ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    Потомци на слънцето тв филм /15 епизод/п/
  • 03:20
    Днес и утре
  • 03:45
    Капри тв филм /76, последен епизод/п/
  • 04:40
    Законът на Дойл 3 тв филм /12 епизод/п/(12)
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.19
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:45
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:30
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 02:20
    Морски детективи; сезон 13, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 03:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 04:25
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 01:40
    Да хванеш огромна риба тон: На крачка от провала
  • 02:35
    Лошо куче!: Кучета-примадони и котки-крадци
  • 03:25
    Тексаски закони: Спасявания в дивата природа
  • 04:15
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Разяреният кон
Пълна програма
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    Новини
  • 03:10
    "Волен казва" (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 01:45
    Китай на фокус Китайската цивилизация /втора част/п/
  • 02:35
    В кадър Краят на хартиената епоха
  • 03:05
    Култура.БГ /п/
  • 04:05
    Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
  • 02:54
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.5
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, с.4 еп.13
  • 04:00
    "Неизвестният" - сериал, еп.14
  • 05:15
    "Лонгмайър" - сериал, с.6 еп.9
Пълна програма
  • 02:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" /п./ - сериал, с.7 еп.13
  • 03:30
    "Конспираторът" - исторически, криминален, драма (САЩ, 2010), режисьор Робърт Редфорд, в ролите: Робин Райт, Джеймс Макавой, Том Уилкинсън, Евън Рейчъл Ууд, Кевин Клайн, Дани Хюстън, Колъм Мийни и др.
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" /п./ - сериал, с.7 еп.11, 12
  • 08:00
    "Откуп" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Мел Гибсън, Гари Синийс, Рене Русо, Лив Шрайбър, Делрой Линдо, Броули Нолти, Лили Тейлър и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 03:00
    "По средата" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 05:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Сълзи от рая" - сериал
  • 02:50
    "Вечно твоя" - сериал, еп.62 - 62
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.37
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:55
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 02:05
    "Бунтовник в ръжта", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Дани Стронг, с Никълъс Холт, Кевин Спейси, Зоуи Дойч, Виктор Гарбър, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 03:55
    "Захар", драма, Бразилия, 2017; реж. Рената Пинейро, Сержио Оливейра, с Маеве Жинкинс, Дандара Де Морайс, Магали Биф, Зе Мария, Фернандо Абреу, [15+]
  • 05:15
    "Два милиона бакшиш", романтична комедия, САЩ, 1994; реж. Андрю Бергман, с Никълъс Кейдж, Бриджит Фонда, Рози Перес, Уендъл Пиърс, Айзък Хейс, [12+]
  • 07:00
    "Храбрият Ню Джързи", комедия, САЩ, 2016; реж. Джоди Ламбърт, с Тони Хейл, Хедър Бърнс, Ана Камп, Сам Джегър, Реймънд Бари, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    "Кандидатът", трилър, САЩ, 2018; реж. Джейсън Райтмън, с Хю Джакман, Вера Фармига, Дж. К. Симънс, Алфред Молина, Моли Ефрем, [12+]
  • 03:50
    "Лошият Дядо Коледа", криминална комедия, САЩ, 2003; реж. Тери Зуигоф, с Били Боб Торнтън, Тони Кокс, Брет Кели, Лорън Греъм, Лорън Том, [15+]
  • 05:15
    "С всички сили", драма, Франция, 2017; реж. Шад Шенуга, с Калед Алуаш, Йоланд Моро, Лоран Ксу, Дауда Кейта, Абуду Сако, [12+]
  • 07:00
    "Песента на езерото Суей", драма, САЩ, 2017; реж. Ари Голд, с Рори Кълкин, Робърт Шийн, Изабел МакНали, Мери Бет Пейл, Елизабет Пеня, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:10
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:30
    "Бялата робиня" - сериaл /п/
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Да се посмеем"
