ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:30
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
  • 06:55
    Пътеки
  • 07:40
    Телепазарен прозорец
  • 07:55
    Денят започва с Георги Любенов
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, анимация, еп.7, 8
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.17, 18
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 07:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 08:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 09:00
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
Пълна програма
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 08:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
Пълна програма
  • 06:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:05
    Добрият доктор; сезон 1, епизод 2, драма, САЩ, 2017
  • 08:00
    Профилиране; сезон 6, епизод 2, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 09:05
    Отмъщението; сезон 1, епизод 5, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 06:36
    Тежки времена в Града на маймуните: Боговете на войната
  • 07:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Завръщането на краля
  • 07:25
    Разкритите престъпления: Еднорогът на морето
  • 07:50
    Как го правят животните: Епизод 16
Пълна програма
  • 06:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 07:00
    Местни избори 2019
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен"
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:20
    Hit Mix
Пълна програма
  • 06:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 07:20
    Приказки за разказване анимационен филм /п/
  • 07:30
    Задача с много неизвестни игрален филм /1977 г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите: Кирил Балабанов, Михаил Милчев, Тошо Недялков, Сия Стойчева и др.
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от София
Пълна програма
  • 06:45
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 07:00
    The Zoo
  • 07:11
    The Zoo
  • 07:30
    Mighty Mike
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.2 - 5
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.5 еп.1 - 3
  • 11:00
    "Сблъсък" - екшън (Мексико, 2018), режисьор Р. Елис Фрейжър, в ролите: Гари Даниълс, Сиси Флейтас, Еди Фернандес, Луис Гатика и др.
  • 12:45
    "Доносник" - екшън, драма, трилър (САЩ, ОАЕ, Великобритания, 2013), режисьор Рик Роман Уо, в ролите: Дуейн Джонсън, Сюзан Сарандън, Джон Бърнтол, Бари Пепър, Майкъл Кенет Уилямс и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Зоуи" - фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Юън Макгрегър, Леа Сейду, Тио Джеймс, Рашида Джоунс, Кристина Агилера, Миранда Ото, Матю Грей Гублър и др.
  • 08:00
    "Среднощно слънце" - приключенски, семеен (Канада, Италия, 2014), режисьори Роджър Спотисуд и Брандо Куиличи, в ролите: Дакота Гойо, Горан Вишнич, Бриджит Мойнахан, Дуейн Мъри и др.
  • 10:00
    Телепазар
  • 10:15
    "Зона на замръзване" - фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джон Маккарти, в ролите: Мартин Къминс, Кирстен Робек, Ник Пърча, Сара Дежарден, Стив Бейсик и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.5 еп.21, 22
  • 07:00
    Гимназия за чудовища: Наелектризирани
  • 08:00
    "Томас и приятели" - сериал, 10-12 еп
  • 09:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.5 еп.15, 16
Пълна програма
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.37, 38
  • 08:00
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Събин Ранков
  • 08:30
    "Истинска звезда" - сериал, еп.95 - 97
  • 11:30
    "Искрите на отмъщението" - сериал, еп.52 - 54
Пълна програма
  • 06:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:11
    Бен 10
  • 07:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 06:35
    "Прелом", късометражна драма, Великобритания, 2015; реж. Ник Мос, с Джон Хърт, Кика Маркам, Крис Мейсън, Катрин Роуз Морли, [12+]
  • 07:00
    "Проектът "Флорида"", драма, САЩ, 2017; реж. Шон Бейкър, с Уилям Дефо, Бруклин Принс, Валерия Кото, Брия Винайт, Кристофър Ривера, [15+]
  • 08:55
    "Ноември (2017)", драма - фентъзи, Естония, 2017; реж. Райнер Сарнет, с Реа Лест, Йорцен Лийк, Арво Кукумаги, Катарийна Унт, Таави Елмаа, [15+]
  • 10:50
    "Роботът и Франк", научно - фантастична комедия, САЩ, 2012; реж. Джейк Шрайър, с Франк Лангела, Джеймс Марсдън, Лив Тейлър, Сюзан Сарандън, Джеръми Стронг, [12+]
Пълна програма
  • 06:40
    "Гледката отгоре", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Марко Калвани, с Мелиса Лео, Лейла Бекти, [15+]
  • 07:00
    "Братя (2017)", драма, Холандия, 2017; реж. Брам Схау, с Йонас Смулдерс, Нилс Хомпертс, Криста Терет, Руфус, Хана Ван Влит, [12+]
  • 08:45
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 10:50
    "Подчинявай се", драма, Великобритания, 2018; реж. Джейми Джоунс, с Маркъс Ръдърфорд, Софи Кенеди Кларк, Сам Гитънс, Т’Ниа Милър, Джеймс Атуел, [15+]
Пълна програма
  • 06:30
    World Sport
  • 07:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 07:30
    Business Traveller
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:45
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 12:00
    "Кубински залези" - романтичен филм с уч. на Алехандро Куерво, Габи Дом, Петер Сатман, Нора Лидия Джулиарт, и др.
