ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    Съкровище в двореца тв филм /35 епизод/п/
  • 03:20
    Туризъм.бг /п/
  • 03:50
    Днес и утре
  • 04:15
    Законът на Дойл 5 тв филм /7 епизод/п/ (12)
Пълна програма
  • 01:30
    "Къща от карти" - сериал, с.6 еп.4
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.8
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:45
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 5 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 02:10
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:50
    Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 03:30
    Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 04:10
    Вирус; сезон 2, епизод 11, ужаси, мистерия, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата на Аляска: Тигърът от Аляска
  • 02:35
    Моята котка от Ада: Забравените котки на Филаделфия
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: Епизод 10
  • 04:15
    Зоологическата градина: Лечение за Уилоу
Пълна програма
  • 01:45
    Концерт на Кубански казашки ансамбъл
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "България - древна и свята" - документален филм
  • 03:45
    "Магията на Родопите" - документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 01:40
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:30
    Часът на зрителите /п/
  • 03:00
    Култура.БГ /п/
  • 04:00
    Песни от рая Чиста и сладка Сянси /п/
Пълна програма
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:45
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:15
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.21
  • 03:15
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.5
  • 04:15
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.7
  • 05:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6 еп.3
Пълна програма
  • 01:45
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.10, 11
  • 03:45
    "Слепота" - драма, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Майкъл Мейлър, в ролите: Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън Макдърмът, Вива Бианка и др.
  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.8, 9
  • 08:00
    "От руса по-руса" - комедия, криминален (Канада, 2007), режисьор Дийн Хамилтън, в ролите: Памела Андерсън, Денис Ричардс, Еманюел Вожие, Джоуи Ареско и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Любимци" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Любимци" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Горчива любов" - сериал, еп.30
  • 02:50
    "Вечно твоя" - сериал, еп.176 - 178
  • 04:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, еп.6
  • 05:00
    "Горещи пари" - сериал
Пълна програма
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:56
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:55
    "КПЛТ", фентъзи - екшън, Франция, 2017; реж. Шоджиро Нишими, Гийом Ренар, [18+]
  • 03:30
    "Глупавото ми сърце", биографична драма, Холандия, 2018; реж. Ролф Ван Ейк, с Хейс Набер, Стив Уол, Реймънд Тири, Линси Бочамп, Арян Едервеен, [18+]
  • 05:05
    "Кандидатът", трилър, САЩ, 2018; реж. Джейсън Райтмън, с Хю Джакман, Вера Фармига, Дж. К. Симънс, Алфред Молина, Моли Ефрем, [12+]
  • 07:00
    "Лола Патер", драма, Франция, 2017; реж. Надир Мокнеш, с Фани Ардан, Теофик Жалаб, Надя Каси, Вероник Дюмон, Бруно Санчес, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Вероника Герин", криминален - биографичен, САЩ, 2003; реж. Джоел Шумахер, с Кейт Бланшет, Джералд МакСорли, Сайран Хайндс, Бренда Фрикър, Дон Уичърли, [18+]
  • 02:25
    "Барбарела", научно-фантастична комедия, Франция, 1968; реж. Роже Вадим, с Джейн Фонда, Джон Филип Лоу, Анита Паленберг, Майло О’Шиа, Марсел Марсо, [12+]
  • 04:00
    "Ние", драма, Холандия, 2018; реж. Рене Елер, с Тиймен Ховаертс, Аеме Клайс, Саломе Ван Хрюнсвен, Лоура Дросопулос, Паулине Кастелейн, [18+]
  • 05:30
    "Зеницата на окото ми", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Аксел Ропер, с Мелани Берние, Бастиан Буйон, Антонин Фресон, Клое Астор, Суон Арло, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Your World Today with Isa Soares and Cyril Vanier (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Стая 309" - сериал /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 2
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5 /п/
  • 08:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 3
  • 03:00
    Треска за злато: Мътна вода: Опасна зона
  • 04:00
    Треска за злато: Епизод 6
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Дженсен
Пълна програма
  • 02:10
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 03:00
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 03:48
    Ловци на митове: Ще се търкалят глави
  • 04:36
    Фабрика за храна: САЩ: Без граници
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Катализатор"
  • 03:00
    "Революция и романс: Музикални шедьоври на ХІХ век"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре "
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Заедно българи - с проф. Александър Томов
  • 04:30
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
  • 05:30
    България на живо - с Иво Божков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:35
    Ски скокове: Световна купа в Куусамо
