ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:05
    Пътеки /п/
  • 04:50
    Отблизо с Мира /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 06:00
    Неделно евангелие
Пълна програма
  • 03:50
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, с.2 еп.19, 20
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.1, 2
Пълна програма
  • 01:20
    "Съпруг за моята любима" - с уч. на Скот Улф, Кортни Форд, Джей Блек, Брейди Смит, Кристин Милър, Одри Касън и др.
  • 04:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 6 /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
Пълна програма
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 04:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 04:55
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 133, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 05:25
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:55
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 2, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 04:15
    Пилоти в Аляска: Пропан и перфектно кацане
  • 05:02
    Зоополицаите на Хюстън: Бойни птици
  • 05:49
    Зоополицаите на Хюстън: Жребчето, което успя
  • 06:36
    Снежните леопарди на зеления Лондон: Епизод 4
Пълна програма
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Цивилизацията" - документален филм
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 04:05
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
  • 04:35
    Арт стрийм /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:30
    Днес и утре /п/
  • 06:00
    Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 04:15
    My Knight and Me
  • 04:25
    My Knight and Me
  • 04:35
    My Knight and Me
  • 04:50
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:15
    "Смъртоносна надпревара 2" - фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2010), режисьор Рул Рейне, в ролите: Дани Трехо, Шон Бийн, Винг Реймс, Люк Гос, Лорън Кохан, Робин Шу и др. [14+]
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.24 - 26
  • 07:30
    Анимационен блок:"Приключенията на Джеки Чан" - сериал, с.4 еп.1
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.3 еп.11, 12
Пълна програма
  • 03:45
    "Ще те видя насън" - комедия, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Брет Хейли, в ролите: Блайд Данър, Мартин Стар, Сам Елиът, Риа Пърлман и др.
  • 06:00
    "Коледни бъркотии" - фентъзи, семеен (тв филм, Канада, 2006), режисьор Дейвид Уивър, в ролите: Амбър Бенсън, Тай Ръниън, Брит Маккилип, Кейти Кийтинг, Гуинит Уолш и др.
  • 08:00
    "Тайната на Джейкъб" - трилър, романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Робърт Маленфънт, в ролите: Ашли Скот, Ейдън Търнър, Дженифър Тейлър, Джейсън Брукс и др.
  • 09:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 04:00
    "Полицаят от Рубльовка" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.6 еп.10, 11
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 03:10
    "Искрите на отмъщението" - сериал
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.29, 30
  • 08:00
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.3 (2018)
  • 08:30
    "Истинска звезда" - сериал, еп.85 - 87
Пълна програма
  • 04:10
    Анджело е върхът
  • 04:25
    Анджело е върхът
  • 04:35
    Анджело е върхът
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:00
    "Зомбилениум", комедия - фентъзи, Франция, 2017; реж. Артюр Де Пан, Алексис Дюкор, [12+]
  • 05:20
    "Да убиеш Иисус", криминална драма, Колумбия, 2017; реж. Лаура Мора Ортега, с Наташа Харамийо, Джовани Родригес, Камило Ескобар, Карменса Косио, Хуан Пабло Трухийо, [15+]
  • 07:00
    "Рокауей", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Дж. Будиън, с Кейдрик Салати, Максуел Апъл, Джеймс Диджакомо, Танър Флуд, Колин Кричли, [12+]
  • 08:30
    "Не оставяй и следа", драма, САЩ, 2018; реж. Дебра Граник, с Бен Фостър, Томасин Макензи, Джеф Кобър, Дейл Дики, Дейна Миликан, [12+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Лутър І, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2010; реж. Брайън Кърк, с Идрис Елба, Рут Уилсън, Пол МакГан, Стивън Макинтош, Индира Варма, [18+]
  • 04:50
    "Офицер и джентълмен", романтична драма, САЩ, 1982; реж. Тейлър Хекфорд, с Ричард Гиър, Дебра Уингър, Дейвид Кийт, Робърт Лоджия, Луи Госет - младши, [12+]
  • 05:05
    "Брулени хълмове", романтична драма, Великобритания, 1992; реж. Питър Космински, с Жулиет Бинош, Ралф Файнс, Джереми Нортъм, Саймън Шепърд, Софи Уорд, [12+]
  • 07:00
    "Безобразната котка", драма, Германия, 2018; реж. Сюзан Горданшекан, с Пега Феридони, Хади Канджанпур, Хенрике Фон Куик, Константин Фон Яшероф, Араш Маранди, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 05:00
    African Voices Changemakers
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:00
    "Кучетата на приятелите ми" - комедия с уч. на Ерика Кристенсен, Терил Ротъри, Джеръми Гуибалт, Емили Холмс, Джойс Деуит и др. /п/
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 12:00
    "Любов, деца и едно съкровено желание" - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др.
