ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:10
    Извън играта /п/
  • 04:55
    Законът на Дойл 2 тв филм /4 епизод/п/ (12)
  • 05:25
    България от край до край 8 /п/
  • 05:55
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.17
Пълна програма
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:00
    "Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 14 /п/
  • 06:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 15 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 04:00
    Морски детективи; сезон 12, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 04:45
    Свидетелите; сезон 2, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 05:10
    Свидетелите; сезон 2, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 06:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Зимата е близо
  • 05:02
    Планетата на мутантите: Централна Америка
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: В мрака
  • 06:36
    Бойните полета на животните: Градовете
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "С песните на..."
  • 05:25
    Интервю
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 04:15
    Многоликата Япония: Земята е само една Мъртвата гора /п/
  • 04:35
    Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 06:00
    Къщата на думите 1001 нощ /първа част/п/
Пълна програма
  • 04:15
    My Knight and Me
  • 04:25
    My Knight and Me
  • 04:35
    My Knight and Me
  • 04:50
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.8
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.11
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.16 - 19
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2 еп.10
Пълна програма
  • 03:45
    "Сладурани" - драма (тв филм, Канада, 2015), режисьор Моника Мичъл, в ролите: Алисън Стоунър, Тиера Сковли, Сара Дъгдейл, Джайлс Пантън, Стив Бейсик и др. [14+]
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, еп.7, 8
  • 08:00
    "Перфектната приятелка" - трилър (тв филм, Канада, 2015), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Адриен Франц, Джон Кор, Ашли Легат, Скот Бейли и др.
  • 09:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 04:00
    "Хотел Елеон" - сериал
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.22, 23
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.7
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Анджело е върхът
  • 04:25
    Анджело е върхът
  • 04:35
    Анджело е върхът
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:15
    "Бебето на Розмари", драма - хорър, САЩ, 1968; реж. Роман Полански, с Миа Фароу, Джон Касавитс, Рут Гордън, Сидни Блекмър, Морис Евънс, [18+]
  • 05:05
    "Пътуване за двама", драма, Австрия, 2018; реж. Лудвиг Вюст, с Клаудия Мартини, Лудвиг Вюст, [12+]
  • 07:00
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 08:20
    "Бездна (2017)", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мелани Лоран, с Жил Льолуш, Мария Валверде, Ибрахим Ахмед, Мари Денарно, Ноеми Мерлан, [12+]
Пълна програма
  • 02:55
    "Легендата за Рита", драма, Германия, 2000; реж. Фолкер Шльондорф, с Бибиана Беглау, Надя Уул, Мартин Уутке, Харалд Шрот, Александер Байер, [15+]
  • 04:40
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 05:00
    "Да преследваш Ейми", драма, САЩ, 1997; реж. Кевин Смит, с Бен Афлек, Джоуи Лорън-Адамс, Джейсън Лий, Дуайт Юел, Джейсън Мюс, [12+]
  • 07:00
    "Провинциалисти", историческа драма, Франция, 2018; реж. Жан Пол Сивейрак, с Андраник Мане, Гонзаг Ван Бервесел, Корентен Фила, Даян Руксел, Жена Тиам, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 8
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Какво се случи след това?: Епизод 1
  • 04:30
    Какво се случи след това?: Епизод 2
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Епизод 1
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Епизод 2
Пълна програма
  • 03:48
    Историята под лупа: Тайната история на сфинкса
  • 04:36
    Оръжията на бъдещето: Войнът на бъдещето
  • 05:24
    Как са го направили?: Айфеловата кула/ Сноуборд
  • 05:48
    Как се прави...: Газови инжекциони, варовикови прегради
Пълна програма
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:30
    Псевдокотка
  • 04:35
    Псевдокотка
  • 04:40
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "В търсене на щастие"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 05:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвърти ден, директно
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, пети етап
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвърти ден, директно
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, пети етап
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден
  • 09:30
    Голф: PGA тур, шампионат на Кока-Кола, обзор
Пълна програма
  • 04:15
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 9
  • 05:35
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 8
  • 06:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 10
