ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Търсачи на реликви 3 тв филм /20 епизод/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.85
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити
  • 22:30
    "Истински истории" - (нов сезон) документално риалити
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Кръвни връзки" (премиера) - сериен филм, сезон 8
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "Игри на волята: България" - коментарно студио
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 19:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 20:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:00
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    Как живеят ветеринарите: Без кози няма лаври
  • 20:10
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Най-сладкият як в Колорадо
  • 21:05
    Дивият Индокитай: Виетнам
  • 22:00
    Пътешествието на акулите
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    RT в българския ефир
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Тихият Дон" - сериен филм, десети епизод
Пълна програма
  • 19:15
    10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
  • 19:20
    Най-големият музей в света Мон Сен Мишел
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Маша и Мечока
  • 20:00
    Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /11 епизод/
Пълна програма
  • 19:18
    The Tom and Jerry Show
  • 19:30
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:55
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Луцифер" - сериал, с.3 еп.7
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.13
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Екшън петък: "Смъртоносна надпревара 2" - фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2010), режисьор Рул Рейне, в ролите: Дани Трехо, Шон Бийн, Винг Реймс, Люк Гос, Лорън Кохан, Робин Шу и др. [14+]
Пълна програма
  • 18:30
    "Джейсън Борн" - екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Пол Грийнграс, в ролите: Мат Деймън, Алисия Викандер, Томи Лий Джоунс, Джулия Стайлс, Венсан Касел, Риз Ахмед, Нев Гачев и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др.
  • 23:30
    "Природни сили" - романтичен, комедия (САЩ, 1999), режисьор Бронуен Хюз, в ролите: Сандра Бълок, Бен Афлек, Мора Тиърни, Стив Зан, Блайд Данър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.7 еп.10
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, en.10
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.11 еп.20, 21
Пълна програма
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.77
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.10 еп.16
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.73
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.44
Пълна програма
  • 19:00
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 19:30
    Новите Шантави Рисунки
  • 19:35
    Новите Шантави Рисунки
  • 19:40
    Новите Шантави Рисунки
Пълна програма
  • 17:35
    "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
  • 19:30
    "Идеален дом", комедия, САЩ, 2018; реж. Андрю Флеминг, с Пол Ръд, Стийв Кугън, Джак Гор, Алисън Пил, Джейк МакДорман, [15+]
  • 21:00
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 22:50
    "Див живот (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Пол Дейно, с Кери Мълиган, Ед Оксънбулд, Джейк Джилънхол, Бил Камп, Зоуи Маргарет Колети, [12+]
Пълна програма
  • 19:05
    "Изкуствен интелект", научно-фантастична драма, САЩ, 2001; реж. Стивън Спилбърг, с Хейли Джоел Озмънт, Джуд Лоу, Франсис О’Конър, Сам Робърдс, Джейк Томас, [12+]
  • 21:30
    "Хеви пътешествие", музикална комедия, Финландия, 2018; реж. Юка Видгрен, Юсо Латио, с Йоханес Холопайнен, Минка Куустонен, Виле Тийхонен, Макс Оваска, Самули Яскио, [12+]
  • 23:05
    "Съжаление", комедийна драма, Гърция, 2018; реж. Бабис Макридис, с Янис Дракопулос, Еви Саулиду, Нота Церниафски, Макис Пападимитриу, Георгина Крискиоти, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
  • 19:30
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Игри на волята: България" - риалити /п/
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Без/смъртен" - трилър с уч. на Райън Рейнолдс, Натали Мартинес, Матю Гууд, Бен Кингсли, Дерек Люк, Виктор Гарбър, Мишел Докъри и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 19:30
    Как се прави...: Фарове на автомобили, четки за домашни любимци и възстановяване на витражи
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Шифърът на съкровището
  • 21:00
    Другари по стомана: епизод 5
Пълна програма
  • 18:40
    Грандиозни строежи: Нов град във Вегас
  • 19:30
    Как функционира Вселената?: Как ни създават черните дупки
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 20:45
    Как се прави...: Грамофон/Парен локомотив/Детска площадка/Тефлонови тенджери
Пълна програма
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    Куче с блог
  • 20:00
    Куче с блог
