ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:20
    Още от деня
  • 19:00
    Съкровище в двореца тв филм /6 епизод/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13 еп.116
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги " - сериал, еп.4
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Смарт час с Живка Попатанасова
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Цитати на деня
Пълна програма
  • 18:15
    Специален отряд; сезон 1, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 19:10
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 20:05
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 21:00
    Откуп; сезон 3, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 18:20
    Лошо куче!: Бягащото куче
  • 19:15
    Проект "Гризли": Как се учи мечка да лови риба
  • 20:10
    Разкритите престъпления: Слонове в стаята
  • 20:35
    Как го правят животните: Епизод 18
Пълна програма
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:20
    Местни избори 2019: Дебат /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:20
    Вокалните метаморфози на Панчо Владигеров документален филм /БНТ 2 Русе/
  • 19:50
    Лека нощ деца Лъвчо
  • 20:00
    Потомци на слънцето сериен тв филм /4 епизод/ (12)
Пълна програма
  • 18:20
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 18:40
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 18:49
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 19:05
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 18:00
    "Неизвестният" - сериал, еп.21
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.2 еп.5
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.13
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 16:45
    "Ледена смърт" - екшън, криминален, мистъри (САЩ, Канада, Франция, Турция, 2009), режисьор Доминик Сена, в ролите: Кейт Бекинсейл, Гейбриъл Макт, Том Скерит, Шон Дойл, Къламбъс Шорт, Алекс О`Лафлин, Ерин Хайкок, Башар Рахал и др.
  • 18:45
    Телепазар
  • 19:00
    "Принцът и аз 4: Приключения в рая" - романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2010), режисьор Катрин Кирън, в ролите: Кам Хескин, Крис Гиър, Джонатан Фърт, Селина Ло и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
Пълна програма
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.8 еп.17, 18
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.9 еп.10
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, en.36
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2 еп.18
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.103
  • 20:00
    "Сестра Бети" - сериал, еп.10
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.99
Пълна програма
  • 18:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:55
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 19:15
    Хипопотамското семейство
Пълна програма
  • 17:55
    "Господар", романтична драма, Индия, 2018; реж. Рохена Гера, с Тилотама Шоме, Вивек Гомбер, Гитанджали Кулкарни, Рахул Вохра, Дивия Сет Шах, [12+]
  • 19:35
    "Заклинание", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Брендън Уолтър, с Барак Хардли, Джаки Тон, Магнус Йонсон, Бирма Рун Ейриксдотир, Том Райт, [15+]
  • 21:00
    "Селест", драма, Австралия, 2018; реж. Бен Хакуърт, с Рада Мичъл, Томас Кокъръл, Надин Гарнър, Одеса Йънг, Ем Уайзман, [12+]
  • 22:45
    "Фатално привличане", трилър, САЩ, 1987; реж. Ейдриън Лайн, с Майкъл Дъглас, Глен Клоуз, Ан Арчър, Елън Лазън, Стюарт Панкин, [18+]
Пълна програма
  • 17:35
    "Томб Рейдър: Първа мисия", прилюченски екшън, Великобритания, 2018; реж. Роар Утхауг , с Алисия Викандер, Доминик Уест, Уолтън Гогинс, Даниел Ву, Кристин Скот Томас, [12+]
  • 19:40
    "Убиец под прицел", криминална комедия, САЩ, 1997; реж. Джордж Армитидж, с Джон Кюсак, Мини Драйвър, Алън Аркин, Дан Акройд, Джоан Кюсак, [15+]
  • 21:30
    "Дъщерята на генерала", криминален трилър, САЩ, 1999; реж. Саймън Уест, с Джон Траволта, Маделин Стоу, Джеймс Кромуел, Тимъти Хътън, Лесли Стивансън, [18+]
  • 23:30
    "Лутър ІІ, 1 еп.", криминална драма, Великобритания, 2011; реж. Сам Милър, с Идрис Елба, Уорън Браун, Дърмът Кроули, Рут Уилсън, Ники Амука-Бърд, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    The Express
