ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Законът на Дойл 2 тв филм /1 епизод/п/ (12)
  • 05:55
    Телепазарен прозорец
  • 06:10
    Търсачи на реликви 3 тв филм /6 епизод/п/
  • 07:00
    Сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "НепознатиТЕ" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.14
  • 06:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.2 (2017)
Пълна програма
  • 05:00
    "Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13 /п/
  • 06:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 14 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 05:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
Пълна програма
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата /п./
Пълна програма
  • 04:30
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 05:45
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 06:40
    Спайдърмен: В света на паяка-специално съдържание; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2018
  • 07:00
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 05:02
    Зоополицаите на Хюстън: Епизод 10
  • 05:49
    Зоополицаите на Хюстън: Епизод 11
  • 06:36
    Бойните полета на животните: Островите
  • 07:00
    Бойните полета на животните: Светлина и мрак
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:25
    Интервю
  • 06:00
    "На жълтите павета" (избрано)
  • 06:35
    "Капиталът" (избрано)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 05:00
    В близък план /избрано/п/
  • 05:30
    Туристически маршрути /п/
  • 06:00
    Къщата на думите Разговор с мумия /п/
  • 06:25
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
Пълна програма
  • 05:03
    Pat the Dog
  • 05:10
    Pat the Dog
  • 05:17
    Pat the Dog
  • 05:24
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:45
    "Коли на мечтите" - автомобилна поредица, с.2 еп.6
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.10 - 13
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2 еп.7
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.8
Пълна програма
  • 03:30
    "Пълен мрак" - хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+]
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, еп.1, 2
  • 08:00
    "Огненият пръстен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Идрис Елба, Чарли Хънам, Ринко Кикучи, Диего Клатънхоф, Чарли Дей, Клифтън Колинс мл., Рон Пърлман и др.
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.16, 17
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.4
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.19, 20
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:45
    "Кървав ручей", трилър - хорър, САЩ, 2018; реж. Джен МакГауън, с Хърмаяни Корфийлд, Джей Полсън, Майка Хауптман, Шон О’Брайън, Даниъл Р. Хил, [18+]
  • 05:25
    "Семейство Адамс 2", комедия, САЩ, 1993; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Джоан Кюсак, Кристина Ричи, [12+]
  • 07:00
    "Италианска афера (1969)", криминална комедия, Великобритания, 1969; реж. Питър Колинсън, с Майкъл Кейн, Ноъл Кауърд, Бени Хил, Раф Валоун, Тони Бекли, [12+]
  • 08:40
    "Марио", драма, Швейцария, 2018; реж. Марсел Гислер, с Макс Хубахер, Аарон Алтарас, Йеси Моравек, Юрг Плюс, Доро Мюглер, [15+]
Пълна програма
  • 04:15
    "Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
  • 05:25
    "Слънце в полунощ", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Кирстен Картю, с Девъри Джейкъбс, Дуейн Хауърд, Марк Андерако, Сара Джеръм, Уилям Грийнланд, [12+]
  • 07:00
    "Разговори с Томаш Масарик", историческа драма, Чехия, 2018; реж. Якуб Червенка, с Ян Будаш, Мартин Хуба, [12+]
  • 08:20
    "Кармен и Лола", романтична драма, Испания, 2018; реж. Аранча Ечевария, със Зайра Ромеро, Роси Родригес, Морено Борха, Рафаела Леон, Каролина Юсте, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Inside Africa
  • 05:30
    African Voices
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 7
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ван Додж А100
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Chevy Corvair от 1963
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 18
Пълна програма
  • 04:36
    Оръжията на бъдещето: Да обезвредиш, без да убиеш
  • 05:24
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли да унищожим злото?
