ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Семейство Даръл 3 тв филм /5 епизод/
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.75
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.51
  • 22:30
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.2
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Магнум" (премиера) - сериен филм
  • 22:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Доктор Х - семеен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Профилиране; сезон 9, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2019
  • 22:05
    Свидетелите; сезон 2, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 19:15
    Жилища за животни: Местенце за чинчили
  • 20:10
    Аквариумът: Влюбени пингвини
  • 21:05
    Планетата на мутантите: Централна Америка
  • 22:00
    По стъпките на Голямата Стъпка: Пилотен епизод
Пълна програма
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:20
    Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /2 епизод/
  • 20:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 21:00
    Европейски маршрути
  • 21:10
    История.bg Защо бе убит Борис Сарафов? /п/
Пълна програма
  • 19:30
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:55
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
  • 20:35
    Ben 10
Пълна програма
  • 19:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.14
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.1
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:30
    Студио "Шампионска лига"
Пълна програма
  • 19:00
    "Революция Х" - музикален, комедия, екшън, криминален (България, 2018), режисьор Димитър Гочев, в ролите: Гери-Никол, Иван Иванoв, Мона Гочева, Диана Костова, Иван Тишев, Даниел Ангелов, Александър Сано, Георги Кадурин, Диляна Попова и др.
  • 21:00
    "Мъже на честта" - военен, драма, биографичен (САЩ, 2000), режисьор Джордж Тилман мл., в ролите: Куба Гудинг мл., Робърт Де Ниро, Шарлийз Терон, Онжаню Елис, Майкъл Рапапорт, Хал Холбрук, Пауърс Бут и др.
  • 23:30
    "Ефектът на спусъка" - драма, трилър (САЩ, 1996), режисьор Дейвид Кеп, в ролите: Кайл Маклоклън, Елизабет Шу, Дърмът Мълроуни, Ричард Т. Джоунс, Бил Смитрович, Майкъл Рукър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.6 еп.12
  • 20:00
    "Дивата Нина" - сериал, eп.34
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал, еп.47
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10 еп.19, 20
Пълна програма
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.65
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.10 еп.4
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.61
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.32
Пълна програма
  • 19:45
    Ние, мечоците
  • 19:55
    Хипопотамското семейство
  • 20:00
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:07
    Шоуто на Том и Джери
Пълна програма
  • 19:25
    "Разсмей ме", комедия, САЩ, 2017; реж. Сам Хофман, с Джемейн Клемънт, Елиът Гулд, Ингрид Майкълсън, Ани Потс, Присила Лопес, [12+]
  • 21:00
    "Десперадо", криминален екшън, САЩ, 1995; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Салма Хайек, Хоаким де Алмейда, Чийч Марин, Стив Бушеми, [18+]
  • 22:45
    "Изкуствен интелект", научно-фантастична драма, САЩ, 2001; реж. Стивън Спилбърг, с Хейли Джоел Озмънт, Джуд Лоу, Франсис О’Конър, Сам Робърдс, Джейк Томас, [12+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Северно сияние", комедийна драма, Унгария, 2017; реж. Марта Месарош, с Мари Тьорьочик, Илдико Тот, Франциска Тьорьочик, Антонио де Ла Торе, Якоб Ладани, [15+]
  • 21:30
    "Рафики", романтична драма, Кения, 2018; реж. Уанури Кахиу, със Саманта Мугация, Шейла Мунива, Джими Гату, Нини Уакера, Невил Мисати, [15+]
  • 22:55
    "Изчезнала", драма, Румъния, 2017; реж. Константин Попеску, с Богдан Думитраке, Юлия Луманаре, Константин Доджиоу, Стефан Раус, Адела Маргидан, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:30
    "Семейните рецепти на Надия" - кулинарно предаване /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
  • 21:00
    "Етажна собственост" - сериал
  • 22:00
    "Заключен" - екшън с уч. на Вини Джоунс, Тони Скиена, Кимбо Слайс, Рашад Еванс, Бай Линг, Сара Ан Шулц и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Дървени прозорци, тъкан кашмир
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Призрачният кораб от Големите езера
  • 21:00
    Бързи и шумни: Рекордна печалба
  • 22:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 16
Пълна програма
  • 19:30
    МОЖЕ ЛИ ДА СЕ СЛУЧИ ТУК?
