ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:20
    Спортни новини
  • 20:30
    В кадър Живо наследство
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите /п./
  • 20:00
    "България търси талант" - (нов сезон) телевизионно шоу
  • 21:30
    "Папараци" - (нов сезон) телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Паркър" - с уч. на Джейсън Стейтъм, Дженифър Лопес, Майкъл Чиклис, Ник Нолти, Уендъл Пиърс и др.
  • 22:30
    "Терминатор: Спасение" - с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър, Муун Блъдгуд и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
  • 19:30
    Код "Ято" - военен сериал
  • 20:30
    Вътрешно разследване - криминален сериал
  • 21:30
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Insider с Бисер Варчев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 19:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 20:10
    Морски детективи; сезон 12, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 21:05
    Морски детективи; сезон 12, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 22:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    Голямата бяла акула: Без клетка
  • 20:10
    Най-невероятните животни на Дубай
  • 21:05
    Ловецът на крокодили: най-доброто от Стив Ъруин: Влечугите на изгубения континент
  • 22:00
    Ловеца на крокодили: Крокодилите на революцията
Пълна програма
  • 19:10
    АТАКА през седмицата
  • 19:25
    Интервю
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Другото мълчание" - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 19:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:00
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
  • 19:30
    Шифт
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Маша и Мечока
  • 20:00
    Една нощ във Венеция - оперета от Йохан Щраус спектакъл на Държавния музикален и балетен център - София
Пълна програма
  • 18:40
    Tom and Jerry: The Fast and the Furry
  • 19:55
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
  • 20:35
    Ben 10
Пълна програма
  • 18:45
    "Извън контрол" - криминален, романтичен, драма (САЩ, 1998), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Дженифър Лопес, Джордж Клуни, Дон Чийдъл, Катрин Кийнър, Денис Фарина, Винг Реймс, Айзея Уошингтън, Луи Гузман, Стив Зан и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Специален доклад" - фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2002), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Круз, Колин Фарел, Саманта Мортън, Макс фон Сидов, Нийл Макдона и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Кралството" - екшън, трилър, драма (САЩ, Германия, 2007), режисьор Питър Бърг, в ролите: Джейми Фокс, Крис Купър, Дженифър Гарнър, Джейсън Бейтман, Джереми Пивън, Кайл Чандлър, Дани Хюстън и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Странният случай с Бенджамин Бътън" - фентъзи, романтичен, трилър (САЩ, 2008), режисьор Дейвид Финчър, в ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Тилда Суинтън, Тараджи Хенсън, Ел Фанинг, Джейсън Флеминг, Махършала Али и др.
Пълна програма
  • 16:00
    "Новите съседи" - сериал
  • 19:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 20:30
    "Бетовен 3" - комедия (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Мики Евънс, в ролите: Джъдж Райнхолд, Джулия Суийни, Джо Пиклър, Микела Гало, Майк Сиколини, Джейми Марш и др.
  • 22:30
    "Полицаят от Рубльовка" /п./ - сериал, еп.2
Пълна програма
  • 18:00
    Неделен романс: "Паднали ангели" - фентъзи, романтичен, драма (Великобритания, Унгария, 2017), режисьор Скот Хикс, в ролите: Джоли Ричардсън, Адисън Тимлин, Джереми Ървайн, Лола Кърк, Хърмони Корфилд, Лио Сютър и др.