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 19:05
    "Въпроси от науката"
  • 19:35
    "ГЕОлино"
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, двойки, мъже, директно
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали, мъже
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
Пълна програма
  • 19:10
    Волейбол: Европейско първенство за жени, четвъртфинали, обзор
  • 19:20
    Колоездене: Обиколка на Испания, тринадесети етап
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, двойки, мъже
Пълна програма
  • 18:45
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 6
  • 19:35
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 2
  • 20:25
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 5
  • 20:50
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 6
Пълна програма
  • 19:05
    Sports Adventure
  • 19:30
    Dew Tour Highlights
  • 20:20
    Simple Session 2013
  • 20:45
    Simple Session 2013
Пълна програма
  • 18:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:05
    Шедьоври от битпазара (Series 3): Готови за излитане! (Episode 10)
  • 19:30
    Джада у дома (Series 4): Любими лютиви рецепти (Episode 1)
  • 19:55
    Джада у дома (Series 4): Сладки за Хелоуин (Episode 2)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 1): В търсене на лятна ваканция (Episode 11)
Пълна програма
  • 19:00
    Наръчник за разведени - пети сезон, еп. 1
  • 20:00
    Връзки - втори сезон, еп. 4
  • 21:00
    Нашата семейна сватба, еп. 1
  • 23:10
    Станция 19 - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 2
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 7
  • 22:00
    Убийства в Мидсъмър, еп. 2
Пълна програма
  • 19:10
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
  • 21:00
    "Времевите имигранти I, 1 еп.", фантастика - драма, Норвегия, 2019; реж. Йенс Лиен, с Николай Клеве Брох, Криста Косонен, Агуста Ева Ерлендсдотир, Стиг Амдам, Кире Хауген Сиднес, [15+]
  • 21:55
    "Снеговалеж ІІІ, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Таня Хамилтън, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Серджо Перис-Менчета, Маркъс Хендерсън, Амин Джоузеф, [18+]
  • 22:40
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
Пълна програма
  • 18:55
    Тайните на мъртвите, сезон 2, еп. 2
  • 20:00
    Митични зверове, сезон 1, еп. 10
  • 21:00
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 5
  • 22:00
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 20:00
    Изковани в огъня: Кама халади
  • 21:00
    Битка: 360°: Отмъщение в Мидуей
Пълна програма
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 10 еп.
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон
  • 20:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 21:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 21 еп.
Пълна програма
  • 18:50
    "Баданаму кадети"
  • 19:20
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:40
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Риплей
Пълна програма
  • 18:25
    "Съмнение" - игрален филм с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман.
  • 20:05
    "Спокойното езеро" - игрален филм с Бриджит Фонда, Бил Пулман.
  • 21:25
    "Дракула 2000" - игрален филм с Жерар Батлър, Джастин Уодъл.
  • 23:00
    "Sin city: Град на греха" - игрален филм с Мики Рурк, Клайв Оуен.
Пълна програма
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
  • 20:00
    Зона за приятели
  • 20:30
    Зона за приятели
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
  • 20:05
    Вълнест мамут: Аутопсията,
  • 21:00
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 19:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 1
  • 20:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 5
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 9
  • 22:00
    Суперструктури: Чудеса на техниката, еп. 2
Пълна програма
  • 18:50
    Дивият Йелоустоун: Огън и лед, еп. 1
  • 19:45
    Чудовищни змии, еп. 1
  • 20:40
    Колекция "Царят на джунглата", еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Царско село - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига, директно
  • 19:25
    Студио "Футбол", директно
  • 20:00
    Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 2-ри епизод /п/
  • 20:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 5-и епизод /п/
Пълна програма
  • 18:50
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 19:50
    "Поле на чудесата"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. Международен музикален фестивал "Жара"
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Бащино огнище" - традициите са живи
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 19:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 19:30
    Франция, Лига 1 - преди кръга
  • 20:00
    ПРЯКО, Франция, Лига 1: Лил - Анже
  • 21:45
    ПРЯКО, Франция, Лига 1: Амиен - Олимпик Лион
Пълна програма
  • 18:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 18:30
    "Прокудени от бащин край" /повторение /