  • 20:20
    Как са го направили?: Айфеловата кула/ Сноуборд
  • 20:45
    Как се прави...: Газови инжекциони, варовикови прегради
  • 21:10
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 12
Пълна програма
  • 19:30
    Тайните на Гравити Фолс
  • 20:00
    Тайните на Гравити Фолс
  • 20:30
    Тайните на Гравити Фолс
  • 21:00
    Тайните на Гравити Фолс
Пълна програма
  • 19:35
    "Чудата наука"
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден, директно
Пълна програма
  • 17:50
    Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден, директно
Пълна програма
  • 19:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 7
  • 20:25
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 8
  • 21:15
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 7
  • 22:00
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 19:30
    World Of X Games
  • 20:20
    Rumble & Hum
  • 21:10
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 21:35
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:30
    Джада у дома (Series 3): Пикник на плажа (Episode 16)
  • 19:55
    Джада у дома (Series 3): Обяд с всекиго (Episode 17)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 4): От пустинята до Белиз (Episode 3)
  • 20:45
    Ловци на острови (Series 4): Купуване на остров на Бахамите (Episode 4)
Пълна програма
  • 19:00
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 2
  • 20:00
    Връзки - първи сезон, еп. 2
  • 21:00
    Династия, еп. 1
  • 22:00
    Нови в квартала, еп. 11
Пълна програма
  • 19:05
    Шерлок - трети сезон, еп. 1
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 19
  • 22:00
    Инстинкт - втори сезон, еп. 7
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 7
Пълна програма
  • 18:55
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 21:00
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 23:20
    "Наследници ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • 19:10
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 2
  • 20:10
    Тайната война, сезон 1, еп. 12
  • 21:10
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Олимпийската мечта: Нацистките игри през 1936,
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Картината остава същата
  • 20:00
    Изковани в огъня: Римският гладиус меч
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Великият Скот!
Пълна програма
  • 19:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 46 еп.
  • 20:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 32 еп.
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 19:40
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
  • 20:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • 19:45
    "Парчета от реалността"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - избрано
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 18:25
    "Весели празници" - игрален филм с Жан-Пол Белмондо, Софи Марсо.
  • 20:00
    "Щамът Андромеда, първа част" - игрален филм с Бенджамин Брат, Криста Милър.
  • 21:30
    "Щамът Андромеда, втора част" - игрален филм с Бенджамин Брат, Криста Милър.
  • 23:00
    "Стопаджията" - игрален филм с Шон Бийн, София Буш.
Пълна програма
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
  • 20:00
    Зона за приятели
  • 20:30
    Зона за приятели
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Can't Wait Till Fusion Fest 2019!
  • 21:30
    Little Mix: Making The Video
  • 22:00
    Isle Of MTV: Malta 2019 Highlights
Пълна програма
  • 19:15
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
  • 20:05
    Магическата Австралия, сезон 1, еп. 1
  • 21:05
    Епичният Йелоустоун, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Историята на храната, еп. 1
  • 20:00
    Историята на храната, еп. 2
  • 21:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 1
  • 22:05
    Теория на глупостта, еп. 15
Пълна програма
  • 19:45
    Смърт, смут и сурикати, еп. 3
  • 20:40
    Сред дивата природа с Джак Рандал, еп. 4
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 3
Пълна програма
  • 18:05
    Баскетбол: Естудиантес - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 20:00
    Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Проклета война". Сериен филм
  • 23:15
    Премиера. "За любовта".
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 19:30
    "Гласовете на България" - тв алманах
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:00
    WRC: Рали Германия - обзор
  • 20:00
    ПРЯКО, Франция, Лига 1: Лил - Сент Етиен
  • 22:00
    ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Клуж
Пълна програма
  • 19:50
    Вести
  • 20:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 21:35
    Вести-Москва
  • 22:00
    Вести
Пълна програма
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
Пълна програма
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 19:40
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:10
    Voll zu spat!
  • 20:40
    Angelo!
  • 21:15
    Dr. House
Пълна програма
  • 19:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 20:00
    Мацки-параноички - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мелиса Морис
  • 20:00
    6 дъщери: Епизод 5
  • 21:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Ланкашър: Напук на традициите
  • 22:00
    Семейството на Шантел: Епизод 4
Пълна програма
  • 19:30
    Зелен свят - Крайречни гори в Персина
  • 20:00
    Българската история - 10 интересни факта от българската история, част 3
  • 20:30
    Изкуство и култура - Стоян зографът
  • 21:00
    Искам да съм там: Мъдростта на историята, част 2
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 102): Любовта е във въздуха в Грьонинген (Episode 3)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 102): Всичко на масата в Девън (Episode 4)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Почивка в Тамариндо (Episode 5)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Демонстрации в Тексас (Episode 5)
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 102): Любовта е във въздуха в Грьонинген (Episode 3)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 102): Всичко на масата в Девън (Episode 4)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Почивка в Тамариндо (Episode 5)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Демонстрации в Тексас (Episode 5)
Пълна програма
  • 18:40
    Събудих се на 30, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
  • 20:15
    Човекът-вълк, САЩ, драма/фентъзи/ужаси, 2010
  • 22:00
    Лунна светлина, САЩ, драма, 2016
  • 23:45
    Първа среща, САЩ, биографичен/драма/история, 2016
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    По Пантофи с Лорейн Паскал, еп. 1
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 8
  • 20:30
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 9
  • 21:00
    Уикенд по мъжки, еп. 5
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 19:25
    Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 5
  • 20:00
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 7
  • 21:00
    Гърлото на дявола - игрален филм, еп. 1
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 19:30
    TOP MODELS
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    MADE IN UK
  • 20:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 108 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 45 и 46 eп.
