ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:30
    Господин Селфридж 2 тв филм /1 и 2 епизод/ (12)
  • 22:10
    По света и у нас
  • 22:25
    Студио "Х": Кръгът Блечли 2 тв филм /2 епизод/(12)
  • 23:15
    Лидице игрален филм /копродукция, 2011г./, режисьор петр Николаев, в ролите: Карел Роден, зузана Фиалова, Зузана Биджовска и др. (14)
Пълна програма
  • 20:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити
  • 22:00
    "Легендата за Херкулес" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, в ролите: Келън Лъц, Геа Вайс, Скот Адкинс, Роксан Маккий, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Димитър Дойчинов и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Маскираният певец" (премиера) - забавно предаване
  • 22:00
    "Пазители на Галактиката" - с уч. на Крис Прат, Вин Дизел, Брадли Купър, Зоуи Салдана, Мики Рурк, Дейв Баутиста, Глен Клоуз, Бенисио Дел Торо, Джимон Хонсу и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Вътрешно разследване - криминален сериал
  • 21:30
    Забравени от Бога - криминален сериал
  • 22:30
    Пътят към Берлин - драма, военен, Русия, 2015 г; режисьор: Сергей Попов; в ролите: Юрий Борисов, Амир Абдыкалыков, Максим Демченко, Мария Карпова, Екатерина Агеева,Валерий Ненашев
Пълна програма
  • 21:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 22:00
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:00
    Гепи; сезон 1, епизод 8, комедия, криминален, Великобритания, 2017
  • 22:55
    Гепи; сезон 1, епизод 9, комедия, криминален, Великобритания, 2017
  • 23:50
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 21:00
    В Аляска: Риболов посред нощ
  • 22:00
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 22:55
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
  • 23:50
    Най-големите и най-лошите: Птици
Пълна програма
  • 20:10
    "Малки драми" - игрален филм
  • 22:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 23:35
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 20:30
    Игри на любовта игрален филм /Канада, САЩ, 2016 г./, режисьор Фархад Ман, в ролите: Хедър Локлиър, Локлин Мънроу, Том Стивънс, Емили Тенант и др.
  • 22:00
    5 минути София
  • 22:10
    По света и у нас
  • 22:25
    Джаз фестивал в Монтрьо "Микстейп"
Пълна програма
  • 21:01
    The Zoo
  • 21:20
    Taffy
  • 21:26
    Taffy
  • 21:33
    Taffy
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "На ръба на утрешния ден" - фантастика, екшън (САЩ, Канада, 2014), режисьор Дъг Лайман, в ролите: Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Масайоши Ханеда и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Код: Лондон" - екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др.
  • 23:15
    Cinema X: "Както горе, така и долу" - трилър, хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Ерик Доудъл, в ролите: Пардита Уийкс, Бен Фелдман, Едуин Ходж, Франсоа Сивил, Марион Ламбер, Козми Кастро и др. [16+]
Пълна програма
  • 20:30
    Премиера: "Звездни приключения" - фантастика, комедия, семеен (Швеция, 2016), режисьор Петер Ленстранд, в ролите: Ида Енгвол, Ерик Ериксон, Мира Форсел, Густав Функ и др.
  • 22:30
    "Полицаят от Рубльовка" /п./ - сериал, еп.1
  • 23:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.29, 30
  • 23:00
    "Хотел на плажа" - сериал, с.2 еп.6
Пълна програма
  • 21:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 21:15
    Бен 10
  • 21:25
    Бен 10
  • 21:40
    Бакуган: Батъл Планет
Пълна програма
  • 21:00
    "Игра на пари І, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Алън Култър, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 22:00
    "Майка, баща, син І, 8 еп.", трилър, Великобритания, 2019; реж. Джеймс Кент, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [18+]
  • 23:05
    "Няма място за старите кучета", криминален трилър, САЩ, 2007; реж. Джоел Коен, Итън Коен, с Томи Лий Джоунс, Хавиер Бардем, Джош Бролин, Уди Харелсън, Кели МакДоналд, [18+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Северно сияние", комедийна драма, Унгария, 2017; реж. Марта Месарош, с Мари Тьорьочик, Илдико Тот, Франциска Тьорьочик, Антонио де Ла Торе, Якоб Ладани, [15+]
  • 21:30
    "Жътварите", психологическа драма, ЮАР, 2018; реж. Етиен Калос, с Брент Вермеулен, Алекс Ван Дайк, Джулиана Вентер, Морне Висер, Ерика Веселс, [12+]
  • 23:20
    "Името на смъртта", криминална драма, Бразилия, 2018; реж. Енрике Голдман, с Марко Пигоси, Фабиула Насименто, Андре Матос, Матеус Нахтергаеле, Марта Новил, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 21:30
    TBD
  • 22:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    TBD
Пълна програма
  • 20:00
    "Разкажи ми за любовта" - романтичен филм с уч. на Шарлот Съливан, Кори Севиър, Кристи Лейнг, Колин Лорънс, Престън Вeндерслайс и др.