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Мистерии на подсъзнанието
  • 07:00
    Как са го направили?: Захар/Развъдници за риба/ Костюми
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 05:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 06:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, първи ден, директно
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Авенир, десети етап
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, мъже
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, втори етап
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, жени
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, втори етап
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
Пълна програма
  • 04:55
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 6
  • 05:20
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 5
  • 07:00
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 04:40
    X-Traordinary
  • 05:30
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 06:20
    Crew, The
  • 07:00
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 04:42
    Ловци на острови (Series 4): Пари Саунд за лятото (Episode 2)
  • 05:05
    Джада у дома (Series 7): Раздаване на благодарности (Episode 8)
  • 05:27
    Джада у дома (Series 7): Следобедно парти (Episode 9)
  • 05:50
    Джада у дома (Series 7): Италианска Коледа (Episode 10)
Пълна програма
  • 04:45
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 8
  • 06:00
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 7
  • 06:20
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 8
  • 06:45
    Ню Амстердам, еп. 12
Пълна програма
  • 04:15
    Шерлок - втори сезон, еп. 2
  • 05:10
    Тандем, еп. 8
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 19
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 20
Пълна програма
  • 04:05
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 05:05
    "Няма балами (2018)", комедия, САЩ, 2018; реж. Тайлър Пери, с Тифани Хадиш, Тика Съмптър, Упи Голдбърг, Омар Хардуик, Амбър Райли, [15+]
  • 07:00
    "Календарни момичета", комедия, Великобритания, 2003; реж. Найджъл Коул, с Хелън Мирън, Джули Уолтърс, Джон Олдъртън, Линда Басет, Анет Кросби, [12+]
  • 08:50
    "Прасчо", анимация, САЩ, 2003; реж. Франсис Глебас, [0+]
Пълна програма
  • 04:35
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 2
  • 05:10
    Забранена история, сезон 5, еп. 1
  • 06:00
    Забранена история, сезон 5, еп. 2
  • 07:10
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 6
Пълна програма
  • 04:20
    Американски антиквари: Поглед към наградата
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Последен се смее Чъмли
  • 05:30
    На лов за автомобили: Стартирай двигателя
  • 05:55
    На лов за автомобили: Ловец на бури
Пълна програма
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 7 еп. /п/
  • 06:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
Пълна програма
  • 04:45
    "Томас и приятели"
  • 05:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 06:10
    "Паленца"
  • 06:50
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 07:00
    "Социална мрежа" - избрано
  • 08:15
    "Парчета от реалността"
  • 09:00
    "Интервю" с Наделина Анева
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:00
    "Изгубеният син" - игрален филм с Даниел Отьойл, Настася Кински.
  • 06:45
    "В близък план - Стар трек: Отвъд"
  • 06:50
    "В близък план - Пазители на галактиката"
  • 07:00
    "В близък план - Бърдмен"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2019 Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:00
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 4
  • 06:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
  • 06:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
  • 06:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 5
Пълна програма
  • 04:55
    Заложи и разруши, еп. 2
  • 05:15
    Мигове от катастрофата, еп. 43
  • 05:35
    Жив или Мъртъв, еп. 13
  • 06:10
    Уличен Гений, еп. 19
Пълна програма
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 3
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 2
  • 05:40
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 5
  • 06:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 3
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Суонси Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Уникаха - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 04:10
    "Проклета война". Сериен филм
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на африканските нации: Мали - Кот д'Ивоар
  • 10:00
    Купа на африканските нации: Гана - Тунис
Пълна програма
  • 04:05
    Игрален филм
  • 05:05
    Игрален филм
  • 06:35
    Таврида
  • 08:10
    Игрален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
Пълна програма