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, трети кръг
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, мъже
  • 06:45
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, спускане, мъже
Пълна програма
  • 02:00
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, трети кръг
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, жени
  • 04:55
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, слалом, жени
Пълна програма
  • 02:15
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 2
  • 02:40
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 3
  • 03:05
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 4
  • 03:30
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 02:10
    Drift Style
  • 02:35
    Drift Style
  • 03:00
    Fantasy Factory Season 3
  • 03:25
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Раят на храните по света (Series 1): Раят на барбекюто (Episode 5)
  • 02:50
    Скъпа Дженевив (Series 6): Освежаване на гостната (Episode 6)
  • 03:12
    Скъпа Дженевив (Series 6): Азиатски фюжън (Episode 7)
  • 03:35
    Пристрастена към реставрирането (Series 4): Възроден екстериор (Episode 6)
Пълна програма
  • 02:15
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 4
  • 02:40
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 8
  • 03:35
    Специализантът, еп. 9
  • 04:20
    Следващият топмодел на Америка - 20 сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 01:55
    Отдел "Разследване", еп. 1
  • 02:40
    Отдел "Разследване", еп. 2
  • 03:30
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 2
  • 04:15
    Отец Браун - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:50
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 02:35
    "Лоши момчета", екшън - крими - комедия, САЩ, 1995; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Тeа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, [15+]
  • 04:35
    "Rampage: Унищожителите (2018)", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Брад Пейтън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Наоми Харис, Малин Акерман, Джефри Дийн Морган, Джейк Лейси, [15+]
  • 05:05
    "Хлапето Рик", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Ян Демендж, с Матю МакКонъхи, Ричи Мерит, Бел Паули, Дженифър Джейсън Лий, Брайън Тайри Хенри, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Зверовете на Хитлер
  • 03:00
    Денят, в който Кенеди умря
  • 03:55
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 2
  • 04:45
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Тричасова обиколка
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: В немилост
  • 03:10
    Спецове в заложната къща: Приятел, ще ми услужиш ли с 1000 долара?
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
Пълна програма
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 50 еп.
  • 02:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 30 еп.
  • 03:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 02:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 02:25
    "Малкото кафяво мече"
  • 02:40
    "Анджелина балерина"
  • 03:05
    "Дот"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 02:00
    "Проповедникът" 4.09 - сериал
  • 02:45
    "Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.
  • 04:00
    "Виртуална революция" - игрален филм, Канада / Франция / САЩ, с Гай-Роджър Дювер, Майк Допуд, Джейн Бадлър.
  • 05:35
    "Откаченият Сесил Б." - игрален филм, Франция / САЩ, с Мелани Грифит, Стивън Дорф.
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Music Evolution Manila '16
  • 03:45
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 04:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:45
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 2
  • 02:30
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 6
  • 03:15
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 2
  • 03:40
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 01:55
    Изгубените градове с Албърт Лин, еп. 4
  • 02:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 03:25
    Мигове от катастрофата, еп. 1
  • 03:50
    Изоставени, еп. 13
Пълна програма
  • 01:50
    Дивите острови на Европа, еп. 1
  • 02:35
    Дивата Русия, еп. 2
  • 03:20
    Вълк срещу мечка, еп. 1
  • 04:10
    Дивата Русия, еп. 2
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Чарлтън Атлетик - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:00
    Премиера. "Право на справедливост"
  • 03:10
    "Нищо не се случва два пъти". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Нищо не се случва два пъти". Продължение
Пълна програма
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 02:00
    Франция, Лига 1: Анже - Олимпик Марсилия
  • 04:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Лил
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 02:00
    Вести
  • 02:25
    Вести-Москва
  • 02:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • 00:40
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Салон "Последен шанс": Епизод 2
  • 02:48
    Чудати тела: Епизод 5
  • 03:36
    Модерните семейства: Епизод 1
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джанин
Пълна програма
  • 02:00
    Час за култура: Съвременни бохеми - Концерт Бурлеска
  • 02:30
