ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Скритата Италия - филм
  • 10:00
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
  • 10:30
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 07:25
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 17, криминален, драма, Канада, 2014
  • 08:20
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 09:25
    Профилиране; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2014
  • 10:25
    Профилиране; сезон 6, епизод 1, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 07:25
    Зоополицаите на Маями: Жажда за живот
  • 08:15
    Зоополицаите на Хюстън: Безстрашни при изпълнение на служебните си задължения
  • 09:10
    Зоополицаите на Хюстън: Борба за оцеляване
  • 10:05
    Зоополицаите на Хюстън: Спаси ме
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "На жълтите павета" (п)
  • 09:40
    "Волен казва" (п)
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    Сид - дете на науката 2 анимационен сериал /20 епизод/п/
  • 08:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 08:30
    Джинс /п/
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 07:30
    Mighty Mike
  • 07:37
    Mighty Mike
  • 07:44
    Mighty Mike
  • 07:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.4 - 7
  • 08:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.6
  • 09:00
    "Час пик" - сериал, еп.1
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, с.3 еп.25
Пълна програма
  • 07:00
    "Черният рицар" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2008), режисьор Кристофър Нолан, в ролите: Крисчън Бейл, Хийт Леджър, Ерън Екхарт, Майкъл Кейн, Маги Джиленхол, Килиън Мърфи, Уилям Фиктнър, Морган Фрийман, Ерик Робъртс, Гари Олдман и др.
  • 10:00
    Телепазар
  • 10:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8 еп.5, 6
  • 12:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели" - сериал, еп.13 - 16
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2019 - есен), еп.7, 8
  • 10:00
    "Самоличност на аванта" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор Сет Гордън, в ролите: Мелиса Маккарти, Джейсън Бейтман, Джон Чо, Джон Фавро, Аманда Пийт, Дженесис Родригес, Морис Честнът и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.39, 40
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.93
Пълна програма
  • 07:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 07:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 07:55
    DC Super Hero Girls
  • 08:06
    DC Super Hero Girls
Пълна програма
  • 07:00
    "Спондж Боб Квадратни гащи: Филмът", анимация - семеен, САЩ, 2004; реж. Стивън Хилънбърг, [0+]
  • 08:25
    "Магически Алпи", късометражна драма, Италия, 2018; реж. Андреа Бруса, Марко Скотуци, с Джовани Сторти, Хасан Ел Оуни, Камила Антониоти, Масимилиано Де Матия, Фабио Де Марко, [12+]
  • 08:45
    "Лила и Мо", романтична драма, Франция, 2017; реж. Сара Форестие, със Сара Форестие, Редуан Ариян, Жан-Пиер Лео, Лив Андрен, Никола Вод, [12+]
  • 10:25
    "Уикенд в Скарбъро", романтична драма, Великобритания, 2018; реж. Барнаби Сауткомб, с Едуард Хог, Джоди Мей, Джордан Болджър, Джесика Бардън, Даниъл Йорк, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Краят на пътуването", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Соул Диб, със Сам Клафлин, Ейса Бътърфийлд, Пол Бетани, Том Стъридж, Тоби Джоунс, [15+]
  • 08:55
    "Кървавата къща", хорър - научна фантастика, Великобритания, 1971; реж. Питър Дъфъл, с Джон Бенет, Денъм Елиът, Питър Кушинг, Кристофър Лий, Джон Пъртуи, [15+]
  • 10:40
    "Преводачът", драма, Куба, 2018; реж. Родриго Бариусо, Себастиян Бариусо, с Родриго Санторо, Марисел Алварес, Милда Хекайте, Наталия Родина, Йоандра Суарес, [12+]
  • 12:30
    "Жътварите", психологическа драма, ЮАР, 2018; реж. Етиен Калос, с Брент Вермеулен, Алекс Ван Дайк, Джулиана Вентер, Морне Висер, Ерика Веселс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    TBD
  • 10:00
    Early Start
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 07:10
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:30
    "Бялата робиня" - сериaл /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Сияйна луна" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
  • 08:45
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Нисан скайлайн
  • 08:00
    Как са го направили?: Парижката канализация/Берета/Памук
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 53
  • 09:00
    Как се прави...: Каравана
Пълна програма
  • 07:26
    Изгубените викинги на Америка: Тайната на морските бандити
  • 08:14
    Мегалетище на ретген: Състезание срещу часовника
  • 09:02
    Как изобретихме света: Самолети
  • 09:50
    Как са го направили?: Уиски/ Нощно виждане/ Сауна
Пълна програма
  • 07:30
    Големият град на Грийнс
  • 08:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 08:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 09:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 07:30