  • 06:45
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
  • 03:00
    Да не повярваш!: Свръхамбиция
  • 04:00
    Реставрации за бъдещето: Епизод 6
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Автомобил ветеран
Пълна програма
  • 02:10
    Как изобретихме света: Автомобили
  • 03:00
    Как се прави...: Всъдеходи/ Ски/ Лазерни инструменти
  • 03:24
    Как се прави...: Контакти/ Кожени обувки / "Ферари"
  • 03:48
    Топ 5 в света: Световните Топ 5 земекопни машини
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Полетът на щъркела"
  • 02:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 03:00
    "Най-силното сияние"
  • 03:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
  • 05:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
  • 04:00
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 05:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
  • 07:00
    Колоездене: "Бинш - Шиме - Бинш"
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 04:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
  • 05:30
    Колоездене: Милано - Торино
  • 07:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
Пълна програма
  • 02:05
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1
  • 02:50
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 2
  • 03:35
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
  • 04:25
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 02:10
    Mtb Heroes
  • 02:35
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 03:00
    Dew Tour Highlights
  • 03:50
    Dew Tour Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Къщата на Ранди (Episode 2)
  • 02:50
    Мега бърлоги (Series 5): Огромен успех (Episode 9)
  • 03:12
    Мега бърлоги (Series 5): Преобразяване на източното крило (Episode 10)
  • 03:35
    Пристрастена към реставрирането (Series 6): Семейна афера (Episode 13)
Пълна програма
  • 02:15
    Мама - пети сезон, еп. 10
  • 02:40
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 14
  • 03:35
    Скрити доказателства - първи сезон, еп. 13
  • 04:20
    Великото британско меню, еп. 42
Пълна програма
  • 01:55
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 21
  • 02:40
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 22
  • 03:25
    От местопрестъплението, еп. 1
  • 04:15
    Новите мистерии на Мис Фишър, еп. 4
Пълна програма
  • 00:50
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 02:35
    "Моята разходка в дивото", драма, САЩ, 2014; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспуун, Лора Дърн, Томас Садоски, Мишел Хуисман, Габи Хофман, [15+]
  • 04:30
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
  • 05:35
    "Светът на дигиталните срещи", документален, САЩ, 2018; реж. Нанси Джо Сейлс, [15+]
Пълна програма
  • 02:10
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 4
  • 03:15
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 1
  • 04:15
    Тайната война, сезон 1, еп. 1
  • 05:15
    География на убийствата, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Четири точки и седем залога
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Забогатяване
  • 03:10
    Спецове в заложната къща: Рик революционерът
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Време за печене на тухли
Пълна програма
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 42 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 65 еп.
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 02:25
    "Малкото кафяво мече"
  • 02:40
    "Дот"
  • 03:05
    "Чурулик"
  • 03:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:30
    JDM
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:15
    "Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
  • 02:50
    "Зората на мъртвите" - игрален филм, копродукция със Сара Поли, Винг Рамес.
  • 04:30
    "Страшен филм" - игрален филм с Анна Фарис, Джон Ейбрахамс.
  • 05:10
    "Малена" - игрален филм, Италия / САЩ, с Моника Белучи, Джузепе Сулфаро.
