ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:15
    Библиотеката /п/
  • 04:15
    Законът на Дойл 4 тв филм /1 епизод/п/(12)
  • 05:00
    Още от деня /п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.23
Пълна програма
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 03:05
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 03:45
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 04:25
    Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
  • 05:40
    Добрият доктор; сезон 1, епизод 3, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 03:25
    Жилища за животни: Бърлогата на драконите
  • 04:15
    Жилища за животни: Фантастично убежище за животни
  • 05:02
    Дивата Европа: Епизод 5
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Подаръкът
Пълна програма
  • 03:30
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Неделя - ден Господен" - първа част (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 02:55
    Култура.БГ /п/
  • 03:55
    Викингите 3 сериен тв филм /2 епизод/п/ (16)
  • 04:40
    Натисни F1 /п/
  • 04:55
    Света Петка българска документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 03:38
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:51
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:58
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 02:45
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.4
  • 03:45
    "Неизвестният" - сериал, еп.18
  • 04:45
    "Коли на мечтите" - автомобилна поредица, с.2 еп.7
  • 05:15
    "Час пик" - сериал, еп.3
Пълна програма
  • 03:30
    "Специален отдел Q: Пациент 64" - криминален, психотрилър (Дания, Германия, 2018), режисьор Кристофер Бо, в ролите: Николай Лий Коос, Фарес Фарес, Йохане Луизе Смид, Сьорен Пилмарк и др. [14+]
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" /п./ - сериал, с.8 еп.7, 8
  • 08:00
    "Зоуи" - фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Юън Макгрегър, Леа Сейду, Тио Джеймс, Рашида Джоунс, Кристина Агилера, Миранда Ото, Матю Грей Гублър и др.
  • 10:00
    Телепазар
Пълна програма
  • 03:00
    "По средата" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 05:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 06:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.4 еп.5, 6
Пълна програма
  • 02:50
    "Вечно твоя" - сериал, еп.74 - 76
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.41
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Сестра Бети" - сериал, еп.6
Пълна програма
  • 03:35
    Анджело е върхът
  • 03:45
    Анджело е върхът
  • 04:00
    Анджело е върхът
  • 04:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:15
    "За нещастието", комедийна драма, Белгия, 2009; реж. Феликс Ван Грьонинген, с Кенет Ванбаден, Валентин Даененс, Коен Де Граве, Вутер Хендрикс, Йохан Хелденберг, [18+]
  • 04:05
    "Трите Шарън", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Марк Браун, с Мат Буш, Скайлър Самюълс, Надин Веласкес, Ерин Хейс, Джина Родригес, [15+]
  • 05:25
    "Радиус", научно-фантастичен трилър, Канада, 2017; реж. Каролин Лабреш, Стив Леонард, с Диего Клатенхоф, Шарлот Съливан, Брет Донахю, Назарий Демкович, Андреа Дел Кампо, [12+]
  • 07:00
    "Начало на сезона", комедия - сатира, САЩ, 1995; реж. Робърт Ул, с Робърт Ул, Род Тейлър, Гейлард Сартейн, Хелън Шейвър, Маги Хан, [12+]
Пълна програма
  • 02:45
    "Букмейкър", криминален трилър, Германия, 2018; реж. Тимон Модерзон, с Фредерик Лау, Антйе Трауе, Оливер Мазуки, Матео Ванзинг Лорио, Карл Марковикс, [18+]
  • 04:25
    "Клетката на Никол", късометражна драма, Германия, 2017; реж. Йозеф Брандл, с Фелин Роган, Марсел Мохаб, Жак Палмингер, [12+]
  • 04:45
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
  • 05:30
    "Хеви пътешествие", музикална комедия, Финландия, 2018; реж. Юка Видгрен, Юсо Латио, с Йоханес Холопайнен, Минка Куустонен, Виле Тийхонен, Макс Оваска, Самули Яскио, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:10
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:30
    "Бялата робиня" - сериaл /п/
Пълна програма
  • 03:15
    "Национална лотария" /п/
  • 06:15
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 15
  • 04:00
    Бързи и шумни: Преобразяването на Буик Ривиера от 1972 г.