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 109 еп.
  • 22:00
    "Славата погубва" - 1 еп.
Пълна програма
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
Пълна програма
  • 19:30
    Рыбалка 360
  • 19:55
    Рыбалка в России
  • 20:25
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 20:55
    Охота и рыбалка в...
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Денят на Бастилията" - криминален екшън с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кери Райли и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Gold Rush: On the Gold
  • 20:30
    Raging Planet: Flood
  • 21:15
    Dirty Jobs: Dirty Jobs of the Big Apple
  • 22:00
    Deadliest Catch: A Wing And A Prayer
Пълна програма
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Да се отъркаляш в тестото (Episode 5)
  • 20:00
    Режи! (Series 35): Денят на благодарността на Железния готвач (Episode 19)
  • 20:50
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Зверски бургери (Episode 15)
  • 21:15
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Невероятно вкусно и опушено (Episode 16)
Пълна програма
  • 19:35
    Братовчеди завинаги
  • 19:55
    Аз съм Франки
  • 20:20
    Опасният Хенри
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден, директно
Пълна програма
  • 18:55
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 21:00
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 23:20
    "Наследници ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:30
    Vampirina
  • 20:00
    PJ Masks
  • 20:30
    Puppy Dog Pals
  • 21:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 19:35
    Братовчеди завинаги
  • 19:55
    Аз съм Франки
  • 20:20
    Опасният Хенри
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 19:00
    Признания в стаята за разпити: Тела в пепелта
  • 20:00
    Признания в стаята за разпити: Втората теория на оръжието
  • 21:00
    Детектив Убийство: Сериен стрелец
  • 22:00
    Детектив Убийство: Кръстопътища
Пълна програма
  • 19:35
    Tennis Stars: Timea Bacsinsky
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Kevin Durant
  • 20:30
    Clubland: Juventus Turin
  • 20:55
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 19:50
    Hollywood Weapons
  • 20:15
    Fight To Survive
  • 20:35
    Fight To Survive
  • 21:00
    Wardens
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Картината остава същата
  • 20:00
    Изковани в огъня: Римският гладиус меч
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Великият Скот!
Пълна програма
  • 19:00
    Историята на храната, еп. 2
  • 20:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 1
  • 21:05
    Теория на глупостта, еп. 15
  • 21:30
    Теория на глупостта, еп. 16
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.75
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.51
  • 22:30
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.2
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2015
  • 20:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2015
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 4, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 5, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 19:25
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2015
  • 20:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:25
    Профилиране; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Епизод 19
  • 20:00
    Ловец на убийства: Врата № 12
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 20
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 21
Пълна програма
  • 19:40
    Федерал Хил
  • 21:40
    Съдният ден
  • 23:30
    Не умирай сам
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:47
    Sheer Rear (18+)
  • 20:09
    Copper Fucks Bus Driver In The Arse (18+)
  • 20:31
    Carmen's Foot Job Fetish (18+)
  • 20:56
    College Student Fucks On Camera (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Анастасия Севастова - Катаржина Кава (Baltic Open, Юрмала; WTA International - финал, повторение)
  • 20:30
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 21:30
    Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Зоологика - п
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 19:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 20:00
    Drive Thru Caribbean
  • 20:30
    Drive Thru Caribbean
  • 21:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 19:05
    Дубровник: Републиката (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 19:55
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): Братя - врагове (Episode 1)
  • 20:50
    Нашата световна война (Series 1): Военна машина (Episode 3)
  • 21:50
    Бойни полета (Series 1): Шербур и Хитлер (Episode 9)
Пълна програма
  • 19:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз
Пълна програма
  • 19:45
    Con Brio - Jazz a Vienne
  • 21:10
    InterMezzo
  • 21:30
    L'Africaine by Meyerbeer at Teatro La Fenice
Пълна програма
  • 19:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2019-20), 6-и епизод, директно
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 8-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Дунав - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
  • 23:00
    Футбол: Лудогорец - Славия, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 19:30
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Франция /п/
  • 20:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод
  • 20:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 23-ти епизод
  • 21:30
    Студио "Купа на Лигата", директно
Пълна програма
  • 19:00
    Признания в стаята за разпити: Тела в пепелта