    Час за култура: Съвременни бохеми - Концерт Бурлеска
  • 03:00
    Искам да съм там: Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 03:30
    Виж България
Пълна програма
  • 02:00
    Златотърсачките от Аляска (Series 1): Ледена земя (Episode 5)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Сватбата на дявола (Episode 17)
  • 03:45
    Големи плажни къщи (Series 1): Капитански рай (Episode 11)
  • 04:05
    Големи плажни къщи (Series 1): Голямо семейство в голяма къща на плажа (Episode 12)
Пълна програма
  • 02:00
    Златотърсачките от Аляска (Series 1): Ледена земя (Episode 5)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Сватбата на дявола (Episode 17)
  • 03:45
    Големи плажни къщи (Series 1): Капитански рай (Episode 11)
  • 04:05
    Големи плажни къщи (Series 1): Голямо семейство в голяма къща на плажа (Episode 12)
Пълна програма
  • 01:10
    Мъж на годината, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
  • 03:05
    Военни загуби, САЩ, криминален/военен, 1989
  • 04:55
    Погрешно обвинена, САЩ, криминален/мистерии/трилър, 2016
  • 06:45
    Евтиното е скъпо, САЩ, комедия, 1986
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Албена Михова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е намериш своето хоби?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Българска царска династия Тертеровци" - II част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди: Най-доброто - 1 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Кухня без граници, еп. 21
  • 02:30
    Кухня без граници, еп. 22
  • 03:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 22
  • 03:45
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:41
    Последната банда Криминален 2007
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Пълна програма
  • 01:45
    Пришиване - първи сезон, еп. 11
  • 02:30
    Куантико - трети сезон, еп. 5
  • 03:10
    Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 4
  • 04:05
    Кости - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:15
    "На косъм" - 17 еп.
  • 02:40
    "Слава чрез убийство" - 2 еп.
  • 03:30
    "Правосъдие със задна дата" - 1 eп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 201, 202 и 203 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 02:00
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 02:30
    Крылатые охотники
  • 02:40
    На рыбалку вместе с папой
  • 03:15
    Стрелковый спорт
Пълна програма
  • 00:30
    "Детето в мен" - романтична комедия с уч. на Джени Слейт, Пол Бриганти, Габи Хофман, Ричард Кайнд, Поли Дрейпър и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:00
    "Загадки от Флоренция" - романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др. /п/
  • 09:00
    "Да обичаш по рецепта" - романтичен филм с уч. на Мая Стоян, Райън Ротман, Бес Армстронг, Таня Чишолм и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Treehouse Masters: Santa's Workshop
  • 02:30
    Dirty Jobs: Bell Maker
  • 03:15
    Murder Shift: Swift Justice
  • 04:00
    Invent It Rich: Blood, Sweat, And Tears
Пълна програма
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Голямата битка с бекон (Episode 2)
  • 02:30
    Най-добрите празнични десерти (Series 3): Любимите ястия на баба за Деня на благодарността (Episode 2)
  • 03:15
    Кулинарен клуб (Series 1): Праскови с агнешко в Джорджия (Episode 2)
  • 04:00
    Режи! (Series 22): Извадете лъжиците (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:35
    Ски скокове: Световна купа в Куусамо
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, трети кръг
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, мъже
  • 06:45
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, спускане, мъже
Пълна програма
  • 00:50
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 02:35
    "Лоши момчета", екшън - крими - комедия, САЩ, 1995; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Тeа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, [15+]
  • 04:35
    "Rampage: Унищожителите (2018)", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Брад Пейтън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Наоми Харис, Малин Акерман, Джефри Дийн Морган, Джейк Лейси, [15+]
  • 05:05
    "Хлапето Рик", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Ян Демендж, с Матю МакКонъхи, Ричи Мерит, Бел Паули, Дженифър Джейсън Лий, Брайън Тайри Хенри, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    Paprika
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 02:00
    Разрушение: Седем минути и половина
  • 03:00
    Разрушение: Добре дошли в Санта Клаус
  • 03:45
    Разрушение: Убиец на Минси роуд
  • 04:30
    Убийство в Средния Запад: Епизод 6
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: Ben Askren
  • 02:30
    Football Stars: U17
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Usain Bolt
  • 03:25
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 02:15
    Familiar Waters
  • 02:35
    Familiar Waters
  • 03:00
    Back Country Rescue
  • 03:20
    Back Country Rescue
Пълна програма
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Тричасова обиколка
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: В немилост
  • 03:10
    Спецове в заложната къща: Приятел, ще ми услужиш ли с 1000 долара?
