ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:25
    Точица анимационен филм
  • 14:45
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 15:10
    Разследването на Мун тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Ягодова любов" - сериал, еп.27
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.50
  • 16:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.3 еп.10
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Черна роза" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 14:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 15:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
Пълна програма
  • 14:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:35
    Морски детективи; сезон 12, епизод 13, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 15:25
    Морски детективи; сезон 12, епизод 14, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 16:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 17:20
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 13:45
    Питбули и бивши затворници: Оцелелият
  • 14:40
    Моята котка от Ада: Изненадващо нападащата котка!
  • 15:35
    Изчезнали или живи: Епизод 1
  • 16:30
    Майсторът на басейни: Органичен басейн
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 14:20
    Music Arena
  • 15:00
    3 in 1
  • 15:15
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 14:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 14:45
    Семейство Карате тв новела на Евровизия
  • 15:00
    Супер камери Японските барабани - ритъмът на сърцето
  • 15:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
Пълна програма
  • 14:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 15:00
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 15:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 16:00
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 13:00
    "Виктор Франкенщайн" - хорър, драма (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Пол Макгуигън, в ролите: Даниел Радклиф, Джеймс Макавой, Джесика Финдли, Андрю Скот, Луиз Бриъли, Марк Гейтис, Фреди Фокс, Даниел Мейз и др.
  • 15:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.17
  • 16:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.9
  • 17:00
    "Супергърл" - сериал, с.2 еп.1
Пълна програма
  • 12:45
    "Футболен татко" - комедия, спортен, семеен (САЩ, 2005), режисьор Джеси Дилън, в ролите: Уил Феръл, Робърт Дювал, Майк Дитка, Кейт Уолш и др.
  • 14:45
    "Юношество" - биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Елар Колтрейн, Патриша Аркет, Тамара Джолейн, Ник Краузи, Лорелай Линклейтър и др.
  • 18:15
    Телепазар
  • 18:30
    "Забвение" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Джоузеф Козински, в ролите: Том Круз, Морган Фрийман, Андреа Райзбъръ, Олга Куриленко, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лио, Уил Форт, Зоуи Бел и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "Приятели" /п./ - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./ - сериал
  • 17:00
    Премиера: "Преспав" - сериал, еп.23
  • 18:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.7 еп.6, 7
Пълна програма
  • 14:15
    "The Voice" - музикално шоу, международни издания /най-доброто/, еп.6
  • 15:15
    "Долче вита" - сериал, еп.3
  • 15:45
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 16:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:28
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:38
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:49
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:20
    Пълна Драмарама
Пълна програма
  • 14:20
    "Случка с монументален мащаб", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джуди Гриър, с Комън, Брадли Уитфорд, Андерс Холм, Алисън Джани, Дженифър Гарнър, [12+]
  • 15:40
    "Вкусът на черешата", драма, Иран, 1997; реж. Абас Киаростами, с Хомаун Ершади, Абдолрахман Багери, Афшин Хоршид Бахтиари, Сафар Али Моради, Мир Хосеин Ноори, [12+]
  • 17:20
    "Братя (2017)", драма, Холандия, 2017; реж. Брам Схау, с Йонас Смулдерс, Нилс Хомпертс, Криста Терет, Руфус, Хана Ван Влит, [12+]
  • 19:05
    "Томб Рейдър: Първа мисия", прилюченски екшън, Великобритания, 2018; реж. Роар Утхауг, с Алисия Викандер, Доминик Уест, Уолтън Гогинс, Даниел Ву, Кристин Скот Томас, [12+]
Пълна програма
  • 13:15
    "Звезден глас", комедийна драма, Великобритания, 1998; реж. Марк Херман, с Бренда Блетин, Джейн Хорокс, Майкъл Кейн, Юън Макгрегър, Джим Броудбенд, [12+]
  • 14:50
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 16:55
    "Аверно", приключенски - фентъзи, Боливия, 2018; реж. Маркос Лоайза, с Паоло Варгас, Луиджи Антезана, Алехандро Мараньон, Фред Нунес, Леонел Франсезе, [15+]
  • 18:25
    "Името на жената", драма, Италия, 2018; реж. Марко Тулио Джордана, с Кристиана Капотонди, Валерио Бинаско, Стефано Скандалети, Микела Ческон, Бебо Сторти, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    TBD
  • 15:00
    Early Start
  • 16:00
    Amanpour
  • 17:00