  • 20:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 21:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.31, 32
  • 23:00
    "Анна Каренина" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 19:00
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 19:30
    Новите Шантави Рисунки
  • 19:35
    Новите Шантави Рисунки
  • 19:40
    Новите Шантави Рисунки
Пълна програма
  • 19:10
    "Не оставяй и следа", драма, САЩ, 2018; реж. Дебра Граник, с Бен Фостър, Томасин Макензи, Джеф Кобър, Дейл Дики, Дейна Миликан, [12+]
  • 21:00
    "Арктика", приключенска драма, Исландия, 2018; реж. Джо Пена, с Мадс Микелсен, Мария Телма Сморадотир, Тинтринай Тикхасук, [12+]
  • 22:40
    "Великолепни времена", комедина драма, Германия, 2018; реж. Оскар Рьолер, с Оливер Мазуки, Катя Риман, Самуел Финци, Лизе Ферин, Ясин Ел Харук, [18+]
Пълна програма
  • 18:05
    "Безобразната котка", драма, Германия, 2018; реж. Сюзан Горданшекан, с Пега Феридони, Хади Канджанпур, Хенрике Фон Куик, Константин Фон Яшероф, Араш Маранди, [12+]
  • 19:40
    "Кармен и Лола", романтична драма, Испания, 2018; реж. Аранча Ечевария, със Зайра Ромеро, Роси Родригес, Морено Борха, Рафаела Леон, Каролина Юсте, [15+]
  • 21:30
    "Обезличаване", драма, Словения, 2018; реж. Миха Мадзини, Душан Йоксимович, с Юдита Франкович, Себастиан Каваца, Йерней Коговшек, Доротея Надра, Изудин Байрович, [12+]
  • 23:00
    "Транзит", драма, Германия, 2018; реж. Кристиан Пецолд, с Франц Роговски, Паула Биер, Годехард Гизе, Лилиен Батман, Мериам Цари, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Reliable Sources
  • 20:00
    African Voices Changemakers
  • 20:30
    Business Traveller
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 19:00
    "Животът на Кардашиян" (премиера) - риалити
  • 20:00
    "Кучетата на приятелите ми" - комедия с уч. на Ерика Кристенсен, Терил Ротъри, Джеръми Гуибалт, Емили Холмс, Джойс Деуит и др.
  • 21:50
    "Жената до него" - романтичен филм с уч. на Кейт Авалоун, Регула Граувилер, Ноа Краус, Маркъс МакДермот и др. /п/
  • 23:50
    "Любов, деца и едно съкровено желание" - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др. /п/
Пълна програма
  • 17:30
    "Без/смъртен" - трилър с уч. на Райън Рейнолдс, Натали Мартинес, Матю Гууд, Бен Кингсли, Дерек Люк, Виктор Гарбър, Мишел Докъри и др. /п/
  • 20:00
    "Мост на дракони" - екшън с уч.на Долф Лундгрен, Кери Хироюки Тагава, Валъри Чоу, Гари Хъдсън, Башар Рахал, Велизар Бинев, Боян Милушев, Николай Бинев и др.
  • 22:00
    "Американска нинджа" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джуди Арънсън, Стив Джеймс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Бързи и шумни: Хайде на Бас
  • 20:00
    Бързи и шумни: Преобразяването на Буик Ривиера от 1972 г.
  • 21:00
    Проект "Контакт": Епизод 5
  • 22:00
    Творенията на Савидж: Епична битка с храна
Пълна програма
  • 18:40
    Грандиозни строежи: Нов град във Вегас
  • 19:30
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Как се озовахме тук?
  • 20:20
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: От какво всъщност сме направени?
