ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Още от деня /п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.26
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 04:30
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 05:20
    "Пътят на честта" - сериен филм /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" (нов сезон) - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Най-добрият приятел на кучето - филм
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 04:30
    Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 05:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 06:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:02
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 5
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Диаманти в калта
  • 06:36
    Снежните леопарди на зеления Лондон: Епизод 1
  • 07:00
    Снежните леопарди на зеления Лондон: Епизод 2
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Неделя - ден Господен" - втора част (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 04:30
    Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 06:00
    Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:30
    Къщата на думите Приказка за цар Аджип /п/
Пълна програма
  • 05:03
    Pat the Dog
  • 05:10
    Pat the Dog
  • 05:17
    Pat the Dog
  • 05:23
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:00
    "Стоте" - сериал, с.3 еп.9
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.21
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.18 - 21
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3 еп.7
Пълна програма
  • 04:00
    "Бягство" - екшън, трилър (САЩ, България), режисьор Кортни Соломон, в ролите: Итън Хоук, Селена Гомес, Джон Войт, Калоян Воденичаров, Деян Ангелов, Велизар Пеев и др.
  • 06:00
    "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.14, 15
  • 08:00
    "Птица върху жица" - екшън, комедия (САЩ, 1990), режисьор Джон Бадъм, в ролите: Мел Гибсън, Голди Хоун, Дейвид Карадийн, Бил Дюк, Стивън Тоболовски, Джоан Северънс и др.
  • 10:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.6 еп.4, 5
  • 07:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:36
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:45
    "Кучка (2017)", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мариана Палка, с Джейсън Ритър, Джейми Кинг, Мариана Палка, Брайтън Шарбино, Рио Манджини, [18+]
  • 05:15
    "Загрос", драма, Белгия, 2017; реж. Сахим Омар Калифа, с Фейяз Думан, Халима Илтер, Дария Ахем Мохамет Гули, Брадер Мусики, Суат Уста, [15+]
  • 07:00
    "1985", драма, САЩ, 2018; реж. Йен Тан, с Кори Майкъл Смит, Вирджиния Мадсън, Майкъл Чиклис, Айдън Лангфорд, Джейми Чанг, [12+]
  • 08:25
    "На пост!", комедия, Франция, 2018; реж. Куентин Дюпю, с Беноа Поелворд, Грегоар Людиг, Марк Фрез, Анаис Демусте, Филип Дюкен, [15+]
Пълна програма
  • 04:45
    "Нежност", драма, Италия, 2017; реж. Джани Амелио, с Ренато Карпентиери, Микаела Рамацоти, Елио Джермано, Джована Мецоджорно, Грета Скаки, [15+]
  • 06:40
    "Магически Алпи", късометражна драма, Италия, 2018; реж. Андреа Бруса, Марко Скотуци, с Джовани Сторти, Хасан Ел Оуни, Камила Антониоти, Масимилиано Де Матия, Фабио Де Марко, [12+]
  • 07:00
    "Начало на сезона", комедия - сатира, САЩ, 1995; реж. Робърт Ул, с Робърт Ул, Род Тейлър, Гейлард Сартейн, Хелън Шейвър, Маги Хан, [12+]
  • 08:40
    "Разговори с Томаш Масарик", историческа драма, Чехия, 2018; реж. Якуб Червенка, с Ян Будаш, Мартин Хуба, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    TBD
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 8
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Сааб 9-3
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Додж Чарджър
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Волво P1800S
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 11
Пълна програма
  • 04:36
    Грандиозни строежи: Гигантски мост
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 05:48
    Как се прави...: Препарирани риби/Аларми/Сандвичи/Свещници
  • 06:12
    Как функционира Вселената?: Юпитер
Пълна програма
  • 05:05
    Псевдокотка
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Улица "Далматинци" 101
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
  • 11:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 00:50
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, жени, директно
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, десети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
Пълна програма
  • 05:00
    Товарачи на влакове, сезон 1, еп. 5
  • 05:50
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 7
  • 07:00
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 28
  • 07:25
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 04:40
    Extreme Fighting Championship
  • 05:30
    Immaf European Open
  • 06:20
    Wild Ride
  • 07:00
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 05:05
    Повече свободно пространство (Series 3): Люлка на верандата (Episode 7)
  • 05:27
    Повече свободно пространство (Series 3): Грижа за бизнеса (Episode 8)
  • 05:50
    Джада у дома (Series 3): Вкусът на Перу (Episode 15)
  • 06:12
    Джада у дома (Series 3): Пикник на плажа (Episode 16)
Пълна програма
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 4
  • 05:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 1
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 3
  • 06:20
    Великото британско меню, еп. 4
Пълна програма
  • 04:15
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 8
  • 06:25
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 12
  • 07:15
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 04:40
    "Световният търговски център", драма - екшън, САЩ, 2006; реж. Оливър Стоун, с Никълъс Кейдж, Майкъл Пеня, Мария Бело, Маги Джилънхол, Стивън Дорф, [12+]
  • 06:05
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
  • 07:00
    "Кешбол", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Бенет Милър, с Брад Пит, Джона Хил, Филип Сиймор Хофман, Робин Райт, Крис Прат, [12+]
  • 09:10
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
Пълна програма
  • 04:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 6
  • 05:25
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 1
  • 06:10
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 2
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Розови влакове и открит пламък
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои хора са готини
  • 07:00
    Изковани в огъня: Келеуанг
Пълна програма
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 38 еп.
