ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Законът на Дойл 4 тв филм /7 епизод/п/(12)
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.5
Пълна програма
  • 02:45
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 03:05
    Междузвездни войни: Невидима заплаха; научна фантастика, САЩ, 1999
  • 05:10
    Свидетелите; сезон 1, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 06:10
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 07:05
    Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 03:25
    Проект "Гризли": Ами Боб?
  • 04:15
    Разкритите престъпления: Хвърляне на октопод!
  • 04:40
    Как го правят животните: Епизод 19
  • 05:02
    Зоополицаите на Филаделфия: Ново начало
Пълна програма
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Новини
  • 04:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 03:00
    Култура.БГ /п/
  • 04:00
    Викингите 3 сериен тв филм /10, последен епизод/п/ (16)
  • 04:45
    В близък план /п/
  • 05:30
    Туристически маршрути /п/
Пълна програма
  • 03:51
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:57
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:05
    My Knight and Me
  • 04:15
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 03:15
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.12
  • 04:15
    "Неизвестният" - сериал, еп.26
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.3 еп.6 - 9
  • 08:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.16
Пълна програма
  • 03:45
    "Източни обещания" - криминален, драма, трилър (Великобритания, Канада, САЩ, 2007), режисьор Дейвид Кроненбърг, в ролите: Джоузеф Алтън, Наоми Уотс, Виго Мортенсен и др. [14+]
  • 06:00
    "Отново и отново" /п./ - сериал, еп.8
  • 07:00
    "Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2001), режисьор Питър Джаксън, в ролите: Илайджа Ууд, Иън Маккелън, Орландо Блум, Шон Бийн, Кейт Бланшет, Мартон Чокаш, Доминик Монахан, Кристофър Лий, Хюго Уи
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 03:00
    "По средата" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 05:00
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 06:00
    "Мутра по заместване" - сериал, с.4 еп.5, 6
Пълна програма
  • 02:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.98 - 100
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.49
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.39, 40
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Анджело е върхът
  • 04:00
    Анджело е върхът
  • 04:10
    Анджело е върхът
  • 04:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:20
    "Равновесие", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Кърт Уимър, с Крисчън Бейл, Емили Уотсън, Тей Дигс, Ангъс Макфейдън, Шон Бийн, [18+]
  • 04:05
    "Не съм тук", драма, САЩ, 2017; реж. Мишел Шумахер, с Дж. К. Симънс, Себастиан Стан, Майка Монро, Манди Мур, Макс Грийнфийлд, [12+]
  • 05:00
    "Под друго име", драма, Япония, 2018; реж. Кей Чикаура, с Юлай Лу, Тацуя Фуджи, Сайо Акасака, Кио Мацумото, Фусако Урабе, [12+]
  • 07:00
    "Омагьосан ден", комедия, САЩ, 1993; реж. Харолд Реймис, с Бил Мъри, Анди МакДауъл, Крис Елиът, Стивън Тоболовски, Брайън Дойл-Мъри, [12+]
Пълна програма
  • 02:35
    "Убий любимите си: Младите Гинзбърг, Бъроуз и Керуак", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Джон Крокидас, с Даниъл Радклиф, Дейн ДеХаан, Майкъл Си Хол, Бен Фостър, Джак Хюстън, [18+]
  • 04:20
    "Уейл", късометражна драма, Великобритания, 2018; реж. Барнаби Блекбърн, с Рафел Фамотиб, Джейми Сайвс, Клеър Пъркинс, Роджър Джийн Нсенгиюмва, Сура Донки, [15+]
  • 04:45
    "Клара", романтика - научна фантастика, Канада, 2018; реж. Акаш Шърман, с Джей Адамс, Троян Белисарио, Енис Езмър, Кристин Хагър, Р. Х. Томсън, [12+]
  • 05:00
    "Пеперуди", комедийна драма, Турция, 2018; реж. Толга Карачелик, с Толга Текин, Барту Кючюкчаглаян, Тугче Алтур, Серкан Кескин, Хакан Карсак, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Inside Africa
  • 05:30
    African Voices Changemakers
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Бялата робиня" - сериaл /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
  • 08:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 2
  • 04:00
    Строителство в Аляска: Опасни закъснения
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мазда RX7
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Ситроен 2CV
Пълна програма
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Ракетни подвизи
  • 04:36
    Строителни постижения: Сити Сентър, Лас Вегас
  • 05:24
    Как функционира Вселената?: Черните дупки: Таен произход
  • 06:12
    Как функционира Вселената?: Живот и смърт на червената планета
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:40
