ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 04:05
    Дойче веле: Шифт
  • 04:20
    Още от деня /п/
  • 05:25
    Още от деня /п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.1
Пълна програма
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Пътят на честта" - сериен филм /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" (нов сезон) - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 03:45
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 04:25
    Забравена; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 05:50
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 03:25
    Как живеят ветеринарите: Без кози няма лаври
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Най-сладкият як в Колорадо
  • 05:02
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 6
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Рискована работа
Пълна програма
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 03:40
    В близък план /избрано/п/
  • 04:10
    Стойна преподобна документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 04:40
    Най-големият музей в света Мон Сен Мишел /п/
  • 05:00
    Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 03:58
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:05
    My Knight and Me
  • 04:15
    My Knight and Me
  • 04:25
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, с.3 еп.10
  • 04:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.19
  • 05:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.18
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.20, 21
Пълна програма
  • 01:45
    "Блясъкът на чистия ум" - фантастика, драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Мишел Гондри, в ролите: Джим Кери, Кейт Уинслет, Джери Бърн, Илайжа Ууд, Марк Ръфало, Джейн Адамс, Дейвид Крос, Кирстен Дънст, Том Уилкинсън и др. [14+]
  • 04:00
    "Съседското момче" - психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Роб Коен, в ролите: Дженифър Лопес, Райън Газман, Кристин Ченоует, Джон Корбет, Бейли Чейс, Иън Нелсън и др. [16+]
  • 06:00
    "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.16
  • 07:00
    "Великият Гетсби" - драма, романтичен (Австралия, САЩ, 2013), режисьор Баз Лърман, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Кери Мълиган, Джоуел Еджъртън, Айла Фишър, Тоби Магуайър, Амитаб Бачан, Аделейд Клемънс, Елизабет Дебики и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Стъпка по стъпка" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.6 еп.6, 7
Пълна програма
  • 02:50
    "Вечно твоя" - сериал, еп.15 - 17
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.18
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Анджело е върхът
  • 04:00
    Анджело е върхът
  • 04:10
    Анджело е върхът
  • 04:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:20
    "Незаличима боя", драма, Бразилия, 2018; реж. Филипе Мацембахер, Марсио Реолон, с Шико Менегат, Бруно Фернандес, Гуега Пейшото, Сандра Дани, Фредерико Васкес, [18+]
  • 04:15
    "Трудният начин: Екшън мюзикъл", късометражен екшън, Германия, 2017; реж. Даниел Фогелман, с Оливър Томпсет, Хана Бритланд, Чарли Ансън, Уилям Е. Морис, Томас Спенсър, [18+]
  • 04:55
    "Трудна игра", приключенска комедийна драма, Австралия, 2017; реж. Джонатан Адамс, с Гарет Рикардс, Винсент Андриано, Сам Глисан, Кейти Гарфийлд, Джейми Крисчън, [12+]
  • 05:25
    "Всичко (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Тимъти МакНийл, с Джон Каръл Линч, Мат Бомър, Мора Тиърни, Мелора Хардин, Тимъти В. Мърфи, [15+]
Пълна програма
  • 02:40
    "Специален доклад", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Макс Фон Сидов, Нийл МакДонау, Колин Фарел, Саманта Мортън, [15+]
  • 06:40
    "В света на Даун", късометражна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Гескиер, с Мило Хойгебиерт, Нико Щурм, Тинеке Ван Хауте, Петер Янсенс, Хелене Де Вос, [12+]
  • 07:00
    "Лила и Мо", романтична драма, Франция, 2017; реж. Сара Форестие, със Сара Форестие, Редуан Ариян, Жан-Пиер Лео, Лив Андрен, Никола Вод, [12+]
  • 08:40
    "Рейнбоу", драма, Доминиканска Република, 2017; реж. Андрес Курбело, Давид Малер, с Нашла Богаерт, Ектор Анибал, Ерик Васкес, Давид Малер, Катерин Кастро, [15+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Другари по стомана: епизод 5
  • 04:00
    Скрап в Полша: Епизод 7
  • 05:00
    Да продадеш колата си: ДеЛореан
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Камионетка "Шевролет"
Пълна програма
  • 03:48
    Историята под лупа: Епизод 1
  • 04:36
    Грандиозни строежи: Нов град във Вегас
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 05:48
    Как се прави...: Почистване на лула/Синьо сирене/Умни електромери/Телескопи
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:40
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 03:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:30
    България на живо - с Иво Божков
  • 04:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 05:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 06:30
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже, директно
  • 06:00
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 06:15
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, жени
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап
Пълна програма
  • 02:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, тринадесети етап
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап
Пълна програма
  • 03:10
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 6
  • 04:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 7
  • 04:45
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 8
  • 05:25
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 03:50
    Strongman Champions League
  • 04:40
    Extreme Fighting Championship
  • 05:30
    Immaf European Open
  • 06:20
    Wild Ride
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:57
    Пристрастена към реставрирането (Series 4): Подземие за складиране на дърва (Episode 7)
  • 04:20
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Дегустационната зала (Episode 10)
  • 05:05
    Повече свободно пространство (Series 3): Изба за бира (Episode 9)
  • 05:27
    Повече свободно пространство (Series 3): Усвояване на плевнята (Episode 10)
Пълна програма
  • 03:35
    Връзки - втори сезон, еп. 4
  • 04:20
    Великото британско меню, еп. 5
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 6
  • 05:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 03:25
    Полицаите от Чикаго - пети сезон, еп. 4
  • 04:15
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 2
  • 06:00
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 9
  • 06:25
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 02:15
    "Факултетът", ужаси, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
  • 04:00
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 07:00
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 08:30
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О’Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д’Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
Пълна програма
  • 03:45
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 3
  • 04:30
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 7
  • 05:45
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 1
  • 06:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 03:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Качествена братска хармония
  • 04:20
    Изковани в огъня: Протазан
  • 05:05
    Американски антиквари: Надолу?