Пълна програма
  • 05:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 06:10
    "Паленца"
  • 06:50
    "Аниманималс"
  • 07:00
    "Яя и Зук"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:40
    "Заклинателят: Началото" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Изабела Скорупко.
  • 05:30
    "Страшен филм 3" - игрален филм с Анна Фарис, Чарли Шийн.
  • 06:55
    "В близък план - Стар трек: Отвъд"
  • 07:00
    "В близък план - Роуг Уан: История от "Междузвездни войни"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:55
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 17
  • 05:15
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 13
  • 05:35
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 14
  • 06:00
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 9
Пълна програма
  • 04:55
    Теория на глупостта: В полет, еп. 1
  • 05:15
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 11
  • 05:35
    Как да спечелим, еп. 6
  • 06:10
    Теория на глупостта, еп. 13
Пълна програма
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 3
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 2
  • 05:40
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 3
  • 06:00
    Невероятни животни компилации, еп. 4
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мурсия - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 05:05
    "Дипломат". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Франция, Лига 1: Мец - ПСЖ
  • 10:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Бордо
Пълна програма
  • 04:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 05:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 06:00
    "Утрото на Русия"
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
  • 06:00
    Фолклорен концерт
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Лиз
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да покажем новите си тела
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Не мога да кажа "ДА"
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 9
Пълна програма
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - По следите на старата българска къща, част 1
  • 05:30
    Магията на Китай - Кайпинг Диаолоу
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика: Сахара - Подземните води, част 1
  • 06:30
    Изкуство и култура - Слънчева палитра
Пълна програма
  • 04:25
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 1 (Episode 1)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 13): Джон Глен, куче - подсъдим и готовност за приземяване (Episode 12)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Бляскавата ловна хижа на Слей срещу претенциозното обновяване на Ранди (Episode 3)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 95): Две гражданчета в Барилоче (Episode 5)
Пълна програма
  • 04:25
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 1 (Episode 1)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 13): Джон Глен, куче - подсъдим и готовност за приземяване (Episode 12)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Бляскавата ловна хижа на Слей срещу претенциозното обновяване на Ранди (Episode 3)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 95): Две гражданчета в Барилоче (Episode 5)
Пълна програма
  • 03:00
    Ханибал, Великобритания,САЩ, ужаси, 2001
  • 05:40
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
  • 07:15
    Мажоретки, САЩ, комедия/спортен, 2004
  • 08:40
    Крамър срещу Крамър, САЩ, драма, 1979
Пълна програма
  • 04:50
    Моето меню за 15 минути, еп. 10
  • 05:15
    Австралийското приключение на Джими, еп. 3
  • 05:40
    Австралийското приключение на Джими, еп. 4
  • 06:00
    Тайните рецепти на баба, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Пълна програма
  • 04:55
    Семейство Симпсън, еп. 15
  • 05:15
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 7
  • 06:00
    Последният човек на Земята - четвърти сезон, еп. 5
  • 06:25
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 27, 28 и 29 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 6 еп.
  • 06:10
    "Доктор в къщи" - 6 еп.