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Datsun 240Z - Калифорния
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген 181
Пълна програма
  • 03:00
    Машините на Леонардо: Самоходни колички
  • 03:48
    Фантастиката спаси живота ми: "Матрицата" спаси живота ми
  • 04:36
    Мегалетище на ретген: Кръстовищата на света
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 11
Пълна програма
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:40
    Ранди Кънингам
Пълна програма
  • 03:00
    "Гениите"
  • 03:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 04:30
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 06:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 03:15
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, трети ден
  • 06:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, първо състезание
  • 06:45
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, второ състезание
Пълна програма
  • 02:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, трети ден
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден
Пълна програма
  • 03:35
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 8
  • 04:25
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 9
  • 05:00
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 9
  • 05:25
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 03:00
    Action Sports World
  • 03:50
    Sports Adventure
  • 04:15
    Sports Adventure
  • 04:40
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:35
    Пристрастена към реставрирането (Series 3): Пълно преобразяване (Episode 8)
  • 03:57
    Пристрастена към реставрирането (Series 3): Бъркотия в жълто и кафяво (Episode 9)
  • 04:20
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Хижата на бойскаутите (Episode 7)
  • 05:05
    Светкавичен дизайн (Series 30): Колониална спалня (Episode 9)
Пълна програма
  • 03:35
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 4
  • 04:20
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 1
  • 04:45
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 2
  • 05:15
    "В търсене на малък дом" - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 03:25
    От местопрестъплението, еп. 5
  • 04:15
    Броукънуд - първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 6
  • 06:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 03:15
    "300: Възходът на една империя", фентъзи - екшън, САЩ, 2013; реж. Ноам Мъро, със Съливан Стейпълтън, Ева Грийн, Лина Хийди, Ханс Матисън, Родриго Санторо, [18+]
  • 07:00
    "Книгата на живота", анимация, САЩ, 2014; реж. Хорхе Р. Гутиерес, [0+]
  • 08:35
    "Планината на вещиците", приключенски - фенъзи, САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Анасофия Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс, [12+]
  • 10:10
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
Пълна програма
  • 02:55
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 3
  • 03:55
    Тайната война, сезон 1, еп. 5
  • 04:55
    География на убийствата, сезон 2, еп. 4
  • 05:00
    География на убийствата, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
  • 03:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
  • 04:20
    Изковани в огъня: Гизарма
  • 05:05
    Американски антиквари: Велосипедисти
Пълна програма
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Поглед към природата
Пълна програма
  • 03:30
    "Бери и Доли"
  • 03:40
    "Баданаму кадети"
  • 04:00
    "Конни"
  • 04:25
    "Мончичи"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:25
    "Беоулф и Грендел" - игрален филм, копродукция с Ингвард Сигурдсон, Спенсър Уайлдинг.
  • 04:05
    "Нинджата идва" - екшън / приключенски филм с Франко Неро, Сюзън Джордж.
  • 05:15
    "Ужасът в Амитивил (2005)" - игрален филм с Райън Рейнолдс, Мелиса Джордж.
  • 06:45
    "В близък план - "Жената-чудо"
Пълна програма
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 03:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 03:45
    Wireless Festival 2018: Best Of...