Пълна програма
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 05:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
  • 10:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 04:00
    Творенията на Савидж: Епична битка с храна
  • 05:00
    Да продадеш колата си: MGA - Калифорния
  • 06:00
    Да продадеш колата си: BMW 2002tii - Калифорния
  • 07:00
    Как се прави...: Епизод 35
Пълна програма
  • 03:48
    Как функционира Вселената?: Краят на вселената
  • 04:36
    Как функционира Вселената?: Юпитер
  • 05:00
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 05:24
    Как се прави...: Восъчни фигури/Навеси/Крекери/Халби за бира
Пълна програма
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:40
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Псевдокотка
  • 05:25
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:10
    "ГЕОлино"
  • 04:30
    "Загадките на еволюцията"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Лъжливи рими - сериал - 6 еп.
  • 06:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 04:00
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
  • 05:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, смесени двойки
  • 06:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени
  • 07:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Рим
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, тринадесети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, четиринадесети етап
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени
Пълна програма
  • 04:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 7
  • 04:45
    Дивото зове, сезон 1, еп. 8
  • 05:20
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 12
  • 06:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 13
Пълна програма
  • 03:50
    Pro Bull Riders
  • 04:40
    Extreme Fighting Championship
  • 05:30
    Immaf European Open
  • 06:20
    Wild Ride
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
Пълна програма
  • 04:20
    Строителство със стара дървесина (Series 3): Спасяване на горска колиба (Episode 3)
  • 05:05
    Джада у дома (Series 3): Вкусът на Перу (Episode 15)
  • 05:27
    Джада у дома (Series 3): Пикник на плажа (Episode 16)
  • 05:50
    Джада у дома (Series 3): Обяд с всекиго (Episode 17)
Пълна програма
  • 04:00
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 5
  • 04:30
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 6
  • 05:00
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 3
  • 05:30
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 04:20
    Бул - трети сезон, еп. 8
  • 05:10
    Каин, еп. 1
  • 06:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 11
  • 06:50
    Капитан Шериф, еп. 7
Пълна програма
  • 04:00
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 06:25
    "Филми и звезди ХI, 37 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Принцът на Персия: Пясъкът на времето", фантастична драма, САЩ, 2010; реж. Майк Нюъл, с Джейк Джилънхол, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина, Стийв Тусейнт, [12+]
  • 08:55
    "В кадър ХVI, 36 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 5
  • 05:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
  • 05:40
    Геният на Мария Кюри - Жената, която освети планетата,
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Пробивът
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 05:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бръснене и подстрижка: два търга
  • 05:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дрънкулката на едно момиче е съкровище за другиго
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 37 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 04:20
    "Узли и Пип"
  • 04:30
    "Малкото кафяво мече"
  • 04:45
    "Томас и приятели"
  • 05:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Пулс" - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 04:00
    "Пази се от живите мъртви" 5.14 - сериал
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп. 15 - Дани Бойл" - поредица
  • 07:00
    "В неизвестност" - игрален филм с Томи Лий Джоунс, Кейт Бланшет.