  • 07:05
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 03:50
    Rumble & Hum
  • 04:40
    Simple Session 2013
  • 05:05
    Isa Events
  • 05:30
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 00:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:20
    Ловци на острови (Series 4): Курорт на езеро Никарагуа (Episode 7)
  • 04:42
    Ловци на острови (Series 4): Да купиш красивите Бахами (Episode 8)
  • 05:05
    Помощ след ремонт (Series 1): Чрез наводнение към прогрес (Episode 13)
  • 05:27
    Помощ след ремонт (Series 2): Несбъднати тръби (Episode 1)
Пълна програма
  • 04:20
    Нещо сладко с Павел Павлов, еп. 3
  • 04:45
    Нещо сладко с Павел Павлов, еп. 4
  • 05:15
    "В търсене на малък дом" - трети сезон, еп. 6
  • 05:40
    "В търсене на малък дом" - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 04:15
    Шерлок - трети сезон, еп. 2
  • 06:00
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - първи сезон, еп. 2
  • 06:45
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - първи сезон, еп. 3
  • 07:45
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 04:05
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 05:10
    "Гепи", криминална комедия, Великобритания, 2000; реж. Гай Ричи, с Бенисио Дел Торо, Денис Фарина, Вини Джоунс, Брад Пит, Джейсън Статъм, [15+]
  • 07:00
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 08:45
    "Коледа в любов (2018)", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Дон МакБрерти, с Брук Д’Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Каролайна Барчак, Джейми Спилчък, [12+]
Пълна програма
  • 03:50
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 2
  • 04:40
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 5
  • 05:25
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
  • 06:10
    Забранена история, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:20
    Американски антиквари: Звезден удар
  • 05:05
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
Пълна програма
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 41 еп.
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 45 еп.
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 04:20
    "Узли и Пип"
  • 04:30
    "Малкото кафяво мече"
  • 04:45
    "Томас и приятели"
  • 05:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 07:00
    "Социална мрежа" - избрано
  • 08:15
    "Парчета от реалността"
  • 09:00
    "Интервю" с Наделина Анева
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:15
    "Ченге във времето 2: Берлинската връзка" - игрален филм с Джейсън Скот Лий, Томас Йън Грифит.
  • 04:40
    "Мама" - комедия / ужаси с Марк Томас Милър, Джин Бейтс.
  • 05:00
    "Писък" - игрален филм с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.
  • 06:50
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 03:00
    2019 VMAs Main Show
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2019 Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:20
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 4
  • 04:45
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 5
  • 05:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 4
  • 05:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 04:10
    Разглоби ме, еп. 8
  • 04:55
    Заложи и разруши, еп. 5
  • 05:15
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
  • 05:35
    Пробив в системата, еп. 1
Пълна програма
  • 04:10
    Невероятният д-р Пол, еп. 18
  • 04:55
    Човек срещу природа, еп. 1
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 8
  • 05:40
    Световната животинска мрежа, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Мач от втори кръг за Карабао къп /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Гран Канария - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 04:10
    "Проклета война". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Проклета война". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
Пълна програма
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 04:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 04:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:00
    Купа на африканските нации:
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на африканските нации: Сенегал - Тунис
  • 10:00
    Купа на африканските нации: Алжир - Нигерия
Пълна програма
  • 03:50
    "Културната революция"
  • 04:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 06:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 07:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
  • 06:00
    Фолклорен концерт
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от фонда на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Моето 1500 кг семейство: Семейство Кинг: родители в капан
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Стивън и Джъстин Асанти
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да преодолееш препятствията
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Колкото повече, толкова повече!
