  • 22:00
    Кралицата на Юга, еп. 10
Пълна програма
  • 19:15
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 21:00
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 23:20
    "Решаващият глас І, 3 еп.", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Джеръми Подесуа, с Ръсел Кроу, Наоми Уотс, Сиена Милър, Сет МакФарлейн, Саймън Макбърни, [15+]
Пълна програма
  • 19:15
    Леден мост,
  • 20:15
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 8
  • 21:05
    Кацането на Луната: Най-голямата измама?,
  • 22:05
    Кацането на Луната и нацистите,
Пълна програма
  • 19:05
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 19:35
    Спецове в заложната къща: Многознайкото
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Натисни "едно" за Чъм
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Денят на Чъм
Пълна програма
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 40 еп.
  • 20:30
    Риболовен филм
  • 21:30
    АВТОХОБИ - тв поредица
Пълна програма
  • 18:50
    "Баданаму кадети"
  • 19:20
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:40
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:45
    "Парчета от реалността"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров - избрано
Пълна програма
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 17:05
    "Извън Африка" - игрален филм с Мерил Стрийп, Робърт Редфорд.
  • 19:45
    "Дъщерята на шефа" - игрален филм с Аштън Къчър, Тара Рийд.
  • 21:10
    "Много шум за нищо" - комедия / романтичен с Ема Томпсън, Кенет Брана.
  • 23:00
    "Писък" - игрален филм с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Tom Walker's Best British...
  • 21:30
    Mabel And Friends
  • 22:00
    George Ezra Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 18:35
    Галапагос, сезон 1, еп. 2
  • 19:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
  • 20:00
    Магическата Австралия, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Епичният Йелоустоун, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Великият китайски канал: Фотографско пътешествие, еп. 1
  • 20:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 1
  • 21:00
    Пресушаване на океана: Призрачните кораби от Атлантическия океан, еп. 1
  • 22:00
    Пресушаване на океана, еп. 4
Пълна програма
  • 18:50
    Дивата природа на Изтока, еп. 1
  • 19:45
    Битка за прайда, еп. 1
  • 20:40
    Дивата Скандинавия, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 12
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Дарби Каунти - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
  • 20:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 37-и епизод /п/
  • 20:30
    Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 1-ви епизод /п/
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 18:05
    "Като две капки вода"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:55
    Филм "Невероятните приключения на италианци в Русия"
  • 23:40
    Премиера. Комедия "Как станах руснак"
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "15 години "Планета" ТВ" - концерт на звездите на "Пайнер" - част 3
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    ПРЯКО, Франция, Лига 1: Страсбург - Рен
  • 20:00
    Звездите на футбола
  • 22:00
    ПРЯКО, Франция, Лига 1: ПСЖ - Тулуза
Пълна програма
  • 18:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 19:50
    Концерт
  • 22:00
    Вести
  • 22:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога"
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Алтернативи"
  • 21:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 19:10
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:40
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:10
    Voll zu spat!
  • 20:40
    Angelo!