  • 21:50
    "Премълчана истина" - романтична филм с уч. на Кейт Авалоун, Урсула Бушхорн, Лин Хултгрен, Рене Ифрах, Ани Керинс, Лесли Малтън и др. /п/
  • 23:50
    "Любов, деца и спомен за дома" - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Универсален войник: Завръщането" - екшън-фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Доей Уайт, Хайди Шанц, Ксандър Бъркли, Джъстин Лазард, Киана Том и др.
  • 21:50
    "Звездни рейнджъри" - екшън с уч.на Каспър Ван Дийн, Дина Майър, Дениз Ричардс, Джейк Бъсий, Нийл Патрик Харис, Кланси Браун, Сет Гилиам, Ру Макланахан, и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Домашен алкохол: Епизод 7
  • 22:00
    Джереми Уейд: тъмни води: Италианското езерно чудовище
  • 23:00
    Милиардер под прикритие: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:10
    Сидни Харбър: Епизод 2
  • 22:00
    Как се прави...: Чук/ Швейцарско сирене/ Ролери
  • 22:25
    Как се прави...: Рамки за велосипеди от въглеродни фибри/ Свещници/ Химикалки
  • 22:50
    Как функционира Вселената?: Как ни създават черните дупки
Пълна програма
  • 21:00
    ГРЪМ
  • 22:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 23:30
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
  • 21:00
    "Гениите"
  • 21:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 22:00
    "Новият робот на Родни"
  • 23:00
    "Изумителният свят на гравитацията"
Пълна програма
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 21:45
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, жени
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис на маса: Европейско отборно първенство във Франция, жени, полуфинали, директно
  • 23:00
    Колоездене: Брюксел класик
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 21:10
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 4
  • 22:50
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 5
  • 23:40
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 6
Пълна програма
  • 21:10
    Dew Tour Highlights
  • 22:00
    Immaf European Open
  • 22:50
    Immaf European Open
  • 23:40
    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 21:10
    Строителство със стара дървесина (Series 3): Колиба в Скалистите планини (Episode 9)
  • 22:00
    Отчайващи пейзажи (Series 8): Развалена горчица (Episode 6)
  • 22:25
    Отчайващи пейзажи (Series 8): Спокоен рай (Episode 7)
  • 22:50
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 6): Асансьор в плевня (Episode 11)
Пълна програма
  • 21:00
    Мир, любов и неразбирателство - игрален филм, еп. 1
  • 23:00
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 1
  • 23:20
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 2
  • 23:50
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Инстинкт - втори сезон, еп. 9
  • 22:00
    Частни детективи, еп. 2
  • 22:55
    Каин, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    "Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
  • 23:00
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
Пълна програма
  • 21:05
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 1
  • 23:00
    Скрити следи: Войната във Виетнам,
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера Втората световна война от космоса
  • 23:00
    Нацистите: Истинското зло: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    КОНЕТЕ
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 21:00
    "Кайю"
  • 21:25
    "Дот"
  • 21:45
    "Паленца"
  • 22:30
    "Отгатни колко те обичам"
Пълна програма
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Парламентът на фокус"
Пълна програма
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 19:35
    "Копланд" - игрален филм със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.
  • 21:20
    "Психотерапия" - игрален филм с Джак Никълсън, Адам Сандлер.
  • 23:00
    "В Брюж" - игрален филм с Колин Фарел, Брендън Глийсън.