  • 18:45
    Marketplace Africa
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 18:00
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Рецепти с любов" с Джейми Оливър, Марта Стюарт, Клеър Томас /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 17:00
    "Без убежище" - криминален екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Розана Аркет, Кийран Кълкин, Тед Ливайн, Тифани Таубман и др. /п/
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 18:30
    Забравени в гаража: Котсуолдс
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 19:30
    Как се прави...: Плоски метални бутилки, картофена салата и водородни горивни клетки
  • 20:00
    Ловци на трофеи: Епизод 15
Пълна програма
  • 17:50
    Космосът на показ: Епизод 6
  • 18:40
    Мегапроекти: Тунел под Беринговия проток
  • 19:30
    Мрак: Спиралата надолу
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 18:30
    Намери ме в Париж
  • 19:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:30
    Куче с блог
  • 20:00
    Куче с блог
Пълна програма
  • 18:30
    "Изглежда супер"
  • 18:50
    "Въпросите на Мили"
  • 19:05
    "Доказано от опит"
  • 19:15
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 18:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, второ състезание
  • 19:00
    Куриози
  • 20:00
    Ветроходство: "Духът на ветроходството", магазинно предаване
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 19:00
    Плуване: Международна лига в Далас, първи ден
  • 20:00
    Плуване: Международна лига в Далас, втори ден
  • 21:00
    Триспонтов билярд: Световно първенство за младежи във Валенсия
Пълна програма
  • 18:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 7
  • 18:55
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 2
  • 19:45
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 3
  • 20:25
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 17:50
    X Games - Minneapolis
  • 18:40
    MTB Heroes
  • 19:05
    Simple Session 2013
  • 19:30
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 18:30
    Мама, еп. 2
  • 19:00
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 21
  • 20:00
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 7
  • 21:00
    Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 18:05
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 14
  • 19:05
    Броукънуд - втори сезон, еп. 3
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 9
  • 22:00
    Хароу, еп. 6
Пълна програма
  • 17:50
    "Утреландия", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Брад Бърд, с Джордж Клуни, Хю Лори, Брит Робъртсън, Рафи Касиди, Тим МакГроу, [12+]
  • 20:00
    "Прокълнат патрул I, 15 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Дърмът Даунс, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 21:00
    "Пазителите І, 1 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Никол Касел, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]
  • 22:00
    "Холмс и Уотсън", приключенска комедия, САЩ, 2018; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Джон Кристофър Рийли, Ребека Хол, Роб Брайдън, Кели МакДоналд, [12+]
Пълна програма
  • 17:40
    Гениите на модерния свят, сезон 1, еп. 2
  • 18:50
    Гениите на модерния свят, сезон 1, еп. 3
  • 20:00
    Тайната война, сезон 1, еп. 7
  • 21:05
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Мълчалив, но все пак Чъмли
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да вървим в Пласентия
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 20:00
    Изковани в огъня: Викингска тема
Пълна програма
  • 18:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 20:30
    България – вчера, днес и утре
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 36 еп.
Пълна програма
  • 18:35
    "Баданаму кадети"
  • 19:00
    "Конни"
  • 19:25
    "Мончичи"
  • 19:45
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 18:05
    "Значки на яростта" - игрален филм, Китай, с Джет Ли, Жанг Уен.
  • 19:40
    "Изгубени в превода" - игрален филм, Япония, САЩ, с Бил Мъри, Скарлет Йохансон.
  • 21:25
    "Дракула 2000" - игрален филм с Джерад Бътлър, Джъстин Уодъл.