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист-Дидим, част 1
  • 05:00
    Пътеществия из райската земя - Елена
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
Пълна програма
  • 03:45
    Екстремни RV каравани (Series 4): Най-бързите в света (Episode 3)
  • 04:25
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): Начало на приключенията на Балканския полуостров (Episode 1)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 13): Куршумът на Купидон, човекът, който си направи шега с Худини, и охлювен телеграф (Episode 2)
  • 05:55
    Строителство със стара дървесина (Series 1): Спасяване на огромен хамбар и завършване на дървената къща на Линкълн (Episode 2)
Пълна програма
  • 03:45
    Екстремни RV каравани (Series 4): Най-бързите в света (Episode 3)
  • 04:25
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): Начало на приключенията на Балканския полуостров (Episode 1)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 13): Куршумът на Купидон, човекът, който си направи шега с Худини, и охлювен телеграф (Episode 2)
  • 05:55
    Строителство със стара дървесина (Series 1): Спасяване на огромен хамбар и завършване на дървената къща на Линкълн (Episode 2)
Пълна програма
  • 03:35
    Гръмотевично сърце, САЩ, криминален/мистерии/трилър, 1992
  • 06:00
    Страшен филм, САЩ, комедия, 2000
  • 07:25
    Дневна светлина, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1996
  • 09:15
    Ед телевизията, САЩ, комедия/драма, 1999
Пълна програма
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Станимир Божилов" - 54 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Неразказани истории с ... Иван Тодоров" - II част, документална поредица
  • 05:00
    "Свят от слънце и лава - Санторини" - документален филм
  • 05:30
    Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 04:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 5
  • 04:25
    Бойният клуб на Джейми и Джими - седми сезон, еп. 3
  • 05:15
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 8
  • 05:35
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Пълна програма
  • 04:00
    Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 7
  • 04:55
    Семейство Симпсън, еп. 17
  • 05:15
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 7
  • 06:00
    Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 257, 258 и 259 еп.
  • 05:25
    "Мръсни гадни негодници" - 11 еп.
  • 06:10
    "Доктор в къщи" - 2 еп.
  • 07:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 15 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров "
Пълна програма
  • 04:10
    Зов предков
  • 04:40
    На рыбалку вместе с папой
  • 05:05
    Морская охота
  • 05:35
    Водный мир
Пълна програма
  • 00:15
    "Магия в полунощ" - романтична комедия с уч. на Колин Фърт, Ема Стоун, Марша Гей Хардън, Ейлин Аткинс, Саймън Макбърни и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 /п/
  • 07:00
    "Изпитание за любовта" - драма с уч. на Катрин Хейгъл, Логан Бартоломю, Дженюъри Джоун, Дейл Мидиф, Макензи Астин, Клиф Дии Йънг и др. /п/
  • 08:45
    "Чиракът на Мерлин" - приключенски филм с уч. на Миранда Ричардсън, Сам Нийл, Марк Гибън, Тегън Мос и др., II част /п/
Пълна програма
  • 04:00
    My Giant Life: We All Have Our Uniqueness
  • 04:45
    Gold Rush: Twenty Four Seven
  • 05:30
    Raging Planet: Flood
  • 06:15
    Kitchen Boss: Viewers Takeover
Пълна програма
  • 04:00
    Вкусно похапване за жълти стотинки (Series 1): Маями (Episode 5)
  • 04:22
    Вкусно похапване за жълти стотинки (Series 1): Албукерке (Episode 6)
  • 04:45
    Истинска храна (Series 7): Лесно и вкусно (Episode 1)
  • 05:07
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Старовремска комфортна храна (Episode 13)
Пълна програма
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок училище
  • 04:50
    Рок училище
  • 05:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвърти ден, директно
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, пети етап
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден
Пълна програма
  • 04:05
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 05:10
    "Гепи", криминална комедия, Великобритания, 2000; реж. Гай Ричи, с Бенисио Дел Торо, Денис Фарина, Вини Джоунс, Брад Пит, Джейсън Статъм, [15+]
  • 07:00
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 08:45
    "Коледа в любов (2018)", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Дон МакБрерти, с Брук Д’Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Каролайна Барчак, Джейми Спилчък, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
  • 04:55
    Zou
Пълна програма
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок училище
  • 04:50
    Рок училище