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 03:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    " Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:30
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 04:30
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 05:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 06:00
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, първи ден
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
Пълна програма
  • 03:25
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, второ състезание
  • 04:00
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, първи ден
  • 05:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
  • 05:45
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
Пълна програма
  • 03:55
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
  • 04:45
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 15
  • 05:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 06:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 03:50
    X Games - Aspen
  • 04:40
    Extreme Fighting Championship
  • 05:30
    Immaf World Championships
  • 06:20
    X-Traordinary
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:35
    Пристрастена към реставрирането (Series 4): Изтощена баня (Episode 11)
  • 03:57
    Пристрастена към реставрирането (Series 4): Хол на ниско ниво (Episode 12)
  • 04:20
    Строителство със стара дървесина (Series 3): Плевнята в Нова Англия (Episode 2)
  • 05:05
    Джада у дома (Series 4): Обяд за дами с добри сърца (Episode 28)
Пълна програма
  • 03:35
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 12
  • 04:20
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 17
  • 04:45
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 18
  • 06:00
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 17
Пълна програма
  • 03:25
    От местопрестъплението, еп. 13
  • 04:15
    Броукънуд - трети сезон, еп. 4
  • 05:00
    Каин, еп. 4
  • 06:00
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 02:15
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 05:00
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 07:00
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
Пълна програма
  • 03:50
    Тайната война, сезон 1, еп. 13
  • 04:55
    Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 3
  • 05:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 3
  • 06:10
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 03:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
  • 04:20
    Изковани в огъня: Баг нак остриета
  • 05:30
    Изковани в огъня: Мечът на кръстоносеца
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
Пълна програма
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 37 еп.
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 16 еп. /п/
Пълна програма
  • 03:40
    "Баданаму кадети"
  • 04:00
    "Конни"
  • 04:25
    "Мончичи"
  • 04:50
    "Отгатни колко те обичам"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:15
    "В света на хоръра: Зомбита" - игрален филм, САЩ, с Блейн Андерсон, Том Белдинг.
  • 04:00
    "Големият Лебовски" - игрален филм с Джеф Бриджис, Джон Гудман.
  • 06:30
    "Звездите отблизо": Ван Дизел
  • 07:00
    "В близък план - Роуг Уан: История от "Междузвездни войни"
Пълна програма
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 03:45
    DJ Khaled: The Ride
  • 04:05
    Benny Blanco And Friends
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:40
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 8
  • 04:00
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 19
  • 04:20
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 20
  • 05:00
    Вълнест мамут: Аутопсията
Пълна програма
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 16
  • 04:10
    Кървавите разкази на Европа, еп. 3
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 3
  • 05:15
    Господари на войната, еп. 15
Пълна програма
  • 03:20
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 9
  • 04:10
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 04:55
    Човек срещу природа, еп. 11
  • 05:15
    Човек срещу природа, еп. 10
Пълна програма
  • 02:45
    Еротичен телепазар
  • 04:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 03:10
    "В действителност"
  • 04:05
    "Мосгаз". Новото дело на майор Черкасов
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 04:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 04:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 04:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Лил - Бордо
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 04:00
    Вести
  • 04:35
    Вести-Москва
  • 04:50
    "За най-важното"
  • 07:00
    Вести
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
Пълна програма
  • 00:20
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Малката двойка: Епизод 7