    "Ловци на история"
  • 08:00
    "Спортна лаборатория"
  • 08:10
    "Спортна лаборатория"
  • 08:20
    "За играчките"
Пълна програма
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
  • 11:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 12:00
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 08:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 09:30
    Спортна стрелба: Световна купа в Ал Айн, ловджийска пушка, финал
  • 11:30
    Колоездене: Милано - Торино
Пълна програма
  • 07:00
    Колоездене: Купа на Италия, "Тре Вали Варезине"
  • 08:00
    Колоездене: Милано - Торино
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 11:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
Пълна програма
  • 07:10
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 3
  • 08:00
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 17
  • 08:20
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 14
  • 08:45
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 07:25
    MTB Heroes
  • 07:50
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 08:15
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 08:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:25
    Вечеря в Тифани (Series 2): Почивка и преправяне (Episode 8)
  • 07:50
    Пристрастена към реставрирането (Series 3): Разклатени основи (Episode 2)
  • 08:15
    Пристрастена към реставрирането (Series 3): Насекоми, птици и ужасни водопроводи (Episode 3)
  • 08:40
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Дървеният параклис (Episode 4)
Пълна програма
  • 06:45
    Станция 19 - втори сезон, еп. 15
  • 07:45
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 15
  • 08:40
    Мама - пети сезон, еп. 11
  • 09:05
    Мама - пети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 07:15
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 15
  • 08:15
    Броукънуд - първи сезон, еп. 1
  • 10:10
    Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 7
  • 11:15
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    "Лешникотрошачката и четирите кралства", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ласе Халстрьом, Джо Джонстън, с Макензи Фой, Джейдън Фоуoра-Найт, Кийра Найтли, Хелън Мирън, Морган Фрийман, [7+]
  • 08:40
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
  • 10:45
    "Цар Лъв", анимация, САЩ, 1994; реж. Роджър Олърс, Роб Минкоф, [0+]
  • 12:10
    "Филми и звезди ХІ, 41 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 07:05
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 1
  • 08:00
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 2
  • 08:50
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 3
  • 09:45
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    Изковани в огъня: Варварски меч
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Дали ще е провал?
  • 08:10
    Извънземни от древността: Отвлечените
  • 09:00
    Американски антиквари: Сделка на една гума
Пълна програма
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 08:30
    България – вчера, днес и утре
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 34 еп.
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 07:30
    "Баданаму кадети"
  • 07:50
    "Невероятни приказки"
  • 08:15
    "Мончичи"
  • 08:40
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Пулс" - /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:15
    "Ще те намеря" - игрален филм с Иван Атал, Паскал Елбе.
  • 08:45
    "Ние сме ангели" 1.01 - сериал
  • 10:15
    "Ние сме ангели" 1.02 - сериал
  • 11:45
    "Ние сме ангели" 1.03 - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
  • 09:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Sam Fender: MTV Live From Fusion..
  • 12:20
    Franz Ferdinand: MTV Live From...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 06:55
    Ехото на динозаврите
  • 07:50
    Експедиция Европа, сезон 1, еп. 1
  • 08:45
    Експедиция Европа, сезон 1, еп. 2
  • 09:40
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Космос, еп. 7
  • 08:00
    Космос, еп. 8
  • 09:00
    Пресушаване на океана, еп. 2
  • 10:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
Пълна програма
  • 07:05
    Дивата Колумбия, еп. 1
  • 07:55
    Подводният свят на Амазония, еп. 1
  • 08:40
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 19
  • 09:30
    Юконски ветеринар, еп. 5
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ковънтри Сити - Транмиър Роувърс, мач от английската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Тотнъм
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Реал М
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Брюж - Галатасарай
Пълна програма
  • 06:45
    "Смехът е разрешен"
  • 09:00
    Вести
  • 09:15
    "Верни на клетвата"
  • 10:00
    "Пешком..."
