ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня
  • 19:00
    Съкровище в двореца тв филм /6 епизод/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:00
    "Неизвестният" - сериал, еп.21
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.2 еп.5
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.13
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 17:00
    "Без убежище" - криминален екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Розана Аркет, Кийран Кълкин, Тед Ливайн, Тифани Таубман и др. /п/
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 17:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, първо състезание
  • 18:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, второ състезание
  • 19:00
    Куриози
  • 20:00
    Ветроходство: "Духът на ветроходството", магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:00
    Олимпийски игри: "От лагер до медал"
  • 18:30
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 19:00
    Плуване: Международна лига в Далас, първи ден
  • 20:00
    Плуване: Международна лига в Далас, втори ден
Пълна програма
  • 17:50
    X Games - Minneapolis
  • 18:40
    MTB Heroes
  • 19:05
    Simple Session 2013
  • 19:30
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Царско село - Ботев Враца, мач от efbet Лига, директно
  • 19:25
    Студио "Футбол", директно
  • 20:00
    Футбол: Кардиф Сити - Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Таекуондо: ГП София 2019, първи ден /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Страсбург
  • 20:00
    Франция, Лига 1 - обзор на кръга
  • 21:00
    WRC: Рали Каталуния - преди кръга
  • 21:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма

Сериали

AXN Black 18:45
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
AXN White 18:20
Тежката истина; сезон 1, епизод 8, драма, Канада, 2018
e-kids 18:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Хоби ТВ 18:30
ЗА РИБА - тв поредица, шести сезон, 33 еп.

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 18:20
ВОСКРЕСЕНЬЕ В ЖЕНСКОЙ БАНЕ серия 13
TV1 18:30
"На ринга" - спорт, външна продукция
AXN Black 18:45
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
Diema Sport 2 18:45
"Златният гейм" предаване за български волейбол (2020-21)
MAX Sport 2 18:45
Студио "Баскетбол"

Всички предавания

Филми

MGM 18:10
"Година първа: Запознай се с предците си" - комедия, САЩ, 2009, С Джак Блек, Харолд Рамис
HBO 2 18:15
"Рапунцел и разбойникът ", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [0+]
AXN White 18:20
Тежката истина; сезон 1, епизод 8, драма, Канада, 2018
HBO 18:20
"Комарджията (2014)", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Рупърт Уайът, с Марк Уолбърг, Джон Гудман, Бри Ларсън, Майкъл К. Уилямс, Джесика Ланг, [12+]
HBO3 18:20
"Към звездите", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Джеймс Грей, с Брад Пит, Томи Лий Джоунс, Рут Нега, Доналд Съдърланд, Лив Тайлър, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}