ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:00
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
  • 06:25
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
  • 07:10
    Спилитим и Рашо
Пълна програма
  • 05:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документална поредица
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, с.2 еп.17, 18
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2 еп.23, 24
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - (нов сезон) актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 04:30
    "Предложение за брак" - с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др. /п/
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" (нов сезон) - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 08:00
    Операция История- предаване с Росен Петров /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 05:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 05:45
    Скорпион; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 07:05
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2012
  • 08:10
    Възприятия; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Виетнам
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Добрите неща се влошават
  • 06:36
    Снежните леопарди на зеления Лондон: Епизод 3
  • 07:00
    Снежните леопарди на зеления Лондон: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:25
    Интервю
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:00
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 06:30
    Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 07:00
    Туристически маршрути /п/
Пълна програма
  • 05:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:55
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 05:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.1
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.23 - 25
  • 07:30
    "Монк" - сериал, с.3 еп.8 - 10
  • 10:15
    "Съпротива" - военен, драма, екшън, исторически (САЩ, 2008), режисьор Eдуард Зуик, в ролите: Даниел Крейг, Лив Шрайбър, Джейми Бел, Алекса Давалос, Томас Арана, Миа Вашиковска и др.
Пълна програма
  • 03:15
    "Даяна" - биографичен, драма (Великобритания, Франция, Швеция, Белгия, 2013), режисьор Оливер Хиршбигел, в ролите: Наоми Уотс, Навийн Андрюз, Кас Анвар, Джералдин Джеймс, Майкъл Бърн, Дъглас Ходж и др.
  • 06:00
    "Ще те видя насън" - комедия, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Брет Хейли, в ролите: Блайд Данър, Мартин Стар, Сам Елиът, Риа Пърлман и др.
  • 08:15
    "Всичко е изгубено" - драма (САЩ, 2013), режисьор Джей Си Чандър, в ролята: Робърт Редфорд
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.6 еп.8, 9
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" /п./ - сериал
  • 09:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, 21 еп. с.4 еп.21, 22
Пълна програма
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Див мед" - романтичен, драма (Турция, 2015), режисьор Али Билгин, в ролите: Чаатай Улусой, Хюсеин Авни Далян, Мустафа Авкъран и др.
  • 09:30
    "Истинска звезда" - сериал, еп.83, 82
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:36
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:20
    "Майка, баща, син І, 8 еп.", трилър, Великобритания, 2019; реж. Джеймс Кент, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [18+]
  • 07:00
    "Лайко - циганинът космонавт", комедийна драма, Унгария, 2018; реж. Балаш Ленгел, с Тамаш Керезтеш, Йозеф Гябронка, Тибор Палфи, Зетен Варга, Атина Пападимитриу, [12+]
  • 08:35
    "Изчезването на Сидни Хол", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Шон Кристенсън, с Логан Лерман, Ел Фанинг, Кайл Чандлър, Мишел Монаган, Блейк Дженър, [15+]
  • 10:35
    "Идеален дом", комедия, САЩ, 2018; реж. Андрю Флеминг, с Пол Ръд, Стийв Кугън, Джак Гор, Алисън Пил, Джейк МакДорман, [15+]
Пълна програма
  • 05:05
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
  • 07:00
    "Не ме оставяй (2017)", драма, Дания, 2017; реж. Бригите Стермозе, с Даника Курчич, Густаф Скарсгард, Улрих Томсен, Астрид Граруп Елбо, [15+]
  • 08:45
    "Северно сияние", комедийна драма, Унгария, 2017; реж. Марта Месарош, с Мари Тьорьочик, Илдико Тот, Франциска Тьорьочик, Антонио де Ла Торе, Якоб Ладани, [15+]
  • 10:30
    "Изкуствен интелект", научно-фантастична драма, САЩ, 2001; реж. Стивън Спилбърг, с Хейли Джоел Озмънт, Джуд Лоу, Франсис О’Конър, Сам Робърдс, Джейк Томас, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
  • 07:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
Пълна програма
  • 04:00
    "Разкажи ми за любовта" - романтичен филм с уч. на Шарлот Съливан, Кори Севиър, Кристи Лейнг, Колин Лорънс, Престън Вeндерслайс и др. /п/
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 12:00
    "Любов, деца и спомен за дома" - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др.