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Кольо....това е" - док.филм - 4та част
  • 20:30
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 19:10
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:40
    Woozle Goozle
  • 20:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:40
    Super Toy Club
Пълна програма
  • 19:15
    Човек за човека - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Златната петорка - игрален филм
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Карина
  • 20:00
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 4
  • 21:00
    Моята необикновена бременност: Лиз, Алийс и Хана
  • 22:00
    Д-р Пъпкотрепач: Епизод 12
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Раковски, с.2 еп.2
  • 19:30
    Зелен свят - Защитени видове - тис в Странджа
  • 20:00
    Българската история - 69 години от подвига на кап. Димитър Списаревски
  • 20:30
    Изкуство и култура - Живата вечност
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Семейството на първо място в Мексико (Episode 13)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Пътят към Сан Хосе (Episode 1)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Нов живот в Брисбън (Episode 2)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Очарование или удобство във Франция (Episode 11)
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Семейството на първо място в Мексико (Episode 13)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Пътят към Сан Хосе (Episode 1)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Нов живот в Брисбън (Episode 2)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Очарование или удобство във Франция (Episode 11)
Пълна програма
  • 18:35
    Първа среща, САЩ, биографичен/драма/история, 2016
  • 20:00
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 2003
  • 22:00
    Мъж на годината, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
  • 23:50
    Ханибал, Великобритания,САЩ, ужаси, 2001
Пълна програма
  • 19:00
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 7
  • 19:30
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 8
  • 20:00
    Австралийското приключение на Джими, еп. 7
  • 20:30
    Австралийското приключение на Джими, еп. 8
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
  • 22:00
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 23:46
    Зад кадър Драма 2010
Пълна програма
  • 19:00
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 6
  • 19:30
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 7
  • 20:00
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 19
  • 21:00
    Турбо: пауър рейнджърс, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    FASHION FLIX
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    FASHION FLIX
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:05
    "На косъм" - 17 еп.
  • 19:30
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 11 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 69 и 70 eп.
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 121 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:05
    Нахлыст на разных широтах
  • 19:30
    Охота и рыбалка в...
  • 19:55
    На охотничьей тропе
  • 20:25
    Есть мнение
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Rougue One: История от Междузвездни войни" - екшън с уч. на Фелисити Джоунс, Диего Луна, Форест Уитакър, Риз Ахмед, Бен Менделсон, Алън Тудик, Дони Йен, Мадс Микелсен и др.
  • 23:50
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    My Giant Life: Big Updates
  • 19:45
    Deadliest Catch: Cheating Death
  • 20:30
    How the Universe Works: Saturn
  • 21:15
    Gold Rush: Family Feud
Пълна програма
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Всички заедно в Кали (Episode 18)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Бургер и закуска (Episode 19)
  • 20:00
    Следващият велик сладкар (Series 1): Взривоопасно! (Episode 4)
  • 20:50
    Майсторът на тортите (Series 7): Шантави събития (Episode 12)
Пълна програма
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Братовчеди завинаги
  • 20:00
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, двойки, мъже, директно
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали, мъже
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
Пълна програма
  • 19:10
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
  • 21:00
    "Времевите имигранти I, 1 еп.", фантастика - драма, Норвегия, 2019; реж. Йенс Лиен, с Николай Клеве Брох, Криста Косонен, Агуста Ева Ерлендсдотир, Стиг Амдам, Кире Хауген Сиднес, [15+]
  • 21:55
    "Снеговалеж ІІІ, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Таня Хамилтън, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Серджо Перис-Менчета, Маркъс Хендерсън, Амин Джоузеф, [18+]
  • 22:40
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
  • 20:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 19:30
    Vampirina
  • 20:00
    PJ Masks S3
  • 20:15
    PJ Masks S3