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Стивън и Джъстин, втора част
  • 05:12
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Рок звезди и кукли
  • 06:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
Пълна програма
  • 03:30
    Виж България - Варна, шикозната столица
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист - Виена, част 2
  • 05:00
    Професия турист - Правец
Пълна програма
  • 03:45
    Чудовища от планините (Series 1): Змеят от Престън каунти (Episode 17)
  • 04:25
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Величествената река Мисисипи (Episode 7)
  • 05:10
    Майсторът на басейни (Series 1): Огън и вода (Episode 7)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Фиаско в къща близнак води до бурни аплодисменти (Episode 12)
Пълна програма
  • 03:45
    Чудовища от планините (Series 1): Змеят от Престън каунти (Episode 17)
  • 04:25
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Величествената река Мисисипи (Episode 7)
  • 05:10
    Майсторът на басейни (Series 1): Огън и вода (Episode 7)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Фиаско в къща близнак води до бурни аплодисменти (Episode 12)
Пълна програма
  • 03:00
    12 маймуни, САЩ, фентъзи/фантастика/трилър, 1995
  • 06:15
    Марни, САЩ, криминален/драма/мистерия, 1964
  • 08:25
    Часовете, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 2002
  • 10:15
    Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/фантастика, 1985
Пълна програма
  • 03:30
    "Български надежди" - 13 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Дарина Янева" - 42 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "От улицата: Улицата е сцена" - документален филм
  • 05:30
    "Ел Класико" - документален филм
Пълна програма
  • 03:45
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 3
  • 04:15
    Спести с Джейми, еп. 4
  • 05:05
    Вкусна седмица, еп. 8
  • 06:00
    В ресторанта на Джовани, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
Пълна програма
  • 03:10
    Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 6
  • 04:05
    Кости - втори сезон, еп. 7
  • 04:50
    Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 19
  • 05:15
    Кости - девети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:30
    "В бойна готовност" - 6 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 123, 124 и 125 еп.
  • 05:05
    "Уличен патрул" - 12 еп.
  • 05:50
    "Лекар в къщи" - 2 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 03:45
    Рыболов-эксперт
  • 04:10
    Охота без оружия
  • 04:35
    Тропа рыбака
  • 05:05
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 00:15
    "Живот сред сенки" (премиера) - ужаси с уч. на Джордж Макай, Чарли Хийтън, Аня Тейлър-Джой, Миа Гот, Матю Стаг др.
  • 05:50
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:45
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 5
  • 08:50
    "Маймунски работи" - семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др.
Пълна програма
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 6
  • 04:00
    Wild Costa Rica
  • 04:45
    Finding Bigfoot: Indonesia's Little Bigfoot
  • 05:10
    Cake Boss: A Bittersweet Homecoming
Пълна програма
  • 03:37
    Подставени клиенти (Series 11): Улични продавачи в беда (Episode 1)
  • 04:00
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Офицери и алигатори (Episode 3)
  • 04:22
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Любов и зехтин (Episode 4)
  • 04:45
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Патешко и алкохол (Episode 7)
Пълна програма
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок училище
  • 04:50
    Рок Училище
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, първи ден
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
Пълна програма
  • 02:15
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 05:00
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 07:00
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок училище
  • 04:50
    Рок Училище
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 03:45
    Мъртва тишина: Докато смъртта ни раздели
  • 04:30
    Убийства в тресавището: Смърт на тъмно място
  • 05:20
    Да разкриеш убийство: Мистерия в имението
  • 07:00
    Кошмарни съседи: Смъртта си взима своето
Пълна програма
  • 03:54
    Clubland: Fiorentina
  • 04:21
    Sport Stars Uncovered: Dustin Johnson
  • 04:49
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 05:45
    Enfusion Talents 2018: MMA
Пълна програма
  • 03:45
    Wardens
  • 04:05
    Wardens
  • 04:30
    Major League Fishing
  • 05:15
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 03:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
  • 04:20
    Изковани в огъня: Баг нак остриета
