ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Music Arena
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 17:00
    High Definition Hits!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    MTV EMA 2019: The Nominees
  • 21:30
    MTV Asks Camila Cabello
Пълна програма
  • 17:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 18:00
    "Песен без граници" - тв пътешествие
  • 18:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 18:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 17:55
Маниакални коли, сезон 2, еп. 3
Viasat Nature 18:00
Речни Чудовища, сезон 6, еп. 3
bTV 18:00
Премиера: "Малки убийства" - сериал, еп.39
bTV Action 18:00
"Последният кораб" - сериал, с.4 еп.3
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.2 еп.5, 6

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 17:45
Висша лига: Неделен обзор предаване за английски футбол (2020-21)
Eurosport 18:00
Колоездене: Париж - Ница, втори етап
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Париж - Ница, втори етап
Nova Sport 18:00
Футбол: ПАОК - Арис Супер лига на Гърция - /п/
AXN Black 18:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2012

Всички предавания

Филми

Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/
Skat 18:00
Документален филм
TVPlus 18:00
"Тайните на Сакар" - II част, документален филм
AXN 18:05
Лед; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2016
MGM 18:10
"Година първа: Запознай се с предците си" - комедия, САЩ, 2009, С Джак Блек, Харолд Рамис

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}