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
Пълна програма
  • 01:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 1
  • 02:50
    Изоставени, еп. 13
  • 03:10
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
Пълна програма
  • 01:30
    "Къща от карти" - сериал, с.6 еп.4
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.8
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 00:50
    Младият тигър; екшън, Хонконг, 1973
  • 02:45
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 03:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 03:40
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:20
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:20
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Да преодолееш Ар Кели: Черните момичета са важни
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Убиецът от хладилната камера
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Безименен в Ню Джърси
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
Пълна програма
  • 01:45
    Пактът
  • 03:35
    1408
  • 06:45
    Кукуригу!
  • 08:25
    Напразни усилия на любовта
Пълна програма
  • 01:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 06:00
    Новости
  • 06:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
  • 03:00
    Instant Mom
  • 03:25
    Instant Mom
Пълна програма
  • 02:12
    Ballerina Booty (18+)
  • 02:37
    Squeegee This (18+)
  • 02:58
    Misha Cross Gets A Massive Facial (18+)
  • 03:23
    Downton Grabby (18+)
Пълна програма
  • 02:20
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Белинда Бенчич (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - финал, повторение)
  • 04:20
    Тенис: Йелена Остапенко - Юлия Гьоргес (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - финал, повторение)
  • 05:00
    "Ел Класико" - документален филм
  • 06:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 02:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FULL IMMERSION IN THE SEA
  • 02:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - LOS ROQUES, THE WINDY ARCHIPELAGO
  • 03:00
    SACRED CULTURE - GOLDEN TEMPLE
  • 04:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - VIETNAM
Пълна програма
  • 05:50
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 06:35
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 07:20
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 11
  • 07:40
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 12
Пълна програма
  • 02:15
    Custom 3
  • 02:30
    Audi Nines 2019
  • 02:45
    The Search
  • 03:00
    World of X Games
Пълна програма
  • 01:35
    История на оръжията (Series 1): Атака от небесата (Episode 2)
  • 02:30
    Смъртносно разузнаване (Series 1): Джак Парсънс (Episode 5)
  • 03:15
    Мистериите на нацистките убийства (Series 1): Сериен убиец в Берлин (Episode 3)
  • 04:00
    Мистериите на нацистките убийства (Series 1): Скелетът в дървото (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Българско документално кино
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Ahmad Jamal in Paris
  • 03:05
    Charlie Parker / Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
  • 04:40
    Antonio Zambujo - Rua da Emenda - La Cigale (Paris)
  • 05:40
    Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Берое - ЦСКА 1948, осминафинален мач за Купата на България /п/
  • 02:30
    Футбол: Славия - Ботев Пловдив, осминафинален мач за Купата на България /п/
  • 04:30
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2019-20), 17-и епизод /п/
  • 08:00
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 01:05
    Футбол: Валенсия - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Майорка - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 01:45
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
  • 02:45
    Футбол: Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 04:45
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 21-ви епизод /п/
  • 07:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Абу Даби /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Разрушение: Седем минути и половина
  • 03:00
    Разрушение: Добре дошли в Санта Клаус
  • 03:45
    Разрушение: Убиец на Минси роуд
  • 04:30
    Убийство в Средния Запад: Епизод 6
Пълна програма
  • 02:15
    "Споделяне", трилър, САЩ, 2019; реж. Пипа Бианко, с Риан Барето, Чарли Плъмър, Пурна Джаганатън, Джей Си Макензи, Никълъс Галицин, [18+]
  • 03:45
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
  • 04:50
    "Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]
  • 05:05
    "Призрачeн ездач", драма, САЩ, 2007; реж. Марк Стивън Джонсън, с Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Уес Бентли, Сам Елиът, Донал Лоуг, [12+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Холивудленд", детективска драма, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 03:50
    "Тъмните му материи І, 5 еп.", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2019; реж. Ото Батърст, с Дафне Кийн, Рут Уилсън, Джеймс МакАвой, Лин-Мануел Миранда, Кларк Питърс, [12+]
  • 04:50
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
  • 07:00