  • 23:00
    "Проповедникът" 4.03 - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    High Definition Hits!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    MTV EMA 2019: The Nominees
  • 21:30
    MTV Asks Camila Cabello
Пълна програма
  • 18:10
    Чудовищни шарани, сезон 4, еп. 4
  • 19:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 7
  • 19:55
    Мракът: Природата нощем, сезон 1, еп. 1
  • 20:50
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 1
  • 19:00
    Мегаструктури: Белуга XL, еп. 1
  • 20:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 21:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Невъзможни кучета, еп. 3
  • 18:50
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 6
  • 19:45
    Най-смъртоносните в Африка: Млада Кръв, еп. 1
  • 20:40
    Невъзможни кучета, еп. 3
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Царско село - Ботев Враца, мач от efbet Лига, директно
  • 19:25
    Студио "Футбол", директно
  • 20:00
    Футбол: Кардиф Сити - Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Таекуондо: ГП София 2019, първи ден /п/
Пълна програма
  • 18:35
    "В действителност"
  • 19:40
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Отчаяните". Сериен филм
Пълна програма
  • 18:00
    "Песен без граници" - тв пътешествие
  • 18:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Страсбург
  • 20:00
    Франция, Лига 1 - обзор на кръга
  • 21:00
    WRC: Рали Каталуния - преди кръга
  • 21:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев
Пълна програма
  • 16:50
    Барса дриимс - игрален филм
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Предизборно студио
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Даяна
  • 20:00
    Кралят на тортите: Тайни предложения, пациенти и уединение
  • 20:30
    Кралят на тортите: Вечна любов, край и монтаж
  • 21:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Епизод 8
Пълна програма
  • 18:30
    Регионите на България - Каварна
  • 19:00
    Легендите оживяват
  • 19:30
    Зелен свят
  • 20:00
    Българската история
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Южняшката алея на барбекюто (Episode 3)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 100): От Джърмантаун до Германия (Episode 9)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Нашироко в Амстердам (Episode 10)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Нов дом в Ротердам (Episode 11)
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Южняшката алея на барбекюто (Episode 3)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 100): От Джърмантаун до Германия (Episode 9)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Нашироко в Амстердам (Episode 10)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Нов дом в Ротердам (Episode 11)
Пълна програма
  • 18:15
    Пътуването, България, комедия/драма, 2018
  • 19:45
    Родители, САЩ, комедия/романс, 1989
  • 21:50
    Страница 8, Великобритания, драма/мистерия/трилър, 2011
  • 23:30
    Лек за живот, Германия,САЩ, драма/фентъзи/ужаси, 2016
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 18:30
    Лесни рецепти , еп. 20
  • 19:00
    Палитра от вкусове, еп. 11
  • 19:30
    Палитра от вкусове, еп. 12
  • 20:00
    Голямото британско приключение на Джеймс Мартин, еп. 11
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 16:35
    Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • 18:35
    Семеен пъзел - трети сезон, еп. 2
  • 19:00
    Малкълм - втори сезон, еп. 8
  • 19:30
    Малкълм - втори сезон, еп. 9
  • 20:00
    Хавай 5-0 - седми сезон , еп. 20
Пълна програма
  • 18:30
    BIANCA BALTI STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    FASHION FLIX
  • 19:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Лекар в къщи" - 4 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 5 еп.
  • 19:05
    "На косъм" - 3 еп.
  • 19:30
    "Нещо ме убива" - 1 eп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 18:25
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
  • 18:50
    Привет, Малек!
  • 19:05
    Донская рыбалка
  • 19:30
    Рождение клинка
Пълна програма
  • 16:30
    "Дивергенти: Предани" - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Гепи" - криминална комедия с уч. на Бенисио Дел Торо, Брад Пит, Джейсън Стейтъм, Денис Фарина, Вини Джоунс, Джейсън Флеминг, Раде Шербеджия, Лени Джеймс, Алън Форд, Стивън Греъм и др.
Пълна програма
  • 18:20
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 3 (Episode 9)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Правилно приготвена храна (Episode 11)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Клубове и кльопачка (Episode 12)
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Около света (Episode 9)
Пълна програма
  • 18:25
    Алвин и Катеричоците
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, второ състезание
  • 19:00
    Куриози
  • 20:00
    Ветроходство: "Духът на ветроходството", магазинно предаване
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:50
    "Утреландия", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Брад Бърд, с Джордж Клуни, Хю Лори, Брит Робъртсън, Рафи Касиди, Тим МакГроу, [12+]
  • 20:00
    "Прокълнат патрул I, 15 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Дърмът Даунс, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 21:00
    "Пазителите І, 1 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Никол Касел, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]
  • 22:00
    "Холмс и Уотсън", приключенска комедия, САЩ, 2018; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Джон Кристофър Рийли, Ребека Хол, Роб Брайдън, Кели МакДоналд, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 18:30
    T.O.T.S
  • 18:45
    T.O.T.S
  • 19:00
    Puppy Dog Pals
  • 19:15
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 18:25