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 20:55
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 2
  • 21:55
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 3
  • 22:50
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 4
  • 23:50
    Вълнест мамут: Аутопсията,
Пълна програма
  • 21:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 2
  • 22:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 5
  • 23:00
    Движение за промяна: "Global Citizen", еп. 2
Пълна програма
  • 20:40
    Ловците на Африка, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 6
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Дарби Каунти - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Първична сила", 37-и епизод /п/
  • 23:15
    Футбол: Хъл Сити - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Клуб на Веселите и Находчивите". Лятната лига-2019
  • 23:30
    Премиера. Филм "Как Витка Чеснок отведе Льох Штир в дома на инвалидите"
Пълна програма
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:00
    ПРЯКО, Франция, Лига 1: Монпелие - Ница
  • 23:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:00
    "Хуморина"
  • 22:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова
  • 23:00
    Новини. Прогноза за времето. Другата история /повторение/
  • 23:30
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 19:15
    Зенит - игрален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Последната целувка - игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Наобратно: Епизод 14
  • 22:00
    90 дни до сватбата: Наобратно: Епизод 5
Пълна програма
  • 21:00
    Архитектурно - парков комплекс Двореца Балчик
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    За България
  • 22:30
    Варна - магнетична и достъпна
Пълна програма
  • 21:00
    Невероятни домове на вода (Series 1): Частен карибски рай (Episode 1)
  • 22:00
    Майсторът на басейни (Series 1): Басейн в скала (Episode 1)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 7): Преплетени водни пързалки (Episode 5)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 7): Басейн с гледка (Episode 6)
Пълна програма
  • 21:00
    Невероятни домове на вода (Series 1): Частен карибски рай (Episode 1)
  • 22:00
    Майсторът на басейни (Series 1): Басейн в скала (Episode 1)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 7): Преплетени водни пързалки (Episode 5)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 7): Басейн с гледка (Episode 6)
Пълна програма
  • 19:00
    Кинг Конг, Нова Зеландия, приключенски/драма/романтичен, 2005
  • 22:00
    Самопризнанията на един опасен ум, САЩ, биографичен/комедия/криминален, 2002
  • 23:55
    Раздялата (2006), САЩ, 2006
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Светът на Ла Лига" - 4 еп, документална поредица
  • 22:30
    "Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
Пълна програма
  • 21:00
    Рокери лакомници: Пекарните на Европа, еп. 6
  • 22:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку, еп. 4
  • 22:30
    "Вкусове от Фуджи с Джъстин", еп. 3
  • 23:00
    Несравнимият вкус на дома, еп. 12
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:19
    Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
  • 22:00
    Сноудън Биография, Драма, Трилър 2016
Пълна програма
  • 19:30
    Скорост 2
  • 22:00
    Пришълецът: Завръщането
  • 23:55
    Завинаги - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    FASHION NEWS
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION NEWS
  • 21:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 21:10
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 10 еп.
  • 22:00
    "Двойно убийство"
  • 22:50
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 9 и 10 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:20
    прогноза за времето и спорт
  • 21:30
    новини
  • 21:40
    На фокус
Пълна програма
  • 20:55
    Оружие для ОХОТЫ
  • 21:20
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 21:35
    Нож-помощник
  • 21:50
    Охотничьи собаки
Пълна програма
  • 21:00
    "Имало едно време в Мексико" - екшън с уч. на Антонио Бандерас, Салма Хайек, Джони Деп, Мики Рурк, Ева Мендес, Дани Трехо, Енрике Иглесиас, Марко Леонарди, Чик Марин и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Rattlesnake Republic: Mutiny
  • 21:15
    Rattlesnake Republic: The Albino
  • 22:00
    Extreme Engineering: Rio De Janeiro Power Grid
  • 22:45
    Breaking Amish: Breaking All the Rules
Пълна програма
  • 20:50
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Претцели, свинско, паеля (Episode 3)
  • 21:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Големи бургери за Малката Италия (Episode 4)
  • 21:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Бургери, бекон и барбекю (Episode 6)
  • 22:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Местни рецепти (Episode 8)
Пълна програма
  • 21:00
    Възходът на костенурките нинджа
  • 21:30
    Братовчеди завинаги
  • 21:55
    Братовчеди завинаги
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 21:45
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, жени
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
Пълна програма
  • 21:00
    "Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
  • 23:00
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
Пълна програма
  • 21:00
    Puppy Dog Pals
  • 21:30
    Vampirina
  • 22:00
    Vampirina
  • 22:30
    PJ Masks S3
Пълна програма
  • 21:00
    Възходът на костенурките нинджа
  • 21:30
    Братовчеди завинаги
  • 21:55
    Братовчеди завинаги
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:00
    Неразгадана мистерия: Среднощни убийства
  • 22:00
    Тексаско правосъдие: Това е твое
  • 23:00
    Мрежа от лъжи: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:55
    The Burning Issue: Extreme Sports
  • 21:25
    The Truth About: Love in Sport
  • 21:50
    Enfusion Reality: Kickboxing
  • 22:45
    Oktagon: Episode 1
Пълна програма
  • 21:00
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 21:20
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 21:45
    Madfin Shark Series
  • 22:05
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера Втората световна война от космоса
  • 23:00
    Нацистите: Истинското зло: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 5
  • 22:00
    Движение за промяна: "Global Citizen", еп. 2
  • 23:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити
  • 22:00
    "Легендата за Херкулес" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, в ролите: Келън Лъц, Геа Вайс, Скот Адкинс, Роксан Маккий, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Димитър Дойчинов и др.
