ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:15
    Култура.БГ /п/
  • 01:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:15
    Съкровище в двореца тв филм /38 епизод/п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 00:30
    "Стрелата" - сериал, с.5 еп.21
  • 01:30
    "Къща от карти" - сериал, с.6 еп.8 (последен)
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.12
Пълна програма
  • 00:30
    "Бегълци от бъдещето" - сериен филм
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 00:55
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 00:40
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 01:35
    Влакът трезор; екшън, приключенски, САЩ, 1995
  • 03:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 41, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 42, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 00:45
    Разкритите престъпления: Страхотният гепард
  • 01:10
    Как го правят животните: Епизод 25
  • 01:40
    Земите на зверовете: Тигри убийци
  • 02:35
    Моята котка от Ада: Най-скъпото котенце
Пълна програма
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 00:40
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
  • 01:10
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 01:40
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:20
    Днес и утре /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 01:10
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 01:20
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:26
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 01:00
    "Готъм" - сериал, с.3 еп.15
  • 02:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.3 еп.3
  • 03:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.9
  • 04:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.11
Пълна програма
  • 01:30
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.18, 19
  • 03:30
    "Дъската на дявола" - хорър, психотрилър (САЩ, Япония, 2014), режисьор Стайлз Уайт, в ролите: Оливия Кук, Ана Кото, Дарън Кагасов, Бианка Сантос и др. [16+]
  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.16, 17
  • 08:00
    "Хорът на момчетата" - драма (САЩ, 2014), режисьор Франсоа Жирар, в ролите: Гарет Уеринг, Дъстин Хофман, Кати Бейтс, Дебра Уингър, Кевин Макхейл и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Коледа с Тъкър" /п./ - семеен (тв филм, Канада, 2013)
  • 02:00
    "Любимци" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.4 еп.22
  • 02:00
    "Горчива любов" - сериал, еп.34
  • 02:50
    "Вечно твоя" - сериал, еп.188 - 190
  • 04:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, еп.10
Пълна програма
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:10
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 02:15
    "Игра на пари ІІ, 3 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Дейзи фон Шерлер Майер, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 03:15
    "Благословени с чудо?", драма, Гърция, 2018; реж. Ангелос Францис, с Катя Гулиони, Андреас Константину, Индра Бурковска, Юрис Барткевич, Иварс Пуга, [15+]
  • 05:25
    "Не мърдам без кучето", комедийна драма, Кипър, 2018; реж. Мариос Пиперидес, с Адам Бусдукос, Фатих Ал, Вики Пападопулу, Озгюр Карадениз, Тони Димитриу, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
  • 02:30
    "Кой наблюдава Оливър", хорър, САЩ, 2017; реж. Ричи Мур, с Ръсел Джефри Банкс, Сара Малакъл Лейн, Маргарет Рош, Сесилия Белети, Кели Уудкок, [18+]
  • 03:55
    "Слонът Поп Ай", комедийна драма, Сингапур, 2017; реж. Кирстен Тан, с Танет Варакулнукрох, Пенпак Сирикул, Чайват Кумди, Юконтон Суккиджа, Наронг Понгпаб, [15+]
  • 05:20
    "Амра и втората съпруга", комедийна драма, Саудитска Арабия, 2018; реж. Махмуд Сабах, с Алшейма’А Таеб, Мохамед Алхамдан, Хаирия Назми, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Your World Today with Isa Soares and Cyril Vanier (with World Sport)
  • 02:00
    Your World Today with Isa Soares and Cyril Vanier (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
Пълна програма
  • 00:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 01:30
    "Стая 309" - сериал /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Ловци на трофеи: Епизод 6
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Изгубеният герой на Америка от Втората световна война
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 5
  • 04:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 4
Пълна програма
  • 00:30
    Как работи Земята: Ще гори ли Европа в ада?
  • 01:20
    Как работи Земята: Ще отрови ли Исландия небесата?
