ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Новини на турски език
  • 16:30
    Бързо, лесно, вкусно
Пълна програма
  • 15:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.3 еп.4
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6 еп.9
  • 17:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.10
  • 18:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.12
Пълна програма
  • 15:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 3
  • 15:50
    "Женени с деца" - сериал, сезон 6, 2 епизода
  • 16:50
    "Ударът "Пелам 123": Отвличане в метрото" - криминален екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Джон Траволта, Луис Гусман, Рамон Родригес, Джеймс Гендолфини, Джон Туртуро и др. /п/
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 14:45
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден, директно
  • 20:10
    Конен спорт: "Horse Excellence", магазинно предаване
  • 20:40
    Новини
  • 20:45
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Олимпийски игри: "Идентичност"
  • 16:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, спускане, жени
  • 18:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, жени
  • 18:45
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже
Пълна програма
  • 15:45
    Blue World
  • 16:10
    Blue World
  • 16:35
    Blue World
  • 17:00
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Шефилд Уенздей - Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Уникаха - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 17:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 2-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Наполи
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Интер
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Лил - Аякс
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма

Сериали

FilmBox Basic 15:50
Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
EPIC Drama 16:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
"Спасители в планината" - сериал, с.4 еп.9
bTV Action 16:00
"Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.18

Всички предавания

Спорт

Eurosport 16:00
Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, пети ден
Eurosport HD 16:00
Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, пети ден
Film Plus HD 16:00
Тенис: Катерина Бондаренко - Кристина Плишкова (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
Nova Sport 16:00
Баскетбол: Ховентут - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
НТВ Сериал 16:00
ГОРЮНОВ серия 27

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 15:50
Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
TVT 16:00
Балкан фолк `2019, Велико Търново (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Diema Family 16:00
"Сезони на любовта" - сериен филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}