  • 09:15
    "Безстрашният Франк" - комедия / фентъзи филм с Моник Ван Воорен, Джон Войт.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 03:45
    Isle Of MTV Malta Special 2016
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:15
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 18
  • 04:35
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 19
  • 05:15
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 2
  • 05:40
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 04:10
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 1
  • 05:15
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 12
  • 05:35
    Пробив в системата, еп. 9
Пълна програма
  • 04:10
    Диви ловци, еп. 3
  • 04:55
    Дивите кътчета на Америка, еп. 1
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 8
  • 05:40
    Изпитания на дивата природа, еп. 3
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Хъл Сити - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига: Норич Сити - Манчестър Сити (2004-05) /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Филм "Тайната на "Черните дроздове"
  • 05:00
    "Насаме с всички"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Червената кралица". Сериен филм
Пълна програма
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
Пълна програма
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 04:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 04:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Амиен - Олимпик Лион
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 03:35
    Таврида
  • 05:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 06:05
    Игрален филм
  • 15:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
Пълна програма
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:15
    Фолклорен концерт
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:20
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Франклин - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 03:36
    Нестандартни раждания: Родено два пъти
  • 04:24
    Бъди ще ви направи богати: Пай в небето
  • 05:12
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Малки Диви"
  • 06:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Изборът на директора"
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 04:30
    Пътешествия из райската земя - Приказка за Балчик
  • 05:00
    Професия турист-Румъния, еп.1
  • 05:30
    Магията на Китай - Да бдим над терасите
Пълна програма
  • 03:45
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Хотелиери във Флорида (Episode 7)
  • 04:25
    Загадки в музея (Series 15): Чудовището от Флатудс и други загадки (Episode 12)
  • 05:10
    Невероятни домове на вода (Series 1): Частен карибски рай (Episode 1)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Училищна сграда срещу бързо препродаване (Episode 9)
Пълна програма
  • 03:45
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Хотелиери във Флорида (Episode 7)
  • 04:25
    Загадки в музея (Series 15): Чудовището от Флатудс и други загадки (Episode 12)
  • 05:10
    Невероятни домове на вода (Series 1): Частен карибски рай (Episode 1)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Училищна сграда срещу бързо препродаване (Episode 9)
Пълна програма
  • 04:00
    12 маймуни, САЩ, фентъзи/фантастика/трилър, 1995
  • 06:25
    Преводачката, Великобритания,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2005
  • 08:30
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 10:15
    Остатъкът от деня, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1993
Пълна програма
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Любомил Георгиев" - 77 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:00
    "Работно време: Каскадьор"- забавно-информационно предаване
  • 05:30
    "Светът на Ла Лига" - 2 еп. документална поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 21
  • 04:25
    Моето меню за 30 минути, еп. 29
  • 04:50
    Моето меню за 30 минути, еп. 30
  • 05:15
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 04:10
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 7
  • 04:30
    Кости - осми сезон, еп. 17
  • 05:15
    Кости - осми сезон, еп. 16
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 04:15
    "Звезди в катастрофи" - 4 еп.
  • 05:05
    "Уличен патрул" - 9 еп.
  • 05:50
    "Доктор в къщи" - 1 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 134 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:10
    Нож-помощник
  • 04:25
    Охотничьи собаки
  • 04:50
    Особенности охоты на Руси
  • 05:05
    Под водой с ружьем
Пълна програма
  • 00:30
    "Името на страха" - трилър с уч. на Дъглас Смит, Люсиен Лавискаунт, Кресида Бонас, Дъг Джоунс, Кари-Ан Мос, Майкъл Труко и др.
  • 06:00
    "Блинки Бил" - анимационен филм /п/
  • 08:15
    "Хармонията на сърцето"- романтичен филм с уч. на Чарлийн Тилтън, Джейсън Бъркли, Лорън Алейна, Аштън Макклиърин, Дони Боаз и др. /п/
  • 10:10
    "Въздушният Бъд: Шампионска лига" - семеен филм с уч. на Кевин Зегерс, Дейл Мидкиф, Кейтлин Уакс, Чилтън Крейн, Мартин Фереро и др.
Пълна програма
  • 04:00
    Kitchen Boss: Valentine Bistro at Home
  • 04:25
    Kitchen Boss: Party Bites
  • 04:45
    Kitchen Boss: Viewers Takeover
  • 05:30
    Gold Rush: Twist of Fate
Пълна програма
  • 04:00
    Следващият велик сладкар (Series 1): Взривоопасно! (Episode 4)
  • 04:45
    Майсторът на тортите (Series 7): Шантави събития (Episode 12)
  • 05:30
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Пушено цяло прасе (Episode 2)
  • 05:52
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Пълнено, пикантно и със сирене (Episode 1)
Пълна програма
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок Училище
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 04:00
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
  • 05:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, смесени двойки
  • 06:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени
  • 07:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Рим
Пълна програма
  • 04:00