Пълна програма
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Братовчеди завинаги
  • 20:00
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 19:00
    Изчезнали: Обречен романс
  • 20:00
    Изчезнали: Мистерия на границата
  • 21:00
    Мрачна обсебеност: Ужасяващата избирателна кампания
  • 22:00
    Забранено: Гладни за любов: Нощна смяна
Пълна програма
  • 19:05
    Music vs Sport: Basketball
  • 19:35
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Sebastian Vettel
  • 20:30
    Clubland: Mancini's Man City
Пълна програма
  • 19:05
    Field & Stream Icons
  • 19:30
    Shooting Gallery
  • 19:50
    Shooting Gallery
  • 20:15
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 20:00
    Изковани в огъня: Кама халади
  • 21:00
    Битка: 360°: Отмъщение в Мидуей
Пълна програма
  • 19:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 5
  • 20:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 9
  • 21:00
    Суперструктури: Чудеса на техниката, еп. 2
  • 22:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.85
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити
  • 22:30
    "Истински истории" - (нов сезон) документално риалити
Пълна програма
  • 18:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 19:20
    Вирус; сезон 1, епизод 11, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 20:10
    Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 16, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 19:10
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 9, драма, САЩ, 2016
  • 20:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 23, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 24, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:15
    Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: В тъмни води
  • 20:00
    Ловец на убийства: Град на страха
  • 21:00
    Какво е нужно за убийство: Зловещия спящ
  • 21:30
    Какво е нужно за убийство: Мечтаейки за убийство
Пълна програма
  • 18:35
    Помощник – управителят
  • 20:30
    Безсмъртна любима
  • 22:50
    Твърди захарни бонбони
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:05
    I Live With Models
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:58
    Lipstick Vixen (18+)
  • 19:22
    Detention With The Domme (18+)
  • 19:47
    Horsing Around With The Stable Boy (18+)
  • 20:10
    Plow-Her Walking (18+)
Пълна програма
  • 19:00
    Документален филм - повторение
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 15:00
    KLF - Kunlun Fight World Championship, Taiyuan, China, 13.09.2019 - LIVE
  • 19:30
    WUSHU Championship
  • 19:40
    WUSHU Championship
  • 19:55
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 19:10
    Battle at the Silver Dragon
  • 19:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 20:00
    Thrillbillies
  • 20:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 19:00
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на оръжието, което завоюва Запада (Episode 12)
  • 19:25
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на семейство Анели (Episode 13)
  • 19:45
    Личният живот на историческите личности (Series 1): Ал Капоне (Episode 5)
  • 20:35
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Битката при Сталинград (Episode 5)
Пълна програма
  • 18:30
    "На ринга" - спортно предаване
  • 19:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /премиерно/
Пълна програма
  • 19:00
    Tempo Madaras
  • 19:55
    Orchestre Philharmonique de Liege and Gergely Madaras: Boesmans, Ravel
  • 20:50
    InterMezzo
  • 21:15
    Royal Concertgebouw Orchestra Opening Night 2019
Пълна програма
  • 18:55
    Класика от Първа професионална лига: Левски - Черно море (2018-19)
  • 19:25
    Студио "Футбол", директно
  • 20:00
    Футбол: Арда - Ботев Враца, мач от efbet Лига, директно
  • 21:55
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Енерги Котбус - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
  • 20:00
    Класика от Висшата лига: Ливърпул - Нюкасъл Юнайтед (1995-96) /п/
  • 20:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 6-и епизод /п/
  • 21:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване (2019-20), 5-и епизод
Пълна програма
  • 19:00
    Изчезнали: Обречен романс
  • 20:00
    Изчезнали: Мистерия на границата
  • 21:00
    Мрачна обсебеност: Ужасяващата избирателна кампания
  • 22:00
    Забранено: Гладни за любов: Нощна смяна
Пълна програма
  • 18:30
    "Епизод", (п)
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Епизод", (п)
  • 21:30
    "Майсторски клас"
Пълна програма
  • 19:15
    "По американски I, 10 еп.", спортна драма, САЩ, 2019; реж. Дарън Грант, с Даниъл Езра, Грета Ониегоу, Саманта Логан, Майкъл Еванс Белинг, Тей Дикс, [12+]
  • 20:00
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 21:45
    "Луда майка", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Роми Роузмънт, Кари Матчет, Виктория Даймънд, Матю Росеп, Салваторе Антонио, [15+]