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 11:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., II част
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген Карман Гиа
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Бел Еър
  • 07:00
    Как се прави...: Епизод 33
  • 07:30
    Как се прави...: Епизод 34
Пълна програма
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 05:48
    Как се прави...: Грамофон/Парен локомотив/Детска площадка/Тефлонови тенджери
  • 06:12
    Как функционира Вселената?: Сатурн
  • 07:00
    Как са го направили?: Всъдеход/Седла/Брашно и кейкове
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Улица "Далматинци" 101
  • 06:25
    Cars Toons
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 10:00
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 05:15
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, тринадесети етап
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, тринадесети етап
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, тринадесети етап
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 09:30
    Тенис на маса: Европейско отборно първенство във Франция, жени, четвъртфинали
Пълна програма
  • 05:30
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 9
  • 06:20
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 1
  • 07:20
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 13
  • 08:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 05:30
    Immaf European Open
  • 06:20
    Wild Ride
  • 07:00
    Fantasy Factory
  • 07:25
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика
Пълна програма
  • 05:27
    Повече свободно пространство (Series 3): Размяна на мазетата (Episode 12)
  • 05:50
    Джада у дома (Series 3): Разпукването на пролетта (Episode 19)
  • 06:12
    Джада у дома (Series 3): Празникът на мама (Episode 20)
  • 06:35
    Мега бърлоги (Series 1): Пот, кръв и сълзи (Episode 10)
Пълна програма
  • 05:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 3
  • 06:00
    Нещо сладко с Павел Павлов, еп. 17
  • 06:25
    Нещо сладко с Павел Павлов, еп. 18
  • 06:50
    Кое е това момиче?, еп. 11
Пълна програма
  • 04:20
    Бул - трети сезон, еп. 6
  • 06:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 10
  • 06:50
    Капитан Шериф, еп. 6
  • 08:10
    Шекспир и Хатауей: Частни детективи, еп. 10
Пълна програма
  • 05:35
    "Изкуството да се скатаваш", комедийна драма, САЩ, 2011; реж. Гавин Уизън, с Фреди Хаймор, Ема Робъртс, Майкъл Ангарано, Елизабет Рийсър, Рита Уилсън, [12+]
  • 07:00
    "Динозавър", анимация, САЩ, 2000; реж. Ралф Зондаг, Ерик Лейтън, [0+]
  • 08:25
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
  • 10:15
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
Пълна програма
  • 05:20
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 2
  • 06:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 15
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Нещо лично
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Крикет и уикети
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
Пълна програма
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 07:00
    В кухнята на баба – тв поредица, 52 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 05:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 06:10
    "Паленца"
  • 06:50
    "Аниманималс"
  • 07:00
    "Яя и Зук"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Пулс" с Гергана Добрева - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 04:40
    "Заклинателят: Началото" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Изабела Скорупко.
  • 05:55
    "В близък план - "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар"
  • 06:00
    "Звездите отблизо": РобъртДауни - младши
  • 06:30
    "Звездите отблизо": Дуейн Джонсън-Скалата
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    2019 VMAs Pre-show
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 24
  • 06:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 7
  • 06:55
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 8
  • 07:50
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 9
Пълна програма
  • 05:35
    Как да спечелим, еп. 4
  • 06:10
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 06:35
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 1
Пълна програма
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 6
  • 05:40
    Изпитания на дивата природа, еп. 1
  • 06:00
    Невероятни животни компилации, еп. 8
  • 06:20
    Върховни животни, еп. 3
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Халешер - Волфсбург, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 05:35
    Филм "Мащеха"
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    Филм "Мащеха"
  • 07:10
    "Червената кралица"- Сериен филм
Пълна програма
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 05:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Франция, Лига 1: Лил - Анже /п/
Пълна програма
  • 05:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 06:00
    "Утрото на Русия"
  • 11:00
    Вести
  • 11:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    Фолклорен концерт
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 00:15
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 24
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Шоуто на принцеса Даяна
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Бащата на булката
  • 07:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Лашанта