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Бунтовник без залог
Пълна програма
  • 03:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 04:30
    Истории от музея
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 38 еп.
Пълна програма
  • 03:55
    "Мончичи"
  • 04:20
    "Узли и Пип"
  • 04:30
    "Малкото кафяво мече"
  • 04:45
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:10
    "Белязаният" - игрален филм с Ал Пачино, Мишел Пфайфър.
  • 05:30
    "Сред приятели" - драма с Мира Сорвино, Франк Медрано, Луис Ломбарди.
  • 06:55
    "В близък план - Пазители на галактиката 2"
  • 07:00
    "Звездите отблизо": Натали Портман
Пълна програма
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 03:15
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 3
  • 04:10
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 20
  • 04:30
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 21
  • 04:50
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 22
Пълна програма
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 2
  • 04:10
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 1
  • 05:15
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 12
Пълна програма
  • 03:20
    Светът на хищниците, еп. 1
  • 04:10
    Крокодилски бойни полета, еп. 1
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 5
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 4
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Оснабрюк - РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Манреса - Бургос, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 03:35
    Филм "Попрыгунья"
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Дипломат". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 04:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 04:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 04:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:50
    "Изкуственият отбор"
  • 04:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 04:15
    "Храм за Онегин. След славата"
  • 04:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:30
    Фолклорен концерт
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:15
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Нестандартни раждания: Родено два пъти
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Карина
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Преглед на достойнствата
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Първият избор на рокля
Пълна програма
  • 03:30
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 04:30
    Професия турист-Дубай, филм 3, еп.1
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - По следите старата българска къща, част 2
Пълна програма
  • 03:45
    Кралете на басейните (Series 7): Преплетени водни пързалки (Episode 5)
  • 04:05
    Кралете на басейните (Series 7): Басейн с гледка (Episode 6)
  • 04:25
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 2 (Episode 2)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 13): Обитавана от духове къща, изчезването на птиците Додо и експлозия в Джърси (Episode 13)
Пълна програма
  • 03:45
    Кралете на басейните (Series 7): Преплетени водни пързалки (Episode 5)
  • 04:05
    Кралете на басейните (Series 7): Басейн с гледка (Episode 6)
  • 04:25
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 2 (Episode 2)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 13): Обитавана от духове къща, изчезването на птиците Додо и експлозия в Джърси (Episode 13)
Пълна програма
  • 01:55
    Белязаният, САЩ, криминален/драма, 1983
  • 05:00
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
  • 06:30
    Раждането на лъжата, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 2009
  • 08:05
    Мистериозно убийство в Манхатън, САЩ, комедия/мистерия, 1993
Пълна програма
  • 03:40
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 13
  • 04:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 1
  • 04:25
    Моето меню за 15 минути, еп. 11
  • 04:50
    Моето меню за 15 минути, еп. 12
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
Пълна програма
  • 03:20
    Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 3
  • 04:10
    Касъл - шести сезон, еп. 21
  • 04:55
    Семейство Симпсън, еп. 17
  • 05:15
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 03:30
    "Правосъдие със задна дата: Сексуални престъпления" - 105 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 30, 31 и 32 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 7 еп.
  • 06:10
    "Доктор в къщи" - 1 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 03:40
    Морская подводная охота
  • 04:05
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 04:20
    Прибалтийский лосось
  • 04:45
    Kaкая дичь!
Пълна програма
  • 00:50
    "Професия блондинка 3" - комедия с уч. на Майли Росо, Беки Росо, Кристофър Казънс, Британи Къран и др.