Пълна програма
  • 20:45
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 20, приключенски, САЩ, 2001
  • 21:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 22:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 20:45
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2014
  • 21:40
    Профилиране; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2010
  • 22:50
    Профилиране; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 21:00
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Мостът
  • 22:00
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Появява се лидер
  • 23:00
    Бягство от полигамията: Мелани
Пълна програма
  • 20:25
    Джейн Доу
  • 22:15
    Дейзи
Пълна програма
  • 21:00
    "Время"
  • 21:20
    "Клуб Весёлых и Находчивых". Летний Кубок-2019 (16+)
  • 23:30
    Премьера. Фильм "Как Витька Чеснок вёз Лёху Штыря в дом инвалидов" (18+)
Пълна програма
  • 18:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 21:00
    Мама Маша. Х/ф
Пълна програма
  • 21:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
  • 22:30
    Instant Mom
Пълна програма
  • 20:56
    Smart Ho-Me (18+)
  • 21:19
    Hot Redhead In Lesbian Casting Fuck (18+)
  • 21:44
    The Submissive Stripper (18+)
  • 22:00
    Tanning Teen Likes It Rough (18+)
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
  • 21:20
    Агротема
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
Пълна програма
  • 20:05
    WGP Kickboxing Brazil, Ep. 4
Пълна програма
  • 04:30
    The Search
  • 22:18
    Fairly Normal
  • 23:00
    Highline
  • 23:15
    Firsthand 13
Пълна програма
  • 20:45
    Нашата световна война (Series 1): Първият ден (Episode 1)
  • 21:45
    Нил: 5000 години история (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 22:30
    Машините на войната (Series 1): Хитрост (Episode 2)
  • 23:25
    Историята на Европа (Series 1): Люлките на Европа (Episode 1)
Пълна програма
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 20:50
    InterMezzo
  • 21:30
    Dialogues des Carmelites by Francis Poulenc at the Bavarian Opera
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от efbet Лига, директно
  • 21:55
    Студио "Футбол", директно
  • 22:30
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Норич Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Челси, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 21:00
    Неразгадана мистерия: Среднощни убийства
  • 22:00
    Тексаско правосъдие: Това е твое
  • 23:00
    Мрежа от лъжи: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:00
    "Фатално затишие", психотрилър, САЩ, 2019; реж. Стивън Найт, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джейсън Кларк, Джимон Хунсу, [15+]
  • 21:45
    "Праведните Джемстоун І, 4 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 22:20
    "Наследници ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 23:20
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Виктория III, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 21:45
    "Виктория III, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 22:30
    "Виктория III, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 23:20
    "Виктория III, 4 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Клои Томас, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
Пълна програма
  • 21:00
    По следите на легендите (образователен филм за морски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Молитва (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:55
    Пес патрул
  • 21:25
    Топ Кадети
  • 21:50
    Прасето Пепа
  • 21:55
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 20:30
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 9, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 21:15
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 10, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 22:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 22:50
    Тутанкамон, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2016
Пълна програма
  • 20:30
    Айнщайн Екшън Германия 2017
  • 21:15
    Айнщайн 1/2 Екшън, Криминален, Драма Германия 2017
  • 22:00
    Шамарът, еп.2 ТВ сериал, Драма Австралия 2011