    New Day
Пълна програма
  • 14:00
    "Черна любов" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Доня Сандовал" - сериaл
  • 16:00
    "Сезони на любовта" - сериен филм
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15
  • 15:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 12
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 17:00
    "Ангелите на Чарли: Газ до дупка" - екшън с уч. на Дрю Баримор, Камерън Диас, Луси Лиу, Бърни Мак, Деми Мур, Криспин Глоувър, Джъстин Теро, Мат Ле Бланк, Шая Лебьоф и др. /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Злато в Берингово море: Навлизане на титан
  • 15:00
    Злато в Берингово море: Катастрофален курс
  • 16:00
    Злато в Берингово море: Див, див запад
  • 17:00
    Да продадеш колата си: Ford Popular
Пълна програма
  • 13:50
    Малки ловци на митове: Епизод 2
  • 14:38
    Стани богат изобретател: В пламъци
  • 15:26
    Стани богат изобретател: На свобода
  • 16:14
    Ню Йорк: Поглед отвътре: Транспорт
Пълна програма
  • 14:30
    11
  • 15:00
    Тайните на Гравити Фолс
  • 15:30
    Amphibia S1
  • 16:00
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 14:20
    "ГЕОлино"
  • 14:40
    "Операция "Ох!"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 14:15
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 14:45
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 15:15
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 13:50
    Сноуборд: Световна купа в Бад Гащайн, паралелен слалом, отборно, директно
  • 15:15
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, спринт, жени, директно
  • 16:50
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, слалом, мъже
  • 17:25
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Флахау, слалом, жени
Пълна програма
  • 14:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", трети ден
  • 15:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", четвърти ден, директно
  • 18:30
    Олимпийски игри: "На пук на всичко"
  • 19:00
    Олимпийски игри: Рио 2016, обзор
Пълна програма
  • 14:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 5
  • 14:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 6
  • 15:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 16:20
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 13:50
    Pro Bull Riders
  • 14:40
    Action Sports World
  • 15:30
    Epic Trails
  • 15:55
    Epic Trails
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 14:30
    Разбивачи на дворове (Series 1): На две нива (Episode 1)
  • 14:55
    Разбивачи на дворове (Series 1): Претрупан двор получава модерен дизайн (Episode 2)
  • 15:20
    Тиа Маури у дома (Series 2): Идеалният ден за готвене (Episode 3)
  • 15:45
    Тиа Маури у дома (Series 2): Нови приятели (Episode 4)
Пълна програма
  • 14:15
    Да порастнеш като супермодел, еп. 1
  • 15:10
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 22
  • 16:05
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 15
  • 16:30
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 14:10
    Частни детективи, еп. 2
  • 15:10
    Мистериите на доктор Блейк, еп. 8
  • 16:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 3
  • 17:10
    Глейдс - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 13:10
    "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
  • 14:55
    "В кадър ХVІІ, 2 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
  • 15:25
    "Доказателството", психологическа драма, САЩ, 2005; реж. Джон Мадън, с Джейк Джилънхол, Гуинет Палтроу, Антъни Хопкинс, Дани МакКарти, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 17:05
    "Франкенуини", анимация, САЩ, 2012; реж. Тим Бъртън, [7+]
Пълна програма
  • 13:50
    География на убийствата, сезон 2, еп. 3
  • 14:45
    География на убийствата, сезон 2, еп. 4
  • 15:40
    География на убийствата, сезон 2, еп. 5
  • 16:30
    География на убийствата, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Хирургът, вещицата и гардеробът
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Алтернативно лечение
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Всяко зло за добро
Пълна програма
  • 14:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 52 еп.
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 16:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 17:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 14:20
    "Осуалд"
  • 14:45
    "Малкото кафяво мече"
  • 15:00
    "Узли и Пип"
  • 15:10
    "Бери и Доли"
Пълна програма
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    "Светски новини"
  • 15:30
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:15
    "Ченге в детската градина 2" - игрален филм, САЩ, с Долф Лундгрен, Дарла Тейлър.
  • 15:50
    "Плачът на слънцето" - игрален филм, САЩ, с Брус Уилис, Коул Хойзер.
  • 17:45
    "40-годишният девственик" - комедия / романтичен филм, САЩ, със Стив Карел, Катрин Кийнър.
  • 19:55
    "Психотерапия" - игрален филм, САЩ, с Джак Никълсън, Адам Сандлер.