  • 02:10
    Ловци на митове: Взриви я извън водата
  • 03:00
    Ловци на митове: Тиксо: Завръщането
Пълна програма
  • 00:55
    Хрониките на Евърмур
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
Пълна програма
  • 01:00
    "Преди старта на живота: Как сме създадени?"
  • 02:00
    "Храната на бъдещето"
  • 02:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 03:00
    "Хипереволюция: Възходът на роботите"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 04:30
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:05
    Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
  • 05:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, спускане, мъже
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, гигантски слалом, мъже
Пълна програма
  • 01:00
    Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер
  • 02:00
    Новини
  • 02:05
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
  • 04:00
    Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, скиатлон, жени
Пълна програма
  • 01:00
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 5
  • 01:40
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9
  • 02:30
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 10
  • 03:20
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 11
Пълна програма
  • 00:30
    X Games - Minneapolis
  • 01:20
    Blue World
  • 01:45
    Blue World
  • 02:10
    Blue World
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 00:30
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Плевнята в Кинчело (Episode 5)
  • 01:20
    Триумф на цветовете (Series 7): Модерно преобразяване на спалня от Стария свят (Episode 7)
  • 01:42
    Триумф на цветовете (Series 7): Международна еклектика (Episode 8)
  • 02:05
    Реставратори на кухни (Series 2): Лятна кухня за бебе (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:50
    Без пукната пара, еп. 7
  • 01:15
    Без пукната пара, еп. 8
  • 01:50
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 11
  • 02:15
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 00:55
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 20
  • 01:55
    Отдел "Разследване", еп. 9
  • 02:40
    Отдел "Разследване", еп. 10
  • 03:30
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:10
    "Холмс и Уотсън", приключенска комедия, САЩ, 2018; реж. Итън Коен, с Ралф Файнс, Уил Феръл, Джон Кристофър Рийли, Ребека Хол, Роб Брайдън, Кели МакДоналд, [12+]
  • 02:40
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
  • 04:00
    "Тъмните му материи І, 6 еп.", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2019; реж. Юрос Лин, с Дафне Кийн, Рут Уилсън, Джеймс МакАвой, Лин-Мануел Миранда, Кларк Питърс, [12+]
  • 05:05
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
Пълна програма
  • 00:50
    Дубровник: Републиката, сезон 1, еп. 4
  • 01:55
    Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 1
  • 03:00
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 1
  • 03:45
    География на убийствата, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Японско копие "яри"
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Свободния Уили
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Мръсния Сокс
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
Пълна програма
  • 00:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 41 еп.
Пълна програма
  • 01:05
    "Робоколата Поли"
  • 01:20
    "Узли и Пип"
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
Пълна програма
  • 01:20
    "Беоулф и Грендел" - игрален филм, копродукция с Хрингур Ингварссон, Спенсър Уайлдинг.
  • 03:00
    "В света на хоръра: Истории за духове" - игрален филм, САЩ, с Кери Ръсел, Блейн Андерсон, Том Белдинг.
  • 03:45
    "Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.
  • 05:05
    "Денят на прокълнатите" - екшън / научна фантастика, копродукция, с Рона Митра, Боб Хоскинс.
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Unplugged: Liam Gallagher
  • 03:45
    Franz Ferdinand: MTV Live From...
  • 04:05
    Sam Fender: MTV Live From Fusion..