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от фонда на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Лаура и Чай
  • 05:12
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Le Maison de Paris"
  • 06:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Зимни красавици
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 23
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист-Испания, филм 1, част 2
  • 05:30
    Магията на Китай - Чаят
  • 06:00
    Импресии - Вода в Рила
  • 06:30
    Пътеводител на пътешественика - Една одисея из Цикладските острови на Гърция
Пълна програма
  • 04:25
    Екстремни RV каравани (Series 1): Мобилното имение на групата Пери, Биг Дог Флексибъл на Лено и Таймлес Еърстрийм (Episode 4)
  • 05:10
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Невероятна къща сред клоните на дърветата в Ан Арбър (Episode 6)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): "Сноу Систърс" реновират историческа телефонна сграда, построена през 1925 г. (Episode 4)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Тенеси започва нов живот (Episode 12)
Пълна програма
  • 04:25
    Екстремни RV каравани (Series 1): Мобилното имение на групата Пери, Биг Дог Флексибъл на Лено и Таймлес Еърстрийм (Episode 4)
  • 05:10
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Невероятна къща сред клоните на дърветата в Ан Арбър (Episode 6)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): "Сноу Систърс" реновират историческа телефонна сграда, построена през 1925 г. (Episode 4)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Тенеси започва нов живот (Episode 12)
Пълна програма
  • 05:00
    Мажоретки: Заедно за победа, САЩ, комедия/спортен, 2007
  • 06:25
    Часовете, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 2002
  • 08:20
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 09:45
    Остатъкът от деня, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1993
Пълна програма
  • 04:30
    "От улицата: Улицата е сцена" - документален филм
  • 05:30
    "Неразказани истории с ... Христо Михайлов" - документална поредица
  • 06:30
    "Вива Ла Лига: превю на сезон 2019/2020" - документален филм
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Георги Янков" - 150 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 04:25
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 12
  • 05:15
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 11
  • 05:35
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 12
  • 06:00
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
Пълна програма
  • 04:55
    Семейство Симпсън, еп. 11
  • 05:15
    Кости - осми сезон, еп. 6
  • 06:00
    Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 10
  • 06:25
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 248, 249 и 250 еп.
  • 05:05
    "Уличен патрул" - 4 еп.
  • 05:50
    "Доктор в къщи" - 2 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 129 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 04:40
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 05:05
    Беларусь: в поисках хорошего клева
  • 05:35
    Блондинка на охоте
  • 06:00
    Спиннинг сегодня
Пълна програма
  • 00:00
    "Дони Браско" - криминален филм с уч. на Ал Пачино, Джони Деп, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, Ан Хеч, Робърт Миано и др. /п/
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 /п/
  • 07:00
    "Сава: Сърцето на воина" - анимационен филм /п/
  • 09:00
    "На бойното поле на любовта" - романтична комедия с уч. на Тери Поло, Робърт Майлхус, Бари Бостуик, Дейвид Шатрау и др. /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Gold Rush: Gold at Last
  • 05:30
    Animal Cops Houston: Liberty County Battle
  • 06:15
    Animal Cops Houston: Slick
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Cats in Trouble
Пълна програма
  • 04:45
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Диги приготвя вечеря (Episode 8)
  • 05:07
    Майсторът на тортите (Series 7): Двойна изненада за сватбата (Episode 7)
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Бургер и закуска (Episode 19)
  • 05:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Необичайни ястия (Episode 20)
Пълна програма
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, първи ден, директно
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Авенир, десети етап
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, мъже
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, втори етап
Пълна програма
  • 04:05
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 05:05
    "Няма балами (2018)", комедия, САЩ, 2018; реж. Тайлър Пери, с Тифани Хадиш, Тика Съмптър, Упи Голдбърг, Омар Хардуик, Амбър Райли, [15+]
  • 07:00
    "Календарни момичета", комедия, Великобритания, 2003; реж. Найджъл Коул, с Хелън Мирън, Джули Уолтърс, Джон Олдъртън, Линда Басет, Анет Кросби, [12+]
  • 08:50
    "Прасчо", анимация, САЩ, 2003; реж. Франсис Глебас, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 04:55
