ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:35
    Студио "Х": Ченгета 2 тв филм /2 епизод/п/ (14)
  • 02:30
    Глупакът игрален филм/п/(12)
  • 04:15
    Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм/п/
  • 04:40
    Отблизо с Мира /п/
Пълна програма
  • 01:20
    "Анабел" - хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Лионети, в ролите: Анабел Уолис, Алфри Уудард, Ерик Лейдин, Тони Амендола, Мишел Романо, Уорд Хортън, Брайън Хау, Моргана Мей, Кери О`Мали и др. [16+]
  • 03:10
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
Пълна програма
  • 01:10
    "Зимата на любовта" - с уч. на Леа Рени, Лиса Велхел, Нейл Метър, Майкъл Тайген и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 01:00
    Мултимедия - предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 01:55
    Into The Dark-Къщата на дървото; ужаси, трилър, САЩ, 2019
  • 03:15
    Профилиране; сезон 8, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2018
  • 04:10
    Отмъщението; сезон 1, епизод 39, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:00
    Забравена; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 00:45
    В Аляска: В търсене на планинския козел
  • 01:40
    В Аляска: Риболов посред нощ
  • 02:35
    В Аляска: Уча се да летя
  • 03:25
    В Аляска: Заливът на Дявола
Пълна програма
  • 00:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 01:45
    "С песните на..."
  • 02:00
    "Неделник" (п)
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 00:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 01:45
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 02:45
    По света и у нас /п/
  • 03:00
    Джинс /п/
Пълна програма
  • 01:33
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:39
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 00:00
    "Нощни ястреби" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1981), режисьор Брус Малмът, в ролите: Силвестър Сталоун, Рутгер Хауер, Били Дий Уилямс, Линдзи Уагнър, Пърсис Камбата, Найджъл Дейвънпорт и др.
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.7 еп.16, с.8 еп.1
  • 04:00
    "Чистката: Анархия" - фентъзи, хорър, психотрилър (САЩ, 2014), режисьор Джеймс ДеМонако, в ролите: Франк Грило, Кармен Иджого, Зак Гилфорд, Кийли Санчес, Зоуи Соул, Джъстина Мачадо, Джон Бийзли, Джак Конли, Ноел Гуглийми и др. [16+]
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Рескю Ботс" - сериал, с.3 еп.23 - 26
Пълна програма
  • 01:15
    "24 часа живот" - фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Китай, САЩ, 2017), режисьор Брайън Смърз, в ролите: Итън Хоук, Чин Шю, Пол Андерсън, Рутгер Хауер, Тайрон Киоу, Натали Болт, Лиъм Кънингам и др. [14+]
  • 03:15
    "Раждането на една нация" - биографичен, исторически, драма (САЩ, 2016), режисьор Нейт Паркър, в ролите: Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун мл., Колман Доминго, Анжъню Елис, Дуайт Хенри, Ейжа Наоми Кинг и др. [14+]
  • 06:00
    "Слепота" - драма, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Майкъл Мейлър, в ролите: Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън Макдърмът, Вива Бианка и др.
  • 08:15
    "Госпожица Америка" - комедия (САЩ, 2015), режисьор Ноа Баумбак, в ролите: Грета Гъруиг, Лола Кърк, Шейна Даудсуел, Катрин Ърби, Матю Шиър и др.