Пълна програма
  • 19:10
    Извинявай, ако те нарека любов - игрален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Последната целувка - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 23
  • 19:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 24
  • 20:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 25
  • 20:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 26
Пълна програма
  • 19:00
    Пътеводител на пътешественика
  • 19:30
    Пътешествия из райската земя - Бързи, ледени води
  • 20:00
    Българската история - 10 интересни новогодишни традиции
  • 20:30
    Образи от България: Севлиево
Пълна програма
  • 19:00
    Най-хубавото място, на което можете да бъдете (Series 1): В Хонг Конг с Джейсън Бигс (Episode 4)
  • 20:00
    Мисия разсекретена (Series 1): Погребаните тайни на Бъч Касиди (Episode 9)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Надпревара в Тексас (Episode 4)
  • 22:00
    Загадки в музея: "Дюи победи Труман" и други загадки (Episode 7)
Пълна програма
  • 19:00
    Най-хубавото място, на което можете да бъдете (Series 1): В Хонг Конг с Джейсън Бигс (Episode 4)
  • 20:00
    Мисия разсекретена (Series 1): Погребаните тайни на Бъч Касиди (Episode 9)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Надпревара в Тексас (Episode 4)
  • 22:00
    Загадки в музея: "Дюи победи Труман" и други загадки (Episode 7)
Пълна програма
  • 18:15
    Чарли Сейнт Клауд, Канада,САЩ, 2010
  • 19:55
    Мумията се завръща, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2001
  • 22:00
    Часовете, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 2002
  • 23:50
    Момчето с раираната пижама, Великобритания,САЩ, драма/за войната, 2008
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    От Венеция до Истанбул с Рик Стайн, еп. 5
  • 20:00
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 11
  • 20:30
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 12
  • 21:00
    Джейми Оливър в Америка, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:49
    Правосъдието на Гуднайт Уестърн 2011
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 18:35
    Необикновените - втори сезон, еп. 4
  • 19:30
    Борат: Културен обмен с Америка за напредък на великия братски казахстански народ, еп. 1
  • 21:30
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 1
  • 22:00
    Хичкок, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    DESIGNERS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    DESIGNERS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Доктор в къщи" - 2 еп.
  • 19:30
    "Уличен патрул" - 4 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 8 еп.
  • 21:10
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 4 еп.
Пълна програма
  • 19:10
    "Европространство с Даниела Наумова"
  • 19:30
    Новини
  • 19:40
    Евромакс
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
Пълна програма
  • 19:05
    Блондинка на охоте
  • 19:30
    Я и моя собака
  • 19:55
    Практическая школа нахлыста
  • 20:25
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 17:30
    "Мултиплициране" - комедия с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Легендата за Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Катрин Зита-Джоунс, Руфъс Сюъл, Ник Чинлънд, Хулио Оскар Мечосо, Шулър Хенсли, Майкъл Емерсън, Ейдриън Алонсо и др.
  • 23:40
    От местопрестъплението" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Gold Rush: Family Feud
  • 19:45
    Gold Rush: Slippery Slope
  • 20:30
    Gold Rush: Drill or Die
  • 21:15
    Gold Rush: Lovestruck
Пълна програма
  • 18:20
    Следващият велик сладкар (Series 1): Хайде да отпразнуваме доброто старо време! (Episode 1)
  • 19:35
    Майсторът на тортите (Series 7): Двойна изненада за сватбата (Episode 7)
  • 20:00
    Невероятно барбекю (Series 1): Пушени сандвичи (Episode 5)
  • 20:25
    Невероятно барбекю (Series 1): Креативно барбекю (Episode 6)
Пълна програма
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:10
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 19:15
    Биатлон: Световно първенство с ролер ски в Минск, преследване, мъже
  • 19:45
    Биатлон: Световно първенство с ролер ски в Минск, преследване, жени
  • 20:15
    Колоездене: Обиколка на Испания, втори етап
  • 21:40
    Новини
Пълна програма
  • 19:15
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 21:00
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 23:20
    "Решаващият глас І, 3 еп.", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Джеръми Подесуа, с Ръсел Кроу, Наоми Уотс, Сиена Милър, Сет МакФарлейн, Саймън Макбърни, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Doc McStuffins
  • 19:30
    Sofia the First: The Floating...
  • 20:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 21:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:10
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 19:00
    Кошмарни съседи: Джак и смъртта
  • 20:00
    Кошмарни съседи: Открадната красота
  • 21:00
    Време на убийството: Хладнокръвен убиец
  • 22:00
    Сериен убиец: дяволът на свобода: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:05
    Premiere The Immortals: Kelly Slater
  • 19:35
    Tennis Stars: Episode 15
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Simone Biles
  • 20:30
    Clubland: Seattle Sounders
Пълна програма
  • 19:05
    Hook N' Look
  • 19:30
    Shooting Gallery
  • 20:15
    Major League Fishing
  • 21:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 19:05
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 19:35
    Спецове в заложната къща: Многознайкото
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Натисни "едно" за Чъм
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Денят на Чъм
Пълна програма
  • 19:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 1
  • 20:00
    Пресушаване на океана: Призрачните кораби от Атлантическия океан, еп. 1
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 4
  • 22:00
    Разкази от първо лице, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите /п./
  • 20:00
    "Мисията невъзможна 3" - трилър, екшън (САЩ, Германия, Китай, Италия, 2006), режисьор Дж. Дж. Ейбръмс, в ролите: Том Круз, Мишел Монахън, Винг Реймс, Филип Сиймор Хофман, Били Крудъп, Джонатан Рис Майърс, Кери Ръсел, Лорънс Фишбърн и др.
