ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:25
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
  • 07:15
    Магьосници тв филм /4, последна серия/
  • 07:45
    Телепазарен прозорец
  • 08:00
    Пътеки /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.9 - 11
  • 07:30
    "Монк" - сериал, с.2 еп.9 - 11
  • 10:30
    "Хелбой ІІ: Златната армия" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.
  • 12:45
    "Завръщане в бъдещето II" - фантастика, приключенски (САЩ, 1989), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Кейси Семашко, Били Зейн, Елизабет Шу, Илайджа Ууд и др.
Пълна програма
  • 05:40
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 11:00
    "Приключението "Посейдон" - приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., II част /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
  • 11:00
    Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно
Пълна програма
  • 06:20
    Crew, The
  • 07:00
    Fantasy Factory
  • 07:25
    Fantasy Factory
  • 07:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на африканските нации: Мадагаскар - Конго
  • 10:00
    Купа на африканските нации: Алжир - Гвинея
  • 12:00
    WRC: Рали Германия
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

Viasat History 06:50
Забранена история, сезон 5, еп. 2
Viasat Explorer 06:55
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 4
Viasat Nature 06:55
Един ден в дивата природа, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 07:00
"Томас и приятели" - сериал, еп.14 - 20
bTV Lady 07:00
"Шест сестри" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 07:00
Колоездене: Милано - Торино
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Милано - Торино
Film Plus 07:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Film Plus HD 07:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
TV1000 06:55
Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
Cinemax 07:00
"Трудна игра", приключенска комедийна драма, Австралия, 2017; реж. Джонатан Адамс, с Гарет Рикардс, Винсент Андриано, Сам Глисан, Кейти Гарфийлд, Джейми Крисчън, [12+]
Cinemax 2 07:00
"На лов за "Червения октомври"", екшън - трилър, САЩ, 1990; реж. Джон МакТирнън, с Шон Конъри, Алек Болдуин, Скот Глен, James Earl Jones, Сам Нийл, [12+]
Fen TV 07:00
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}