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:55
    Бездомни кучета със супер потенциал, сезон 1, еп. 1
  • 03:45
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
  • 04:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 1
  • 04:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 8
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 8
  • 04:10
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 8
  • 04:55
    Тайнствени досиета, еп. 8
Пълна програма
  • 03:20
    Смъртоносна суперкотка, еп. 1
  • 04:10
    Провалите на хищниците, еп. 3
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 1
  • 05:15
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 6
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Нотингам Форест, мач от трети кръг за Карабао къп /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Ковънтри Сити - Транмиър Роувърс, мач от английската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 03:10
    "В действителност"
  • 04:05
    "Отчаяните". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Отчаяните". Продължение
Пълна програма
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Монпелие - Монако
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 06:00
    Вести
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 06:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 03:30
    Алтернативи - /повторение /
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма
  • 00:40
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Американското семейство отвътре: Изпитание за брака
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 3
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: Ние сме семейство
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: Голям бюджет, малък бюджет
Пълна програма
  • 03:30
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 04:30
    Професия турист - Банско
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Писмо до Жеравна
Пълна програма
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 3): Усещане за зло: Аржентина и Тринидад (Episode 2)
  • 03:45
    Живот на път в RV каравана (Series 2): Едно семейство е готово да замени палатка за туристическа каравана (Episode 7)
  • 04:05
    Живот на път в RV каравана (Series 2): Голямо семейство търси нов начин за почивка с RV каравана (Episode 8)
  • 04:25
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Сан Антонио: мозък, кюфтенца и кръв (Episode 8)
Пълна програма
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 3): Усещане за зло: Аржентина и Тринидад (Episode 2)
  • 03:45
    Живот на път в RV каравана (Series 2): Едно семейство е готово да замени палатка за туристическа каравана (Episode 7)
  • 04:05
    Живот на път в RV каравана (Series 2): Голямо семейство търси нов начин за почивка с RV каравана (Episode 8)
  • 04:25
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Сан Антонио: мозък, кюфтенца и кръв (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:55
    Код "Меркурий" (1998), САЩ, екшън/драма/трилър, 1998
  • 04:40
    Близки срещи от третия вид, САЩ, драма/фантастика, 1977
  • 06:10
    Момче, наречено лодка, Австралия, САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
  • 07:35
    Кралят на скорпионите 2: Възходът на воина, Германия,Южна Африка,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2008
Пълна програма
  • 02:50
    Голямото британско приключение на Джеймс Мартин, еп. 8
  • 03:40
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 2
  • 04:05
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 3
  • 04:25
    Спести с Джейми, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
  • 05:20
    Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
  • 05:33
    Рицарят Ръждивко Еп. 11 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 03:15
    Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 8
  • 04:10
    Кости - първи сезон, еп. 21
  • 04:55
    Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 11
  • 05:15
    Пазители на времето - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 03:30
    FESTIVALS
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:30
    "В бойна готовност" - 8 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 99, 100 и 101 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" специално - 503 еп.
  • 06:10
    "Лекар в къщи" - 6 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 03:25
    Сомы Европы
  • 03:55
    Поехали на рыбалку!
  • 04:20
    Привет, Малек!
  • 04:35
    Донская рыбалка
Пълна програма
  • 05:40
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 08:40
    "Специалитетът на деня" - комедия с уч. на Асиф Мандви, Джес Уикслър, Кевин Кориган, Дийн Уинтърс, Насирудин Шах, Хариш Пател, Амир Арисън, Мадхур Джафри и др. /п/
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 03:15
    Cuff Me If You Can: Hooker on the Run
  • 04:00
    Deadliest Catch: It's Not All Mai Tais and Yahtzee
  • 04:45
    Finding Bigfoot: Holy Cow, It's Bigfoot
  • 05:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Raiders of the Lost Keg
Пълна програма
  • 03:15
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 2): Ерусалим (Episode 9)
  • 04:00
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 9): Оазис в пустинята (Episode 3)
  • 04:45
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Барбекю и букети (Episode 4)
  • 05:07
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Хляб и масло (Episode 3)
Пълна програма
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок училище
Пълна програма
  • 03:15