  • 14:00
    "Лято в Кипър" - романтичен филм с уч. на Адам Бусдукос, Орхан Килич, Леон де Грейф, Аника Блендл и др.
Пълна програма
  • 06:20
    "Да се посмеем"
  • 07:00
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 4
  • 08:45
    "Играчът" - сериал, 2 епизода
  • 11:00
    "Златното дете" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Чарлз Данс, Шарлот Луис, Джеймс Хонг, Виктор Уонг и др. /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: TVR Cerbera
  • 07:00
    Как се прави...: Слухови апарати/3D пъзели/Тоалетни
  • 07:30
    Как се прави...: Копирна хартия/Джинси/Компютри
  • 08:00
    Как се прави...: Кисело мляко/Свещи/Неонови табели
Пълна програма
  • 06:36
    Как се прави...: Спинингови макари, плазмотерапия
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 4
  • 07:26
    Историята под лупа: Заровените съкровища на Рамзес
  • 08:14
    Топ 5 в света: Световните Топ 5 супер самолета
Пълна програма
  • 06:30
    Наследниците 3
  • 08:30
    Star Vs The Forces Of Evil
  • 09:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 09:30
    Въпросите на Куп и Ками
Пълна програма
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Въпросите на Мили"
  • 07:15
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 10:00
    Заедно българи - с проф. Александър Томов
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 09:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
  • 10:50
    Конен спорт: Мастърс в Пекин, директно
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 08:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 10:30
    Плуване: Международна лига в Неапол, първи ден
Пълна програма
  • 06:20
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 2
  • 07:45
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 3
  • 08:30
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 06:20
    This Is Hot 97
  • 07:00
    Wild Ride
  • 07:25
    Wild Ride
  • 07:50
    Wild Ride
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:35
    Мега бърлоги (Series 3): Разтапяш ме (Episode 13)
  • 07:00
    Джада у дома (Series 4): Пълно спокойствие (Episode 12)
  • 07:25
    Джада у дома (Series 4): Тетрадката с рецепти на баба Луна: втора глава (Episode 13)
  • 07:50
    Джада у дома (Series 4): Печени лакомства за разпродажба (Episode 14)
Пълна програма
  • 06:50
    Малки сладки лъжкини, еп. 13
  • 07:45
    Малки сладки лъжкини, еп. 14
  • 08:40
    Скандал - шести сезон, еп. 6
  • 09:35
    Скандал - шести сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 06:50
    Капитан Шериф, еп. 5
  • 08:10
    Шекспир и Хатауей: Частни детективи, еп. 9
  • 09:10
    Криминални случаи - Сплит - първи сезон, еп. 1
  • 11:00
    Бул - трети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 05:40
    "Горчива истина е, нали?", документален, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, [15+]
  • 07:00
    "Безкраен купон", комедия, САЩ, 2018; реж. Бен Фалконе, с Мелиса МакKарти, Моли Гордън, Джилиан Джейкъбс, Мая Рудолф, Мат Уолш, [15+]
  • 08:40
    "В кадър ХVI, 40 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 09:10
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 06:05
    Забранена история, сезон 2, еп. 1
  • 07:20
    Митични зверове, сезон 1, еп. 6
  • 08:15
    Митични зверове, сезон 1, еп. 7
  • 09:10
    Митични зверове, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 06:15
    Американски антиквари: Скривалището на Хайдър
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Обединени, ще устоим
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Мечтите на Маккуин
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
Пълна програма
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 65 еп.