Пълна програма
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 14:15
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
  • 15:00
    David Guetta's Biggest Collabs
  • 16:30
    MTV Asks KSI
  • 17:00
    High Definition Hits!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:50
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 2
  • 14:45
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 19
  • 15:10
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 20
  • 15:35
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 8
Пълна програма
  • 14:00
    Златна треска, еп. 2
  • 15:00
    Без закони, еп. 1
  • 16:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 5
  • 17:05
    Brain Games 3, еп. 3
Пълна програма
  • 13:50
    Тайното царство на Борнео, еп. 2
  • 14:40
    Тайното царство на Борнео, еп. 3
  • 15:30
    Дивият Йелоустоун: Вълчица, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    Хокей на лед: СКА - Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/
  • 16:00
    Баскетбол: Локомотив Кубан - Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/
  • 17:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:00
    Футбол: Брентфорд - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!" (16+)
  • 15:00
    "Мъжко / Женско" (16+)
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    Вечерни новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 15:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 15:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    Франция, Купа на Лигата: Олимпик Лион - Брест
  • 16:00
    Франция, Купа на Лигата: ПСЖ - Сент Етиен
  • 18:00
    Франция, Купа на Лигата: Лил - Амиен
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - великите финали
Пълна програма
  • 12:00
    "Утрото на Русия"
  • 17:00
    Вести
  • 17:35
    Вести-Москва
  • 17:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:15
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:30
    От българско, по-българско - /повторение/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 13:30
    Матилда - игрален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:40
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    6 дъщери: Кошмарът преди Великден
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Много рокли - труден избор
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Организаторите
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Страхове, семейство, бъдеще
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Истанбул
  • 15:30
    Магията на Китай - Историята на Джинуичи
  • 16:00
    Професия турист - Хърватия
Пълна програма
  • 14:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Бигфут от Роуд Айлънд (Episode 4)
  • 15:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Каменните маймуни от Виетнам (Episode 10)
  • 16:00
    Загадки в музея (Series 12): Взривяване на къща, звярът от Брей Роуд и изобретяването на пеницилина (Episode 8)
  • 17:00
    Изгубеното злато (Series 1): Изгубената кофа със злато (Episode 6)
Пълна програма
  • 14:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Бигфут от Роуд Айлънд (Episode 4)
  • 15:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Каменните маймуни от Виетнам (Episode 10)
  • 16:00
    Загадки в музея (Series 12): Взривяване на къща, звярът от Брей Роуд и изобретяването на пеницилина (Episode 8)
  • 17:00
    Изгубеното злато (Series 1): Изгубената кофа със злато (Episode 6)
Пълна програма
  • 13:10
    Хелбой ІІ: Златната армия, Германия, екшън/фентъзи, 2008
  • 15:10
    Могъщ вятър, САЩ, комедия/музикален, 2003
  • 16:40
    Момиче в опасност, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2011
  • 18:15
    Мажоретки, САЩ, комедия/спортен, 2004
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    От Венеция до Истанбул с Рик Стайн, еп. 1
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути, еп. 33
  • 15:30
    Моето меню за 30 минути, еп. 34
  • 16:00
    Среща в кухнята, еп. 12
Пълна програма
  • 14:00
    We Love The: 00s
  • 16:00
    Guess The Year
  • 17:00
    Ariana Grande: The Hits
  • 18:00
    Hits Don't Lie
Пълна програма
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
  • 16:35
    Бис Комедия 2015
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
Пълна програма
  • 14:25
    Касъл - четвърти сезон, еп. 15
  • 15:15
    Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 7
  • 16:10
    Макгайвър - втори сезон, еп. 9
  • 17:10
    Кости - осми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:30
    BRUCE WEBER STORY
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    FASHION DESTINATION
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Лов на неизрядни платци" - 15 и 16 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 8 еп.
  • 15:20
    "Океански патрул" - 1 и 2 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди" - 151 и 152 еп.
Пълна програма
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:35
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 15:05
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 15:30
    Нахлыст в Башкортостане
  • 16:00
    Поплавочный практикум
Пълна програма
  • 14:15
    "Дневниците на принцесата: Кралски бъркотии" - комедия с уч. на Ан Хатауей, Джули Андрюс, Хектор Елизондо, Джон Рис-Дейвис, Хедър Матаразо, Крис Пайн, Калъм Блу и др. /п/
  • 16:45
    "Вътрешен човек" - трилър с уч. Ръсел Кроу, Кристофър Плъмър, Даян Венора, Ал Пачино, Колм Феоре, Деби Мазар, Брус Макгил, Джина Гершон и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Блек Хоук" - екшън с уч. на Джош Хартнет, Юън Макгрегър, Том Сайзмор, Ерик Бана, Уилям Фичнър, Сам Шепърд, Юън Бремнър и др.