  • 07:00
    "Лов на неизрядни платци" - 20 и 21 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Морская охота
  • 05:30
    Водный мир
  • 06:00
    Рождение клинка
  • 06:25
    Секреты "трудных" водоемов
Пълна програма
  • 00:30
    "Пазачите на фара" - романтичен филм с уч. на Ричард Драйфус, Блайт Данър, Том Уиздъм, Брус Дърт, Мейми Гъмър и др. /п/
  • 05:50
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1
  • 08:50
    "Коледна тайна" - романтичен филм с уч. на Бетани Джой Ленц, Джон Риърдън, Сюзън Хоугън, Майкъл Хоугън и др. /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Deadliest Catch: Cheating Death
  • 05:30
    How the Universe Works: Jupiter
  • 06:15
    Cake Boss: Roses, Romance, & A Romeo
  • 06:40
    Cake Boss: Hieroglyphics, Hearse, & Happy Parents
Пълна програма
  • 05:07
    Истинска храна (Series 8): След училище (Episode 7)
  • 05:30
    Пребори Боби Флей (Series 12): Еврейски хляб (Episode 3)
  • 05:52
    Пребори Боби Флей (Series 12): Укротяване на пламъците (Episode 4)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Десертите на Гай (Episode 12)
Пълна програма
  • 04:50
    Рок училище
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 00:50
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, жени, директно
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
Пълна програма
  • 04:40
    "Световният търговски център", драма - екшън, САЩ, 2006; реж. Оливър Стоун, с Никълъс Кейдж, Майкъл Пеня, Мария Бело, Маги Джилънхол, Стивън Дорф, [12+]
  • 06:05
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
  • 07:00
    "Кешбол", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Бенет Милър, с Брад Пит, Джона Хил, Филип Сиймор Хофман, Робин Райт, Крис Прат, [12+]
  • 09:10
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 04:55
    Zou
  • 05:10
    Zou
  • 05:25
    The Hive
  • 05:35
    The Hive
Пълна програма
  • 04:50
    Рок училище
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:30
    Убийствата сами ме избраха: В търсене на любовта
  • 05:20
    В града витае убийство: Тайните на малкото магазинче
  • 06:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Съпругата на професора
  • 07:00
    Почти ми се размина: Крия се в блатата
Пълна програма
  • 04:55
    Clubland: Emery's Sevilla
  • 05:20
    Fight Stars: Nicola Adams
  • 05:50
    The Short List: Manager Sackings
  • 06:15
    The Truth About: Coaches
Пълна програма
  • 04:50
    Shooting Gallery
  • 05:15
    Trip Gone Bad
  • 05:35
    Trip Gone Bad
  • 06:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Розови влакове и открит пламък
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои хора са готини
  • 07:00
    Изковани в огъня: Келеуанг
Пълна програма
  • 04:35
    Как да спечелим, еп. 7
  • 05:10
    Теория на глупостта, еп. 13
  • 05:35
    Теория на глупостта, еп. 14
  • 06:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 9
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.26
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 10:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 19, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:30
    Първите 48 часа: Разбити стъкла
  • 05:15
    Ловец на убийства: Най-лошото, което съм виждал
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Сляп терор
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 10
Пълна програма
  • 04:55
    Отмъщение в Рио
  • 06:00
    Страшни приказки за лека нощ
  • 07:20
    Мери и Макс
  • 09:10
    Вътрешният път
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:50
    Ridiculousness
  • 05:15
    Inside Amy Schumer
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:53
    Big Surprise From Her Brother In Law (18+)
  • 05:15
    Euro Cutie's Outdoor Facial (18+)
  • 05:38
    Stretching Out Bambi (18+)
  • 06:00
    Just Go For It (18+)
Пълна програма
  • 05:05
    Тенис: Екатерина Александрова - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
  • 06:05
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    ...........................
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:45
    WUSHU Championship
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 05:00
    Built To Shred
  • 05:30
    Built To Shred
  • 06:00
    New Pollution
  • 06:30
    New Pollution
Пълна програма
  • 04:40
    Ловецът на оръжия (Series 1): Отмъщение за Пърл Харбър (Episode 3)
  • 05:25
    Забранена история (Series 1): Наследниците на Христос (Episode 3)
  • 06:10
    Страхотни изобретения (Series 2): 208 (Episode 8)
  • 06:40
    Страхотни изобретения (Series 1): Велосипед (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 04:35
    Con Brio - Jazz a Vienne
  • 05:25
    Lisa Simone - Jazz in Marciac
  • 06:25
    Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
  • 07:25
    Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Пирин, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 10-и епизод /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Гранада - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 08:00
    ....................