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 07:30
    Футбол Мундиал
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Исторически календар
  • 08:20
    Талантите на България - концерт
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Секси или традиционно
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 6
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джанин
  • 12:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 2
Пълна програма
  • 07:30
    Импресии
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.9
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Спорт и приключения
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 105): Две спални в Париж (Episode 5)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 105): Оцеляване в Пърт (Episode 6)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 106): От Колорадо до Карибите (Episode 6)
  • 09:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Ханой (Episode 18)
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 105): Две спални в Париж (Episode 5)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 105): Оцеляване в Пърт (Episode 6)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 106): От Колорадо до Карибите (Episode 6)
  • 09:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Ханой (Episode 18)
Пълна програма
  • 05:45
    Усещане за жена, САЩ, драма, 1992
  • 08:25
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 10:05
    Мики Синьото око, Великобритания,САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1999
  • 11:45
    Маркъс, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, 2002
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:10
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил, еп. 9
  • 07:40
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил, еп. 10
  • 08:10
    Спести с Джейми, еп. 5
  • 09:05
    Тайните на леля Кати, еп. 13
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
Пълна програма
  • 07:05
    Малкълм - първи сезон, еп. 12
  • 07:35
    Малкълм - първи сезон, еп. 13
  • 08:00
    Черният списък - втори сезон, еп. 19
  • 08:55
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 07:30
    HAIRSTYLES
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 07:00
    "Лов на неизрядни платци" - 12 и 13 еп.
  • 07:50
    "48 часа" - 5 еп.
  • 08:40
    "Бърз отклик" - 5 и 6 еп.
  • 09:30
    "Кеш и Кари" - 13 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:10
    Энциклопедия охоты
  • 07:40
    Рыболов-эксперт
  • 08:05
    Охота без оружия
  • 08:35
    Тропа рыбака
Пълна програма
  • 06:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 08:40
    "Моето момиче" - семейна комедия с уч. на Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, Маколи Кълкин, Ана Клъмски, Ричард Мазур и др.
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Виж кой говори" - комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода и др. /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Treehouse Masters: Treehive Beehive
  • 07:45
    Gold Rush: Road to Gold
  • 08:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Jumbo Paper Plane
  • 09:15
    Cake Boss: Chocolate Race Cars & Choosing a Dress
Пълна програма
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Брънч (Episode 10)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 9): Парти за първи ден в офиса (Episode 5)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 9): Дамски брънч (Episode 6)
  • 08:30
    Режи! (Series 29): Хотдог с нстроение (Episode 3)
Пълна програма
  • 07:30
    Пес патрул
  • 07:50
    44 котки
  • 08:00
    44 котки
  • 08:15
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 08:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 09:30
    Спортна стрелба: Световна купа в Ал Айн, ловджийска пушка, финал
  • 11:30
    Колоездене: Милано - Торино
Пълна програма
  • 07:00
    "Лешникотрошачката и четирите кралства", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ласе Халстрьом, Джо Джонстън, с Макензи Фой, Джейдън Фоуoра-Найт, Кийра Найтли, Хелън Мирън, Морган Фрийман, [7+]
  • 08:40
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
  • 10:45
    "Цар Лъв", анимация, САЩ, 1994; реж. Роджър Олърс, Роб Минкоф, [0+]
  • 12:10
    "Филми и звезди ХІ, 41 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:30
    Henry Hugglemonster
  • 07:45
    PJ Masks
  • 08:00
    PJ Masks
  • 08:15
    PJ Masks
Пълна програма
  • 07:30
    Пес патрул
  • 07:50
    44 котки
  • 08:00
    44 котки
  • 08:15
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:00
    Кошмарни съседи: Епизод 1
  • 07:55
    Кошмарни съседи: Епизод 3
  • 08:50
    Перфектното убийство: Изчезването
  • 09:45
    Перфектното убийство: Рецепта за убийство
Пълна програма
  • 07:10
    Top: Euro Players' WAGs
  • 07:40
    Star Rated: World's Sexiest WAGs
  • 08:05
    The Immortals: Peyton Manning
  • 08:35
    The Truth About: Diego Maradona
Пълна програма
  • 07:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 07:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 08:15
    Midways USA's Rapid Fire
  • 08:35
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 07:00
    Изковани в огъня: Варварски меч
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Дали ще е провал?