  • 21:10
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Загадката на черните дупки
Пълна програма
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
  • 19:30
    БИЗААРДВАРК
  • 20:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 20:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 19:05
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:35
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Ловци на история"
  • 20:30
    "Знаеш ли как? "
Пълна програма
  • 18:50
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 19:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 19:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Портимао, второ състезание
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, двойки, жени, директно
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 22:35
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
Пълна програма
  • 19:15
    Кану-каяк: Световна купа в Чехия, слалом
  • 20:00
    Раликрос: Серии Titans RX в Австрия
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, петнадесети етап
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:10
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 8
  • 19:35
    Сеч, сезон 1, еп. 5
  • 20:25
    Сеч, сезон 1, еп. 6
  • 21:10
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:40
    X Games - Aspen
  • 19:30
    X Games - Aspen
  • 20:20
    X Games - Aspen
  • 21:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 19:05
    Вечеря в Тифани (Series 2): Парти с каквото има в хладилника (Episode 10)
  • 19:30
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Хорът на големия град (Episode 1)
  • 19:55
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Кърлинг (Episode 2)
  • 20:20
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 6): Асансьор в плевня (Episode 11)
Пълна програма
  • 19:00
    Д-р Хаус - пети сезон, еп. 1
  • 20:00
    Д-р Хаус - пети сезон, еп. 2
  • 21:00
    Идеалният образ, еп. 1
  • 23:20
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 19:05
    Бул - трети сезон, еп. 7
  • 20:00
    Бул - трети сезон, еп. 8
  • 20:55
    Балтазар, еп. 1
  • 22:05
    Кралицата на Юга, еп. 13
Пълна програма
  • 19:05
    "Бъмбълби", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Травис Найт, с Хейли Стайнфелд, Джон Сина, Хорхе Лендеборг Джуниър, Джейсън Дракър, Памела Адлон, [12+]
  • 21:00
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 23:10
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 18:50
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 5
  • 19:50
    Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Вътрешна информация за убийството на Джон Ф. Кенеди,
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 20:00
    Извънземни от древността: Елемент номер 115
  • 21:00
    Премиера Президенти на война: Призив за храброст
Пълна програма
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 63 еп.
  • 20:30
    Риболовен филм
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 21 еп.
Пълна програма
  • 18:50
    "Баданаму кадети"
  • 19:20
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:40
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:45
    "Парчета от реалността"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
Пълна програма
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:20
    "Ченге в детската градина 2" - игрален филм с Долф Лундгрен, Дарла Тейлър.
  • 19:55
    "Момиче от Джърси" - игрален филм с Бен Афлек, Лив Тайлър.
  • 21:35
    "Мръсни танци 2: Хавански нощи" - игрален филм с Диего Луна, Ромола Гарай.
  • 23:00
    "Криминале" - игрален филм с Джон Траволта, Ума Търман.
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Ava Max's Maximum Pop Top 20
  • 21:30
    DJ Khaled: The Ride
  • 22:00
    Isle Of MTV: Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 19:10
    Вълнест мамут: Аутопсията,
  • 20:05
    Дивата Норвегия,
  • 21:05
    Мистерията на Северното сияние,
  • 22:00
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Баку: Разкриване на тайни градове, еп. 1
  • 20:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 5
  • 21:00
    Пресушаване на океана: Без следа, еп. 1
  • 22:00
    Гореща зона, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Нощта на лъва, еп. 1
  • 19:45
    Дивата Монголия: Земя на крайности, еп. 2
  • 20:40
    Дивата Скандинавия, еп. 4
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
Пълна програма
  • 18:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 20:00
    Футбол: Хъдърсфилд Таун - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Челен сблъсък", 37-и епизод
  • 23:15
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 6-и епизод
Пълна програма
  • 18:10
    "Като две капки вода"
  • 21:00
    "Време"
  • 22:00
    Премиера. "Голямата игра"
  • 23:45
    Филм "Перегон"
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    ПРЯКО, Франция, Лига 1: Монпелие - Ница
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:30
    Звездите на футбола
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 19:35
    Игрален филм
  • 23:00
    "Бялото студио"
  • 23:40
    "Романтиката на романса"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога"
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Алтернативи"
  • 21:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 19:10
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:40
    Woozle Goozle
  • 20:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:40
    Angelo!
Пълна програма
  • 19:15
    451 градуса по Фаренхайт - игрален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Самоотлъчка - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокля от пръв поглед
  • 19:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Нестандартни рокли
  • 20:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да преодолееш препятствията
  • 20:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Колкото повече, толкова повече!