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:25
    Чудовищни шарани, сезон 2, еп. 2
  • 01:10
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 6
  • 01:55
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 2
  • 02:40
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Семейни оръжия, еп. 2
  • 01:55
    Летищна сигурност: Бразилия, еп. 1
  • 02:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 03:25
    Мигове от катастрофата, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    Лъвска гангстерска земя, еп. 1
  • 01:50
    Дивата природа на Европа, еп. 1
  • 02:35
    Дивата Русия, еп. 6
  • 03:20
    Пума срещу вълк, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Хокей на лед: Авангард - Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/
Пълна програма
  • 00:55
    "Времето ще покаже"
  • 03:05
    "Тест за бременност". Сериен филм. Нов сезон
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Тест за бременност". Продължение. Нов сезон
Пълна програма
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1: Лил - Брест
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Ним - Олимпик Лион
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 01:00
    Вести
  • 01:25
    Вести-Москва
  • 01:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 02:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 01:00
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
Пълна програма
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Съпругата ми гние
  • 02:00
    Салон "Последен шанс": Брет
  • 02:48
    Kлиника за лоша кожа: Епизод 1
  • 03:36
    С поглед към бъдещето: Епизод 15
Пълна програма
  • 01:00
    Зелен свят
  • 01:30
    Час за култура - филмът "Синор"
  • 02:00
    Регионите на България - Община Севлиево: в сърцето на България
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 01:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Град Хошимин: сърца от плъхове и парчета от бодливо прасе (Episode 2)
  • 02:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Дървената къща на баба (Episode 12)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Призраци от Източния блок: Украйна и Полша (Episode 21)
  • 03:45
    Големи плажни къщи (Series 2): Отваряне на пространство (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Град Хошимин: сърца от плъхове и парчета от бодливо прасе (Episode 2)
  • 02:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Дървената къща на баба (Episode 12)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Призраци от Източния блок: Украйна и Полша (Episode 21)
  • 03:45
    Големи плажни къщи (Series 2): Отваряне на пространство (Episode 5)
Пълна програма
  • 00:55
    Охлаждане, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 1999
  • 02:35
    Проклетият Лийдс Юнайтед, Великобритания, биографичен/драма/спортен, 2009
  • 04:10
    Ваканцията на Мистър Бийн, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/семеен, 2007
  • 05:00
    Къщата на бъдещето, САЩ, комедия/драма, 2017
Пълна програма
  • 05:30
    "Неразказани истории с ... Пепи Попов" - документална поредица
  • 06:30
    "Светът на Ла Лига" - 16 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Светът на Ла Лига" - 17 еп. документална поредица
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 00:30
    Джейми Оливър в Америка, еп. 4
  • 01:30
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 7
  • 02:00
    Кухня без граници, еп. 4
  • 02:30
    Кухня без граници, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 00:03
    Авантаджии Комедия 2012
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
Пълна програма
  • 00:45
    Малкълм - седми сезон, еп. 9
  • 01:15
    Малкълм - седми сезон, еп. 10
  • 01:45
    Пришиване - втори сезон, еп. 4
  • 02:30
    Куантико - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 4 eп.
  • 01:25
    "Най-злите убийци в света" - 11 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 1 еп.
  • 02:40
    "Слава чрез убийство" - 6 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:00
    Истории охоты от Павла Гусева
  • 01:15
    Беларусь: в поисках хорошего клева
  • 01:40
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 01:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 00:20
    "Джули и Джулия" - романтична драма с уч. на Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина и др. /п/
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:00
    "Уийли" - анимационен филм /п/
  • 09:00