    Zou
  • 05:10
    Zou
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:30
    Убийства в тресавището: Любов на квадрат
  • 05:20
    Питбули и бивши затворници: Епизод 5
  • 06:10
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
  • 07:00
    Кошмарни съседи: Джак и смъртта
Пълна програма
  • 04:55
    Clubland: Bayern Munich
  • 05:20
    Tennis Stars: Episode 15
  • 05:50
    Top: Motor Madness
  • 06:15
    National Icons: Motorsport
Пълна програма
  • 04:50
    Hollywood Weapons
  • 05:15
    Major League Fishing
  • 06:00
    Hollywood Weapons
  • 06:20
    Hollywood Weapons
Пълна програма
  • 04:20
    Американски антиквари: Поглед към наградата
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Последен се смее Чъмли
  • 05:30
    На лов за автомобили: Стартирай двигателя
  • 05:55
    На лов за автомобили: Ловец на бури
Пълна програма
  • 04:35
    Пробив в системата, еп. 1
  • 05:10
    Уличен Гений, еп. 19
  • 05:35
    Уличен Гений, еп. 20
  • 06:00
    Мегаколи, еп. 1
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "НепознатиТЕ" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.14
  • 06:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.2 (2017)
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 4, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 10:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 1, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 12:55
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:30
    Първите 48 часа: Епизод 17
  • 05:15
    Ловец на убийства: Бомба с часовников механизъм
  • 06:00
    Ловец на убийства: Йоан 3:16
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
Пълна програма
  • 03:25
    Разделителната линия
  • 05:45
    Могъщият
  • 07:45
    Откраднато лято
  • 09:35
    Третото чудо
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
Пълна програма
  • 05:10
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
Пълна програма
  • 04:50
    Ridiculousness
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • 04:57
    Ghostbusters Parody: Part 2 (18+)
  • 05:11
    Model Whisperer (18+)
  • 05:32
    Panty Stash (18+)
  • 06:00
    Cum Get Your Pay Check (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Спорт+: най-доброто" IV част - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 07:00
    Футбол: Гранада - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 10:50
    Тенис: Циан Уан - Винъс Уилямс (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:00
    THE FORCE OF EARTH - VOLCANES
  • 06:00
    WONDERFUL ITALY - LOMBARDIA I - FROM PARCO TO TICINO A MONZA
  • 06:30
    WONDERFUL ITALY - LOMBARDIA II - FROM MONTEVECCHIA TO PARCO DELLO STELVIO
  • 07:00
    IN CONCERT - MATSU TAKE
Пълна програма
  • 05:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 05:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 06:00
    The 808
  • 06:30
    The 808
Пълна програма
  • 04:25
    Бойни кораби (Series 1): Торпеда във война (Episode 8)
  • 05:40
    Убийци от древността (Series 1): Бодигардът на папата (Episode 5)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 2): 228 (Episode 28)
  • 07:05
    Ветеринар на хълма (Series 1): 110 (Episode 10)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 03:55
    Bugge Wesseltoft, Henrik Schwarz and Dan Berglund - EFG London Jazz Festival
  • 05:40
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Fata Morgana by Beatrice Massin, Compagnie Fetes Galantes
Пълна програма
  • 04:00
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 7-и епизод /п/
  • 07:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/
  • 09:30
    Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
  • 11:30
    Футбол: Дунав - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Спорт+: най-доброто" IV част - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 08:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 06:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 04:30
    Убийства в тресавището: Любов на квадрат
  • 05:20
    Питбули и бивши затворници: Епизод 5
  • 06:10
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
  • 07:00
    Кошмарни съседи: Джак и смъртта
Пълна програма
  • 04:45
    "Дж. Едгар", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Клинт Истууд, с Леонардо ДиКаприо, Наоми Уотс, Арми Хамър, Джош Лукас, Джуди Денч, [12+]
  • 05:45
    "Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
  • 07:00
    "Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
  • 08:25
    "На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
Пълна програма
  • 04:25
    "Йоста І, 9 еп.", комедийна драма, Швеция, 2019; реж. Лукас Мудисон, с Вилхелм Бломгрен, Ейми Деазисмонт, Матиас Силвел, Клара Кристиансон, Регина Лунд, [15+]
  • 05:55