  • 08:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 06:50
    "Аниманималс"
  • 07:00
    "Чурулик"
  • 07:10
    "Чъгингтън - състезания за значки "
  • 07:20
    "Бери и Доли"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    Документален филм на Канал 3
  • 08:00
    "Пулс" - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 06:00
    "История на холивудския мюзикъл, 1.4"
  • 07:00
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
  • 07:10
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.7 - Милош Форман" - поредица
  • 07:40
    "Методът на Кътър" - екшън / драма с Джеф Бриджис, Джон Хърд.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Sigala: MTV Live From Fusion...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 06:00
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 3
  • 07:05
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 4
  • 08:10
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 1
  • 09:05
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 06:35
    Теория на глупостта, еп. 4
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 9
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 8
  • 09:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 3
Пълна програма
  • 06:20
    Какво изяде кучето ми?, еп. 2
  • 07:05
    Какво изяде кучето ми?, еп. 3
  • 07:55
    Преброяване на тигрите, еп. 1
  • 08:40
    Какво изяде кучето ми?, еп. 1
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Суиндън Таун - Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Уникаха - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 06:35
    Филм "Мама се омъжи"
  • 08:00
    "Часовият"
  • 08:25
    "Здраве"
  • 09:25
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
Пълна програма
  • 06:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 07:40
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 07:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Клубни истории
Пълна програма
  • 04:55
    "Смехопанорама"
  • 11:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 12:50
    Концерт
  • 15:00
    Вести
Пълна програма
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Франклин - анимация
  • 07:30
    Музикален блок
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 06:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Красиви лица
  • 07:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромски бал: запомняща се вечер
  • 08:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 5
  • 09:00
    Семейството на Шантел: Епизод 7
Пълна програма
  • 06:30
    Пътеводител на пътешественика - Пътуване с Туарегите, част 1
  • 07:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 07:30
    Импресии
  • 08:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
Пълна програма
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 99): Страх от вредители в Брисбън (Episode 1)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 83): Град Гале срещу Мидигама Сърф в Шри Ланка (Episode 5)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 83): Двойка от Атланта изживява стилистична конфронтация в Сан Мигел де Аленде (Episode 6)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 83): Тайната на щата Виктория в Австралия (Episode 7)
Пълна програма
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 99): Страх от вредители в Брисбън (Episode 1)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 83): Град Гале срещу Мидигама Сърф в Шри Ланка (Episode 5)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 83): Двойка от Атланта изживява стилистична конфронтация в Сан Мигел де Аленде (Episode 6)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 83): Тайната на щата Виктория в Австралия (Episode 7)
Пълна програма
  • 06:30
    Кони и Карла, САЩ, комедия/криминален/музикален, 2004
  • 08:05
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 09:35
    Дивата река, САЩ, екшън/криминален/драма, 1994
  • 11:25
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
Пълна програма
  • 06:30
    "Ла Лига: Хроники" - документална поредица
  • 07:00
    "Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
  • 07:30
    "Безсмъртното цвете" - филм за родопския силивряк
  • 08:30
    "Какво е да си потребител?"- забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 06:40
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 10
  • 07:05
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 1
  • 07:35
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 2
  • 08:05
    Бойният клуб на Джейми и Джими - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 10:37
    Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
Пълна програма
  • 06:40
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 2
  • 07:30
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 3
  • 08:25
    Кости - девети сезон, еп. 9
  • 09:15
    Кости - девети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    HAIRSTYLES
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 142 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 65, 66, 67 и 68 еп.