  • 20:00
    Признания в стаята за разпити: Втората теория на оръжието
  • 21:00
    Детектив Убийство: Сериен стрелец
  • 22:00
    Детектив Убийство: Кръстопътища
Пълна програма
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 21:30
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 19:15
    "Русалка ІІ, 11 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Бен Ернандес Брей, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 20:00
    "Аз съм нощта І, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Пати Дженкинс, с Крис Пайн, Индия Айсли, Джеферсън Мейс, Дилън Смит, Шоника Шандай, [15+]
  • 20:55
    "Аз съм нощта І, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Пати Дженкинс, с Крис Пайн, Индия Айсли, Джеферсън Мейс, Дилън Смит, Шоника Шандай, [15+]
  • 21:45
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
Пълна програма
  • 17:50
    "Оз: Великият и могъщият", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Сам Рейми, с Джеймс Франко, Мила Кунис, Рейчъл Уейз, Мишел Уилямс, Зак Браф, [12+]
  • 20:00
    "Силициевата долина ІV, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 20:30
    "Силициевата долина ІV, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стеф Грийн, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Без пътека. Пещерата на отшелника (образователен филм за еко туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 19:40
    Зак и Квак
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
  • 20:30
    Пес патрул
  • 20:55
    Пес патрул
Пълна програма
  • 19:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 20:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 21:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
  • 21:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 12, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
Пълна програма
  • 19:40
    Боксьорът Екшън, Спортен Германия 2009
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин приключенски, Семеен, фентъзи Великобритания 2011
  • 22:00
    Последен ден Драма Сащ 2007
  • 23:30
    Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
Пълна програма
  • 18:20
    Първото куче Семеен САЩ 2010
  • 19:55
    Ограбеният крадец Екшън, Комедия Хонконг 2006
  • 22:00
    Блиц Трилър, Криминален Великобритания, Франция, САЩ 2011
  • 23:40
    Погребална афера Комедия, Драма, Романтичен САЩ 2009
Пълна програма
  • 18:50
    Неговото дело и слава: Американският Сион Драма САЩ 2006
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 22:00
    Без заблуди Комедия Франция 2007
  • 23:25
    Големият щурм Екшън, Драма, Военен Австралия ,САЩ 2005
Пълна програма
  • 19:35
    Blues for Willadean
  • 21:30
    La Gunguna
  • 23:00
    The Rage In Placid Lake
Пълна програма
  • 18:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 20:00
    Live Recap Swoop FAI World Championships 2019
  • 21:00
    Live Recap Swoop FAI World Championships 2019
  • 22:00
    Live Recap British Talent Cup 2019
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
  • 20:00
    Системата сериен филм /12 епизод/
  • 21:00
    Дълбоката държава сериен филм /8 епизод/ (14)
  • 21:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:45
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 20:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 21:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 22:00
    Тенис: ATP 250 Уинстън Финал
Пълна програма
  • 18:00
    Голф: Европейски тур Scandinavian Invitation
  • 21:30
    Конна езда "Светът на ездата", магазинно предаване
  • 22:00
    ММА: Класика от UFC 25-та годишнина
  • 23:00
    ММА: Класика от UFC Най-добрите битки, Слоунсън - Чои
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Лече
  • 21:00
    Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
  • 22:00
    Футбол: Шампионска лига Краснодар - Олимпиакос, втори плейоф
  • 23:50
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валядолид
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Майорка - Реал Сосиедад
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    Киносалон БСТВ: "Тихата планина" (2014 г.), Италия/Германия
  • 21:35
    "Ленин" - документален филм, ІІ част
  • 22:50
    "Местно време" - Бяла, Русенска област (п)
Пълна програма
  • 19:50
    Александр Устюгов, Андрей Аладьин, Андрей Биланов, Всеволод Цурило в остросюжетном сериале "МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ-11". "Власть и закон".
  • 21:50
    Владимир Стеклов, Александр Барановский, Ян Цапник в остросюжетном сериале "ПРОВИНЦИАЛ" 5-я с., 6-я с.
  • 23:40
    Олег Штефанко, Анна Большова, Алексей Булдаков в остросюжетном сериале "ЛЕСНИК". "Бонни и Клайд" 1-я ч.
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:50
Първите хора, сезон 1, еп. 1
RTVi 20:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV 20:00
Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.86
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал, en.11

Всички предавания

Спорт

National Geographic 20:00
Гореща зона, еп. 2
Diema Sport 20:00
Футбол: Берое - Витоша, мач от efbet Лига, директно
MAX Sport 1 20:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
MAX Sport 3 20:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
Nova Sport 20:00
Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

TV1000 19:50
Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
HBO 2 20:00
"Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
TVT 20:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
BNT2 20:00
Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /12 епизод/ (12)
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}