  • 05:30
    Изковани в огъня: Мечът на кръстоносеца
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
Пълна програма
  • 03:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 3
  • 04:15
    Господари на войната, еп. 16
  • 04:35
    Шифърът на злополуките, еп. 9
  • 05:10
    Теория на глупостта, еп. 25
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.5
Пълна програма
  • 03:15
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 5, криминален, Полша, 2017
  • 04:00
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 6, криминален, Полша, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Свидетелите; сезон 2, епизод 7, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 27
  • 04:10
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 28
  • 04:30
    Първите 48 часа: Смъртоносни лъжи/Остани долу
  • 05:15
    Ловец на убийства: Пей, малка птичке
Пълна програма
  • 03:30
    Легендите "Хейло"
  • 05:15
    Комета
  • 07:05
    Кучето Пъдси
  • 08:50
    Добрият Том Томпсън
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
Пълна програма
  • 03:35
    Jackass
  • 04:00
    Instant Mom
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 03:37
    Eager Beaver (18+)
  • 04:01
    Naughty Nurse Seduces Married Man (18+)
  • 04:23
    Learning The Hard Way (Roxxxy Lea) (18+)
  • 04:45
    Slipping Between Sisters (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Винъс Уилямс - Мадисън Кийс (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
  • 04:40
    Тенис: Ашли Барти - Светлана Кузнецова (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 06:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 07:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - CHAMPION OF BIODIVERSITY
  • 04:00
    DISTANT SHORES - VOYAGE TO ABACOS
  • 04:30
    DISTANT SHORES - CRUISING IN STYLE
  • 05:00
    NOMAD'S LAND MONGOLIA
Пълна програма
  • 06:45
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:00
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:15
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:30
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 03:00
    World of X Games
  • 04:00
    World of X Games
  • 05:00
    Thrillbillies
  • 05:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 03:40
    Жени воини (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 04:30
    Останки от войните (Series 1): Вими Ридж (Episode 4)
  • 05:00
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Варяжкият отряд (Episode 6)
  • 05:55
    Дните, които написаха историята (Series 1): 20 юни, 1789 г.: Клетвата на тенис корта (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 02:45
    Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
  • 04:20
    Jazz legends - Trio Earl Hines, Roland Haynes & Wallace Bishop
  • 05:15
    Youn Sun Nah - Festival International de Jazz de Montreal
  • 06:20
    Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив София - Литекс, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Светът на Ла Лига" - 10 еп., документална поредица
  • 06:30
    "Светът на Ла Лига: Ел Класико" - 11 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 08:00
    Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън (WTA World Tour Finals - повторение)
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 06:00
    Футбол: Норич Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Мъртва тишина: Докато смъртта ни раздели
  • 04:30
    Убийства в тресавището: Смърт на тъмно място
  • 05:20
    Да разкриеш убийство: Мистерия в имението
  • 07:00
    Кошмарни съседи: Смъртта си взима своето
Пълна програма
  • 02:10
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
  • 04:05
    "Странният случай с Бенджамин Бътън", биографична драма, САЩ, 2008; реж. Дейвид Финчър, с Брад Пит, Кейт Бланшет, Тараджи Пенда Хенсън, Джулия Ормонд, Джейсън Флеминг, [12+]
  • 05:45
    "Шест нови начини да умреш в Америка", документален, САЩ, 2019; реж. Матю О’Нийл, Пери Пелц, [15+]
  • 07:00
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О’Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д’Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Пич, къде е баща ти?", комедия, САЩ, 2017; реж. Лорънс Шер, с Оуен Уилсън, Ед Хелмс, Дж. К. Симънс, Кат Уилямс, Глен Клоуз, [15+]
  • 05:25
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 07:00
    "Малки титани: В готовност! Филмът", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Арън Хорват, Питър Рида Микейл, [7+]
  • 08:25
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Винена история от Черниче (образователен филм за винен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:50
    Пес патрул
  • 04:10
    Пламъчко и Машините
  • 04:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:55
    Пес патрул
Пълна програма