    Алвин и Катеричоците
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Новодошлият не оцеля: Вече не си в Канзас
  • 19:00
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
  • 20:00
    Убийства в тресавището: Стъпки в калта
  • 21:00
    Олицетворение на злото: Хладнокръвни убийци
Пълна програма
  • 18:10
    Dream Teams: Spain
  • 18:40
    Clubland: FC Barcelona
  • 19:05
    The Contenders: Russia 2018 Allemagne: Spain
  • 19:35
    Fight Stars: Women's MMA
Пълна програма
  • 18:00
    Major League Fishing
  • 19:30
    Dropped
  • 19:50
    Dropped
  • 20:15
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Мълчалив, но все пак Чъмли
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да вървим в Пласентия
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 20:00
    Изковани в огъня: Викингска тема
Пълна програма
  • 18:00
    Мегаструктури: Белуга XL, еп. 1
  • 19:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 20:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 5
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13 еп.116
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги " - сериал, еп.4
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
Пълна програма
  • 18:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ
  • 19:10
    Пътешественици; сезон 2, епизод 12, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 20:10
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 1, криминален, Полша, 2017
  • 21:10
    Гепи; сезон 1, епизод 8, комедия, криминален, Великобритания, 2017
Пълна програма
  • 17:35
    Свидетелите; сезон 1, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 18:40
    Фенката; сезон 1, епизод 24, романтичен, комедия, САЩ, 2017
  • 19:40
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2012
  • 20:35
    Свидетелите; сезон 1, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2015
Пълна програма
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 19:00
    Първите 48 часа: Г-н Ню Орлиънс/Без подслон
  • 20:00
    Ловец на убийства: Да събудиш мъртвите
  • 21:00
    Какво е нужно за убийство: Коварен триъгълник
Пълна програма
  • 17:40
    Нищо друго освен истината
  • 19:45
    Матадорът
  • 21:40
    Висша сила
  • 23:30
    Пирани
Пълна програма
  • 05:10
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
Пълна програма
  • 18:15
    Punk'd
  • 18:40
    Stand Up Express
  • 19:05
    Stand Up Express
  • 19:30
    Instant Mom
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Гранада - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Динамика на основните 5 - премиера
  • 18:45
    Агрокоментар
  • 18:50
    Агротема
Пълна програма
  • 18:30
    THE ASIAN CENTURY - SHANGHAI'S TWO-CHILDREN POLICY
  • 19:00
    ANCIENT CULTURE - EP 5
  • 20:00
    BEAUTIFUL MINDS - FERNANDO MONCKEBERG
  • 21:00
    TERRUA - GLOBO VINEYARD
Пълна програма
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 18:30
    The Search
  • 19:00
    Fairly Normal
  • 19:30
    Stuntwood
  • 21:00
    World of X Games
Пълна програма
  • 18:05
    Спасяването на Сърга (Series 1): Живот в пустинята (Episode 3)
  • 19:00
    Наполеон (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 8): Алигатори в каналите, непоколебимата кола, възникването на съдебната медицина (Episode 10)
  • 20:45
    Египетски загадки (Series 1): Вяра и суеверия (Episode 5)
Пълна програма
  • 18:30
    "На ринга" - спорт, външна продукция
  • 19:00
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - предаване за култура на ТВ1
Пълна програма
  • 17:30
    Norma by Vicenzo Bellini at Teatro La Fenice
  • 20:10
    InterMezzo
  • 21:30
    Renaud Capucon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
  • 23:05
    Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
  • 19:00
    Класика от Първа професионална лига: Левски - Дунав (2017-18) /п/
  • 19:25
    Студио "Футбол", директно
  • 20:00
    Футбол: Берое - Славия, мач от efbet Лига, директно
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Астън Вила - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 9-и епизод
  • 20:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 17-и епизод /п/
  • 21:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Сити - Астън Вила (2009-10) /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Новодошлият не оцеля: Вече не си в Канзас
  • 19:00
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
  • 20:00
    Убийства в тресавището: Стъпки в калта
  • 21:00
    Олицетворение на злото: Хладнокръвни убийци
Пълна програма
  • 18:05
    "Ралф разбива интернета", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Фил Джонстън, Рич Мур, [0+]
  • 20:00
    "Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
  • 22:00
    "Принцът на Персия: Пясъкът на времето", фантастична драма, САЩ, 2010; реж. Майк Нюъл, с Джейк Джилънхол, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина, Стийв Тусейнт, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    "Годзила (2014)", фантастика, САЩ, 2014; реж. Гарет Едуардс, с Арън Тейлър-Джонсън, Кен Уатанабе, Елизабет Олсън, Жулиет Бинош, Сали Хоукинс, [12+]
  • 19:00
    "Аферата V, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Стивън Файърбърг, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 20:00
    "Наши момчета I, 7 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
  • 21:00
    "С години I, 3 еп.", драма, Великобритания, 2019; реж. Саймън Селан Джоунс, с Джесика Хайнс, Рори Киниър, Т’Ниа Милър, Ема Томпсън, Ръсел Тови, [15+]
Пълна програма
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Златната ябълка (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    XCo Adventure Cup `2013: Щастливо озъбени (образователен филм за изживявания сред природата)
Пълна програма
  • 18:30
    Нела, принцесата-рицар
  • 18:50
    Кива го може!
