ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Търсачи на реликви 3 тв филм /19 епизод/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Петър Първи - завещанието тв филм /4, последен епизод/(12)
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Луцифер" - сериал, с.3 еп.6
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.12
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Робин Худ" - приключенски, екшън, драма (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Ридли Скот, в ролите: Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Матю Макфадън, Макс фон Сидов, Оскар Айзък, Дани Хюстън, Айлийн Аткинс, Марк Стронг, Леа Сейду и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Игри на волята: България" - риалити /п/
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Трансформърс: Отмъщението" - екшън-фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Тайрийз Гибсън, Джон Туртуро, Кевин Дън, Рейн Уилсън, Джули Уайт и др.
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, двойки, мъже, директно
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
Пълна програма
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Мостар
  • 22:20
    Спортна стрелба: Световна купа в Рио, пушка
Пълна програма
  • 19:30
    Dew Tour Highlights
  • 20:20
    Simple Session 2013
  • 20:45
    Simple Session 2013
  • 21:10
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 18:05
    Баскетбол: Барселона - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 5-и епизод /п/
  • 20:30
    Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 19:00
    WRC: Рали Германия - обзор на кръга
  • 20:00
    WRC: Рали Турция - преди кръга
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - великите финали
  • 21:30
    Франция, Лига 1 - преди кръга
Пълна програма
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:50
Първите хора, сезон 1, еп. 1
RTVi 20:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV 20:00
Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.86
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал, en.11

Всички предавания

Спорт

National Geographic 20:00
Гореща зона, еп. 2
Diema Sport 20:00
Футбол: Берое - Витоша, мач от efbet Лига, директно
MAX Sport 1 20:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
MAX Sport 3 20:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
Nova Sport 20:00
Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

TV1000 19:50
Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
HBO 2 20:00
"Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
TVT 20:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
BNT2 20:00
Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /12 епизод/ (12)
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}