Пълна програма
  • 14:30
    Whale Wars: No Escape
  • 15:15
    Extreme Couponing: Amber & Tammilee
  • 16:00
    How the Universe Works: Saturn
  • 16:45
    Gold Rush: Running Dirt
Пълна програма
  • 14:35
    Режи, Джуниър! (Series 6): Братска надпревара (Episode 1)
  • 15:25
    Режи! (Series 36): Ястия за милион долара (Episode 4)
  • 16:15
    Най-добрият пекар на Америка (Series 2): Великолепни целувки (Episode 5)
  • 17:05
    Джада на плажа (Series 1): Сърф и търф по италиански (Episode 1)
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:45
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:35
    Бюрото по магични въпроси
Пълна програма
  • 13:50
    Сноуборд: Световна купа в Бад Гащайн, паралелен слалом, отборно, директно
  • 15:15
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, спринт, жени, директно
  • 16:50
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, слалом, мъже
  • 17:25
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Флахау, слалом, жени
Пълна програма
  • 13:10
    "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
  • 14:55
    "В кадър ХVІІ, 2 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
  • 15:25
    "Доказателството", психологическа драма, САЩ, 2005; реж. Джон Мадън, с Джейк Джилънхол, Гуинет Палтроу, Антъни Хопкинс, Дани МакКарти, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 17:05
    "Франкенуини", анимация, САЩ, 2012; реж. Тим Бъртън, [7+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:30
    Puppy Dog Pals
  • 15:00
    PJ Masks
  • 15:30
    PJ Masks
  • 16:00
    Mickey & The Roadster Racers
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:45
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:35
    Бюрото по магични въпроси
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 14:20
    Убийства в тресавището: В търсене на парите
  • 15:15
    Убийства в тресавището: Тиха лудост
  • 16:10
    Кошмарни съседи: Смъртоносна вечер
  • 17:05
    Неразгадана мистерия: Надолу по хълма
Пълна програма
  • 14:25
    Clubland: PSG
  • 14:55
    The Burning Issue: Football
  • 15:20
    Football Stars: Radamel Falcao
  • 15:50
    Premiere Homage: Football
Пълна програма
  • 14:15
    Shooting Gallery
  • 15:00
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 15:20
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 15:45
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Хирургът, вещицата и гардеробът
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Алтернативно лечение
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Всяко зло за добро
Пълна програма
  • 14:00
    Без закони, еп. 1
  • 15:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 5
  • 16:05
    Brain Games 3, еп. 3
  • 16:30
    Brain Games 3, еп. 4
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Ягодова любов" - сериал, еп.27
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.50
  • 16:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.3 еп.10
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:00
    Animax Musix 2018 Yokohama Extended; сезон 1, епизод 2, музика, Япония, 2018
  • 16:25
    Пътешественици; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 17:25
    Конан; сезон 1, епизод 16, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 18:25
    Конан; сезон 1, епизод 17, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 14:05
    Фенката; сезон 1, епизод 85, романтичен, комедия, САЩ, 2017
  • 15:05
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 7, драма, САЩ, 2016
  • 16:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 1, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 16:55
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 14:25
    Какво е нужно за убийство: Лошият син
  • 14:55
    Какво е нужно за убийство: Раби убиец
  • 15:20
    Ловец на убийства: Съдбата е по-страшна от смъртта
  • 16:15
    Първите 48 часа: Дяволът в мен/Следа от кръв
Пълна програма
  • 14:05
    Убиецът на шанса
  • 16:05
    Начинаещи възрастни
  • 17:55
    Специални отношения
  • 19:45
    Невидима сила
Пълна програма
  • 14:15
    "Давай поженимся!" (16+)
  • 15:00
    "Мужское / Женское" (16+)
  • 16:00
    "Время покажет" (16+)
  • 17:00
    Вечерние новости (с субтитрами)
Пълна програма
  • 14:00
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 15:00
    "Особое мнение"
  • 16:40
    Сквозной эфир
  • 17:00
    Новости
Пълна програма
  • 14:15
    Тайны следствия-10 16:00 Вести. Местное время
  • 16:25
    60 минут
  • 17:30
    Андрей Малахов. Прямой эфир
  • 19:00
    Вести
Пълна програма
  • 14:30
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    Ridiculousness
  • 15:30
    Ridiculousness
  • 16:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 14:23
    Make Yourself Comfortable (18+)
  • 14:48
    Fucking The Invisible Man (18+)
  • 15:00
    Defective Blindfold Threesome (18+)
  • 15:25
    Kitchen Cutie (18+)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier - повторение)
  • 17:00
    Футбол: Севиля - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 19:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - четвъртфинал (WTA International - повторение)
  • 20:30
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 14:30
    Флора и Фауна - повт.