  • 22:30
    "В търсене на справедливост" - драма, трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор Роджър Доналдсън, в ролите: Никълъс Кейдж, Дженюъри Джоунс, Гай Пиърс, Харолд Перино, Дженифър Карпентър, Зандър Бъркли, Джейсън Дейвис, Брет Джентил, Рей Хернандес и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 7, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 18:40
    Откуп; сезон 2, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 19:35
    Откуп; сезон 2, епизод 13, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 20:35
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 10
  • 19:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
  • 20:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 20:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 13
Пълна програма
  • 17:45
    Последно убежище
  • 19:50
    Новата дъщеря
  • 21:55
    Нищо друго освен истината
Пълна програма
  • 18:05
    "Точь-в-точь" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:55
    Андрей Миронов в фильме "Невероятные приключения итальянцев в России" (12+)
  • 23:40
    Премьера. Дун Чан, Елизавета Кононова в комедии "Как я стал русским" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 16:30
    Рыжик. Х/ф
  • 20:00
    Вести в 20:00
  • 21:00
    "Новая волна-2019". Юбилейный вечер Игоря Крутого
  • 23:30
    Провинциальная муза. Х/ф
Пълна програма
  • 19:05
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:59
    What's That Doing In Your Closet? (18+)
  • 19:24
    Cute Redhead Striptease And Fuck (18+)
  • 19:49
    Plump Pantyhose (18+)
  • 20:11
    Practice Makes Her Purrrrfect (18+)
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: Евгения Родина - Юлия Гьоргес (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
  • 20:00
    "Вива Ла Лига: Превю на сезон 2019/2020" - документален филм
  • 21:30
    Тенис: Кики Бертенс - Алисън Риск (Libema Open, Хертогенбош; WTA International - финал, повторение)
  • 23:40
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 19:15
    Динамика на основните 5 -повт.
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 18:30
    WUSHU Championship
  • 21:00
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Sunday Morning Session
Пълна програма
  • 19:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 19:30
    World of X 2018
  • 21:00
    ORB
  • 21:15
    Blastoid
Пълна програма
  • 19:00
    Историческата истина (Series 1): Мао ли е основателят на модерен Китай? (Episode 4)
  • 19:55
    Шпионските тайни за бившия крал (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 20:40
    Жените на Третия райх
  • 21:35
    Моят живот в хитлеристка Германия (Series 1): Вкарване в строя (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:30
    Macbeth by Verdi - Opera royal de Wallonie-Liege
  • 20:15
    InterMezzo
  • 21:30
    Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
  • 23:00
    L'Orchestre de Chambre de Lausanne and Joshua Weilerstein: Rouse, Beethoven, Schoenberg
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Дунав - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно
  • 19:55
    Студио "Футбол", директно
  • 20:30
    Футбол: Лудогорец - Славия, мач от efbet Лига, директно
  • 22:25
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Футбол: Алавес - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
  • 20:00
    Пряко: Футбол: Майорка - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 20:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 21:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
  • 23:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 3-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Кошмарни съседи: Джак и смъртта
  • 20:00
    Кошмарни съседи: Открадната красота
  • 21:00
    Време на убийството: Хладнокръвен убиец
  • 22:00
    Сериен убиец: дяволът на свобода: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:35
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 19:30
    "Историята оживява", (п)
  • 20:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 21:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 18:30
    "Прокълнат патрул I, 6 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Кристофър Манли, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 19:30
    "Страхотии в Мексико I, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Фернандо Фриас, с Бернардо Веласко, Касандра Чангероти, Ана Фабрега, Хулио Торес, Фред Армисен, [15+]