  • 05:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 03:45
    Сама вкъщи: Звънецът звъни по два пъти
  • 04:30
    Кой уби Джейн Доу?: Доу в пустинята
  • 05:20
    Граничен контрол: Испания: Епизод 8
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 9
Пълна програма
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Kevin Durant
  • 04:25
    The Burning Issue: Tennis
  • 04:55
    Clubland: Manchester City
  • 05:20
    Tennis Stars: Timea Bacsinsky
Пълна програма
  • 04:05
    Midway USA's Gun Stories
  • 04:30
    Hollywood Weapons
  • 04:50
    Hollywood Weapons
  • 05:15
    Fight To Survive
Пълна програма
  • 04:20
    Американски антиквари: Звезден удар
  • 05:05
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
Пълна програма
  • 04:15
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
  • 04:35
    Пробив в системата, еп. 2
  • 05:10
    Уличен Гений, еп. 5
  • 05:35
    Уличен Гений, еп. 4
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.17
Пълна програма
  • 04:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 4, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 04:15
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 04:10
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 23
  • 04:30
    Първите 48 часа: Епизод 20
  • 05:15
    Ловец на убийства: Врата № 12
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Опасен непознат
Пълна програма
  • 02:45
    В тъмната половина
  • 04:30
    Обаждане от миналото
  • 05:15
    Старгейт: Кивотът на истината
  • 07:15
    Хейло падането на Рийч
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:00
    Instant Mom
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Ridiculousness
  • 05:15
    Inside Amy Schumer
Пълна програма
  • 04:06
    Agent Lusts After Bodybuilder's Cock (18+)
  • 04:28
    Spinning Fun (18+)
  • 04:53
    Nurse Olivia (18+)
  • 05:15
    Nice And Juicy (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: София Кенин - Елизе Мертенс (Mallorka Open, Майорка; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    FLAVOURS OF GREECE - THE NORTH
  • 04:30
    FLAVOURS OF GREECE - THE WEST
  • 05:00
    BETWEEN EARTH & SKY II - MEXICO: THE LAST MAYA LORDS
  • 06:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - RODRIGUEZ, THE LAST PARADISE ON EARTH
Пълна програма
  • 05:05
    NEW Only The Strongest 2018
Пълна програма
  • 04:15
    Custom 3
  • 04:30
    Parko's Perfect Day
  • 05:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 05:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 04:20
    Кройката на времето (Series 1): Мария-Антоанета (Episode 6)
  • 04:50
    Бойни кораби (Series 1): Две световни войни (Episode 1)
  • 05:00
    Бойни кораби (Series 1): Тайни и лъжи (Episode 10)
  • 05:50
    География на убийствата (Series 2): Гордън Къминс - Изкормвача (Episode 2)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 03:45
    Chucho Valdes Quartet - Alfa Jazz Fest
  • 05:05
    Soundprints feat. Joe Lovano & Dave Douglas - Roma Jazz Festival
  • 06:05
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:40
    Футбол: Марибор - Лудогорец, плейофен мач реванш за място в групите на Лига Европа /п/
  • 04:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Марибор, първи плейофен мач за място в групите на Лига Европа /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Гранада - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 08:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 03:15
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Торино, плейофен мач реванш за място в групите на Лига Европа /п/
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Сама вкъщи: Звънецът звъни по два пъти
  • 04:30
    Кой уби Джейн Доу?: Доу в пустинята
  • 05:20
    Граничен контрол: Испания: Епизод 8
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 9
Пълна програма
  • 03:30
    "Коварен капан: Последният ключ", мистерия - хорър, САЩ, 2018; реж. Адам Робител, с Лин Шей, Лий Уанъл, Ангъс Сампсън, Кърк Асеведо, Кейтлин Джерард, [18+]
  • 07:00
    "Кaзанова", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Ласе Халстрьом, с Хийт Леджър, Сиена Милър, Джеръми Айрънс, Оливър Плат, Лена Олин, [12+]
  • 08:50
    "Опасен син", документален, САЩ, 2018; реж. Лиз Гарбъс, [15+]
  • 10:15
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
Пълна програма
  • 04:10
    "Бронзовата градина II, 8 еп.", криминална драма, Аржентина, 2019; реж. Пабло Фендрик, Ернан Голдфрид, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Маите Ланата, Клаудио Толкачир, [15+]
  • 07:00
    "Оз: Великият и могъщият", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Сам Рейми, с Джеймс Франко, Мила Кунис, Рейчъл Уейз, Мишел Уилямс, Зак Браф, [12+]