    "Дядо Коледа - сватовник" - романтична комедия с уч. на Лейси Чабърт, Джон Ратценбъргър, Адам Мейфилд, Лин Шайе, Флоранс Хендерсън и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Extreme Engineering: Panama Canal
  • 01:45
    Treehouse Masters: Levitating Lighthouse
  • 02:30
    Dirty Jobs: Mule Logger
  • 03:15
    Murder Shift: Secrets of the Dead
Пълна програма
  • 01:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 22): Междуконтинентални вкусове (Episode 13)
  • 01:22
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 23): Супа за душата (Episode 1)
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 4 (Episode 6)
  • 02:30
    Най-добрите празнични десерти (Series 3): Коледно утро (Episode 6)
Пълна програма
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:10
    School of Rock
  • 01:40
    School of Rock
  • 02:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:05
    Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
  • 05:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, спускане, мъже
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, гигантски слалом, мъже
Пълна програма
  • 01:10
    "Холмс и Уотсън", приключенска комедия, САЩ, 2018; реж. Итън Коен, с Ралф Файнс, Уил Феръл, Джон Кристофър Рийли, Ребека Хол, Роб Брайдън, Кели МакДоналд, [12+]
  • 02:40
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
  • 04:00
    "Тъмните му материи І, 6 еп.", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2019; реж. Юрос Лин, с Дафне Кийн, Рут Уилсън, Джеймс МакАвой, Лин-Мануел Миранда, Кларк Питърс, [12+]
  • 05:05
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:00
    Sofia The First
  • 01:25
    Disney Junior Music Nursery Rhymes
  • 01:30
    Gigantosaurus
  • 02:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:10
    School of Rock
  • 01:40
    School of Rock
  • 02:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 01:00
    Убийство у дома: В името на отца
  • 02:00
    Тексаско правосъдие: Привлечени към убийство
  • 03:00
    Тексаско правосъдие: Земите на мъртвите
  • 03:45
    Тексаско правосъдие: Дългата ръка на закона
Пълна програма
  • 01:00
    Football Stars: Alexandre Lacazette
  • 01:30
    The Burning Issue: Motorsport
  • 02:00
    Fight Stars: Women's MMA
  • 02:30
    Football Stars: Thomas Muller
Пълна програма
  • 01:05
    Nick's Wild Ride
  • 01:30
    Shooting Gallery
  • 01:50
    Shooting Gallery
  • 02:15
    Ducks Unlimited
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Японско копие "яри"
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Свободния Уили
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Мръсния Сокс
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
Пълна програма
  • 00:55
    Летищна сигурност: Бразилия, еп. 1
  • 01:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 5
  • 02:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 4
Пълна програма
  • 00:30
    "Стрелата" - сериал, с.5 еп.21
  • 01:30
    "Къща от карти" - сериал, с.6 еп.8 (последен)
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.12
Пълна програма
  • 00:50
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 1, криминален, Полша, 2017
  • 01:50
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 2, криминален, Полша, 2017
  • 02:45
    Игра на смърт; екшън, Хонконг, 1972
  • 04:00
    Тоталкар; сезон 4, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 00:55
    Забравена; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:00
    Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
  • 03:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:00
    Полицейска камера: Епизод 5
  • 01:30
    Полицейска камера: Епизод 6
  • 01:55
    Разтърсващи престъпления: Канибала с арбалета
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Изчезналият стажант
Пълна програма
  • 00:35
    Обери мафията
  • 02:35
    Татуировките
  • 04:30
    Без пчели няма мед
  • 06:35
    Купон с преспиване
Пълна програма
  • 01:05
    Сквозной эфир
  • 01:30
    "Особое мнение"
  • 04:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 05:00
    Новые итоги
Пълна програма
  • 00:55
    Ridiculousness
  • 01:20
    Ridiculousness
  • 01:45
    Stand Up and More
  • 02:10
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 01:00
    High Sexpectations (18+)
  • 01:21
    If You Won't, He Will (18+)
  • 01:46
    Magna Cum Loudly (18+)
  • 02:08
    Sticky Facial For Sexy Ass Latina (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Симона Халеп - Елина Свитолина (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 02:55
