ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Тексаски закони: Да прекосиш линията
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Най-добрите спасявания в дивата природа
  • 21:05
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 6
  • 22:00
    Най-големите и най-лошите: Тигри
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Бетонни стени, 3D принтери, Телескопични кранове и керосинови лампи
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Изгубеното злато на капитан Морган
  • 21:00
    Творенията на Савидж: Епична битка с храна
  • 22:00
    Реставрации за бъдещето: Епизод 2
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Чук/ Швейцарско сирене/ Ролери
  • 19:55
    Как се прави...: Рамки за велосипеди от въглеродни фибри/ Свещници/ Химикалки
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 20:45
    Как се прави...: Почистване на лула/Синьо сирене/Умни електромери/Телескопи
Пълна програма
  • 19:35
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 1
  • 20:25
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 3
  • 20:50
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 4
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 19:05
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 20:00
    Митични зверове, сезон 1, еп. 9
  • 20:55
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
  • 20:00
    Изковани в огъня: Иклва на племето зулу
  • 21:00
    Премиера Битка: 360°: Последната крепост на Империята
  • 22:00
    Премиера Бътчър: Битката на месарите: Изобилие от птиче месо
Пълна програма
  • 19:10
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 9
  • 20:00
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 4
  • 21:00
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
  • 19:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 20:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 21:00
    Суперструктури: Чудеса на техниката, еп. 2
  • 22:00
    Пресушаване на океана, еп. 2
Пълна програма
  • 19:45
    Най-смъртоносните животни на планетата: Супер змии, еп. 1
  • 20:40
    Ягуари срещу крокодили, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 4
Пълна програма
  • 19:30
    Зелен свят - Есетрите - Запази дунавското богатство
  • 20:00
    Българската история: Българската история - 10 цитата на полковник Борис Дрангов
  • 20:30
    Изкуство и култура - Поморие - Слънце и бриз
  • 21:00
    Празник на град Летница
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:50
Първите хора, сезон 1, еп. 1
RTVi 20:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV 20:00
Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.86
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал, en.11

Всички предавания

Спорт

National Geographic 20:00
Гореща зона, еп. 2
Diema Sport 20:00
Футбол: Берое - Витоша, мач от efbet Лига, директно
MAX Sport 1 20:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
MAX Sport 3 20:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
Nova Sport 20:00
Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

TV1000 19:50
Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
HBO 2 20:00
"Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
TVT 20:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
BNT2 20:00
Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /12 епизод/ (12)
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}