Пълна програма
  • 19:00
    Пътеводител на пътешественика - Разходка из притоците на Рио Негро
  • 19:30
    Магичният свят на Сардиния
  • 20:00
    Българската история - 69 години от подвига на кап. Димитър Списаревски
  • 20:30
    Образи от България
Пълна програма
  • 19:00
    Загадки в Белия дом
  • 20:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути (Series 1): Арктика (Episode 3)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Хотелиери във Флорида (Episode 7)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 16): Мистериозната болест на Бетовен и други загадки (Episode 10)
Пълна програма
  • 19:00
    Загадки в Белия дом
  • 20:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути (Series 1): Арктика (Episode 3)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Хотелиери във Флорида (Episode 7)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 16): Мистериозната болест на Бетовен и други загадки (Episode 10)
Пълна програма
  • 18:35
    Раздялата (2006), САЩ, 2006
  • 20:15
    Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ,Нова Зеландия, анимационен/екшън/приключенски, 2011
  • 22:00
    Момчето с раираната пижама, Великобритания,САЩ, драма/военен, 2008
  • 23:30
    Родители, САЩ, комедия/романтичен, 1989
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Крайбрежната одисея на Джино Д'Акампо, еп. 1
  • 19:30
    Крайбрежната одисея на Джино Д'Акампо, еп. 2
  • 20:00
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи, еп. 11
  • 20:30
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи, еп. 12
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:49
    Правосъдието на Гуднайт Уестърн 2011
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 18:35
    Необикновените - втори сезон, еп. 10
  • 19:30
    Аз, моя милост и Айрин
  • 22:00
    Братята Нютън
Пълна програма
  • 19:00
    DESIGNERS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    DESIGNERS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Доктор в къщи" - 2 еп.
  • 19:30
    "Уличен патрул" - 10 еп.
  • 20:20
    "Звезди в катастрофи" - 4 еп.
  • 21:10
    "Написано с кръв" - 1 еп.
Пълна програма
  • 19:10
    "Европространство с Даниела Наумова"
  • 19:30
    Новини
  • 19:40
    Евромакс
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
Пълна програма
  • 19:05
    Плaнета рыбака
  • 19:30
    Охота: собачья работа
  • 20:00
    Азбука поплавочной ловли с Александром Дунаевым
  • 20:25
    Нахлыст
Пълна програма
  • 18:00
    "Пътят на честта" - сериен филм, 2 епизода /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Тигър и Дракон" - приключенски екшън с уч. на Чоу Юн-Фат, Мишел Йео, Чжан Цзъи, Чанг Чен, Лунг Сихунг, Ченг Пей-Пей и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Deadliest Catch: The Unforgiving Sea
  • 19:45
    Deadliest Catch: Pain and Paybacks
  • 20:30
    Deadliest Catch: Cheating Death
  • 21:15
    Deadliest Catch: Bering Sea Salvation
Пълна програма
  • 19:10
    Майсторът на тортите (Series 7): Шантави събития (Episode 12)
  • 19:35
    Майсторът на тортите (Series 8): Мъжки бърлоги (Episode 1)
  • 20:00
    Режи, Джуниър! (Series 1): Времената на гъбите (Episode 5)
  • 20:50
    Режи! (Series 18): Шоколадово съревнование (Episode 2)
Пълна програма
  • 19:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:10
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 19:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Портимао, второ състезание
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, двойки, жени, директно
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 22:35
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
Пълна програма
  • 19:05
    "Бъмбълби", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Травис Найт, с Хейли Стайнфелд, Джон Сина, Хорхе Лендеборг Джуниър, Джейсън Дракър, Памела Адлон, [12+]
  • 21:00
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 23:10
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 19:30
    Welcome to McStuffinsville
  • 20:30
    PJ Masks
  • 21:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 19:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:10
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 19:00
    Кошмарни съседи: Убийство на празник
  • 20:00
    Кошмарни съседи: Най-старият случай
  • 21:00
    Време на убийството: Мама не мърда
  • 22:00
    Въздействието на убийството: Моята Лейси
Пълна програма
  • 19:05
    Premiere The Immortals: Gareth Bale
  • 19:35
    Fight Stars: Floyd Mayweather
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Oscar Pistorius
  • 20:30
    Clubland: Golden State Warrior
Пълна програма
  • 19:05
    Hook N' Look
  • 19:30
    Major League Fishing
  • 20:15
    Major League Fishing
  • 21:00
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 20:00
    Извънземни от древността: Елемент номер 115
  • 21:00
    Премиера Президенти на война: Призив за храброст
Пълна програма
  • 19:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 5
  • 20:00
