ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, еп.22 - 25
  • 08:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.4
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6 еп.9
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, с.3 еп.23
Пълна програма
  • 06:45
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
  • 08:45
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Колоездене: "Бинш - Шиме - Бинш"
  • 08:00
    Колоездене: Милано - Торино
  • 09:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
  • 11:00
    Колоездене: Милано - Торино
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
  • 09:30
    Колоездене: Милано - Торино
  • 11:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
  • 12:30
    Колоездене: "Бинш - Шиме - Бинш"
Пълна програма
  • 07:00
    Mtb Heroes
  • 07:25
    Mtb Heroes
  • 07:50
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 08:15
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Тенерифе - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Енерги Котбус - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 09:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Нант
  • 11:00
    Франция, Лига 1: Бордо - ПСЖ
Пълна програма
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

AXN 07:20
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
Fox Channel 07:05
Малкълм - първи сезон, еп. 14
Fox Crime 07:15
Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 17
EPIC Drama 07:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2011

Всички предавания

Спорт

Eurosport 07:00
Колоездене: Милано - Торино
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Милано - Торино
Film Plus 07:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Film Plus HD 07:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN 07:20
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
FilmBox Extra 07:55
Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ 2008
Vivacom Arena 08:00
Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
TVT 08:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}