Пълна програма
  • 05:30
    Пътешествия из райската земя - По следите на старата българска къща, част 3
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика: Сахара - Забранената цивилизация, част 1
  • 06:30
    Изкуство и култура - Гражданин на света
  • 07:00
    Искам да съм там: Свети Влас - Рай между морето и планината
Пълна програма
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 14): Умният Ханс и още загадки (Episode 1)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Облогът: къща от контейнер за транспортиране срещу къща с мансардно студио (Episode 5)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 95): Установяване в Сан Хосе (Episode 7)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Преместване със семейството в Маракеш, Мароко (Episode 9)
Пълна програма
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 14): Умният Ханс и още загадки (Episode 1)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Облогът: къща от контейнер за транспортиране срещу къща с мансардно студио (Episode 5)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 95): Установяване в Сан Хосе (Episode 7)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Преместване със семейството в Маракеш, Мароко (Episode 9)
Пълна програма
  • 05:00
    Кони и Карла, САЩ, комедия/криминален/музикален, 2004
  • 06:35
    Мистериозно убийство в Манхатън, САЩ, комедия/мистерия, 1993
  • 08:00
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 09:25
    Горещо кънтри, САЩ, драма/музикален, 2010
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 06:30
    "Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
  • 07:00
    "Светът на Ла Лига" - 3 еп, документална поредица
  • 07:30
    "Рейсинг екстрийм" - 502 еп., предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 05:15
    Австралийското приключение на Джими, еп. 7
  • 05:40
    Австралийското приключение на Джими, еп. 8
  • 06:00
    По Пантофи с Лорейн Паскал, еп. 4
  • 06:25
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 06:48
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 08:01
    Овца или вълк Анимация, Приключенски, Комедия 2016
  • 09:30
    Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
Пълна програма
  • 05:15
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 9
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 14
  • 06:45
    Макгайвър - трети сезон, еп. 17
  • 07:35
    Макгайвър - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 05:25
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 8 еп.
  • 06:10
    "Доктор в къщи" - 2 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 29, 30, 31, 32 еп.
  • 08:40
    "Уличен патрул" - 9 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Водный мир
  • 06:00
    Kaкая дичь!
  • 06:15
    Охота и рыбалка в...
  • 06:40
    Андрей Старков и его команда
Пълна програма
  • 00:00
    "Вещицата от Блеър" - ужаси с уч. на Джеймс Алън Маккюън, Кали Хернандес, Корбин Рейд, Брандън Скот, Уес Робинсън, Валъри Кери и др.
  • 05:50
    "Хук" - приключенска комедия с уч. на Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, Каролин Гудал, Амбър Скот, Чарли Корсмо, Лоръл Кронин, Данте Баско и др. /п/
  • 09:15
    "Блинки Бил" - анимационен филм
  • 11:10
    "Посрещане и изпращане" - романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др. /п/
Пълна програма
  • 05:30
    How the Universe Works: Saturn
  • 06:15
    Cake Boss: 6-Foot Sub Sandwich, Zeppoles & A Sick Mauro
  • 06:40
    Cake Boss: Color, Camouflage & Cupcake Day
  • 07:00
    Mega Engineering: Mile High Skyscraper
Пълна програма
  • 05:30
    Пребори Боби Флей (Series 12): Приятели от цял свят (Episode 7)
  • 05:52
    Пребори Боби Флей (Series 12): Следващата звезда на Food Network (Episode 8)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Турнир на бившите участници 2: Част 2 (Episode 4)
  • 07:00
    Гражданка в ранчото (Series 20): Питай ме за всичко: Денят на благодарността (Episode 9)
Пълна програма
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела, Принцесата - Рицар
Пълна програма
  • 05:15
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, тринадесети етап
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, тринадесети етап
Пълна програма
  • 05:35
    "Изкуството да се скатаваш", комедийна драма, САЩ, 2011; реж. Гавин Уизън, с Фреди Хаймор, Ема Робъртс, Майкъл Ангарано, Елизабет Рийсър, Рита Уилсън, [12+]
  • 07:00
    "Динозавър", анимация, САЩ, 2000; реж. Ралф Зондаг, Ерик Лейтън, [0+]
  • 08:25
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
  • 10:15
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
  • 06:35
    The Hive
Пълна програма
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела, Принцесата - Рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 05:20
    В града витае убийство: Скъпо мое дневниче
  • 06:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Най-необичайният заподозрян
  • 07:00
    Смъртоносни тайни: Мисия: доказателство
  • 07:55
    Смъртоносни тайни: Колеги-убийци
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 05:50
    Mafuzzi: I Am Serge Ibaka: Episode 3
  • 06:03
    Mafuzzi: I Am Serge Ibaka: Episode 4
  • 06:15
    In the Name of Good: Serge Ibaka
Пълна програма
  • 05:35
    Bottom Feeders
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 06:45
    Major League Fishing
  • 07:30
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Нещо лично