  • 23:05
    Бойно поле Земя Научна фантастика САЩ 2000
Пълна програма
  • 20:30
    Приключенията на Мерлин приключенски, Семеен, фентъзи Великобритания 2011
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин приключенски, Семеен, фентъзи Великобритания 2011
  • 22:00
    Ад Екшън, Криминален, Приключенски САЩ, Унгария 2016
Пълна програма
  • 19:45
    Синът Романтичен Холандия 2011
  • 22:00
    Двойни игри Екшън, Криминален, Драма САЩ 2000
  • 23:45
    Гарванът: Град на ангели Екшън, Фентъзи, Трилър САЩ 1996
Пълна програма
  • 20:40
    Live Recap Swoop FAI World Championships 2019
  • 22:40
    Live Recap Swoop FAI World Championships 2019
Пълна програма
  • 21:00
    Извън играта
  • 21:30
    Спортни новини
  • 21:35
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Португалия пряко предаване от Монпелие
  • 23:45
    Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща
Пълна програма
  • 20:45
    Козият рог /100 години от рождението на писателя Николай Хайтов/ игрален филм по едноименния разказ на Николай Хайтов /1972 г./, режисьор Методи Андонов, в ролите: Катя Паскалева, Антон Горчев, Невена Андонова, Милен Пенев, Тодор Колев, Климент Денчев, Ст
  • 22:20
    Време за обичане концерт с участието на Тони Димитрова, Кристина и Михаил Белчеви, дует "Шик" и др.
  • 23:50
    Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
  • 21:45
    Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Витес
  • 23:40
    Баскетбол: Еврокупа Валенсия - Алба Берлин, трета среща от финалната серия
Пълна програма
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Дания
  • 21:30
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лoндон Съни Едуардс срещу Росендо Уго Гуарнерос
Пълна програма
  • 21:00
    Студио "Футбол"
  • 21:45
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
  • 23:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид
  • 21:25
    Студио "Футбол"
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Валенсия
  • 23:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 20:00
    Киносалон БСТВ: "Сибирският бръснар" (1998 г.), Русия/Франция/Италия
  • 22:50
    "Местно време" - обзор (п)
  • 23:50
    Новини (п)
Пълна програма
  • 21:00
    Никита Панфилов в детективе "ПЁС - 2". "Милый чай", "Черная пешка", "Дуэль", "Кровавые глаза".
Пълна програма
  • 21:05
    Broken Promise
  • 23:15
    Forbidden Lust
Пълна програма
  • 20:35
    СУПРУГИ 90
  • 21:25
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 592
  • 22:20
    ДО СУДА 486
  • 23:10
    АДВОКАТ 52
Пълна програма
  • 20:50
    ДЕЛЬТА. ПРОДОЛЖЕНИЕ серия 24
  • 21:40
    ПЛЯЖ серия 1
  • 22:26
    ПЛЯЖ серия 2
  • 23:15
    ПЛЯЖ серия 3
Пълна програма
  • 21:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 344
  • 21:55
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 345
  • 22:45
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 92
  • 23:35
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 93
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 21:15
Рибар авантюрист, сезон 2, еп. 12
AXN Black 21:20
Морски тюлени; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 21:40
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
Viasat Nature 21:55
Епични срещи с животни, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 22:00
54 часа, сезон 1, еп. 2, Германия, 2018

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 21:20
прогноза за времето и спорт
Kanal 3 21:20
"Спорт в обектива"
Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига,
Fine Living 21:30
Екстремни яхти (Series 1): Дворецът на Александър в океана (Episode 3)
НТВ Сериал 21:35
ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ серия 59

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 21:10
Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
MGM 21:15
"Палячото" - игрален филм, Франция / Италия, 1980, с Жан-Пол Белмондо, Жорж Герет.
AXN Black 21:20
Морски тюлени; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
Cinemax 2 21:30
"Убийствата в Конго", криминална драма, Норвегия, 2018; реж. Мариус Холст, с Аксел Хени,Тобиас Сантелман, Ине Ф. Янсен, Денис Сторхой, Тоне Даниелсен, [18+]
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}