    "Град на хълма I, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Метин Хюсеин, с Кевин Бейкън, Олдис Ходж, Джонатан Тъкър, Марк О’Брайън, Джил Хенеси, [15+]
  • 07:00
    "Просто Райт", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Санаа Хамри, с Куин Латифа, Комън, Паула Патън, Джеймс Пикънс Джуниър, Филиша Рашад, [12+]
  • 08:40
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Една пиринска пролет през фотообектива (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
  • 05:05
    Пламъчко и Машините
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 04:40
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
  • 05:30
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 7, Великобритания, 2018
  • 06:20
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 8, Великобритания, 2018
  • 07:10
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 03:55
    Екзекуторът Драма Дания 2013
  • 06:45
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
  • 08:05
    Като син Драма САЩ 2006
  • 09:25
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1996
Пълна програма
  • 04:25
    Недоразумение Драма, Трилър САЩ 2008
  • 06:25
    Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
  • 08:05
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 09:35
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
Пълна програма
  • 04:40
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
  • 06:25
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 07:45
    Машинист Семеен САЩ 2008
  • 09:20
    Сниф и летящия фантом Семеен Холандия 2008
Пълна програма
  • 04:15
    Crankworx World Tour 2018
  • 05:40
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
  • 07:50
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 09:15
    Action Sports World S19
Пълна програма
  • 03:00
    Европейски игри Минск 2019: Бокс - финали
  • 06:00
    Футбол: Португалия - Испания - финал на европейското първенство за юноши до 19 г.
  • 08:00
    CAERM: Ревю на класически автомобили магазинно предаване
  • 08:30
    Беър Грилс: Точка на пречупване документален филм /4 епизод/
Пълна програма
  • 04:50
    История.bg Борис III /п/
  • 05:35
    София в един снимачен век На Витоша с камера /п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 06:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • 04:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Скандинавия
  • 05:10
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Великобритания
  • 06:25
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Великобритания
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Абу Даби
Пълна програма
  • 03:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Скандинавия
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Великобритания
  • 09:10
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Великобритания
  • 10:25
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Великобритания
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Лацио
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес ЛДУ Кито - Бока Хуниорс, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
  • 10:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Орландо Сити - Атланта Юнайтед
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
  • 05:35
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси
  • 07:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Протегнататa ръка", документален филм
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Гранада - Севиля
Пълна програма
  • 04:30
    Музикален антракт
  • 05:30
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 06:30
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)
  • 07:30
    Музикален антракт
Пълна програма
  • 03:55
    Игорь Лагутин, Илья Оболонков, Андрей Савостьянов в остросюжетном сериале "КОДЕКС ЧЕСТИ-7". "Арбалет". "Книга"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:15
Загадки в музея, сезон 6, еп. 5
Fox Channel 05:15
Необикновените - първи сезон, еп. 6
Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
Viasat Nature 05:25
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 05:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013

Всички предавания

Спорт

National Geographic 05:35
Строителна зона, еп. 7
НТВ Сериал 05:45
МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 14
Film Plus 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Diema Sport 2 06:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
HBO 05:20
"Дано умреш по-скоро", драма - трилър, Унгария, 2018; реж. Михаел Швехте, със Силвия Хер, Криштоф Вайда, Чаба Полгар, Юдит Резеш, Давид Рац, [12+]
HBO HD 05:20
"Дано умреш по-скоро", драма - трилър, Унгария, 2018; реж. Михаел Швехте, със Силвия Хер, Криштоф Вайда, Чаба Полгар, Юдит Резеш, Давид Рац, [12+]
Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
AXN 05:30
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, Турция, 2014

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}