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 06:25
    "Филми и звезди ХI, 37 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Принцът на Персия: Пясъкът на времето", фантастична драма, САЩ, 2010; реж. Майк Нюъл, с Джейк Джилънхол, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина, Стийв Тусейнт, [12+]
  • 08:55
    "В кадър ХVI, 36 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
  • 04:55
    Zou
Пълна програма
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок Училище
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 03:45
    Диаболично: Мания за контрол
  • 04:30
    Почти ми се размина: Бягство през тоалетната
  • 05:20
    Смъртоносни тайни: Колеги-убийци
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Убийство по Хъдсън
Пълна програма
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Roger Federer
  • 04:25
    The Burning Issue: Football
  • 04:55
    Clubland: Golden State Warrior
  • 05:20
    Fight Stars: Tyson Fury
Пълна програма
  • 04:05
    Hook N' Look
  • 04:30
    Major League Fishing
  • 05:15
    Major League Fishing
  • 06:00
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Пробивът
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 05:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бръснене и подстрижка: два търга
  • 05:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дрънкулката на едно момиче е съкровище за другиго
Пълна програма
  • 04:15
    Уличен Гений, еп. 2
  • 04:35
    Пробив в системата, еп. 10
  • 05:10
    Теория на глупостта, еп. 9
  • 05:35
    Теория на глупостта, еп. 10
Пълна програма
  • 03:50
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, с.2 еп.19, 20
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.1, 2
Пълна програма
  • 03:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 04:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2018
Пълна програма
  • 03:45
    Ловец на убийства: Пропадащ мъртвец
  • 04:30
    Ловец на убийства: Река от кръв
  • 05:15
    Какво е нужно за убийство: Хищника от Пъкипсий
  • 05:40
    Какво е нужно за убийство: Какво се случи с Джана
Пълна програма
  • 03:40
    Плячката на ловеца
  • 06:40
    Храбрият гълъб
  • 08:15
    Невидим знак
  • 10:10
    Вещи от миналото
Пълна програма
  • 03:45
    Ита Эвер, Владимир Седов, Всеволод Санаев, Любовь Полищук, Андрей Харитонов, в фильме "Тайна "Чёрных дроздов" (12+)
  • 05:00
    "Наедине со всеми" (16+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Красная королева". Многосерийный фильм (16+)
Пълна програма
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
Пълна програма
  • 03:00
    Ледников
  • 04:35
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 06:00
    Мама Маша. Х/ф
  • 09:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 04:00
    Саут Парк
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Ridiculousness
  • 05:15
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 04:05
    Shy Brunette Has Explosive Orgasms (18+)
  • 04:25
    Ladies' Night (18+)
  • 04:49
    Meddling Mother-In-Law (18+)
  • 05:14
    Lipstick Vixen (18+)
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчанг - финал (WTA International - повторение)
  • 06:00
    "Светът на Ла Лига" - 5 еп, документална поредица
  • 06:30
    Пряко: Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - финал (WTA International)
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - финал (WTA Premier)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:50
    Bangkok Fight Night
  • 07:50
    WUSHU Championship
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 15:00
    KLF - Kunlun Fight World Championship, Taiyuan, China, 15.09.2019 - LIVE
Пълна програма
  • 04:00
    One Less Brick in the Wall
  • 04:30
    One Less Brick in the Wall
  • 05:00
    Built To Shred
  • 05:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 03:55
    Машините на войната (Series 1): Гиганти (Episode 1)
  • 04:45
    Останки от войните (Series 1): Хонг Конг (Episode 7)
  • 05:20
    Останки от войните (Series 1): Холандия - пътят към освобождението (Episode 6)
  • 06:10
    Страхотни изобретения (Series 2): 221 (Episode 21)
Пълна програма
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 04:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 03:25
    Lisa Simone - Jazz in Marciac
  • 04:25
    Jaimeo Brown 'Transcendence' at Zinc Bar, New York
  • 05:30
    Avishai Cohen Trio - Nancy Jazz Pulsations
  • 06:45
    Youn Sun Nah - Festival international de jazz de Montreal
Пълна програма
  • 02:45
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Царско село - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Арда - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Алавес - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 06:30
    Пряко: Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - финал (WTA International)
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - финал (WTA Premier)
  • 11:15
    Пряко: Тенис: Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчанг - финал (WTA International)
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 06:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Челси, мач от английската Висша лига /п/
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Диаболично: Мания за контрол
  • 04:30
    Почти ми се размина: Бягство през тоалетната
  • 05:20
    Смъртоносни тайни: Колеги-убийци
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Убийство по Хъдсън
Пълна програма
  • 03:50
    "Старски и Хъч", криминална комедия, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 05:10
    "Фатално затишие", психотрилър, САЩ, 2019; реж. Стивън Найт, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джейсън Кларк, Джимон Хунсу, [15+]
  • 07:00
    "Angry Birds І, 58 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 07:10
    "Angry Birds І, 59 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Заклинанието", хорър, САЩ, 2013; реж. Джеймс Уон, с Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Шенли Касуел, [15+]
  • 05:05
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
  • 07:00