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Asks Camila Cabello
  • 03:20
    MTV Asks Charlie Puth
  • 03:45
    Rae Sremmurd + French Montana 2018
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:25
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 2
  • 02:50
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
  • 03:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 3
  • 03:40
    Бездомни кучета със супер потенциал, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 01:55
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
  • 02:40
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 4
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 4
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
  • 02:35
    Невероятният д-р Пол, еп. 17
  • 03:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 04:10
    Невероятният д-р Пол, еп. 17
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Тенерифе - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:00
    "Времето ще покаже"
  • 03:10
    "В действителност"
  • 04:05
    "Знахар". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Нант
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Бордо - ПСЖ
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 02:00
    "Утрото на Русия"
  • 07:00
    Вести
  • 07:35
    Вести-Москва
  • 07:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:45
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Чудати тела: Не усещам болка и двуглавото бебе
  • 02:48
    Чудати тела: Футболистът без крака, най-възрастната майка на света и семейното проклятие
  • 03:36
    Моето 1500 кг семейство: Семейство Андерсън: На легло или на крака
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Карина
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Искам да съм там: Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 03:30
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 6): Сляпа вяра (Episode 3)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 1): Испански призраци (Episode 7)
  • 03:45
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Напрежение в караваната (Episode 6)
  • 04:25
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Рим: поркета, пекорино и пица (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 6): Сляпа вяра (Episode 3)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 1): Испански призраци (Episode 7)
  • 03:45
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Напрежение в караваната (Episode 6)
  • 04:25
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Рим: поркета, пекорино и пица (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:35
    Следи от детството, САЩ, комедия/романтичен, 1997
  • 03:05
    Смущаващо поведение, Австралия, Канада, САЩ, ужаси/мистерия/фантастика, 1998
  • 04:25
    Споразумението, САЩ, драма, 2013
  • 06:10
    Ледът, Русия, 2018
Пълна програма
  • 02:30
    Лесни рецепти , еп. 6
  • 02:50
    Голямото британско приключение на Джеймс Мартин, еп. 4
  • 03:40
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 7
  • 04:05
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:20
    Саган Биографичен 2008
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 02:25
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 2
  • 03:15
    Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 4
  • 04:05
    Кости - първи сезон, еп. 17
  • 04:50
    Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
  • 03:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:15
    "На косъм" - 9 еп.
  • 02:40
    "Тийнейджъри убийци" - 4 еп.
  • 03:30
    "В бойна готовност" - 4 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 87, 88 и 89 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 02:10
    Рождение клинка
  • 02:35
    В поисках хорошего клева
  • 03:05
    Охотник-одиночка
  • 03:30
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 00:10
    "Дъхът на живота" - романтична драма с уч. на Андрю Гарфийлд, Клеър Фой, Миранда Райсън, Том Холандер, Ед Спилърс, Дейвид Бътлър, Том Холандър, Бен Лойд-Хюз, Камила Ръдърфорд и др. /п/
  • 05:45
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:40
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 1
  • 08:50
    "Лятото на моите мечти" - романтичен филм с уч. на Паскал Хатън, Робърт Гант, Деби Гибсън, Лейн Едуардс и др.
Пълна програма
  • 02:30
    Gold Rush: Game Changer
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Anatomy of a Kidnapping
  • 04:00
    My Giant Life: The Tallest Patient
  • 04:45
    Finding Bigfoot: Virginia Is for Bigfoot Lovers
Пълна програма
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Стари вкусове, нов апетит (Episode 10)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Дългогодишно наследство (Episode 11)
  • 03:15
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 2): Никозия (Episode 5)
  • 04:00
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 8): Свежи акценти от фермата (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:05
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
  • 04:00
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 05:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