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 08:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Италия /п/
  • 10:40
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 04:30
    Убийствата сами ме избраха: В търсене на любовта
  • 05:20
    В града витае убийство: Тайните на малкото магазинче
  • 06:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Съпругата на професора
  • 07:00
    Почти ми се размина: Крия се в блатата
Пълна програма
  • 03:25
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 05:15
    "Тайните на Беки Б.", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Пол Джон Хогън, с Айла Фишър, Хю Денси, Джоан Кюсак, Джон Гудман, Джон Литгоу, [12+]
  • 07:00
    "Бъмбълби", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Травис Найт, с Хейли Стайнфелд, Джон Сина, Хорхе Лендеборг Джуниър, Джейсън Дракър, Памела Адлон, [12+]
  • 08:55
    "Дневниците от Осло", документален, Израел, 2017; реж. Мор Луши, Даниъл Сиван, [15+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Овърлорд", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Ейвъри, с Джован Адепо, Уайът Ръсел, Пилу Асбек, Джон Магаро, Бокийм Уудбайн, [18+]
  • 05:10
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О’Халоран, [15+]
  • 07:00
    "Мечо Пух", анимация, САЩ, 2011; реж. Стивън Джон Андерсън, Дон Хол, [0+]
  • 08:05
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Особености на баташката кухня (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:05
    Пламъчко и Машините
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес патрул
  • 06:10
    Пес патрул
Пълна програма
  • 04:40
    Полдарк, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 05:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 6, Канада, 2017
  • 06:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
  • 06:55
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 8, Канада, 2017
Пълна програма
  • 04:10
    Изгубеният самарянин Екшън Германия 2008
  • 06:20
    Черният кон Драма САЩ 2008
  • 08:10
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 09:30
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
Пълна програма
  • 04:20
    Американски суинг Документален САЩ 2008
  • 06:50
    Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
  • 08:30
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
  • 09:55
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
Пълна програма
  • 04:25
    Семейството на Ада Комедия Русия 2008
  • 05:55
    Синът на дракона, част 2 Екшън САЩ 2005
  • 07:20
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
  • 08:35
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
Пълна програма
  • 04:30
    Crankworx World Tour 2019
  • 05:25
    Freeride World Tour 2019
  • 07:30
    Crankworx World Tour 2019
  • 08:30
    The Outdoor Sports Show S18
Пълна програма
  • 04:00
    Европейско първенство по волейбол /жени/: Финал
  • 06:00
    Световно първенство по баскетбол: Четвъртфинална среща
  • 07:50
    Колоездачна обиколка на Германия обзорна програма
  • 08:40
    След милион години документален филм /3 епизод/
Пълна програма
  • 04:15
    Култура.БГ /п/
  • 05:15
    Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Сутрешен блок
Пълна програма
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Дания
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Спарта Ротердам - Аякс
  • 08:00
    Баскетбол: Еврокупа Алба Берлин - Валенсия, втора среща от финалната серия
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Валвайк - ПСВ Айндховен
Пълна програма
  • 05:00
    Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Каролина Хърикейнс , плейофи
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Кълъмбъс Блу Джакетс - Тампа Бей Лайтнинг , плейофи
  • 10:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Тейлъм Бенд
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Шампионска лига Апоел - Аякс, първи плейоф
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Наполи
  • 08:00
    Футбол: Шампионска лига Краснодар - Олимпиакос, втори плейоф
  • 09:50
    Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Реал Мадрид
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Реал Сосиедад
  • 08:00
    Плажен футбол: Европейска лига Турция - Португалия
  • 09:00
    Плажен футбол: Европейска лига Португалия - Украйна
Пълна програма
  • 04:30
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    Актуален коментар (п)
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
Пълна програма
  • 03:45
    Николай Добрынин, Игорь Верник, Елена Котихина в детективном сериале "ЖИЗНЬ - ПОЛЕ ДЛЯ ОХОТЫ" 3-я с., 4-я с.
  • 05:35
    "МОСКОВСКИЕ ИНОСТРАНЦЫ".
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма
  • 04:50
    The Counterfeiters
  • 05:10
    Beyond Suspicion
  • 07:00
    Hit and Run
  • 08:40
    Broken Promise
Пълна програма
  • 05:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 05:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 473
  • 06:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 387
  • 07:30
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 10
Пълна програма
  • 04:41
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 8
  • 05:25
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 27
  • 06:11
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 28
  • 07:00
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 189
Пълна програма
  • 04:25
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ 3
  • 05:10
    АВИАТОРЫ 10
  • 05:35
    АВИАТОРЫ 12
  • 06:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ 170
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:15
Загадки в музея, сезон 6, еп. 5
Fox Channel 05:15
Необикновените - първи сезон, еп. 6
Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
Viasat Nature 05:25
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 05:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013

Всички предавания

Спорт

National Geographic 05:35
Строителна зона, еп. 7
НТВ Сериал 05:45
МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 14
Film Plus 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Diema Sport 2 06:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

HBO 05:20
"Дано умреш по-скоро", драма - трилър, Унгария, 2018; реж. Михаел Швехте, със Силвия Хер, Криштоф Вайда, Чаба Полгар, Юдит Резеш, Давид Рац, [12+]
HBO HD 05:20
"Дано умреш по-скоро", драма - трилър, Унгария, 2018; реж. Михаел Швехте, със Силвия Хер, Криштоф Вайда, Чаба Полгар, Юдит Резеш, Давид Рац, [12+]
Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
AXN 05:30
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1000 05:50
Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}