    Пресушаване на океана: Без следа, еп. 1
  • 21:00
    Гореща зона, еп. 1
  • 22:00
    Гореща зона, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите /п./
  • 20:00
    "България търси талант" - (нов сезон) телевизионно шоу
  • 21:30
    "Папараци" - (нов сезон) телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
Пълна програма
  • 18:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 17, приключенски, САЩ, 2001
  • 21:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 18, приключенски, САЩ, 2001
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 19, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 18:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 19:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 20:40
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:35
    Профилиране; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 19:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 19:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
  • 20:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
  • 20:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
Пълна програма
  • 18:00
    Как да губиш приятели и да дразниш хората
  • 20:10
    Специални отношения
  • 22:00
    Философите
Пълна програма
  • 18:10
    "Точь-в-точь" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 22:00
    Премьера. Вячеслав Никонов и Дмитрий Саймс в программе "Большая игра" (16+)
  • 23:45
    Алексей Серебряков, Даниил Страхов, Анастасия Немоляева в фильме "Перегон" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 16:25
    Сухарь. Х/ф
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    МОСКВА. КРЕМЛЬ. ПУТИН
  • 22:40
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 19:05
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:56
    Window Watcher Gets His Wish (18+)
  • 19:21
    Selfies With The Dean (18+)
  • 19:46
    Strip Club Dancer Gets Naughty (18+)
  • 20:08
    Preserve Your Virginity With Anal (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - финал (WTA Premier - повторение)
  • 20:30
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 15:00
    KLF - Kunlun Fight World Championship, Taiyuan, China, 15.09.2019 - LIVE
  • 19:30
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Saturday Session Highlights - part 2
Пълна програма
  • 19:15
    Firsthand 13
  • 19:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 20:00
    Thrillbillies
  • 20:30
    HELride 2019
Пълна програма
  • 19:00
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Светкавичната война (Episode 1)
  • 19:50
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Битката за Британия (Episode 2)
  • 20:45
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Нападението над Пърл Харбър (Episode 3)
  • 21:35
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Битката при Мидуей (Episode 4)
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:25
    L'Africaine by Meyerbeer at Teatro La Fenice
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
  • 22:10
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 959
Пълна програма
  • 17:45
    Футбол: Дунав - Славия, мач от efbet Лига, директно
  • 19:40
    Студио "Футбол", директно
  • 20:15
    Футбол: Левски - Черно море, мач от efbet Лига, директно
  • 22:10
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - финал (WTA Premier - повторение)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Валядолид - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
  • 21:30
    "Светът на Ла Лига" - 4 еп, документална поредица
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Бетис - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Уотфорд - Арсенал, мач от английската Висша лига, директно
  • 20:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 21:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
  • 23:00
    Футбол: Борнемут - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Кошмарни съседи: Убийство на празник
  • 20:00
    Кошмарни съседи: Най-старият случай
  • 21:00
    Време на убийството: Мама не мърда
  • 22:00
    Въздействието на убийството: Моята Лейси
Пълна програма
  • 18:35
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 19:30
    "Историята оживява", (п)
  • 20:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 21:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 18:45
    "Прокълнат патрул I, 9 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Хари Джърджиан, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 19:30
    "Страхотии в Мексико I, 4 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Фернандо Фриас, с Бернардо Веласко, Касандра Чангероти, Ана Фабрега, Хулио Торес, Фред Армисен, [15+]
  • 20:00
    "Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
  • 21:45
    "Дедпул 2", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Дейвид Лийч, с Райън Рейнолдс, Джош Бролин, Морена Бакарин, Джулиан Денисън, Зази Бийтс, [18+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Снеговалеж ІІІ, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Таня Хамилтън, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Серджо Перис-Менчета, Маркъс Хендерсън, Амин Джоузеф, [18+]
