ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:40
    Булевард игрален филм /п/ (16)
  • 04:05
    Какво ще се случи 2 документална поредица/п/
  • 04:30
    Бразди /п/
  • 05:00
    Панорама с Бойко Василев /п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.13, 14
  • 04:00
    "На ръба на утрешния ден" /п./ - фантастика, екшън (САЩ, Канада, 2014)
  • 05:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.1
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.23 - 25
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 11:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., II част
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 05:00
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 05:15
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
Пълна програма
  • 03:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, четиринадесети етап
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Великобритания, първи етап
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, тринадесети етап
Пълна програма
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Extreme Fighting Championship
  • 05:30
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Халешер - Волфсбург, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Монпелие - Ница
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

AXN White 03:30
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat Nature 03:30
Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 9
AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Viasat History 03:45
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 3
Viasat Explorer 03:45
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 7

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Travel Channel HD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Travel Channel SD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Eurosport 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"
Eurosport HD 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"

Всички предавания

Филми

AXN White 03:30
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 03:30
Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
HBO 2 03:35
"Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
HBO3 03:35
"Гениалната приятелка I, 8 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
HBO HD 03:40
"В сестрински дух", трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Клеър Кофи, Лиса Бери, Шибон Мърфи, Тейлър Торн, Кейтлин Спойнхаймър, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}