  • 03:50
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
  • 04:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
  • 05:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 6, Канада, 2018
  • 05:55
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 7, Канада, 2018
Пълна програма
  • 02:55
    Танцьорката и крадецът Драма Испания 2009
  • 06:10
    Бандата на Голямата стъпка Комедия САЩ 2006
  • 07:35
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 08:55
    Фин Семеен Холандия 2013
Пълна програма
  • 03:45
    Клуб "Бейслайн" Драма, Екшън Великобритания 2010
  • 06:20
    Кристалната река Драма САЩ 2008
  • 08:00
    Търсачът на съкровища Тимбър Семеен САЩ 2016
  • 09:30
    Архитектът Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 03:10
    Изпитът Трилър Великобритания 2009
  • 05:55
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 07:20
    Сниф и летящия фантом Семеен Холандия 2008
  • 08:55
    Бобче-убиец завинаги Анимационен, Екшън, Криминален, Мистерия САЩ 2009
Пълна програма
  • 03:10
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 04:15
    Freeride World Tour 2019
  • 05:50
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 07:35
    Action Sports World S19
Пълна програма
  • 03:35
    Баскетбол: Балкан - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
  • 06:00
    Аз съм…
  • 06:15
    Футбол: Хетафе - Базел, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 08:05
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Саитама обзорна програма
Пълна програма
  • 03:40
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:10
    Натисни F1 /п/
  • 04:25
    Култура.БГ /п/
  • 05:30
    Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 02:30
    ATP 500: Турнир в Базел Финал
  • 05:00
    Евролига: Анадолу Ефес - Реал Мадрид
  • 07:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 08:00
    Холандска Ередивизи: ПСВ Айндховен - АЗ Алкмаар
Пълна програма
  • 03:00
    Moto 3: Състезание за Голямата награда на Австралия Състезание за Голямата награда на Австралия
  • 04:10
    Moto 2: Състезание за Голямата награда на Австралия Състезание за Голямата награда на Австралия
  • 07:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Грийнсбъро
  • 08:00
    Суперкарс: Първо състезание в Голд Коуст
Пълна програма
  • 03:00
    Серия А: Фиорентина - Лацио
  • 06:00
    Серия А: СПАЛ - Наполи
  • 08:00
    Серия А: Дженоа - Бреша
  • 10:00
    Серия А: Верона - Сасуоло
Пълна програма
  • 02:00
    Ла Лига: Севиля - Хетафе
  • 04:00
    Ла Лига: Леванте - Еспаньол
  • 06:00
    Ла Лига: Леванте - Еспаньол
  • 08:00
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
Пълна програма
  • 03:00
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 04:00
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 05:00
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 06:00
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
Пълна програма
  • 03:05
    Broken Promise
  • 05:20
    Forbidden Lust
  • 07:00
    The Salento Murders Part 1
  • 08:45
    The Salento Murders Part 2
Пълна програма
  • 03:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 635
  • 04:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 145
  • 05:20
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 41
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 20
Пълна програма
  • 03:14
    ИНСПЕКТОР КУПЕР серия 18
  • 04:05
    НЕВСКИЙ. ПРОВЕРКА НА ПРОЧНОСТЬ серия 15
  • 04:55
    НЕВСКИЙ. ПРОВЕРКА НА ПРОЧНОСТЬ серия 16
  • 05:30
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 91
Пълна програма
  • 03:45
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 75
  • 04:25
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 76
  • 05:00
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 18
  • 06:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 300
Пълна програма

Сериали

bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.2 еп.6
bTV Comedy 04:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 04:00
"Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.15
Viasat Explorer 04:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
Fox Channel 04:05
Кости - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 04:00
Серия А: Наполи - Фиорентина
НТВ Сериал 04:15
ГОРЮНОВ серия 15
Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
National Geographic HD 04:35
Строителна зона, еп. 8
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Филми

bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.2 еп.6
bTV Cinema 04:00
"Кой уби сестра Мери" /п./ - криминален, мистъри (тв филм, Канада, 2017)
FilmBox Plus 04:10
Смъртоносен сблъсък Трилър Канада 2005
БНТ 04:15
Законът на Дойл 6 тв филм /10, последен епизод/п/ (12)
MGM 04:20
"Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}