ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
Пълна програма
  • 04:15
    "Неизвестният" - сериал, еп.26
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.3 еп.6 - 9
  • 08:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.16
  • 09:00
    "Час пик" - сериал, еп.11
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
  • 08:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 08:25
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, първи ден, директно
Пълна програма
  • 05:45
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
  • 06:30
    Колоездене на писта: Шест дни н Лондон, шести ден
  • 08:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
Пълна програма
  • 05:30
    Immaf World Championships
  • 06:20
    X-Traordinary
  • 07:00
    Dew Tour Highlights
  • 07:50
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 04:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Сарагоса - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Франция, Лига 1: Нант - Монако
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 05:50
Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 05:50
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 3
Viasat History 06:00
Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.14 - 17

Всички предавания

Спорт

Film Plus 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Diema Sport 2 06:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 4 06:00
Купа на Турция: Аланияспор - Касъмпаша
BNT 3 06:10
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща

Всички предавания

Филми

TV1000 05:50
Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:10
Черният кон Драма САЩ 2008

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}