  • 05:45
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1
  • 08:45
    "Венчален шок" - романтична комедия с уч. на Джон Ларокет, Карън Валънтайн, Френч Стюарт, Марина Блек, Кели Овъртън, Джейми Рей Нюман, Себастиан Тилинджър и др. /п/
Пълна програма
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got a Dead Man's ID
  • 04:00
    Treehouse Masters: Nelson Family Treehouse
  • 04:45
    Deadliest Catch: Bering Sea Salvation
  • 05:30
    How the Universe Works: First Second
Пълна програма
  • 03:37
    Домашните рецепти на Валъри (Series 3): Последно лятно барбекю (Episode 13)
  • 04:00
    Торта над тортите (Series 1): Ден за игри (Episode 4)
  • 04:45
    Истинска храна (Series 8): Потлък (Episode 10)
  • 05:07
    Истинска храна (Series 8): Пробуждане с бира (Episode 9)
Пълна програма
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок училище
  • 04:50
    Рок Училище
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже, директно
  • 06:00
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 06:15
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, жени
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап
Пълна програма
  • 02:15
    "Факултетът", ужаси, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
  • 04:00
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 07:00
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 08:30
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О’Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д’Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок училище
  • 04:50
    Рок Училище
Пълна програма
  • 03:45
    Мрачна обсебеност: Ужасяващата избирателна кампания
  • 04:30
    Изчезнали: Обречен романс
  • 05:20
    В града витае убийство: Каубои от ада
  • 06:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Мрежа от лъжи
Пълна програма
  • 03:30
    The Truth About: Women's Tennis
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Michael Phelps
  • 04:25
    The Burning Issue: Football
  • 04:55
    Clubland: Mancini's Man City
Пълна програма
  • 03:45
    Field & Stream Icons
  • 04:05
    Field & Stream Icons
  • 04:30
    Shooting Gallery
  • 04:50
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 03:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Качествена братска хармония
  • 04:20
    Изковани в огъня: Протазан
  • 05:05
    Американски антиквари: Надолу?
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Бунтовник без залог
Пълна програма
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 1
  • 04:15
    Уличен Гений, еп. 2
  • 04:35
    Как да спечелим, еп. 4
  • 05:10
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.1
Пълна програма
  • 03:15
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 10, криминален, Полша, 2017
  • 04:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 24, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 04:20
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
  • 04:10
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
  • 04:30
    Първите 48 часа: В тъмни води
  • 05:15
    Ловец на убийства: Убийствата ме преследват
Пълна програма
  • 03:10
    Пактът 2
  • 07:00
    Кукуригу!
  • 08:40
    Преживей го
  • 10:25
    Бегачът
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 04:50
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 03:35
    Jackass
  • 04:00
    Instant Mom
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 03:43
    Busty Gym Bunny Gets Anal Workout (18+)
  • 04:04
    A Taste Of Honey (18+)
  • 04:27
    One Night Stand Gets Arse Fucked (18+)
  • 04:56
    Smart Ho-Me (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:05
    Xtreme Fighting Championships
  • 05:30
    Xtreme Fighting Championships
  • 05:55
    Xtreme Fighting Championships
  • 06:15
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
Пълна програма
  • 16:45
    Battle at the Silver Dragon
  • 19:00
    Fairly Normal
  • 19:10
    Battle at the Silver Dragon
  • 19:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 03:25
    Първите хора (Series 1): Северна и Южна Америка (Episode 1)
  • 04:20
    Ловецът на оръжия (Series 1): Най-бързите оръжия в света (Episode 4)
  • 05:30
    Забранена история (Series 1): Мистерията на гигантите (Episode 4)
  • 06:20
    Страхотни изобретения (Series 1): Найлон (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 03:35
    Stanley Cowell Quartet at Zinc Bar, New York
  • 04:35
    Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
  • 06:05
    Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив ГО - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 9-и епизод /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лестър Сити - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Мрачна обсебеност: Ужасяващата избирателна кампания
  • 04:30
    Изчезнали: Обречен романс
  • 05:20
    В града витае убийство: Каубои от ада
  • 06:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Мрежа от лъжи
Пълна програма
  • 03:25
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 05:25
    "Коледа в двореца", романтика, САЩ, 2018; реж. Питър Хюит, с Мерит Патерсън, Андрю Купър, Бритъни Бристоу, Индия Фаулър, Никълъс Банкс, [12+]
  • 07:00
    "Денят, в който Земята спря", фантастика - трилър, САЩ, 2008; реж. Скот Дериксън, с Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джон Хам, Кати Бейтс, Джейдън Смит, [12+]
  • 08:45
    "Стюарт Литъл 2", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Роб Минкоф, с Джина Дейвис, Хю Лори, Джонатан Липники, Ана Холк, Ашли Холк, [0+]
Пълна програма
  • 03:35
    "Смях през сълзи І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
  • 04:10