  • 19:00
    Ръсти Ривитс
  • 19:15
    Пес патрул
Пълна програма
  • 18:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 19:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 17:10
    Наръчник за майки и дъщери Романтичен Франция 2002
  • 18:40
    Даниел и суперкучетата Семеен Канада 2004
  • 20:25
    Голямата земя на малките Семеен Канада 1987
  • 22:00
    Любов в Джайпур Комедия Франция 2017
Пълна програма
  • 17:15
    Сериозно ли говориш? Комедия САЩ 2006
  • 18:40
    Професор по неволя Комедия, Романтичен САЩ 2014
  • 20:25
    Човекът, който обичаше Ингве Комедия, Музикален, Романтичен Норвегия 2008
  • 22:00
    Винсънт-камериерката Комедия САЩ 2008
Пълна програма
  • 17:35
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
  • 19:05
    Момчето и гарванът Драма Холандия 2012
  • 20:25
    Убийството при скалите Драма Франция 2015
  • 22:00
    Хайка Трилър, Военен Полша, Сърбия, Черна Гора 2012
Пълна програма
  • 17:10
    Freeride World Tour 2019
  • 19:20
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 20:20
    Crankworx World Tour 2019
  • 21:20
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
Пълна програма
  • 17:10
    УЕФА Европейски квалификации: Чехия - Англия
  • 19:00
    УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
  • 19:45
    Футбол: Ференцварош - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 21:35
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 17:00
    ATP 500: Турнир във Виена
  • 19:00
    ATP 500: Турнир във Виена
  • 21:00
    ATP 500: Турнир във Виена
  • 22:30
    Холандска Ередивизи: Обзор на 10 кръг Обзор на кръга
Пълна програма
  • 18:00
    "Удар със стик"
  • 19:00
    Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Япония Обзор на състезанието за Голямата награда на Япония
  • 20:00
    ATP 500: Турнир в Базел
  • 22:00
    ATP 500: Турнир в Базел
Пълна програма
  • 18:30
    Серия А: Милан - Лече
  • 20:30
    Серия А: Обзор 8 кръг
  • 21:30
    Студио "Футбол"
  • 22:00
    Серия А: Бреша - Фиорентина
Пълна програма
  • 17:00
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Валенсия
  • 19:00
    Ла Лига: Обзор 9 кръг Обзор
  • 20:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 21:30
    Ла Лига: "Градовете на Ла Лига: "Ейбар"
Пълна програма
  • 18:20
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински
  • 19:20
    "Местно време" - Хасково, І част
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев
Пълна програма
  • 18:20
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 3
  • 19:55
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 4
  • 21:35
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 5
  • 23:15
    Deadly Game Part 1
Пълна програма
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 13
Пълна програма
  • 05:00
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 15
Пълна програма

Сериали

AXN Black 18:45
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
Viasat Explorer 18:45
Речни Чудовища, сезон 4, еп. 6
Viasat History 18:50
Забранена история, сезон 5, еп. 3
Viasat Nature 18:55
Речни Чудовища, сезон 6, еп. 5
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.5 еп.11

Всички предавания

Спорт

AXN Black 18:45
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
Diema Sport 2 18:45
"Златният гейм" предаване за български волейбол (2020-21)
MAX Sport 2 18:45
Студио "Баскетбол"
BNT 3 18:50
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /10 епизод/
Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:45
Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
FilmBox Basic 18:55
Синът Романтичен Холандия 2011
FilmBox Extra 18:55
Щура нощ Драма, Романтичен САЩ, Франция 2009
BNT2 19:00
Италия отблизо документален филм /САЩ, 2016 г./, режисьор Майкъл Линч
AXN 19:05
Специален отряд; сезон 2, епизод 16, екшън, приключенски, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}