  • 08:40
    "Уличен патрул" - 8 еп.
  • 09:30
    "На косъм" - 7, 8, 9 и 10 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 06:25
    Рыбалка 360
  • 06:55
    Охоты и охотники
  • 07:10
    Рыболовные путешествия
  • 08:05
    Охота: собачья работа
Пълна програма
  • 05:00
    "Да надминеш себе си" - семеен филм с уч. на Пета Шанън, Кели Берглунг, Лили Карамаликис, Тес Флауъри др. /п/
  • 07:20
    "Кучето, което спаси коледната ваканция" - семеен филм с уч. на Дин Кейн, Елиза Донован, Гари Валънтайн, Каспър Ван Дийн, Джоуи Диаз, Кели Сталинс, Бренън Бейли и др.
  • 09:15
    "Специалитетът на деня" - комедия с уч. на Асиф Мандви, Джес Уикслър, Кевин Кориган, Дийн Уинтърс, Насирудин Шах, Хариш Пател, Амир Арисън, Мадхур Джафри и др.
  • 11:20
    "Любов в ефира" - романтична комедия с уч. на Алисън Суини, Джонатан Скарф, Кристъл Балинт и др.
Пълна програма
  • 06:15
    Gold Rush: Game Changer
  • 07:00
    Treehouse Masters: Luck O' The Irish Cottage
  • 07:45
    Treehouse Masters: Mediating Maple
  • 08:30
    Treehouse Masters: Treetop Candy Kitchen
Пълна програма
  • 06:37
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 1): Сирене (Episode 16)
  • 07:22
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 1): Лесни френски блюда (Episode 17)
  • 07:45
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 1): Магическият фактор (Episode 18)
Пълна програма
  • 06:35
    Топ Кадети
  • 06:55
    Пламъчко и Машините
  • 07:25
    Пес патрул
  • 07:35
    Пес патрул
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 09:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
  • 10:50
    Конен спорт: Мастърс в Пекин, директно
Пълна програма
  • 05:40
    "Горчива истина е, нали?", документален, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, [15+]
  • 07:00
    "Безкраен купон", комедия, САЩ, 2018; реж. Бен Фалконе, с Мелиса МакKарти, Моли Гордън, Джилиан Джейкъбс, Мая Рудолф, Мат Уолш, [15+]
  • 08:40
    "В кадър ХVI, 40 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 09:10
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 06:45
    Henry Hugglemonster
  • 07:00
    Henry Hugglemonster
  • 07:15
    Henry Hugglemonster
  • 07:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 06:35
    Топ Кадети
  • 06:55
    Пламъчко и Машините
  • 07:25
    Пес патрул
  • 07:35
    Пес патрул
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Дявол в Джорджия
  • 07:00
    Почти ми се размина: Бони и Клайд
  • 07:55
    Мрежа от лъжи: Възраст, секс, местоположение
  • 08:50
    Смъртоносни спомени: Епизод 3
Пълна програма
  • 06:45
    Enfusion Talents 2018: MMA
  • 08:35
    The Truth About: One Hit Wonders
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: Biggest Break Ups
  • 09:30
    Fight Stars: Badou Jack
Пълна програма
  • 06:45
    Carter's W.A.R
  • 07:30
    Gun Stories
  • 07:50
    Gun Stories
  • 08:15
    Gun Stories
Пълна програма
  • 06:15
    Американски антиквари: Скривалището на Хайдър
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Обединени, ще устоим
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Мечтите на Маккуин
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
Пълна програма
  • 06:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 9
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 8
  • 08:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 3
  • 09:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 4
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, анимация, еп.7, 8
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.17, 18
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 12:55
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:30
    Какво е нужно за убийство: Убиецът с щастливо лице
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
  • 07:20
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 9
  • 07:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 10
Пълна програма
  • 05:35
    Бегачът
  • 07:40
    Кукуригу!