  • 08:10
    Извънземни от древността: Отвлечените
  • 09:00
    Американски антиквари: Сделка на една гума
Пълна програма
  • 07:00
    Космос, еп. 8
  • 08:00
    Пресушаване на океана, еп. 2
  • 09:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
  • 10:00
    Замъкът, еп. 1
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 15, екшън, приключенски, САЩ
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Далече на север; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 13:55
    Телешоп
  • 14:10
    Фенката; сезон 1, епизод 18, романтичен, комедия, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:20
    Първите 48 часа: Краят на пътя
  • 08:05
    Първите 48 часа: Поканата
  • 08:50
    Ловец на убийства: Оправдано
  • 09:35
    Ловец на убийства: Всичко е субективно
Пълна програма
  • 07:30
    Дийп
  • 09:20
    Майчинство
  • 11:10
    Учителката
  • 13:00
    Разтърси света
Пълна програма
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:22
    Petite Pussy Fucked Through Tights (18+)
  • 07:47
    Agent Cums On Sexy Russian's Tongue (18+)
  • 08:13
    MILF Swaps Shops For Cock (18+)
  • 08:38
    New Models Blow Job Skills Tested (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Валядолид - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Осасуна - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Tianjin Open, Тианцин - финал (WTA International - повторение)
  • 13:30
    Тенис: Елина Свитолина - Мария Сакари (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
Пълна програма
  • 07:30
    PASSPORT TO EXPLORE - PHILADELPHIA
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - A JOURNEY TO INFINITY - PART 1 (PATAGONIA)
  • 09:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - A JOURNEY TO INFINITY - PART 2 (PATAGONIA)
Пълна програма
  • 07:30
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:45
    WUSHU Championship
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    Woodsy's World
  • 08:30
    Route 66 Tour
  • 09:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 07:00
    Ветеринарите отблизо (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 07:55
    Магическата Австралия (Series 1): Океан (Episode 2)
  • 08:50
    Невероятни паркове (Series 4): Парковете във Флорида: Възстановяване от урагана (Episode 14)
  • 09:15
    Гигантите на природата отвътре (Series 3): Камилата (Episode 2)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 06:45
    InterMezzo
  • 09:30
    Fallen by A. Skeels, Return to Nothingness by N. Horecna - Grand Theatre de Geneve Ballet
  • 10:40
    Wahada by Abou Lagraa - Grand Theatre de Geneve Ballet
  • 11:50
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач за Суперкупата на България /п/
  • 10:00
    Футбол: Локомотив ГО - ЦСКА, мач от първи кръг за Купата на България /п/
  • 12:00
    Футбол: Царско село - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 08:00
    Тенис: Tianjin Open, Тианцин - финал (WTA International - повторение)
  • 10:30
    Джесика Пегула - Камила Джорджи (Citi Open, Вашингтон; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Кошмарни съседи: Епизод 1
  • 07:55
    Кошмарни съседи: Епизод 3
  • 08:50
    Перфектното убийство: Изчезването
  • 09:45
    Перфектното убийство: Рецепта за убийство
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Кешбол", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Бенет Милър, с Брад Пит, Джона Хил, Филип Сиймор Хофман, Робин Райт, Крис Прат, [12+]
  • 09:10
    "Маша и мечокът І, 21 - 23 еп.", анимация, Русия, 2012, [0+]
  • 09:35
    "Малки титани: В готовност! Филмът", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Арън Хорват, Питър Рида Микейл, [7+]
  • 11:00
    "Бъмбълби", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Травис Найт, с Хейли Стайнфелд, Джон Сина, Хорхе Лендеборг Джуниър, Джейсън Дракър, Памела Адлон, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Прасчо", анимация, САЩ, 2003; реж. Франсис Глебас, [0+]
  • 08:15
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 10:00
    "Алекс и аз", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Ерик Чампнела, Шон Джикей, със Сиена Агудонг, Алекс Морган, Джим Клок, Ейва Ейкръс, Рейгън Лейк Чампнела, [7+]
  • 11:25
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Благословените извори (образователен филм за спа туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Сърцето на Стария град (образователен филм за религиозен туризъм)
Пълна програма
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:35
    Ръсти Ривитс
  • 08:00
    Тайфата на Бека