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Една пиринска пролет през фотообектива (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Ръсти Риветс
  • 02:25
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес патрул
  • 03:20
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 02:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2010
  • 03:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2010
  • 03:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 4, Канада, криминален/мистерии, 2010
  • 04:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 5, Канада, криминален/мистерии, 2010
Пълна програма
  • 01:20
    Фатален грях Романтичен Португалия 2013
  • 02:50
    Смъртоносно изкуство Ужаси САЩ 2007
  • 04:25
    Чиста монета Трилър САЩ 2001
  • 06:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 01:30
    Екзекуторът Драма Дания 2013
  • 03:10
    Трима в нощта Драма САЩ 2012
  • 04:45
    Екзекуторът Драма Дания 2013
  • 07:05
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
Пълна програма
  • 01:25
    Хайка Трилър, Военен Полша, Сърбия, Черна Гора 2012
  • 02:55
    Бебета в епруветки Комедия, Драма Канада, Великобритания, САЩ, Франция 2008
  • 05:50
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 07:05
    Сниф и призрачният замък Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 02:10
    Live Recap Vans Rebel Jam 2019
  • 06:20
    G Series Ice Race 2019
  • 06:55
    Eisodus
  • 07:30
    ATSX World Championship Final
Пълна програма
  • 02:15
    Спортни новини
  • 02:25
    Арена волейбол
  • 02:55
    Световно първенство по плажен футбол: Бразилия - Португалия
  • 04:05
    Планинско колоездене: Roc d'Azur обзор
Пълна програма
  • 01:40
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 02:40
    БНТ на 60 /п/
  • 03:40
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:10
    Антарктически профили документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Евролига: Зенит - Реал Мадрид
  • 02:30
    Суперкарс: Второ състезание в Аделаида Второ състезание в Аделаида
  • 05:00
    Холандска Ередивизи: Обзор на 15 кръг
  • 06:00
    Евролига: Панатинайкос - Баскония
Пълна програма
  • 01:30
    Голф:Alfred Dunhill Championship Европейски тур
  • 07:00
    "Удар със стик"
  • 08:00
    Спидуей: Втора квалификация във Великобритания Втора квалификация във Великобритания
  • 10:30
    NHL: Бостън - Ню Йорк Бостън Бруинс - Ню Йорк Рейнджърс
Пълна програма
  • 02:00
    Шампионска лига: Локомотив Москва - Байер Леверкузен Пета среща от груповата фаза
  • 04:00
    Серия А: Лацио - Удинезе
  • 06:00
    Серия А: Парма - Милан
  • 08:00
    Серия А: Бреша - Аталанта
Пълна програма
  • 02:00
    Барса ТВ: Барселона - Атлетико Мадрид Среща от Ла Лига 2014/2015 г.
  • 04:00
    Ла Лига: Хетафе - Леванте
  • 06:00
    Ла Лига: Еспаньол - Осасуна
  • 08:00
    Ла Лига: Майорка - Бетис
Пълна програма
  • 02:10
    "За историята - свободно" (п)
  • 03:10
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 04:30
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    Актуален коментар (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Инга Оболдина, Сергей Шнырев, Ксения Адрианова в детективном сериале "СУПРУГИ". "Непрощенные", "Цепная реакция"
  • 03:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 04:35
    "И снова здравствуйте!"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 01:55
    Unforgiven Ep.1
  • 02:45
    Unforgiven Ep.2
  • 03:35
    Unforgiven Ep.3
  • 04:25
    Unforgiven Ep.1
Пълна програма
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 670
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 171
  • 04:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 04:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 83
Пълна програма
  • 02:10
    ПОД ПРИЦЕЛОМ (ПОД ПРИЦЕЛОМ ОБЪЕКТИВА) серия 14
  • 02:55
    ЛЕГАВЫЙ серия 17
  • 03:40
    ЛЕГАВЫЙ серия 18
  • 04:25
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 143
Пълна програма
  • 01:45
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 101
  • 02:35
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 102
  • 03:20
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 232
  • 03:45
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 62
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма

Сериали

RTR 02:25
Сериал: "Красив живот"
Хоби ТВ 02:30
АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 31 еп.
Fox Channel 02:30
Куантико - трети сезон, еп. 10
Viasat Explorer 02:35
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 2
Viasat Nature 02:35
Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, жени
Eurosport HD 02:30
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, жени
MAX Sport 2 02:30
Голф: AfrAsia Bank Mauritius Open Европейски тур
Sky Sports 02:30
Футбол екстра
Diema Sport 2 02:45
Футбол: Бърнли - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 02:30
Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
Nova TV 02:30
"Слънце и луна" - сериен филм
TV1000 02:30
Чакала, Франция, САЩ, Екшън/приключенски, 1997
FilmBox Basic 02:40
Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007
AXN Black 02:50
Ламборджини Урус-Раждането на една легенда; документален, 2019

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}