    "Лед върху огън", документален, САЩ, 2019; реж. Лейла Конърс, [15+]
  • 08:35
    "Лешникотрошачката и четирите кралства", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ласе Халстрьом, Джо Джонстън, с Макензи Фой, Джейдън Фоуoра-Найт, Кийра Найтли, Хелън Мирън, Морган Фрийман, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Към извора на реката (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
  • 05:05
    Пламъчко и Машините
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 04:10
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 4, Канада, военен, 2015
  • 04:55
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 05:30
    Мускетарите, сезон 2, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 06:25
    Мускетарите, сезон 2, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма
  • 03:20
    Съседска закрила Криминален, Мистерия, Трилър Канада, САЩ 2007
  • 04:50
    40 Драма Турция, САЩ 2009
  • 06:40
    Айнщайн Екшън Германия 2017
  • 07:25
    Айнщайн 1/2 Екшън, Криминален, Драма Германия 2017
Пълна програма
  • 03:10
    Малки жълти лимони Романтичен Швеция 2011
  • 06:40
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 08:30
    Вън от гората Семеен, Драма САЩ 2005
  • 09:55
    Кречетало Комедия САЩ 2009
Пълна програма
  • 03:00
    Стан Хелсинг Комедия САЩ 2009
  • 04:30
    Тайната Семеен Холандия 2010
  • 05:55
    Горски пожар Семеен САЩ 2003
  • 07:30
    Крокодилите 3 Приключенски Германия 2011
Пълна програма
  • 03:35
    Freeride World Tour 2019
  • 06:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
  • 08:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
  • 10:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
Пълна програма
  • 04:20
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Китай
  • 06:00
    Световно първенство по баскетбол: Полуфинална среща
  • 08:10
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Китай, І манш пряко предаване от Шанхай
  • 09:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 04:20
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 05:30
    Туризъм.бг /п/
  • 06:00
    Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 06:30
    Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 02:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Лас Вегас
  • 07:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Окланд
  • 08:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 09:30
    Мотоциклетизъм: Moto Е Първо състезание с електрически мотори за Голямата награда на Сан Марино
Пълна програма
  • 04:00
    Голф: Европейски тур KLM Open
  • 06:00
    Хокей на лед: NHL Калгари Флeймс - Колорадо Авеланш, плейофи
  • 08:00
    Волейбол: Световна купа - жени САЩ - Сърбия
  • 10:00
    Голф: Европейски тур KLM Open
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Шампионска лига Краснодар - Олимпиакос, втори плейоф
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ "Ромарио", документален филм
  • 09:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Сампдория
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Севиля
  • 06:15
    Футбол: Копа Либертадорес Серо Портеньо - Ривър Плейт, втори четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 08:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Филаделфия Юниън - Лос Анджелис ФК
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига на 90 "Ла Лига на 90: "Мигел Солер"
Пълна програма
  • 03:20
    "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
  • 05:00
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)
  • 06:00
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 07:00
    "Слънчева палитра" - документален филм
Пълна програма
  • 04:05
    Николай Добрынин, Игорь Верник, Елена Котихина в детективном сериале "ЖИЗНЬ - ПОЛЕ ДЛЯ ОХОТЫ" 9-я с., 10-я с.
  • 05:20
    "ЧУДО ТЕХНИКИ"
  • 06:05
    "У НАС ВЫИГРЫВАЮТ!". Лотерейное шоу
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 03:25
    A Sicilian Dream
  • 04:50
    The Counterfeiters
  • 05:50
    The Fury Ep. 6
  • 07:00
    Wings of Steel
Пълна програма
  • 03:35
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 592
  • 04:30
    ДО СУДА 487
  • 05:20
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 476
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 390
Пълна програма
  • 03:54
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 194
  • 04:38
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 195
  • 05:25
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 30
  • 06:09
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 31
Пълна програма
  • 02:55
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 4
  • 05:35
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 94
  • 06:30
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 1
  • 07:15
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 2
Пълна програма

Сериали

Viasat History 04:30
Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
EPIC Drama 04:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 04:45
Крале на боклука, сезон 1, еп. 5
AXN 04:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 04:50
"Втори шанс" - сериал, еп.33

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
National Geographic HD 04:35
Строителна зона, еп. 8
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Хоби ТВ 05:00
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Diema Sport 05:00
Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, директно

Всички предавания

Филми

BNT2 04:25
Бялата гвардия сериен тв филм /6 епизод/п/ (16)
HBO3 04:25
"Рей Донован VII, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джошуа Марстън, с Лив Шрайбър, Еди Марсан, Даш Михок, Пуч Хол, Джон Войт, [18+]
HBO 2 04:30
"Пробуждане", драма, САЩ, 2019; реж. Роксан Доусън, с Криси Мец, Джош Лукас, Тофър Грейс, Майк Колтър, Марсел Руис, [12+]
AXN 04:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2014
HBO 04:50
"Тя", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Спайк Джоунс, с Хоакин Финикс, Ейми Адамс, Руни Мара, Оливия Уайлд, Крис Прат, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}