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Крикет и уикети
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
Пълна програма
  • 05:35
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 06:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 1
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 2
  • 08:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 3
Пълна програма
  • 05:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документална поредица
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, с.2 еп.17, 18
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2 еп.23, 24
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - (нов сезон) актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 17, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 18, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 12:55
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Ловец на убийства: Град на страха
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Неизбежна смърт
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 07:20
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
Пълна програма
  • 05:05
    Град Лондон
  • 07:00
    Дийп
  • 08:50
    Майчинство
  • 10:40
    Лудите дяволи
Пълна програма
  • 05:35
    Татьяна Доронина, Леонид Неведомский в фильме "Мачеха" (12+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Мачеха". Продолжение (12+)
  • 07:10
    "Красная королева". Многосерийный фильм (16+)
Пълна програма
  • 05:20
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
Пълна програма
  • 02:55
    Пусть говорят. Х/ф
  • 06:00
    Утро России. Суббота
  • 09:20
    По секрету всему свету
  • 09:40
    Местное время. Суббота
Пълна програма
  • 05:15
    Review
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:19
    Hot Redhead In Lesbian Casting Fuck (18+)
  • 05:44
    The Submissive Stripper (18+)
  • 06:00
    Tanning Teen Likes It Rough (18+)
  • 06:10
    Acupussy Therapy (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 06:00
    "90 години Ла Лига: Мигел Солер" - 7 еп, документална поредица
  • 06:30
    Пряко: Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - полуфинали (WTA International)
  • 10:30
    Пряко: Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - полуфинали (WTA Premier)
Пълна програма
  • 05:35
    Агротема
  • 05:45
    История на храните - п.
  • 05:50
    Музикална пауза
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Silesia Boxing Night 2019, Katowice, Poland, 14.09.2019
  • 06:50
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
Пълна програма
  • 04:30
    The Search
  • 22:18
    Fairly Normal
  • 23:00
    Highline
  • 23:15
    Firsthand 13
Пълна програма
  • 05:10
    Забранена история (Series 1): Съкровището на Соломон (Episode 5)
  • 05:55
    Страхотни изобретения (Series 2): 210 (Episode 10)
  • 06:20
    Страхотни изобретения (Series 1): Кораб на въздушна възглавница (Episode 6)
  • 07:10
    Спасяването на Сърга (Series 1): Лъвове на ръба (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:00
    Българско документално кино
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:35
    Orlando Poleo - Jazz a Foix
  • 06:35
    Panorama circus feat. Logan Richardson & Mederic Collignon - Jazz a Porquerolles
  • 07:40
    InterMezzo
  • 09:30
    Lucia di Lammermoor by Donizetti at the Gran Teatre del Liceu, Barcelona
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нефтохимик - Септември, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 36-и епизод /п/
  • 11:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 32-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 06:30
    Пряко: Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - полуфинали (WTA International)
  • 10:30
    Пряко: Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - полуфинали (WTA Premier)
  • 13:30
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Норич Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 08:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 14-и епизод /п/
  • 09:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 25-и епизод /п/
  • 10:00
    Футбол: Дарби Каунти - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 05:20
    В града витае убийство: Скъпо мое дневниче
  • 06:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Най-необичайният заподозрян
  • 07:00
    Смъртоносни тайни: Мисия: доказателство
  • 07:55
    Смъртоносни тайни: Колеги-убийци
Пълна програма
  • 05:20
    "Планината на вещиците", приключенски - фенъзи, САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Анасофия Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс, [12+]
  • 07:00
    "Светлина в тунела", драма - мистерия, САЩ, 2010; реж. Клинт Истууд, с Мат Деймън, Сесил Де Франс, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Джей Мор, [12+]
  • 09:10
    "Филмовите звезди не умират в Ливърпул", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Пол МакГигън, с Анет Бенинг, Джейми Бел, Джули Уолтърс, Ванеса Редгрейв, Стивън Граам, [12+]
  • 10:55
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • 03:15
    "Хлапето Рик", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Ян Демендж, с Матю МакКонъхи, Ричи Мерит, Бел Паули, Дженифър Джейсън Лий, Брайън Тайри Хенри, [15+]
  • 05:45
    "Горчива истина е, нали?", документален, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, [15+]
  • 07:00