Пълна програма
  • 01:30
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 02:00
    "Любимци" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Бруклин 99" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Красавицата и звяра" /част II/ /п./ - романтичен (тв филм, Италия, Испания, 2014)
  • 02:00
    "Сърцето на града" - сериал, еп.32, 33
  • 03:10
    "Градско момиче" - сериал
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.77, 78
Пълна програма
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:45
    "Гъстите мигли на Лаури Мянтюваара", романтична комедия, Финландия, 2017; реж. Ханалена Хауру, с Инка Хаапамаки, Роса Хонконен, Тиитус Рантала, Сантери Хелинхеймо Мантила, Петер Канерва, [12+]
  • 02:15
    "Равновесие", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Кърт Уимър, с Крисчън Бейл, Емили Уотсън, Тей Дигс, Ангъс Макфейдън, Шон Бийн, [18+]
  • 04:00
    "Довърши ме", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Престън Дефрансис, с Марсиен Дуайър, Мат Делапина, Крис Хил, Ива Хамилтън, Джон Одъм, [18+]
  • 05:20
    "Джоел", драма, Аржентина, 2018; реж. Карлос Сорин, с Виктория Алмейда, Диего Джентиле, Джоел Ногера, Ана Катц, Густаво Даниеле, [12+]
Пълна програма
  • 00:40
    "Последното пътуване", драма, Германия, 2017; реж. Ник Бейкър - Монтийс, с Юрген Прохнов, Петра Шмидт-Шалер, Тамбет Туиск, Сузане фон Борсоди, [12+]
  • 02:30
    "Бавният ми брат", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Маркус Голер, с Дейвид Крос, Фредерик Лау, Емилия Шуле, Девид Щризоу, Анет Фрайър, [12+]
  • 04:25
    "Лутър ІІІ, 4 еп.", криминална драма, Великобритания, 2013; реж. Сам Милър, с Идрис Елба, Уорън Браун, Дърмът Кроули, Ники Амука-Бърд, Сиена Гилъри, [18+]
  • 05:15
    "Октав", драма, Румъния, 2017; реж. Серж Йоан Селебидачи, с Марсел Юрес, Виктор Ребенджюк, Анди Васлуиану, Лиа Бугнар, Йоан Андрей Йонеску, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Newsroom with Robyn Curnow (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Newsroom with Robyn Curnow (with World Sport)
  • 03:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 03:30
    TBD
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Детектив по Коледа" - романтичен филм с уч. на Емили Алатало, Франко Ло Прести, Лорън Холи, Андрю Бушел, Дженел Уилямс и др. /п/
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 06:45
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 5
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 01:00
    Опасно за живота: Опасни условия за работа
  • 02:00
    Опасно за живота: Диви неща
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 2
  • 04:00
    Героите на урагана
Пълна програма
  • 01:20
    Кацането на Луната: Тайни и конспирации: Епизод 5
  • 02:10
    Кацането на Луната: Тайни и конспирации: Епизод 6
  • 03:00
    Тайни космически бягства: Пожар на станцията Мир
  • 03:48
    Тайни космически бягства: Корабокрушенци
Пълна програма
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
Пълна програма
  • 01:00
    "Храната на бъдещето"
  • 02:00
    "Климатичните промени в числа"
  • 02:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 03:00
    "Операция "Айсберг"
Пълна програма
  • 07:00
    Приключенията на Чък и приятели- аним. сериал
  • 07:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 08:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - избрано
  • 04:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 05:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, жени
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, финал
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже
  • 05:00
    Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, скиатлон, мъже
Пълна програма
  • 01:05
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, гигантски слалом, мъже
  • 02:35
    Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, финал
  • 06:00
    Фрийстайл ски: Световна купа във Вал Теранс, ски крос
Пълна програма
  • 01:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 5
  • 01:50
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 1
  • 02:40
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 2
  • 03:25
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 01:20
    Extreme Fighting Championship
  • 02:10
    Beyond The Beaten Path
  • 03:00
    Beyond The Beaten Path
  • 03:50
    Rumble & Hum
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:20
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Късметлийски час (Episode 2)
  • 01:42
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Пир за Деня на благодарността (Episode 3)
  • 02:05
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Брънч за Деня на благодарността (Episode 4)
  • 02:27
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Коледни песни (Episode 5)
Пълна програма
  • 00:50
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 24
  • 01:45
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 25
  • 02:30
    Споразумението - първи сезон, еп. 2
  • 03:15
    Неустоими измамници - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:15
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 5
  • 02:20
    Отдел "Разследване", еп. 12
  • 03:10
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 1
  • 04:05
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 02:00
    "Фаворитката", биографична комедия, Великобритания, 2018; реж. Йоргос Лантимос, с Оливия Колман, Емма Стоун, Рейчъл Уайз, Никълъс Холт, Джо Алуин, [15+]
  • 04:00
    "Пазителите І, 8 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Стивън Уилямс, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]
  • 05:45
    "Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
  • 07:00
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
Пълна програма
  • 01:15
    Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 9
  • 01:50
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 2
  • 02:45
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
  • 03:35
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 13
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 01:50
    Американски антиквари: Съкровища в Тексас
  • 02:45
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Мини Майлс
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 47 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 70 еп.
Пълна програма
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Строителят Боб"
  • 02:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 02:25
    "Малкото кафяво мече"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Интервю с Наделина Анева"
  • 08:00
    "Пулс" - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 01:00
    "В света на хоръра: Истории за духове" - игрален филм, САЩ, с Кери Ръсел, Блейн Андерсон, Том Белдинг.