  • 08:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 07:20
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
  • 08:00
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
  • 08:45
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 4, Канада, военен, 2017
  • 09:25
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 06:50
    Голямата земя на малките Семеен Канада 1987
  • 08:25
    Черният кон Драма САЩ 2008
  • 10:15
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
  • 11:35
    Марикен Семеен Холандия, Белгия 2000
Пълна програма
  • 06:55
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 08:20
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 09:50
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
  • 11:15
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
Пълна програма
  • 07:30
    Рудолф Нуреев: Островът на мечтите му Документален Русия, Турция 2016
  • 08:35
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
  • 09:50
    Писмописецът Семеен САЩ 2011
  • 11:15
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 06:10
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 07:45
    Action Sports World S19
  • 08:50
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 09:50
    Live Recap Burton US Open 2018
Пълна програма
  • 06:00
    УЕФА Европейски квалификации: Казахстан - Белгия
  • 07:50
    УЕФА Европейски квалификации обзор от 13 октомври
  • 08:20
    Арена Спорт
  • 09:20
    Войните на Наполеон в Русия документален филм /2 епизод/
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 06:10
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Тайланд
  • 08:00
    Еврокупа: Виртус Болоня - Макаби Ришон Лецион
  • 10:00
    Евролига: Цървена Звезда - Фенербахче
  • 12:00
    Евролига: АСВЕЛ - Панатинайкос
Пълна програма
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Професионални майстори на родеото Състезание във Феърфакс
  • 09:00
    Световна купа - мъже: Италия - Иран Световна купа по Волейбол
  • 11:00
    NHL: Ню Йорк - Едмънтън Ню Йорк Рейнджърс - Едмънтън Ойлърс
Пълна програма
  • 07:30
    Серия А: "Екстра Калчо"
  • 08:00
    Серия А: СПАЛ - Аталанта
  • 10:00
    Серия А: Удинезе - Милан
  • 12:00
    Серия А: Парма - Ювентус
Пълна програма
  • 06:00
    Ла Лига: Севиля - Реал Сосиедад
  • 08:00
    Ла Лига: Бетис - Валядолид
  • 10:00
    Ла Лига: Еспаньол - Севиля
  • 12:00
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Хетафе
Пълна програма
  • 07:10
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    "Местно време" - Бургас
  • 09:15
    "Културен фронт"
  • 09:45
    ТВ пазар
Пълна програма
  • 07:30
    "СЕГОДНЯ"
  • 07:35
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 08:05
    "МАЛЬЦЕВА"
Пълна програма
  • 07:00
    Deception
  • 08:35
    Blood Brothers
  • 10:15
    Only you Ep. 5
  • 12:05
    Only you Ep. 6
Пълна програма
  • 07:25
    КРЕМЛЕВСКАЯ КУХНЯ 12
  • 08:15
    СУПРУГИ 99
  • 09:05
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 623
  • 10:00
    ДО СУДА 495
Пълна програма
  • 07:20
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 9
  • 08:05
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 10
  • 09:02
    НЕВСКИЙ серия 21
  • 09:48
    НЕВСКИЙ серия 22
Пълна програма
  • 06:55
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 62
  • 07:40
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 63
  • 08:30
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 64
  • 09:20
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 65
Пълна програма

Сериали

e-kids 07:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Channel 07:35
Малкълм - първи сезон, еп. 15
Viasat Explorer 07:45
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 18
Viasat History 07:45
Забранена история, сезон 5, еп. 3
Viasat Nature 07:45
Един ден в дивата природа, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 07:30
Спорт и обучение на кучето
BNT 3 07:50
УЕФА Европейски квалификации обзор от 14 октомври
Diema Sport 08:00
Волейбол: Хебър - Нефтохимик, първи финален мач от плейофите на Суперлигата /п/
Diema Sport 2 08:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Япония /п/
Eurosport 08:00
Колоездене: Обиколка на Ломбардия

Всички предавания

Филми

Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
FilmBox Extra 07:55
Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ 2008
Vivacom Arena 08:00
Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
TVT 08:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)
Sky Sports 08:00
Приключенски спортове

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}