  • 19:55
    "Играчи V, 3 еп.", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Саймън Селан Джоунс, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Роб Кордри, Донован Картър, [15+]
  • 20:25
    "Праведните Джемстоун І, 4 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 21:00
    "Наследници ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Епоха (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Начало на българска туристика (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:10
    Топ Кадети
  • 19:35
    Зак и Квак
  • 19:50
    Тайфата на Бека
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 18:45
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 20:15
    Госпожа Уилсън, сезон 1, еп. 3, Великобритания, 2018
  • 21:15
    Едно френско село, сезон 1, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2008
  • 22:10
    Подводницата, сезон 1, еп. 1, Германия, 2018
Пълна програма
  • 19:05
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 20:30
    Тигрови очи Драма САЩ 2012
  • 22:00
    Като гореща вода за шоколад Драма, Романтичен Мексико 1992
  • 23:45
    Изгубени в Пекин Драма Китай 2007
Пълна програма
  • 18:30
    Кражбата Драма САЩ 2012
  • 20:10
    Деликатност Романтичен Франция 2011
  • 22:00
    Петорката, еп.4 Драма Великобритания 2016
  • 22:45
    Невинен Криминален, Драма, Мистерия Обединено Кралство 2018
Пълна програма
  • 19:10
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 20:35
    Рок Слайд Комедия САЩ 2009
  • 22:00
    Психотерапия Комедия САЩ 2003
  • 23:50
    Блекторн Уестърн Испания , САЩ, Боливия, Франция 2011
Пълна програма
  • 19:00
    Frank Serpico
  • 20:30
    Tape
  • 22:00
    On The Spot: Tribes
  • 23:00
    Dumbstruck
Пълна програма
  • 19:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
  • 20:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
  • 22:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
  • 23:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
Пълна програма
  • 19:10
    Извън играта
  • 19:40
    Младият върколак сериен филм /5 сезон, 15 и 16 епизод/ (12)
  • 21:00
    Арена спорт
  • 22:00
    Аутсайдерът игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Брайън Милър, в ролите: Крейг Феърбрас, Шанън Елизабет, Джеймс Каан, Джейсън Патрик и др.(14)
Пълна програма
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/
  • 19:30
    В близък план /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:20
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Витес
  • 20:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Окланд
  • 21:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Окланд
  • 23:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: Световна купа - жени САЩ - Сърбия
  • 20:30
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Латвия
  • 22:30
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Портланд Тимбърс - Ди Си Юнайтед
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Сасуоло
  • 21:00
    Студио "Футбол"
  • 21:45
    Футбол: Италианска Серия А Верона - Милан
  • 23:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:55
    Студио "Футбол"
  • 19:30
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Осасуна
  • 21:25
    Студио "Футбол"
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Хетафе
Пълна програма
  • 18:30
    "Гласове" с водещ Явор Дачков
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски
  • 21:00
    Киносалон БСТВ: "Боргман" (2013 г.), Холандия/Белгия
Пълна програма
  • 17:55
    "НОВЫЕ РУССКИЕ СЕНСАЦИИ"
  • 20:15
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 21:50
    "ТЫ НЕ ПОВЕРИШЬ!"
  • 23:00
    "ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ". "Ванга. Пророчество для Зеленского"
Пълна програма
  • 19:00
    The Secrets of Borgo Larici ep. 5
  • 20:30
    The Secrets of Borgo Larici ep. 6
  • 22:00
    The Fury Ep. 5
  • 23:00
    The Fury Ep. 6
Пълна програма
  • 18:50
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 394
  • 19:50
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 12
  • 20:35
    СУПРУГИ 91
  • 21:25
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 593
Пълна програма
  • 18:35
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 3
  • 19:21
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 4
  • 20:05
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 5
  • 20:49
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 6
Пълна програма
  • 17:45
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 4
  • 20:00
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 4
  • 20:45
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 5
  • 21:35
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 3
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]
TV1000 19:50
Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}