  • 09:20
    Преживей го
  • 11:05
    Помощник – управителят
Пълна програма
  • 06:35
    Люсьена Овчинникова, Олег Ефремов, Николай Бурляев в фильме "Мама вышла замуж" (12+)
  • 08:00
    "Часовой" (12+)
  • 08:25
    "Здоровье" (16+)
  • 09:25
    "Непутёвые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
Пълна програма
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
Пълна програма
  • 06:45
    Елена Прекрасная. Х/ф
  • 08:30
    Сам себе режиссер
  • 09:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:40
    Местное время. Воскресенье
Пълна програма
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:36
    Sexual Surprise In Patient's Pussy (18+)
  • 07:00
    Fundraiser Fuck (18+)
  • 07:22
    Rae Lil Black Rough Taxi Sex (18+)
  • 07:47
    Stepmom's Side Hustle (18+)
Пълна програма
  • 03:45
    Тенис: Дона Векич - Кристи Ан (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
  • 08:30
    Пряко: Тенис: Tianjin Open, Тианцин - финал (WTA International)
  • 11:00
    Тенис: Кики Бертенс - Жил Белен Тайхман (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - финал, повторение)
  • 13:00
    Тенис: Карла Суарез Наваро - Арина Сабаленка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 06:50
    Музикална пауза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:00
    MUNDO AD PORTAS - S1 EP 4
  • 07:00
    DISTANT SHORES - STOCKHOLM
  • 07:30
    DISTANT SHORES - GOTA CANAL
  • 08:00
    IN CONCERT - JOSE MARIA GIANELLI
Пълна програма
  • 06:05
    Bangkok Fight Night
  • 07:40
    WUSHU Championship
  • 07:50
    WUSHU Championship
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 06:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    X Games Oslo 2019
  • 07:45
    Matty Manners Surfboards
Пълна програма
  • 06:35
    Дните, които написаха историята (Series 1): 11 февруари, 1990 г.: Освобождаването на Мандела от затвора (Episode 8)
  • 07:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 501 (Episode 1)
  • 07:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 502 (Episode 2)
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 503 (Episode 3)
Пълна програма
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 06:20
    Kurt Elling with the National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
  • 07:15
    InterMezzo
  • 09:30
    Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
  • 10:55
    Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 07:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 08:10
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Япония, директно
  • 10:10
    Студио "Формула 1", директно
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Хетафе - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 08:30
    Пряко: Тенис: Tianjin Open, Тианцин - финал (WTA International)
  • 11:00
    "Светът на Ла Лига" - 8 еп, документална поредица
  • 11:30
    "Светът на Ла Лига" - 9 еп, документална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Баскетбол: Бруклин Нетс - Лос Анджелис Лейкърс, предсезонен мач /п/
  • 12:30
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 8-и епизод /п/
Пълна програма
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Дявол в Джорджия
  • 07:00
    Почти ми се размина: Бони и Клайд
  • 07:55
    Мрежа от лъжи: Възраст, секс, местоположение
  • 08:50
    Смъртоносни спомени: Епизод 3
Пълна програма
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 05:15
    "Ангелите на Чарли: Газ до дупка", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бърни Мак, Деми Мур, [12+]
  • 07:00
    "Приказките на Маша І, 6 - 10 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 07:30
    "Angry Birds І, 3 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 07:40
    "Angry Birds І, 4 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
Пълна програма
  • 05:20
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
  • 07:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
  • 08:45
    "Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 10:35
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
Пълна програма
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Животът по поречието на Струма (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 06:50
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:35
    Ръсти Ривитс
  • 08:00
    Тайфата на Бека
Пълна програма
  • 06:05
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 07:00
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 2, Канада, 2018
  • 07:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 3, Канада, 2018
  • 08:25
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 4, Канада, 2018
Пълна програма