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 05:40
    "Откраднати дъщери: Отвлечени от Боко Харам", документален, САЩ, 2018; реж. Карън Едуардс, Джема Атуел, [15+]
  • 07:00
    "Патешка история", анимация, Китай, 2018; реж. Кристофър Дженкинс, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Скални изваяния (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес патрул
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 02:50
    Ендевър, сезон 6, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 04:20
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 05:35
    Полдарк, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 06:35
    Полдарк, сезон 2, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2016
Пълна програма
  • 02:55
    Внукът на Гагарин Комедия Русия 2007
  • 04:15
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 06:00
    Господин Пеликан Семеен Финландия 2001
  • 07:25
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
Пълна програма
  • 03:05
    Смъртоносни тайни Трилър, Драма САЩ 2005
  • 04:40
    Тормоз в мрежата Драма, Мистерия, Трилър Великобритания 2015
  • 06:55
    Диско Комедия Франция 2008
  • 08:35
    Смотанякът Макс Комедия, Семеен Дания 2008
Пълна програма
  • 02:40
    Безмълвен град Драма, Фентъзи Холандия, Люксембург, Белгия 2012
  • 04:10
    Бягство от Кандахар Романтичен, Трилър, Военен Великобритания 2009
  • 06:20
    Писмописецът Семеен САЩ 2011
  • 07:45
    Крокодилите Семеен Германия 2009
Пълна програма
  • 03:55
    Parkour 2018
  • 04:30
    World Kite Boarding Championships 2018
  • 05:30
    Enduro World Series S19
  • 06:00
    Live Recap FISE Battle Of The Champions 2019
Пълна програма
  • 03:30
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
  • 04:10
    Световно първенство по баскетбол: Полуфинална среща
  • 06:00
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Гърция
  • 07:50
    Мотоспорт Екстра
Пълна програма
  • 03:00
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 04:00
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 04:15
    Култура.БГ /п/
  • 05:15
    Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 02:00
    Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Реал Мадрид, трети плейофен четвъртфинал
  • 04:00
    Баскетбол: Евролига Жалгирис - Фенербахче, трети плейофен четвъртфинал
  • 06:00
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 06:30
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
Пълна програма
  • 02:30
    Хокей на лед: NHL Сан Хосе Шаркс - Вегас Голдън Найтс, плейофи
  • 04:30
    Голф: Европейски тур KLM Open
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Калгари Флeймс - Колорадо Авеланш, плейофи
  • 10:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Тейлъм Бенд
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Сити ФК - Ню Ингланд Революшън
  • 04:00
    Футбол: АяксТВ Аякс - Апоел , втори плейоф
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Бреша
  • 08:00
    Футбол: Копа Судамерикана Ла Екидад - Атлетико Минейро, втори четвъртфинал за Копа Судамерикана
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Барса ТВ "Ромарио", документален филм
  • 04:00
    Футбол: Копа Либертадорес Интернасионал - Фламенго, втори четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Пари Сен Жермен, четвъртфинална среща от Шампионска лига 2014/15 г.
  • 08:00
    Плажен футбол: Европейска лига Португалия - Италия
Пълна програма
  • 03:00
    "За историята - свободно" с водещ Александър Сивилов (п)
  • 04:30
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    Актуален коментар (п)
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:20
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 04:15
    Николай Добрынин, Игорь Верник, Елена Котихина в детективном сериале "ЖИЗНЬ - ПОЛЕ ДЛЯ ОХОТЫ" 5-я с., 6-я с.
  • 05:15
    "ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 03:20
    Perversion
  • 04:45
    Broken Promise
  • 07:00
    Deception
  • 08:40
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 1
Пълна програма
  • 03:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 590
  • 04:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 113
  • 05:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 05:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 474
Пълна програма
  • 03:50
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 9
  • 04:39
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 10
  • 05:25
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 29
  • 06:14
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 30
Пълна програма
  • 03:35
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 16
  • 04:00
    ИХ НРАВЫ 4
  • 04:40
    ИХ НРАВЫ 5
  • 05:10
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ 4
Пълна програма

Сериали

bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.2 еп.6
bTV Comedy 04:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 04:00
"Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.15
Viasat Explorer 04:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
Fox Channel 04:05
Кости - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 04:00
Серия А: Наполи - Фиорентина
НТВ Сериал 04:15
ГОРЮНОВ серия 15
Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
National Geographic HD 04:35
Строителна зона, еп. 8
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Филми

bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.2 еп.6
bTV Cinema 04:00
"Кой уби сестра Мери" /п./ - криминален, мистъри (тв филм, Канада, 2017)
FilmBox Plus 04:10
Смъртоносен сблъсък Трилър Канада 2005
БНТ 04:15
Законът на Дойл 6 тв филм /10, последен епизод/п/ (12)
MGM 04:20
"Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}