  • 20:00
    "Островът на кучетата", анимация - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Уес Андерсън, [12+]
  • 21:40
    "Гранд хотел Будапеща", комедия, САЩ, 2014; реж. Уес Андерсън, с Ралф Файнс, Тони Револори, Ф. Мъри Ейбрахам, Матю Амалрик, Ейдриън Броуди, [12+]
Пълна програма
  • 19:10
    "Бронзовата градина II, 7 еп.", криминална драма, Аржентина, 2019; реж. Пабло Фендрик, Ернан Голдфрид, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Маите Ланата, Клаудио Толкачир, [15+]
  • 20:00
    "Праведните Джемстоунс І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 21:00
    "Наследници ІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 22:00
    "Русалка ІІ, 11 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Бен Ернандес Брей, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Светлина ни е потребна (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Габровският Соколски Манастир (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:05
    Топ Кадети
  • 19:30
    Зак и Квак
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
  • 20:30
    Пес патрул
Пълна програма
  • 18:50
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 20:20
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 7, Великобритания, 2018
  • 21:10
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 8, Великобритания, 2018
  • 22:00
    Версай, сезон 3, еп. 7, Франция,Канада, исторически/драма, 2018
Пълна програма
  • 18:20
    Театър "Шансония" Музикален, Драма Франция, Германия, Чехия 2008
  • 20:20
    Изчезнали в Америка Драма, Военен Сащ, Канада 2005
  • 22:00
    Дракула 2000 Ужаси, Трилър САЩ 2000
  • 23:40
    Последен ден Драма Сащ 2007
Пълна програма
  • 18:45
    Фалшификатори Драма Канада 2010
  • 20:25
    Когато се намеси любовта мy Романтичен, Комедия Франция 2010
  • 22:00
    Петорката, еп.1 Драма Великобритания 2016
  • 22:45
    Устоите на Земята Драма, Исторически, Романтичен Германия, Канада, Великобритания 2010
Пълна програма
  • 19:10
    Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
  • 20:35
    Да се влюбиш в съседката Комедия САЩ 2005
  • 22:00
    Като гореща вода за шоколад Драма, Романтичен Мексико 1992
  • 23:45
    Скоростта на мисълта Трилър, Фантастичен, Романтичен САЩ 2011
Пълна програма
  • 19:00
    It's Not Yet Dark
  • 20:20
    The American Side
  • 22:00
    On The Spot: Tribes
  • 23:00
    How To Dance In Ohio
Пълна програма
  • 18:55
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 20:35
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 22:00
    Live Recap FIM Super Enduro World Championship 201
Пълна програма
  • 19:00
    Извън играта
  • 19:45
    Младият върколак сериен филм /5 сезон, 7 и 8 епизод/ (12)
  • 21:00
    Лека атлетика: Турнир в Мадрид - състезание от веригата "Premium" на Европейската атлетика пряко предаване
  • 23:30
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Швеция
Пълна програма
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/
  • 19:30
    В близък план /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 17:30
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Канада
  • 19:45
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Тейлъм Бенд
  • 21:15
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 21:45
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
Пълна програма
  • 18:30
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Париж
  • 20:30
    Професионални майстори на родеото Състезание в Тулса
  • 21:45
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Милан
  • 21:00
    Студио "Футбол"
  • 21:45
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Лацио
  • 23:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Майорка - Реал Сосиедад
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Атлетико Мадрид
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
  • 23:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:30
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (избрано)
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (избрано)
  • 21:00
    Киносалон БСТВ: "Последната любов на г-н Морган" (2013г.), САЩ
Пълна програма
  • 16:25
    "СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ..."
  • 20:15
    Никита Панфилов в детективе "ПЁС - 2". "Туман". "Молчун". "Ставки сделаны". "Тролль"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

Telekabel 19:15
Последният вълк - игрален филм
AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}