ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:40
    Дивата Австралия: Дивата Австралия - първа част
  • 15:35
    Дивата Австралия: Дивата Австралия - втора част
  • 16:30
    Дивата Европа: Земя, скована в сняг и лед
  • 17:25
    Ловеца на крокодили: Влечуги от дълбините - гущери
Пълна програма
  • 15:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
  • 16:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
  • 17:00
    Да не повярваш!: Свръхамбиция
  • 18:00
    Злато в гаража: Епизод 3
Пълна програма
  • 14:38
    Строителни постижения: Кули в Кувейт
  • 15:26
    Как функционира Вселената?: Слънца близнаци: Извънземни мистерии
  • 16:14
    Как функционира Вселената?: Уран и Нептун: Въздигането на ледените гиганти
  • 17:02
    Как функционира Вселената?: Квазерна загадка
Пълна програма
  • 14:55
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 11
  • 15:40
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 12
  • 16:25
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 3
  • 17:10
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 14:50
    Как Пътят на коприната създаде света, сезон 1, еп. 2
  • 15:55
    Краят на империята, сезон 1, еп. 2
  • 16:50
    Господари на тихоокеанския бряг, сезон 1, еп. 2
  • 18:00
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 14:45
    Извънземни от древността: Отвъд измеренията
  • 15:40
    Американски антиквари: Нещо в Колорадо
  • 16:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 17:10
    Хангар 1: НЛО досиета: Катастрофи и прикриване
Пълна програма
  • 14:55
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 1
  • 15:50
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 2
  • 16:45
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 3
  • 17:40
    Дънди Кенгуруто, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    Линиите в Наска: Разгадаване на тайните, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 13
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 18:00
    Движение за промяна: "Global Citizen", еп. 2
Пълна програма
  • 14:30
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 2
  • 15:25
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 16:15
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 17:00
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Импресии
  • 15:30
    Магията на Китай - Древните постройки в Хонджоу
  • 16:00
    Бъди там в музика и картини!
  • 16:30
    За България
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 15:25
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 7
e-kids 15:30
Бакуган - анимационен сериал
Viasat Nature 15:35
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 15:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма 2017
AXN White 15:55
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Film Plus 15:30
Тенис: Масаки Дои - Вероника Кудерметова (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - II полуфинал, повторение)
BNT 3 16:00
Футбол: България - Парагвай - приятелска среща
Diema Sport 16:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, директно
Diema Sport 2 16:00
Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 16:00
Олимпийски игри: "Лека атлетика в Северна Корея"

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 15:20
Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
EPIC Drama 15:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма 2017
Cinemax 15:50
"Табу в Техеран", драма, Германия, 2017; реж. Али Зоозанде, с Елмира Рафизадех, Захра Амир Ебрахими, Араш Маранди, Билал Ясар, Негар Мона Ализадех, [15+]
FilmBox Extra 15:50
Нова Година Драма Великобритания 1989
AXN White 15:55
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}