  • 09:10
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
  • 11:05
    "Героичната шесторка", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Дон Хол, Крис Уилямс, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Тайните на странджанската кухня (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
  • 05:05
    Пламъчко и Машините
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 03:40
    Полдарк, сезон 3, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2017
  • 04:40
    Полдарк, сезон 3, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2017
  • 05:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 10, Канада, криминален/мистерии, 2017
  • 05:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2017
Пълна програма
  • 03:30
    Екзекуторът Драма Дания 2013
  • 06:25
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960
  • 07:20
    Господин Пеликан Семеен Финландия 2001
  • 08:45
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990
Пълна програма
  • 02:55
    Сатурн в опозиция Биографичен, Исторически Италия 2007
  • 06:35
    Кристалната река Драма САЩ 2008
  • 08:15
    Подаръкът на Св. Никола Семеен Холандия 2005
  • 09:50
    Диско Комедия Франция 2008
Пълна програма
  • 02:55
    Убийството при скалите Драма Франция 2015
  • 04:30
    Партньор Комедия Канада 2005
  • 06:50
    Изборът на Адел Биографичен, Исторически Франция 2011
  • 08:20
    Тиламукското съкровище Семеен САЩ 2006
Пълна програма
  • 03:10
    Action Sports World S19
  • 04:25
    Enduro GP S19
  • 05:25
    Freeride World Tour 2019
  • 07:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 04:10
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Италия
  • 06:00
    Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени
  • 08:15
    Аз съм…
  • 08:30
    Беър Грилс: Човекът се изправя срещу Еверест документален филм
Пълна програма
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    История.bg Гоце Делчев /п/
  • 05:50
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
Пълна програма
  • 03:15
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Тейлъм Бенд
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за голямата награда на Великобритания
  • 06:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Бристол
  • 07:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    Голф: Европейски тур Omega European Masters
  • 05:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Скандинавия
  • 06:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: Копа Судамерикана Флуминенсе - Коринтианс, втори четвъртфинал за Копа Судамерикана
  • 05:30
    Футбол: Барса ТВ "Барселона - Пари Сен Жермен " , документален филм
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Орландо Сити - Атланта Юнайтед
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Милан
Пълна програма
  • 03:40
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валядолид
  • 05:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид ,среща от Ла лига 2012/2013 г.
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Осасуна - Ейбар
Пълна програма
  • 03:30
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 04:30
    Документален филм
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
Пълна програма
  • 03:55
    Игорь Лагутин, Илья Оболонков, Андрей Савостьянов в остросюжетном сериале "КОДЕКС ЧЕСТИ-7". "Человек без прошлого". "Неуязвимый"
  • 05:30
    "КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН?"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 04:20
Невероятни паркове, сезон 4, еп. 12
Viasat History 04:30
Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
EPIC Drama 04:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 04:45
Крале на боклука, сезон 1, еп. 5
AXN 04:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2014

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
National Geographic HD 04:35
Строителна зона, еп. 8
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Хоби ТВ 05:00
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Diema Sport 05:00
Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, директно

Всички предавания

Филми

MGM 04:20
"Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.
BNT2 04:25
Бялата гвардия сериен тв филм /6 епизод/п/ (16)
HBO3 04:25
"Рей Донован VII, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джошуа Марстън, с Лив Шрайбър, Еди Марсан, Даш Михок, Пуч Хол, Джон Войт, [18+]
HBO 2 04:30
"Пробуждане", драма, САЩ, 2019; реж. Роксан Доусън, с Криси Мец, Джош Лукас, Тофър Грейс, Майк Колтър, Марсел Руис, [12+]
AXN 04:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2014

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}