  • 06:30
    Айнщайн 1/9 Екшън, Криминален, Драма Германия 2017
  • 07:20
    Айнщайн 1/10 Екшън, Криминален, Драма Германия 2017
  • 08:10
    Шерлок Холмс: Жената в зелено Криминален, Мистерия, Класически САЩ 1945
  • 09:15
    Решението с фъстъченото масло Семеен Канада 1985
Пълна програма
  • 06:05
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 07:50
    Нова Година Драма Великобритания 1989
  • 09:20
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 10:35
    Нотите на любовта Драма Канада 2007
Пълна програма
  • 06:00
    Лято без пропуски Драма, Спортен Канада 2008
  • 07:45
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 09:10
    Даниел и суперкучетата Семеен Канада 2004
  • 10:55
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
Пълна програма
  • 06:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 07:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 08:00
    "Live
  • 15:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 06:00
    УЕФА Европейски квалификации: Чехия - Англия
  • 08:00
    Мотоспорт Екстра
  • 08:30
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 06:30
    Домът на вярата Дряновски манастир /п/
  • 07:00
    Малки истории
  • 08:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 09:00
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Тайланд
  • 09:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай Втори полуфинал
  • 11:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай Финал
  • 14:00
    Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Макаби Тел Авив
Пълна програма
  • 06:00
    Професионални майстори на родеото Състезание във Феърфакс
  • 07:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 07:30
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Торун, Полша
Пълна програма
  • 06:00
    Серия А: Лацио - Дженоа
  • 08:00
    Серия А: Ювентус - Наполи
  • 10:00
    Серия А: Лацио - Рома
  • 12:00
    Шампионска лига: Реал Мадрид - Брюж Втора среща от груповата фаза
Пълна програма
  • 06:00
    Ла Лига: Валенсия - Хетафе
  • 08:00
    Барса ТВ: Барселона - Севиля Среща от Ла Лига сезон 2014/15г.
  • 10:00
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Ейбар
  • 12:00
    Ла Лига: Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид
Пълна програма
  • 06:00
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 07:00
    "Майстор на акварела" - документален филм
  • 07:30
    "Холивудски знаменитости"
  • 07:55
    "Миа и аз" - детски сериал
Пълна програма
  • 06:05
    "У НАС ВЫИГРЫВАЮТ!". Лотерейное шоу
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 08:25
    "И СНОВА ЗДРАВСТВУЙТЕ!"
  • 08:45
    "КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН?"
Пълна програма
  • 05:55
    The Fury Ep. 13
  • 07:00
    The Killer Inside
  • 08:45
    Wings of Steel
  • 10:30
    Collision Ep. 1
Пълна програма
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 5
  • 07:25
    КРЕМЛЕВСКАЯ КУХНЯ 11
  • 08:15
    СУПРУГИ 98
  • 09:05
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 622
Пълна програма
  • 06:42
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 72
  • 07:28
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 73
  • 08:15
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 74
  • 09:08
    НЕВСКИЙ серия 15
Пълна програма
  • 06:30
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 11
  • 07:20
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 12
  • 08:05
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 9
  • 08:50
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 10
Пълна програма

Сериали

Viasat History 06:50
Забранена история, сезон 5, еп. 2
Viasat Explorer 06:55
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 4
Viasat Nature 06:55
Един ден в дивата природа, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 07:00
"Томас и приятели" - сериал, еп.14 - 20
bTV Lady 07:00
"Шест сестри" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 07:00
Колоездене: Милано - Торино
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Милано - Торино
Film Plus 07:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Film Plus HD 07:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
TV1000 06:55
Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
Cinemax 07:00
"Трудна игра", приключенска комедийна драма, Австралия, 2017; реж. Джонатан Адамс, с Гарет Рикардс, Винсент Андриано, Сам Глисан, Кейти Гарфийлд, Джейми Крисчън, [12+]
Cinemax 2 07:00
"На лов за "Червения октомври"", екшън - трилър, САЩ, 1990; реж. Джон МакТирнън, с Шон Конъри, Алек Болдуин, Скот Глен, James Earl Jones, Сам Нийл, [12+]
Fen TV 07:00
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}