  • 07:00
    Колоездене: "Бинш - Шиме - Бинш"
Пълна програма
  • 00:50
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 02:35
    "Моята разходка в дивото", драма, САЩ, 2014; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспуун, Лора Дърн, Томас Садоски, Мишел Хуисман, Габи Хофман, [15+]
  • 04:30
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
  • 05:35
    "Светът на дигиталните срещи", документален, САЩ, 2018; реж. Нанси Джо Сейлс, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:30
    PJ Masks
  • 03:00
    PJ Masks
  • 03:25
    PJ Masks
  • 03:50
    Paprika
Пълна програма
  • 02:05
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 02:00
    Тед Бънди: в главата на едно чудовище
  • 03:45
    Истински кошмари: Твърде богати, твърде слаби
  • 04:30
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 3
  • 05:20
    В града витае убийство: В преследване на дявола
Пълна програма
  • 02:30
    Fight Stars: Ronda Rousey
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Rory Mcilroy
  • 03:30
    The Truth About: Red Bull Racing
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Rory Mcilroy
Пълна програма
  • 02:15
    Midway USA's Gun Stories
  • 02:35
    Midways USA's Rapid Fire
  • 03:00
    Major League Fishing
  • 04:30
    Sasquatch Mountain Man
Пълна програма
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Четири точки и седем залога
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Забогатяване
  • 03:10
    Спецове в заложната къща: Рик революционерът
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Време за печене на тухли
Пълна програма
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 4
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 4
  • 03:10
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 4
  • 03:55
    Тайнствени досиета, еп. 4
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.19
Пълна програма
  • 02:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:10
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:35
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:55
    Как ангелите плачат; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 03:35
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 59, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 04:20
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Сключих брак с убиеца си
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Изчезнал в Минесота
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Ръка на убиец
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
Пълна програма
  • 02:05
    Харесвам работата ти
  • 04:15
    Пеещият детектив
  • 06:15
    Ото е носорог
  • 07:50
    Тайният смях на жените
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Stand Up and More
  • 03:10
    Stand Up and More
  • 03:35
    Jackass
Пълна програма
  • 03:00
    Lela Star begins to malfunction and the only way to stop her is for Xander Corvus to get downright dirty in her mouth and pussy.
  • 05:15
    Deep Throat Cures Sweet Czech Babe (18+)
  • 05:37
    Seducing The Stripper (18+)
  • 06:00
    Neighbourhood Snatch Committee (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    Occ-Cast
  • 03:00
    Custom 3
  • 03:15
    Rip Curl Pro Portugal: Behind the Scenes
  • 03:30
    Do Rad Stuff - My Bikini trip with the Rip Curl Women's team
Пълна програма
  • 02:20
    Първите цивилизации (Series 1): Война (Episode 1)
  • 03:15
    Личният живот на историческите личности (Series 1): Ал Капоне (Episode 5)
  • 04:00
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Спартанците (Episode 2)
  • 04:50
    Забранена история (Series 5): Тайните общества: Господство над света (Episode 6)
Пълна програма
  • 02:00
    Документална поредица
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 02:25
    Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
  • 03:25
    Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
  • 04:20
    Jazz legends - Roland Kirk Quartet
  • 04:50
    Jazz legends - Trio Earl Hines, Roland Haynes & Wallace Bishop
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 04:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Япония, директно
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Етър - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 29-и епизод /п/
  • 03:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 40-и епизод /п/
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Бърнли - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Тед Бънди: в главата на едно чудовище
  • 03:45
    Истински кошмари: Твърде богати, твърде слаби
  • 04:30
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 3
  • 05:20
    В града витае убийство: В преследване на дявола
Пълна програма
  • 00:35
    "Закрилникът 2", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Антоан Фукуа, с Дензъл Уошингтън, Педро Паскал, Аштън Сандърс, Бил Пулман, Мелиса Лео, [18+]
  • 02:35
    "Споделяне", трилър, САЩ, 2019; реж. Пипа Бианко, с Риан Барето, Чарли Плъмър, Пурна Джаганатън, Джей Си Макензи, Никълъс Галицин, [18+]
  • 04:05
    "Фаворитката", биографична комедия, Великобритания, 2018; реж. Йоргос Лантимос, с Оливия Колман, Емма Стоун, Рейчъл Уайз, Никълъс Холт, Джо Алуин, [15+]