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, трети ден
  • 06:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, първо състезание
  • 06:45
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, второ състезание
Пълна програма
  • 03:15
    "300: Възходът на една империя", фентъзи - екшън, САЩ, 2013; реж. Ноам Мъро, със Съливан Стейпълтън, Ева Грийн, Лина Хийди, Ханс Матисън, Родриго Санторо, [18+]
  • 07:00
    "Книгата на живота", анимация, САЩ, 2014; реж. Хорхе Р. Гутиерес, [0+]
  • 08:35
    "Планината на вещиците", приключенски - фенъзи, САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Анасофия Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс, [12+]
  • 10:10
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок училище
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 03:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 3
  • 03:45
    Градът на убийствата: Клането на магистралата
  • 04:30
    Смърт в блатото: осемте жертви от Дженингс: Епизод 1 / Епизод 2
  • 05:20
    Убийство по южняшки: Целувка между братовчеди
Пълна програма
  • 03:30
    The Truth About: Women in Sport
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Michael Phelps
  • 04:25
    The Burning Issue: Football
  • 04:55
    Clubland: Valencia
Пълна програма
  • 03:00
    Major League Fishing
  • 04:30
    Dropped
  • 04:50
    Dropped
  • 05:15
    All Angles
Пълна програма
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
  • 03:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
  • 04:20
    Изковани в огъня: Гизарма
  • 05:05
    Американски антиквари: Велосипедисти
Пълна програма
  • 03:10
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 8
  • 03:55
    Тайнствени досиета, еп. 8
  • 04:15
    Господари на войната, еп. 8
  • 04:35
    Шифърът на злополуките, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.23
Пълна програма
  • 03:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:05
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:30
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Г-жа Грешаща
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
  • 04:10
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 04:30
    Първите 48 часа: Стая за нощта/Бездомният
Пълна програма
  • 02:55
    Дяволски шеги
  • 04:40
    Смъртоносен съвет
  • 06:30
    Ото е носорог
  • 08:05
    Първият ден
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 03:35
    Jackass
  • 04:00
    Instant Mom
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 03:16
    Hot & Heavy Workload (18+)
  • 03:41
    Petite Patient Now Craves Big Dick (18+)
  • 04:03
    Nice To Meat You (18+)
  • 04:26
    Doctors Without Boners (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Ашли Барти - Петра Мартич (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
  • 04:10
    Тенис: Елена Рибакина - Арина Сабаленка (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - II четвъртфинал, повторение)
  • 06:10
    Тенис: Патриция Мария Тиг - Елена Рибакина (Bucharest Open, Букурещ; WTA International - финал, повторение)
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 06:15
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 06:30
    Hip Show
  • 06:50
    Hip Show
Пълна програма
  • 03:00
    CPH Open: Everyone is a Winner
  • 03:45
    HELride 2019
  • 04:00
    Fairly Normal
  • 04:30
    Parko's Perfect Day
Пълна програма
  • 03:15
    Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война (Series 1): Светкавичната война (Episode 2)
  • 04:10
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Варяжкият отряд (Episode 6)
  • 05:35
    Мистериите на кралските убийства (Series 1): Графът на Ерол: Смърт в долината (Episode 4)
  • 06:20
    Страхотни изобретения (Series 2): 202 (Episode 2)
Пълна програма
  • 03:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Галерия" - предаване за изкуство на ТВ1
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 03:00
    Sebastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
  • 04:00
    Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montreal
  • 04:50
    Dianne Reeves - Jazz a la Villette
  • 05:25
    Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Хебър - Нефтохимик, втори финален мач от плейофите на Суперлигата /п/
  • 10:00
    Футбол: Нефтохимик - Лудогорец, мач от първи кръг за Купата на България /п/
  • 12:00
    Футбол: Витоша - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Япония /п/
  • 09:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 09:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Япония /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 3
  • 03:45
    Градът на убийствата: Клането на магистралата
  • 04:30
    Смърт в блатото: осемте жертви от Дженингс: Епизод 1 / Епизод 2
  • 05:20
    Убийство по южняшки: Целувка между братовчеди
Пълна програма
  • 02:55
    "Луда майка", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Роми Роузмънт, Кари Матчет, Виктория Даймънд, Матю Росеп, Салваторе Антонио, [15+]
  • 04:25
    "Холивудленд", детективска драма, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 06:20
    "В кадър ХVI, 40 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
Пълна програма
  • 02:50
    "Довери ми се І, 3 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Ейми Нийл, с Джоди Уитакър, Емун Елиът, Шарън Смол, Блейк Харисън, Лоис Чимимба, [15+]
  • 03:50
    "Мъглявият връх І, 3 еп.", драма, Бразилия, 2019; реж. Кико Мейрелес, Фернандо Мейрелес, с Луис Наваро, Даниел Фурлан, Енрике Сантана, Тека Перейра, Бруно Жордано, [15+]
  • 04:45