    Тенис: Каролина Плишкова - Бианка Андрееску (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 04:00
    Тенис: Дария Касаткина - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)
  • 06:05
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE - NETHERLANDS: A COUNTRY BENEATH THE SEA
  • 02:00
    INSPIRING LIVES GLOBAL - PORT ELIZABETH, SOUTH AFRICA
  • 02:30
    INSPIRING LIVES GLOBAL - YANGSHUO, CHINA
  • 03:00
    POSTCARD PERFECT - TAHITI
Пълна програма
  • 01:00
    Built To Shred
  • 01:30
    Built To Shred
  • 02:00
    World of X Games
  • 03:00
    World of X Games
Пълна програма
  • 00:50
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията (Series 1): Сакара, първата пирамида (Episode 2)
  • 01:35
    История на оръжията (Series 1): Силата на разрушението (Episode 6)
  • 02:30
    Мъртвият викинг (Series 1): Изгубеният викингски флот (Episode 6)
  • 03:15
    Мистериите на кралските убийства (Series 1): Принц Албърт Виктор и Изкормвача (Episode 5)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
Пълна програма
  • 00:39
    Anne Paceo, Rewind - Jazz sous les pommiers
  • 01:59
    Michael Janisch Band - EFG London Jazz Festival
  • 02:49
    ONJ - Dancing in your Head(s) - La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
  • 03:49
    Charlie Parker / Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
  • 02:00
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 19-и епизод /п/
  • 03:00
    "Дневник НБА", 47-и епизод /п/
  • 03:30
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Леванте - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Гранада - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 06:00
    "Светът на Ла Лига" - 16 еп, документална поредица
  • 06:30
    "Светът на Ла Лига" - 17 еп, документална поредица
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
  • 02:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 14-и епизод /п/
  • 03:00
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Абу Даби /п/
  • 03:30
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:00
    Убийство у дома: В името на отца
  • 02:00
    Тексаско правосъдие: Привлечени към убийство
  • 03:00
    Тексаско правосъдие: Земите на мъртвите
  • 03:45
    Тексаско правосъдие: Дългата ръка на закона
Пълна програма
  • 01:00
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 02:20
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 03:45
    "Споделяне", трилър, САЩ, 2019; реж. Пипа Бианко, с Риан Барето, Чарли Плъмър, Пурна Джаганатън, Джей Си Макензи, Никълъс Галицин, [18+]
  • 05:55
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
Пълна програма
  • 00:10
    "Три билборда извън града", крими - комедия - драма, Великобритания, 2017; реж. Мартин МакДона, с Френсис МакДорманд, Уди Харелсън, Сам Рокуел, Аби Корниш, Джон Хоукс, [15+]
  • 02:05
    "Пазителите І, 8 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Стеф Грийн, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]
  • 03:05
    "Г-жа Флетчър І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джилиън Робеспие, с Катрин Хан, Джаксън Уайт, Кейси Уилсън, Оуен Тийг, Джен Ричардс, [18+]
  • 03:40
    "Силициевата долина VI, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Стивън Уилямс, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    Веселата Веси
  • 01:15
    Пес патрул
  • 01:45
    Пес патрул
  • 01:55
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 00:25
    Проект Синя книга, сезон 1, еп. 5, Канада, САЩ, 2019
  • 01:10
    Ресторантът, сезон 1, еп. 4, Швеция, исторически/драма, 2017
  • 02:10
    Ресторантът, сезон 1, еп. 5, Швеция, исторически/драма, 2017
  • 03:10
    Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
Пълна програма
  • 00:55
    Добро поведение Криминален, Драма, Мистерия САЩ 2017
  • 01:45
    Добро поведение Криминален, Драма, Мистерия САЩ 2017
  • 02:30
    Съседска закрила Криминален, Мистерия, Трилър Канада, САЩ 2007
  • 04:00
    Фатален грях Романтичен Португалия 2013
Пълна програма
  • 00:55
    Залезът на тамплиерите Екшън, Приключенски, Драма САЩ 2017
  • 01:40
    Кандидатът Трилър Дания 2008
  • 03:20
    Малки жълти лимони Романтичен Швеция 2011
  • 04:55
    Американски суинг Документален САЩ 2008
Пълна програма
  • 00:35
    Човекът-сърце Драма Австралия 2016
  • 01:30
    Гуидо суперзвездата Комедия Канада 2010
  • 02:55
    Легенда за портата на Ада: Американска конспирация Екшън, Приключенски, Исторически САЩ 2011
  • 04:40
    Лято без пропуски Драма, Спортен Канада 2008
Пълна програма
  • 01:00