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 14:30
    Далечни брегове
  • 15:00
    Пътят на юг
  • 15:30
    Пътят на юг
  • 16:00
    Цвете в Тихия океан: От остров на остров
Пълна програма
  • 14:30
    Custom 3
  • 14:45
    Audi Nines 2019
  • 15:00
    Drive Thru Caribbean
  • 15:30
    Drive Thru New Zealand
Пълна програма
  • 13:50
    Страна на големи котки (Series 1): Женска сила (Episode 2)
  • 14:40
    Изкопаеми чудеса: Скритите съкровища на природата (Series 1): Пернати динозаври (Episode 2)
  • 15:30
    Природният свят - Японски макаци
  • 16:20
    Неопитомената Румъния (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 14:30
    Документално кино
  • 15:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Документална поредица
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 13:30
    Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Haydn, Beethoven
  • 15:00
    Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mahler's Symphony no 8
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
Пълна програма
  • 13:00
    Волейбол: Нефтохимик - Добруджа, полуфинален мач за Купата на България /п/
  • 15:00
    Тенис: Куйонг Класик 2020, втори ден /п/
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 28-и епизод
  • 21:00
    "Дневник НБА", 83-ти епизод
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Еспаньол - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 16:00
    Тенис: Adelaide International, Аделаида (WTA Premier - повторение)
  • 18:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Футбол: Леванте - Селта (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Лестър Сити - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
  • 15:00
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 17:00
    Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 19:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 21-ви епизод
Пълна програма
  • 14:20
    Убийства в тресавището: В търсене на парите
  • 15:15
    Убийства в тресавището: Тиха лудост
  • 16:10
    Кошмарни съседи: Смъртоносна вечер
  • 17:05
    Неразгадана мистерия: Надолу по хълма
Пълна програма
  • 14:35
    "Намери ме в Париж ІІ, 23 еп.", семейна драма, Франция, 2019; реж. Роб Бърк, Ронан Бърк, с Джесика Лорд, Юба Акълейд, Хана Дод, Рори Дж. Сапър, Касъл Рок Питърс, [7+]
  • 15:05
    "Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джиамати, [12+]
  • 17:00
    "Чудo", спортна драма, САЩ, 2004; реж. Гавин О’ Конър, с Кърт Ръсел, Патриша Кларксън, Ноа Емерих, Шон МакKан, Кенет Уелш, [All+]
  • 19:15
    "Вампири: Наследство ІІ, 2 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2019; реж. Джефри Дж. Хънт, с Даниел Роуз Ръсел, Ария Шахгасеми, Кейли Брайънт, Джени Бойд, Куинси Фууз, [15+]
Пълна програма
  • 13:55
    "Испанската принцеса I, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Лиза Кларк, с Шарлот Хоуп, Елиът Кауън, Руайри О’ Конър, Аарън Кобъм, Хариет Уолтър, [15+]
  • 14:55
    "Цар Лъв", анимация, САЩ, 1994; реж. Роджър Олърс, Роб Минкоф, [All+]
  • 16:25
    "Джейн Фонда в пет действия", документален, САЩ, 2018; реж. Сюзън Лейси, с Джейн Фонда, [12+]
  • 18:40
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
Пълна програма
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Да сънуваш празник (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Духът на Сурва (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 14:20
    Ръсти Риветс
  • 14:45
    Рибки Гупи
  • 15:10
    Прасето Пепа
  • 15:20
    Топ кадети
Пълна програма
  • 14:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2007
  • 14:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада, криминален/мистерии, 2007
  • 15:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 13, Канада, криминален/мистерии, 2007
  • 16:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 1, Канада, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 13:35
    Венция/Венеция Биографичен САЩ 1992
  • 15:20
    Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ 2008
  • 16:55
    Метеор, част 2 Екшън САЩ 2008
  • 18:30
    Завръщането на Томи Трикър Семеен Канада 1993
Пълна програма
  • 14:25
    Островът на шепотите Приключенски, Семеен САЩ 2008
  • 15:45
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 17:25
    Търсачът на съкровища Тимбър Семеен САЩ 2016
  • 18:55
    Нотите на любовта Драма Канада 2007
Пълна програма
  • 14:05
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2009
  • 15:25
    Ограбеният крадец Екшън, Комедия Хонконг 2006
  • 17:30
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 19:05
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2010