  • 01:45
    "Дракула 2000" - игрален филм, САЩ, с Джерард Бътлър, Джъстин Уодъл.
  • 03:20
    "Нещото" - игрален филм, САЩ, с Кърт Ръсел, Уилфърд Бримли.
  • 05:50
    "В близък план - "Убийство в "Ориент експрес"
Пълна програма
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Post Malone @ Wireless 2018
  • 03:20
    Migos Live @Wireless Festival 2018
  • 03:45
    MTV Presents Gibraltar Calling
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:15
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 9
  • 01:40
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 10
  • 02:05
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 11
  • 02:30
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 01:00
    Европа отвисоко, еп. 6
  • 01:55
    Строежът на тунела под Ламанша, еп. 1
  • 02:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 03:25
    Мигове от катастрофата, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    Дивата Япония: Снежни маймуни, еп. 1
  • 01:50
    Вълк срещу мечка, еп. 1
  • 02:35
    Тайните на Япония, еп. 1
  • 03:20
    Лед, еп. 1
Пълна програма
  • 01:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    Край на програмата
  • 09:30
    Футбол: Хъдърсфилд Таун - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 01:25
    Филм "Отвъд границата на реалността"
  • 03:10
    "За любовта"
  • 03:55
    "Насаме с всички"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Бордо
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 01:15
    "Верни на клетвата"
  • 02:00
    "Пешком..."
  • 02:30
    "Повече от любов"
  • 03:15
    "Абсолютният слух"
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 01:30
    Новини.Прогноза за времето/повторение/
  • 01:45
    "Паралакс" - повторение
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:20
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Моята адска отпуска
  • 02:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Ланкашър: Увереността да кажеш "ДА"
  • 02:48
    6 дъщери: Не толкова тих бунт
  • 03:36
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 1
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист-Кипър, част 1
  • 05:30
    Магията на Китай - Да бдим над терасите
  • 06:00
    Импресии
  • 06:30
    Пътеводител на пътешественика - Картаген
Пълна програма
  • 01:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Тайпе: миризливо тофу и железни яйца (Episode 1)
  • 02:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Севиля (Episode 21)
  • 02:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Фес (Episode 22)
  • 03:00
    Големи плажни къщи (Series 1): Редки и рециклирани (Episode 13)
Пълна програма
  • 01:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Тайпе: миризливо тофу и железни яйца (Episode 1)
  • 02:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Севиля (Episode 21)
  • 02:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Фес (Episode 22)
  • 03:00
    Големи плажни къщи (Series 1): Редки и рециклирани (Episode 13)
Пълна програма
  • 01:30
    Продуцентите, САЩ, комедия/музикален, 2005
  • 03:40
    Лимузината, САЩ, 2014
  • 05:00
    Китът и сепията, САЩ, комедия/драма, 2005
  • 06:20
    Мъж на годината, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
Пълна програма
  • 01:30
    "Светът на Ла Лига" - 5 еп., документална поредица
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Веселин Ранков" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си в крак с модата?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Неолитни жилища в Стара Загора" - документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 2
  • 02:00
    Снекбарът на Ричо, еп. 9
  • 02:30
    Снекбарът на Ричо, еп. 10
  • 02:50
    На гости на Найджела, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Айрънклад Екшън, Приключенски 2011
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
Пълна програма
  • 00:25
    V като Вендета, еп. 1
  • 02:45
    Чикаго, еп. 5
  • 03:40
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 13
  • 04:30
    Кости, еп. 17
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    Best Of 2019! Top 50 Most Played
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:20
    "Зли близнаци" - 2 и 3 eп.
  • 03:00
    "Лов на неизрядни платци" - 16 еп.
  • 03:25
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 2 еп.
  • 04:15
    "Да замиташ след звездите" - 122 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:15
    Подводная охота
  • 01:40
    По рекам России
  • 02:05
    На рыбалку вместе с папой
  • 02:35
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 00:00
    "Заветът" - екшън-фантастика с уч. на Стивън Страйт, Лора Рамзи, Себастиан Стан, Тейлър Кич, Чейс Кроуфърд, Тоби Хемингуей, Джесика Лукас, Кайл Шмид, Уенди Крюсън, Стивън Макхати и др.
  • 06:00
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др.