    Enduro GP S19
  • 01:35
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 03:20
    Enduro World Series S19
  • 03:55
    Enduro GP S19
Пълна програма
  • 01:30
    Вавилон Берлин сериен филм /8 епизод/ /п/ (16)
  • 02:15
    Спортни новини
  • 02:25
    Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
  • 04:15
    Аз съм…
Пълна програма
  • 00:30
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:10
    България от край до край 9 /п/
  • 01:40
    Арена Спорт /п/
  • 02:40
    БНТ на 60 /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Холандска Ередивизи: Витес - Фейенорд
  • 02:00
    Евролига: Химки - Барселона
  • 04:00
    Суперкарс: Обзор на състезанието в Мелбърн Първа част
  • 05:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 00:00
    UFC: Овърийм срещу Розенструик Fight Night - Алистър Овърийм срещу Суринам Жаирзиньо Розенструик
  • 03:00
    "Удар със стик"
  • 04:00
    NHL: Монреал - Колорадо Монреал Канейдиънс - Колорадо Авеланш
  • 06:00
    NHL: Сейнт Луис - Торонто Сейнт Луис Блус - Торонто Мейпъл Лийфс
Пълна програма
  • 01:00
    Серия А: Торино - Фиорентина
  • 03:00
    Серия А: Обзор 15 кръг
  • 04:00
    Серия А: Болоня - Милан
  • 06:00
    Серия А: Лече - Дженоа
Пълна програма
  • 00:00
    Ла Лига: Валядолид - Реал Сосиедад
  • 02:00
    Ла Лига: Виляреал - Атлетико Мадрид
  • 04:00
    Ла Лига: Леганес - Селта
  • 06:00
    Ла Лига: Леганес - Селта
Пълна програма
  • 01:40
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
  • 02:40
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 04:00
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 05:00
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
Пълна програма
  • 00:25
    "МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ"
  • 01:25
    Инга Оболдина, Сергей Шнырев, Ксения Адрианова в детективном сериале "СУПРУГИ". "Стриптиз", "Свидетель"
  • 03:20
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 01:20
    The Hold-Up - E1
  • 02:10
    The Hold-Up - E2
  • 03:00
    The Hold-Up - E3
  • 03:50
    The Perfect Stranger
Пълна програма
  • 00:30
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 3
  • 01:15
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 29
  • 01:45
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 30
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 676
Пълна програма
  • 00:35
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 315
  • 01:20
    ПРОВИНЦИАЛ серия 5
  • 02:05
    ПРОВИНЦИАЛ серия 6
  • 02:55
    ЛЕГАВЫЙ 2 серия 1
Пълна програма
  • 01:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 307
  • 02:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 98
  • 02:50
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 99
  • 03:45
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 100
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма
  • 05:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 05:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 06:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 06:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
Пълна програма
  • 00:00
    Борис без Беатрис
  • 02:30
    Бунтовничка
  • 05:00
    Будю
  • 07:00
    Пророци на научната фантастика - 1
Пълна програма

Сериали

Film Plus HD 01:10
Футбол: Валядолид - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Fox Channel 01:15
Малкълм - седми сезон, еп. 12
EPIC Drama 01:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 9, Канада, криминален/мистерии, 2010
bTV 01:30
"Вътрешна сигурност" - сериал, с.7 еп.1
bTV Cinema 01:30
"Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.20, 21

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 01:10
Футбол: Валядолид - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
НТВ Сериал 01:20
ПРОВИНЦИАЛ серия 7
BNT 3 01:25
Арена волейбол
Хоби ТВ 01:30
Спорт и обучение на кучето
Diema Sport 2 01:45
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод /п/

Всички предавания

Филми

HBO 01:10
"Овърлорд", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Ейвъри, с Джован Адепо, Уайът Ръсел, Пилу Асбек, Джон Магаро, Бокийм Уудбайн, [18+]
HBO HD 01:10
"Овърлорд", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Ейвъри, с Джован Адепо, Уайът Ръсел, Пилу Асбек, Джон Магаро, Бокийм Уудбайн, [18+]
HBO 2 01:20
"Холивудленд", детективска драма, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
FilmBox Extra 01:25
Универсален войник 4: Денят на разплатата Екшън, Фантастичен САЩ 2011
HBO3 01:30
"Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}