Пълна програма
  • 14:30
    Live Recap Vans Pool Party 2019
  • 16:10
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019
  • 17:15
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019
  • 18:25
    Live Recap FISE Montpellier, France 2018
Пълна програма
  • 14:35
    Световно ветроходно шоу магазинно предаване /8 епизод/
  • 15:00
    Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 16:50
    Аз съм…
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 14:00
    Отблизо с Мира /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 14:00
    Евролига: Олимпиакос - АЛБА Берлин
  • 16:00
    ATP Cup Финал
  • 18:00
    Евролига: Макаби Тел Авив - Барселона
  • 20:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 13:30
    NHL: Лос Анджелис - Далас Лос Анджелис Кингс - Далас Старс
  • 15:30
    NHL: Ню Йорк Рейнджърс - Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Рейнджърс - Ню Йорк Айлъндърс
  • 17:30
    "Удар със стик"
  • 18:30
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 14:10
    Байерн ТВ: Вилсхофен Рот Вайс - Байерн Мюнхен Приятелска среща
  • 16:00
    Серия А: Рома - Ювентус
  • 18:00
    Серия А: Фиорентина - СПАЛ
  • 20:00
    Серия А: Каляри - Милан
Пълна програма
  • 14:00
    Барса ТВ: "Ромарио" Документален филм
  • 15:00
    Купа на Турция: Аланияспор - Касъмпаша
  • 17:00
    Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
  • 17:30
    Купа на Турция: Ерзурумспор - Бешикташ
Пълна програма
  • 14:00
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова
  • 16:00
    ТВ пазар
  • 16:30
    Киносалон БСТВ: "Два дни, една нощ" (2014г.), Белгия/Франция (п)
  • 18:05
    "Холивудски знаменитости"
Пълна програма
  • 12:55
    Алексей Чадов, Олег Тактаров, Анна Старшенбаум в остросюжетном сериале "МЁРТВ НА 99%" 5--я с., 6-я с.
  • 15:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 15:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 16:00
    "СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ..."
Пълна програма
  • 13:45
    Anatomy of a Murder - Season 1 - Ep. 1
  • 14:55
    Anatomy of a Murder - Season 1 - Ep. 2
  • 16:05
    Anatomy of a Murder - Season 1 - Ep. 3
  • 17:15
    Beyond Suspicion
Пълна програма
  • 14:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 707
  • 15:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 201
  • 16:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 16:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 200
Пълна програма
  • 14:25
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ серия 7
  • 15:15
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ серия 8
  • 16:00
    ГОРЮНОВ серия 9
  • 16:45
    ГОРЮНОВ серия 10
Пълна програма
  • 14:29
    АВИАТОРЫ 25
  • 15:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА 244
  • 15:31
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА 245
  • 16:06
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА 246
Пълна програма
  • 14:30
    ВЕЧЕРТА НА СЕВЕРОЗАПАДА (П)
  • 15:30
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1 (П)
  • 16:00
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ (П)
  • 17:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 2 (П)
Пълна програма
  • 14:00
    Голямата змия
  • 16:00
    Емигрантката
  • 18:00
    Земя на чужденци
  • 20:00
    Законът на любовта, 61 и 62 еп.
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 14:45
Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 17
e-kids 14:45
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Explorer 15:00
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 4
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.59
bTV Action 15:00
"Платина" - сериал, с.3 еп.2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 15:00
Футбол: Берое - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 15:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
AXN Black 15:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
BNT 3 15:10
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
НТВ Сериал 15:10
ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 2

Всички предавания

Филми

TV1000 14:45
Воден свят, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 1995
БНТ 14:45
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
TVT 15:00
Балкан фолк `2019, Велико Търново (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Nova TV 15:00
"Черна роза" (премиера) - сериен филм
HBO3 15:05
"Сантус-Думонт: По-лек от въздуха І, 3 еп.", биографична драма, Бразилия, 2019; реж. Фернандо Акуароне, Етевао Чиавата, с Жоао Педро Запа, Мигел Пинейро, Жан Пиер Ноер, Антонио Сабоя, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}