  • 08:20
    "Синът на Голямата стъпка" - анимационен филм
  • 10:20
    "Мистериите на Аурора Тийгардън: Неочаквана смърт" - мистерии с уч. на Тери Инграм, Кандис Камерън, Марилу Хенър, Лекса Дойг, Брус Доусън и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Murder Shift: Swift Justice
  • 01:45
    Murder Shift: Burnt
  • 02:30
    Murder Shift: Roll of the Dice
  • 03:15
    Murder Shift: Sketched
Пълна програма
  • 01:00
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Звездата на "Фуд нетуърк" (Episode 4)
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Сирене: Специално издание (Episode 5)
  • 02:30
    Трапезата на Сиба (Series 2): От пазара на трапезата (Episode 1)
  • 02:52
    Трапезата на Сиба (Series 2): Годишнина от първа среща (Episode 2)
Пълна програма
  • 01:10
    School of Rock
  • 01:40
    School of Rock
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, жени
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, финал
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже
  • 05:00
    Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, скиатлон, мъже
Пълна програма
  • 02:00
    "Фаворитката", биографична комедия, Великобритания, 2018; реж. Йоргос Лантимос, с Оливия Колман, Емма Стоун, Рейчъл Уайз, Никълъс Холт, Джо Алуин, [15+]
  • 04:00
    "Пазителите І, 8 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Стивън Уилямс, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]
  • 05:45
    "Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
  • 07:00
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:30
    PJ Masks
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    Paprika
Пълна програма
  • 01:10
    School of Rock
  • 01:40
    School of Rock
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 01:00
    Мислиш си, че ги познаваш: Зло в Айдахо
  • 02:00
    Мрежа от лъжи: Опасни игри
  • 03:00
    Мрежа от лъжи: Партньори по престъпление
  • 03:45
    Мрежа от лъжи: Рестартиране
Пълна програма
  • 01:30
    The Burning Issue: NFL
  • 02:00
    Fight Stars: Martin Nguyen
  • 02:30
    Football Stars: Robert Lewandowski
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Floyd Mayweather
Пълна програма
  • 01:30
    Wardens
  • 01:50
    Wardens
  • 02:15
    Wardens
  • 02:35
    Wardens
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 01:50
    Американски антиквари: Съкровища в Тексас
  • 02:45
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Мини Майлс
Пълна програма
  • 00:55
    Строежът на тунела под Ламанша, еп. 1
  • 01:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 1
  • 02:50
    Изоставени, еп. 13
Пълна програма
  • 01:20
    "Анабел" - хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Лионети, в ролите: Анабел Уолис, Алфри Уудард, Ерик Лейдин, Тони Амендола, Мишел Романо, Уорд Хортън, Брайън Хау, Моргана Мей, Кери О`Мали и др. [16+]
  • 03:10
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Пазителите на града; екшън, комедия, Хонконг, 1970
  • 01:55
    Петимата бойци; екшън, комедия, Хонконг, 1979
  • 03:35
    Юмруците на отмъщението; екшън, Хонконг, 1973
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:00
    Профилиране; сезон 6, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 03:05
    Профилиране; сезон 6, епизод 9, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 04:05
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
Пълна програма
  • 01:00
    Да преодолееш Ар Кели: Черните момичета са важни
  • 01:55
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
  • 02:50
    Ловец на убийства: Чудовището се събужда
  • 03:45
    Ловец на убийства: Лоша луна
Пълна програма
  • 01:15
    Копоите
  • 03:00
    Животът след Бет
  • 04:50
    Купон на борда
  • 06:55
    Джъстин и рицарите на честта
Пълна програма
  • 01:25
    Антонио Бандерас, Милош Бикович, Евгений Стычкин, Юрий Чурсин в фильме "За гранью реальности" (16+)
  • 03:10
    "Про любовь" (16+)
  • 03:55
    "Наедине со всеми" (16+)
  • 05:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 01:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 02:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 04:05
    Т/с "Громовы", 1 с
Пълна програма
  • 01:00
    Случайный попутчик. Х/ф
  • 02:45
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 06:30
    Сам себе режиссер
  • 07:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 01:20
    Instant Mom
  • 01:45
    Instant Mom
  • 02:10
    Instant Mom
  • 02:35
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 01:25
    Lesbian Lust After Sexy Striptease (18+)
  • 01:49
    Power Rack: A Parody (18+)
  • 02:14
    Fap From The Past (18+)
  • 02:35
    Die Hardcore: Part 2 (A Parody) (18+)