  • 23:15
    "Какво се случи на 11 септември", документален, САЩ, 2019; реж. Ейми Шатц, [15+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Жертвеният агнец І, 2 еп.", комедийна драма, Австралия, 2019; реж. Джефри Уокър, с Ан Дауд, Еси Дейвис, Джесика Бардън, Сам Рийд, Даниъл Хеншал, [15+]
  • 20:10
    "Г-н Робот I, 2 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2015; реж. Сам Есмаил, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
  • 21:00
    "Очевидец I, 4 еп.", криминална драма, Норвегия, 2014; реж. Ярл Емсел Ларсен, с Один Ваге, Аксел Геркен Беим, Анеке Ван Дер Липе, Пер Кйерщад, Ингвилд Стен Гротмол, [18+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 22 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Епоха (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    В Стара планина: Поречието на Бяла река (образователен филм за планински туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:15
    Топ Кадети
  • 19:40
    Зак и Квак
  • 19:50
    Тайфата на Бека
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 18:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 19:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 18:50
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990
  • 20:30
    Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
  • 22:00
    Мафията убива само през лятото Комедия, Драма Италия 2016
  • 22:55
    Мафията убива само през лятото Комедия, Драма Италия 2016
Пълна програма
  • 18:15
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 20:05
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
  • 22:00
    Мафията убива само през лятото Комедия, Драма Италия 2016
  • 22:55
    Вълчият залив Ужаси, Трилър Австралия  2016
Пълна програма
  • 18:45
    Герои Драма Испания 2010
  • 20:30
    Тигрови очи Драма САЩ 2012
  • 22:00
    Безмилостно слънце Криминален, Драма, Научна фантастика Великобритания 2018
  • 22:55
    Писъци 2 Ужаси, Мистерия САЩ 1997
Пълна програма
  • 19:00
    Close Up
  • 19:30
    Close Up
  • 20:00
    Swerve
  • 21:25
    White Lies (2013)
Пълна програма
  • 18:30
    FISE World Series 2019
  • 19:30
    Freeride World Tour 2019
  • 21:30
    Enduro World Series S19
  • 22:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 18:05
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Румъния пряко предаване от Монпелие
  • 20:15
    Лека атлетика: Състезание от веригата IAAF World Challenge в Загреб
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Въпрос на чест сериен филм /4 сезон, 9 епизод/ (16)
Пълна програма
  • 19:15
    Европа без граници: "От трите страни на Осогово" документален филм /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 17:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Индианаполис
  • 22:00
    Баскетбол: Еврокупа Алба Берлин - Валенсия, втора среща от финалната серия
Пълна програма
  • 16:30
    Голф: Европейски тур KLM Open, втора сесия
  • 19:30
    Хокей на лед: NHL Далас Старс - Нешвил Прeдатърс, плейофи
  • 22:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Нашвил
  • 23:00
    MMA: UFC 242 Fight Nigh Хабиб Нурмагомедов срещу Дъстин Поарие
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Копа Либертадорес Палмейрас - Гремио, втори четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 20:00
    Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
  • 20:30
    Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
  • 21:00
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Атлетико Мадрид
  • 20:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 21:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Преди кръга"
  • 21:30
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:20
    "В обектива" с водещ Валерия Касиян
  • 19:20
    "Местно време" - Харманли /І част/ (п)
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    Актуален коментар
Пълна програма
  • 19:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 19:50
    Константин Юшкевич, Вадим Андреев, Инга Оболдина, Мария Пирогова в детективном сериале "БАЛАБОЛ - 2". "Заказ", "Катя, вернись!" (заключительная)
Пълна програма
  • 18:45
    Deadly Game Part 2
  • 20:30
    The Fury Ep. 5
  • 21:30
    The Fury Ep. 6
  • 22:35
    Perversion
Пълна програма
  • 18:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 392
  • 19:30
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 10
  • 20:20
    ДНК 6
  • 21:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 591
Пълна програма
  • 19:18
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 195
  • 20:05
    ПЛЯЖ серия 3
  • 20:51
    ПЛЯЖ серия 4
  • 21:40
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 9
Пълна програма
  • 18:50
    ИХ НРАВЫ 5
  • 19:30
    ИХ НРАВЫ 6
  • 20:10
    ДВОЙНЫЕ СТАНДАРТЫ 28
  • 21:00
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 176
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

Telekabel 19:15
Последният вълк - игрален филм
AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}