ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Бариерата /105 г. от рождението на Павел Вежинов/ игрален филм /България, 1979г./, сценарист Павел Вежинов, режисьор Христо Христов, в ролите: Ваня Цветкова, Инокентий Смоктуновски, Евгения Баракова, Иван Кондов и др.
  • 17:00
    Вечната музика
  • 17:30
    След милион години документален филм /6, последен епизод/
  • 18:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 15:00
    "Снайперисти 3: Обсадата" - екшън, драма, военен (САЩ, 2016), режисьор Уилям Кауфман, в ролите: Чарли Уебър, Скот Адкинс, Том Ейнсли, Ерик Валдес, Данте Баско и др.
  • 17:00
    "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.32
  • 17:30
    "Да Знаеш Как" /п./ - предаване за домашния майстор, еп.7
  • 18:00
    "4x4" - предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.25
Пълна програма
  • 15:20
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 11
  • 15:45
    "Крепост: Отново зад решетките" - екшън-фантастика с уч. на Кристоф Ламбер, Лиз Мей Браз, Уили Гарсон, Пам Гриър, Дейвид Робърсън и др. /п/
  • 17:45
    "Фермата" - трилър с уч. на Ал Пачино, Колин Фарел, Бриджит Мойнахан, Гейбриъл Махт, Майк Раалба, Кенет Митчъл, Рон Лий и др. /п/
  • 20:00
    "Извън контрол" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Лора Харинг, Томас Арана, Сюзън Джибни, Джесика Бауман, Сандра Видал, Луси Дженър и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, финал
  • 15:50
    Лека атлетика: Маратон на Ню Йорк
  • 17:20
    Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
  • 18:20
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене: Париж - Рубе
  • 15:30
    Колоездене: Световно първенство в Йоркшир, мъже, общ старт
  • 16:20
    Футбол: Бундеслига, Херта - Лайпциг, директно
  • 18:30
    Футбол: Бундеслига, Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд, директно
Пълна програма
  • 15:20
    Mtb Heroes
  • 15:45
    Mtb Heroes
  • 16:10
    Mtb Heroes
  • 16:35
    Mtb Heroes
Пълна програма
  • 14:30
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно
  • 16:25
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 17:00
    Футбол: Престън Норт Енд - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип, директно
  • 18:55
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:30
    Франция, Лига 1: Ница - Бордо
  • 18:30
    Пряко, Франция, Лига 1: Брест - ПСЖ
Пълна програма
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 15:25
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 7
e-kids 15:30
Бакуган - анимационен сериал
Viasat Nature 15:35
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 15:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма 2017
AXN White 15:55
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Film Plus 15:30
Тенис: Масаки Дои - Вероника Кудерметова (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - II полуфинал, повторение)
BNT 3 16:00
Футбол: България - Парагвай - приятелска среща
Diema Sport 16:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, директно
Diema Sport 2 16:00
Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 16:00
Олимпийски игри: "Лека атлетика в Северна Корея"

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 15:20
Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
EPIC Drama 15:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма 2017
Cinemax 15:50
"Табу в Техеран", драма, Германия, 2017; реж. Али Зоозанде, с Елмира Рафизадех, Захра Амир Ебрахими, Араш Маранди, Билал Ясар, Негар Мона Ализадех, [15+]
FilmBox Extra 15:50
Нова Година Драма Великобритания 1989
AXN White 15:55
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}