Пълна програма
  • 01:35
    Тенис: Яфан Ван - Каролина Мухова (Korea Open, Сеул; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 03:50
    Тенис: Магда Линет - Екатерина Александрова (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 06:00
    Тенис: София Кенин - Саманта Стосър (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Алисън ван Уйтванк - Сорана Кърстя (Tashkent Open, Ташкент - финал, WTA International)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 01:30
    DISTANT SHORES - THE SOLENT
  • 02:00
    NOMAD'S LAND - KYRGYZSTAN
  • 03:00
    REBUILDING OUR ENVIRONMENT - PHOTOVOLTAIC PANELS
  • 03:30
    REBUILDING OUR ENVIRONMENT - BIOMASS
Пълна програма
  • 05:15
    Bangkok Fight Night
  • 06:50
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:05
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:25
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 01:30
    Built To Shred
  • 02:00
    World of X Games
  • 03:00
    World of X Games
  • 04:00
    This Time Tomorrow
Пълна програма
  • 01:20
    Зверовете на Хитлер
  • 02:10
    Митични зверове (Series 1): Вампири убийци (Episode 3)
  • 02:55
    Митични зверове (Series 1): Изгубеният свят на циклопите (Episode 4)
  • 03:45
    Мъртвият викинг (Series 1): Скелетите на лодката (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 00:41
    Emile Parisien celebrates the 40 years of Europajazz
  • 01:37
    Sidney Bechet, Dizzy Gillespie, Stan Getz... Jazz Festival De Cannes 1958 - Jazz Archive
  • 02:34
    Andrew McCormack, solo - Bimhuis (Amsterdam)
  • 03:16
    Michel Meis Quartet - Like a Jazz machine
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Арда - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
  • 02:30
    Футбол: Левски - Витоша, мач от efbet Лига /п/
  • 04:30
    Край на програмата
  • 07:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Бетис - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 02:00
    Футбол: Валядолид - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 04:00
    Футбол: Леганес - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Барселона - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Торонто Раптърс, мач от НБА, директно
  • 03:10
    Футбол: Астън Вила - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 07:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 37-и епизод /п/
  • 08:00
    Футбол: Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Мислиш си, че ги познаваш: Зло в Айдахо
  • 02:00
    Мрежа от лъжи: Опасни игри
  • 03:00
    Мрежа от лъжи: Партньори по престъпление
  • 03:45
    Мрежа от лъжи: Рестартиране
Пълна програма
  • 01:30
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 12 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 02:05
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
  • 03:40
    "Кешбол", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Бенет Милър, с Брад Пит, Джона Хил, Филип Сиймор Хофман, Робин Райт, Крис Прат, [12+]
  • 06:30
    "В кадър ХVI, 48 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
  • 02:35
    "Луда майка", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Роми Роузмънт, Кари Матчет, Виктория Даймънд, Матю Росеп, Салваторе Антонио, [15+]
  • 04:05
    "Спешна пратка", трилър, САЩ, 2012; реж. Дейвид Коуп, с Джоузеф Гордън-Левит, Майкъл Шанън, Дания Рамирес, Джейми Чънг, Уоле Паркс, [12+]
  • 05:40
    "Наследници ІІ, 10 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Към извора на реката (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:15
    Пес патрул
  • 01:45
    Пес патрул
  • 01:55
    Ръсти Ривитс
  • 02:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:35
    Едно френско село, сезон 2, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2009
  • 02:20
    Подводницата, сезон 1, еп. 5, Германия, 2018
  • 03:20
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 8, Канада, военен, 2016
  • 04:10
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2014
Пълна програма
  • 00:05
    След като си отида Драма Франция 2016
  • 01:50
    Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
  • 03:50
    Последната присъда Биографичен, Драма Швеция 2012
  • 06:00
    Ангелче, дай ми щастие Семеен Туркменистан 1993
Пълна програма
  • 01:05
    Ад Екшън, Криминален, Приключенски САЩ, Унгария 2016
  • 03:05
    Сватбеният уикенд Комедия, Музикален САЩ 2006
  • 04:40
    Бръчки Анимация, Драма Испания 2011
  • 06:05
    Когато Доли Партън ми беше майка Комедия Канада 2011
Пълна програма
  • 00:00
    Бойно поле Земя Научна фантастика САЩ 2000
  • 01:55
    Сред крадци Трилър, Военен Канада 2009
  • 03:25
    Кога ще ядем? Комедия САЩ 2005
  • 06:00
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