  • 07:00
    "Динозавър", анимация, САЩ, 2000; реж. Ралф Зондаг, Ерик Лейтън, [0+]
Пълна програма
  • 02:00
    "Дяволът в теб", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Дидерик Ван Ройен, с Шей Мичъл, Грей Деймън, Кърби Джонсън, Стана Катик, Ник Тюн, [15+]
  • 03:25
    "Наши момчета I, 6 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
  • 04:20
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
Пълна програма
  • 02:25
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес патрул
  • 03:20
    Нела, принцесата-рицар
  • 03:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 02:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 03:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 04:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 05:25
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 6, Канада, 2018
Пълна програма
  • 02:30
    Ловец на глави Трилър Дания 2009
  • 04:15
    Танцьорката и крадецът Драма Испания 2009
  • 06:50
    Бубонаществие Комедия, Семеен САЩ 2001
  • 08:15
    Бандата от Шугър Крийк: Голямата риба-кану Семеен САЩ 2004
Пълна програма
  • 01:10
    Истината за мъжете Романтичен, Комедия Дания 2010
  • 02:45
    Обичай ближния си Трилър, Драма, Мистерия Канада 2006
  • 04:15
    Един уикенд Изкуство САЩ 2013
  • 06:45
    Индианецът Семеен Холандия 2009
Пълна програма
  • 01:25
    Осем първи срещи Комедия Русия 2012
  • 02:50
    От сенките Трилър САЩ 2009
  • 04:20
    Просто едно ченге Драма, Биографичен Франция 2015
  • 05:35
    Неговото дело и слава: Разединен дом Драма САЩ 2005
Пълна програма
  • 02:15
    Crankworx World Tour 2019
  • 03:20
    Enduro World Series S19
  • 04:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
  • 05:15
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 02:30
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
  • 03:15
    Световно първенство по лека атлетика
  • 05:10
    Световно първенство по модерен петобой обзор
  • 06:00
    Световно първенство по лека атлетика
Пълна програма
  • 02:30
    БНТ на 60 /п/
  • 03:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
  • 04:15
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 04:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 06:30
    Холандска Ередивизи: Обзор 9 кръг Обзор
  • 07:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
Пълна програма
  • 02:00
    Голф: Европейски тур Italian Open
  • 06:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 02:00
    Серия А: Болоня - Рома
  • 04:00
    Серия А: Лацио - Парма
  • 06:00
    Серия А: Наполи - Сампдория
  • 08:00
    Серия А: Болоня - Лацио
Пълна програма
  • 02:00
    Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте
  • 04:00
    Ла Лига: Селта - Гранада
  • 06:00
    Мейджър Лийг Сокър: Портланд Тимбърс - Сан Хосе Ърткуейкс
  • 08:00
    Ла Лига: Барселона - Севиля
Пълна програма
  • 02:00
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 03:00
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 04:30
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    Актуален коментар (п)
Пълна програма
  • 01:50
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 03:50
    Инга Оболдина, Сергей Шнырев, Ксения Адрианова и др. в детективном сериале "СУПРУГИ". "Простое дело", "Ночной визит"
  • 05:30
    "ПОДОЗРЕВАЮТСЯ ВСЕ"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 02:30
    The Counterfeiters
  • 04:40
    Broken Promise
  • 05:15
    Sexy Zazy
  • 07:00
    Silence of Death
Пълна програма
  • 02:20
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 18
  • 03:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 617
  • 04:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 133
  • 05:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • 02:30
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 9
  • 03:21
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 10
  • 04:11
    НЕВСКИЙ серия 21
  • 04:58
    НЕВСКИЙ серия 22
Пълна програма
  • 02:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ 180
  • 02:40
    ЧУДО ТЕХНИКИ 181
  • 03:20
    ЧУДО ТЕХНИКИ 12
  • 03:50
    ЧУДО ТЕХНИКИ 13
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:35
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2017
AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 02:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 03:00
"Бруклин" /п./ - сериал
Viasat Explorer 03:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:45
ОХОТА НА ДЬЯВОЛА СЕРИЯ 4
AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Travel Channel HD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Travel Channel SD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Eurosport 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:35
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2017
HBO3 02:35
"Гениалната приятелка I, 7 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Cinemax 02:50
"Обичайните заподозрени", криминален трилър, САЩ, 1995; реж. Брайън Сингър, с Кевин Спейси, Стивън Болдуин, Гейбриъл Бърн, Чаз Палминтери, Кевин Полак, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}