    "Годзила (2014)", фантастика, САЩ, 2014; реж. Гарет Едуардс, с Арън Тейлър-Джонсън, Кен Уатанабе, Елизабет Олсън, Жулиет Бинош, Сали Хоукинс, [12+]
  • 05:20
    "Чайка", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Мейър, с Анет Бенинг, Саоирс Ронан, Кори Стол, Били Хоул, Елизабет Мос, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Една пиринска пролет през фотообектива (образователен филм за изживявания сред природата)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:20
    Нела, принцесата-рицар
  • 03:50
    Пес патрул
  • 04:10
    Пламъчко и Машините
  • 04:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 03:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 2, Канада, 2017
  • 04:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, 2017
  • 05:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 06:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 03:15
    От сенките Трилър САЩ 2009
  • 04:45
    Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
  • 06:30
    Ангелче, дай ми щастие Семеен Туркменистан 1993
  • 07:55
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
Пълна програма
  • 02:25
    Последният шанс Фантастичен САЩ, Румъния 2008
  • 03:55
    Скъпа Алис Драма Швеция 2010
  • 06:50
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
  • 08:25
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
Пълна програма
  • 03:15
    Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
  • 04:35
    Пишман промоутъри Комедия САЩ 2009
  • 05:55
    Горски пожар Семеен САЩ 2003
  • 07:30
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
Пълна програма
  • 03:15
    FISE World Series 2019
  • 04:20
    Parkour 2018
  • 04:55
    Live Recap FISE Battle Of The Champions 2019
  • 05:50
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
Пълна програма
  • 02:50
    Маратон на София
  • 05:05
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 06:00
    Аз съм…
  • 06:10
    УЕФА Европейски квалификации: Швеция - Испания
Пълна програма
  • 02:40
    БНТ на 60 /п/
  • 03:40
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:10
    Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 04:20
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Спидуей: Обзор на състезанието за Голямата награда на Торун, Полша
  • 04:30
    Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Таладега
  • 06:00
    Еврокупа: Виртус Болоня - Андора
  • 08:00
    Световна купа - мъже: САЩ - Русия Световна купа по Волейбол
Пълна програма
  • 03:00
    "Светът на голфа"
  • 04:00
    "Удар със стик"
  • 06:00
    "Светът на голфа"
  • 07:00
    "Удар със стик"
Пълна програма
  • 02:00
    Серия А: Болоня - Лацио
  • 04:00
    Серия А: Верона - Сампдория
  • 06:00
    Серия А: Интер - Ювентус
  • 08:00
    Серия А: Верона - Милан
Пълна програма
  • 02:00
    Ла Лига: Осасуна - Виляреал
  • 04:00
    Ла Лига: Валядолид - Атлетико Мадрид
  • 06:00
    Ла Лига: Бетис - Ейбар
  • 08:00
    Ла Лига: Валенсия - Майорка
Пълна програма
  • 03:20
    "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
  • 04:20
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 06:20
    Актуален коментар (п)
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 04:05
    Инга Оболдина, Сергей Шнырев, Ксения Адрианова в детективном сериале "СУПРУГИ". "Свадебный подарок", "Самоубийство"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма
  • 02:15
    Deception
  • 03:50
    Blood Brothers
  • 05:10
    Dogs Five-Star Hotel
  • 07:00
    Tastes of the World
Пълна програма
  • 03:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 623
  • 04:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 137
  • 05:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 05:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 29
Пълна програма
  • 03:16
    ИНСПЕКТОР КУПЕР серия 2
  • 04:02
    НЕВСКИЙ серия 29
  • 04:47
    НЕВСКИЙ серия 30
  • 05:40
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 75
Пълна програма
  • 03:35
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 223
  • 04:05
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 224
  • 04:35
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 225
  • 05:20
    БИТВА ШЕФОВ 7
Пълна програма

Сериали

AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Viasat History 03:45
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 3
Viasat Explorer 03:45
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 7
Viasat Nature 03:55
Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 2
bTV Comedy 04:00
"Модерно семейство" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Travel Channel HD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Travel Channel SD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Eurosport 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"
Eurosport HD 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"

Всички предавания

Филми

HBO 2 03:35
"Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
HBO3 03:35
"Гениалната приятелка I, 8 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
HBO HD 03:40
"В сестрински дух", трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Клеър Кофи, Лиса Бери, Шибон Мърфи, Тейлър Торн, Кейтлин Спойнхаймър, [15+]
HBO 03:40
"В сестрински дух", трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Клеър Кофи, Лиса Бери, Шибон Мърфи, Тейлър Торн, Кейтлин Спойнхаймър, [15+]
MGM 03:45
"Виртуална революция" - игрален филм, Канада / Франция / САЩ, с Гай-Роджър Дювер, Майк Допуд, Джейн Бадлър.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}