Пълна програма
  • 01:15
    Enduro World Series S19
  • 01:50
    Freeride World Tour 2019
  • 03:50
    Live Recap FISE Battle Of The Champions 2019
  • 04:55
    FISE World Series 2018
Пълна програма
  • 01:00
    Вавилон Берлин сериен филм /7 епизод/п/ (16)
  • 01:45
    Арена спорт
  • 02:45
    Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
  • 04:40
    Световно първенство по плажен футбол: Финал
Пълна програма
  • 01:20
    Арена Спорт
  • 02:20
    Капитаните на кораба "Черноморец" документален филм за 100-годишнината на ФК "Черноморец 1919" /п/
  • 02:50
    Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 03:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 01:05
    Холандска Ередивизи: Аякс - Вилем II
  • 03:00
    Холандска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Фортуна Ситард
  • 05:00
    "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 05:30
    Суперкарс: Първо състезание в Аделаида Първо състезание в Аделаида
Пълна програма
  • 01:30
    Голф: AfrAsia Bank Mauritius Open Европейски тур
  • 07:00
    Евролига: Макаби Тел Авив - Байерн Мюнхен
  • 09:00
    Евролига: "Пътешествието" Филм
  • 09:30
    Голф: AfrAsia Bank Mauritius Open Европейски тур
Пълна програма
  • 00:00
    Серия А: Торино - Фиорентина
  • 02:00
    Шампионска лига: Цървена Звезда - Байерн Мюнхен Пета среща от груповата фаза
  • 04:00
    Серия А: Сасуоло - Каляри
  • 06:00
    Серия А: Лацио - Ювентус
Пълна програма
  • 00:15
    Ла Лига: Ейбар - Хетафе
  • 02:05
    Ла Лига: Бетис - Атлетик Билбао
  • 04:00
    Ла Лига: Валядолид - Реал Сосиедад
  • 06:00
    Ла Лига: Барселона - Майорка
Пълна програма
  • 01:35
    "За историята - свободно" (п)
  • 02:30
    "Културен фронт" с Юлия Владимирова (п)
  • 04:15
    " Цветен следобед" (п)
  • 05:00
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ (п)
Пълна програма
  • 01:05
    Валентин Смирнитский, Екатерина Кузнецова, Владислав Котлярский в остросюжетном фильме "ЧИСТА ВОДА У ИСТОКА" 1- 4-я с.
  • 04:40
    "Дикий мир" с Тимофеем Баженовым
  • 05:05
    "У НАС ВЫИГРЫВАЮТ!". Лотерейное шоу
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 00:15
    Chase
  • 01:55
    Night ride
  • 03:35
    Silent Fear
  • 05:50
    Anatomy of a Murder - Season 1 - Ep. 2
Пълна програма
  • 01:00
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 2
  • 01:45
    СУПРУГИ 114
  • 02:35
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 675
  • 03:30
    ДО СУДА 510
Пълна програма
  • 01:20
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 310
  • 02:05
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 311
  • 02:55
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 312
  • 03:40
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 313
Пълна програма
  • 01:00
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 30
  • 01:40
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 31
  • 02:15
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 30
  • 03:00
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 31
Пълна програма
  • 08:00
    ВЕЧЕРТА НА КУ-КУ БЕНД - забавно музикално предаване
  • 08:50
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1 (запис от 27.11.)
  • 09:20
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ (запис от 27.11.)
  • 10:10
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 2 (запис от 27.11.)
Пълна програма
  • 01:10
    "В МРЕЖАТА" - ток шоу (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 02:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 02:10
    ТОЧКА НА КИПЕНЕ - (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
Пълна програма
  • 00:00
    Монахинята
  • 02:30
    Облаците на Силс Мария
  • 05:00
    Боргман
  • 07:00
    За децата: Маша и мечока
Пълна програма

Сериали

RTR 01:40
Сериал: "Следствени тайни"
Fox Channel 01:45
Пришиване - втори сезон, еп. 5
AXN Black 01:50
Ултравиолет; сезон 1, епизод 3, криминален, Полша, 2017
Viasat Explorer 01:50
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 1
Fox Life 01:50
Американска съпруга - първи сезон, еп. 13

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 01:45
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
BNT 3 01:55
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
MAX Sport 1 02:00
Евролига: ЦСКА Москва - Жалгирис
Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 02:00
Футбол от Азия

Всички предавания

Филми

Cinemax 01:40
"Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [18+]
Alfa 02:00
"Онази България" - документален филм
AXN White 02:00
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
TV1 02:00
Научнопопулярен филм
AXN 02:10
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}