    "Историята на Кристофър Робин и Мечо Пух", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Марк Форстър, с Юън Макгрегър, Хейли Атуел, Бронти Кармайкъл, Марк Гатис, Оливър Форд Дейвис, [7+]
  • 08:40
    "Пепеляшка 3: Вихърът на времето", анимация, САЩ, 2007; реж. Франк Нисън, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    С вкуса на Златна Добруджа. Рецепти от Алфатар (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес патрул
  • 06:10
    Пес патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 04:40
    Династията на Тюдорите, сезон 3, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2009
  • 05:50
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 07:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 08:10
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 5, САЩ, военен, 2014
Пълна програма
  • 03:55
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 06:05
    Макс Мински и аз Семеен Германия 2007
  • 07:45
    Икингут Семеен Исландия 2000
  • 09:10
    Фин Семеен Холандия 2013
Пълна програма
  • 04:30
    Бръчки Анимация, Драма Испания 2011
  • 06:45
    Нова Година Драма Великобритания 1989
  • 08:15
    Малиново вълшебство Комедия, Драма, Семеен САЩ 2010
  • 09:35
    Ангелите от Ийст Енд Приключенски, Семеен Норвегия 2010
Пълна програма
  • 04:05
    Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
  • 05:50
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 07:10
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 08:40
    Променливи басни: Костенурка срещу заек Анимация САЩ 2008
Пълна програма
  • 05:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 06:35
    Gearing Up
  • 07:15
    Action Sports World S19
  • 08:15
    Live Recap FISE Battle Of The Champions 2019
Пълна програма
  • 04:10
    УЕФА Европейски квалификации: Англия - България
  • 06:00
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Румъния
  • 07:50
    Световни ветроходни серии
  • 08:15
    Извън играта
Пълна програма
  • 05:15
    Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 07:00
    В близък план /избрано/п/
Пълна програма
  • 03:40
    Мотоциклетизъм: Moto GP Квалификация за Голямата награда на Сан Марино
  • 06:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Втора тренировка за Голямата награда на Сан Марино
  • 07:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Окланд
  • 08:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 03:00
    MMA: UFC Fight Night Доналд Серони срещу Джъстин Гейджи
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Дания
  • 11:00
    Волейбол: Световна купа - жени Сърбия - Бразилия
  • 13:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Шампионска лига Цървена Звезда - Йънг Бойс, втори плейоф
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Орландо Сити - Лос Анджелис ФК
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ ФК Енерги Котбус - Байерн Мюнхен , първи кръг за Купата на Германия
  • 10:00
    Футбол: Копа Судамерикана Обзор
Пълна програма
  • 04:25
    Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Виляреал
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Бока Хуниорс - ЛДУ Кито, втори четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Арсенал, осминафинална среща от Шампионска лига 2015/16 г.
  • 10:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
Пълна програма
  • 04:10
    "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
  • 06:30
    Актуален коментар (п)
  • 07:00
    "Голямо изкуство и в малкия град" - документален филм
  • 07:30
    "Холивудски знаменитости"
Пълна програма
  • 03:40
    Николай Добрынин, Игорь Верник, Елена Котихина в детективном сериале "ЖИЗНЬ - ПОЛЕ ДЛЯ ОХОТЫ" 7-я с., 8-я с.
  • 05:50
    "Дикий мир с Тимофеем Баженовым"
  • 06:05
    Ян Цапник, Игорь Черневич, Артур Ваха в остросюжетном фильме "ОЧКАРИК"
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 04:45
    The Fury Ep. 5
  • 07:00
    Duel
  • 08:40
    Silent Fear
  • 10:30
    The Fury Ep. 5
Пълна програма
  • 05:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 475
  • 06:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 389
  • 07:30
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 12
  • 08:20
    ДНК 6
Пълна програма
  • 05:25
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 25
  • 06:09
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 26
  • 06:56
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 27
  • 07:44
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 28
Пълна програма
  • 05:20
    ИХ НРАВЫ 6
  • 06:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 342
  • 06:55
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 343
  • 07:45
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 89
Пълна програма

Сериали

Utilisima 05:35
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 13
BSTV 05:45
"Сянката на Елена" - сериал (п)
Viasat Explorer 05:50
Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 05:50
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 3
Viasat History 06:00
Загадки в музея, сезон 6, еп. 6

Всички предавания

Спорт

National Geographic 05:35
Строителна зона, еп. 7
НТВ Сериал 05:45
МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 14
Film Plus 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Diema Sport 2 06:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

TV1000 05:50
Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:10
Черният кон Драма САЩ 2008

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}