ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:25
    Точица анимационен филм
  • 14:45
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 15:10
    Разследването на Мун тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:00
    "Виктор Франкенщайн" - хорър, драма (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Пол Макгуигън, в ролите: Даниел Радклиф, Джеймс Макавой, Джесика Финдли, Андрю Скот, Луиз Бриъли, Марк Гейтис, Фреди Фокс, Даниел Мейз и др.
  • 15:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.17
  • 16:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.9
  • 17:00
    "Супергърл" - сериал, с.2 еп.1
Пълна програма
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15
  • 15:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 12
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 17:00
    "Ангелите на Чарли: Газ до дупка" - екшън с уч. на Дрю Баримор, Камерън Диас, Луси Лиу, Бърни Мак, Деми Мур, Криспин Глоувър, Джъстин Теро, Мат Ле Бланк, Шая Лебьоф и др. /п/
Пълна програма
  • 13:50
    Сноуборд: Световна купа в Бад Гащайн, паралелен слалом, отборно, директно
  • 15:15
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, спринт, жени, директно
  • 16:50
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, слалом, мъже
  • 17:25
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Флахау, слалом, жени
Пълна програма
  • 14:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", трети ден
  • 15:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", четвърти ден, директно
  • 18:30
    Олимпийски игри: "На пук на всичко"
  • 19:00
    Олимпийски игри: Рио 2016, обзор
Пълна програма
  • 13:50
    Pro Bull Riders
  • 14:40
    Action Sports World
  • 15:30
    Epic Trails
  • 15:55
    Epic Trails
Пълна програма
  • 14:00
    Хокей на лед: СКА - Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/
  • 16:00
    Баскетбол: Локомотив Кубан - Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/
  • 17:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:00
    Футбол: Брентфорд - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Франция, Купа на Лигата: Олимпик Лион - Брест
  • 16:00
    Франция, Купа на Лигата: ПСЖ - Сент Етиен
  • 18:00
    Франция, Купа на Лигата: Лил - Амиен
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - великите финали
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 14:45
Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 17
e-kids 14:45
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Explorer 15:00
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 4
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.59
bTV Action 15:00
"Платина" - сериал, с.3 еп.2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 15:00
Футбол: Берое - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 15:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
AXN Black 15:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
BNT 3 15:10
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
НТВ Сериал 15:10
ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 2

Всички предавания

Филми

Kino Nova 14:40
"Ла Ла Ленд" - романтична драма с уч. на Раян Гослинг, Ема Стоун, Джон Леджънд, Джесика Рот, Розмари Деуит, Джей Кей Симънс, Фин Уитрок и др. /п/
TV1000 14:45
Воден свят, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 1995
БНТ 14:45
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
TVT 15:00
Балкан фолк `2019, Велико Търново (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Nova TV 15:00
"Черна роза" (премиера) - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}