ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:30
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 14:45
    Сребристият жребец анимационен филм
  • 15:10
    Разследването на Мун тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:00
    "Лъкът на справедливостта" - екшън (Китай, 2012), режисьор Хао Фън Цзъ, в ролите: Ян Сон, Чен Юан Ли, Йени Мартин и др.
  • 15:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.19
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5 еп.1
  • 17:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.1
Пълна програма
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11
  • 15:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 2
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 17:00
    "Медальонът" - екшън-комедия с уч. на Джеки Чан, Лий Еванс, Клер Форлани, Джон Рис-Дейвис, Джулиан Сандс, Антъни Уонг и др. /п/
Пълна програма
  • 13:25
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, трети ден, директно
  • 17:30
    Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
  • 18:00
    Олимпийски игри: "От лагер до медал"
  • 18:30
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
Пълна програма
  • 13:30
    Плуване: Международна лига в Будапеща
  • 14:55
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
  • 16:25
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, първо състезание
  • 17:10
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, второ състезание
Пълна програма
  • 14:30
    Pro Bull Riders
  • 15:20
    Facing Waves 1
  • 15:45
    Epic Trails 1
  • 16:10
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Евертън - Уотфорд, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Бохум - Байерн Мюнхен, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Класика от Висшата лига: Астън Вила - Ливърпул (1998-99) /п/
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Лига Европа: Порто - Рейнджърс
  • 16:00
    УЕФА Лига Европа: Арсенал - Витория Гимараеш
  • 18:00
    WRC: Рали Каталуния - обзор на кръга
  • 19:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 14:45
Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 17
e-kids 14:45
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Explorer 15:00
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 4
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.59
bTV Action 15:00
"Платина" - сериал, с.3 еп.2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 15:00
Футбол: Берое - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 15:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
AXN Black 15:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
BNT 3 15:10
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
НТВ Сериал 15:10
ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 2

Всички предавания

Филми

TV1000 14:45
Воден свят, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 1995
БНТ 14:45
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
TVT 15:00
Балкан фолк `2019, Велико Търново (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Nova TV 15:00
"Черна роза" (премиера) - сериен филм
HBO3 15:05
"Сантус-Думонт: По-лек от въздуха І, 3 еп.", биографична драма, Бразилия, 2019; реж. Фернандо Акуароне, Етевао Чиавата, с Жоао Педро Запа, Мигел Пинейро, Жан Пиер Ноер, Антонио Сабоя, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}