ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
  • 17:20
    Hit Mix
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
  • 18:00
    Just Tattoo Of Us
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 15:00
    David Guetta's Biggest Collabs
  • 16:30
    MTV Asks KSI
  • 17:00
    High Definition Hits!
  • 19:00
    Is This The Greatest Vid Of The...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 17:00
    "Промо" - новите хитове
  • 17:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 17:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 17:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 18:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

e-kids 16:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN 16:20
Скорпион; сезон 3, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2016
Viasat Nature 16:30
Йоркширският ветеринар, сезон 6, еп. 4
Bulgaria ON AIR 16:30
Изгряващо слънце - романтичен сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 16:45
ГОРЮНОВ серия 28
Diema Sport 17:00
Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата /п/
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Манчестър Сити - Фулъм, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Eurosport 17:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане, мъже
Eurosport HD 17:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане, мъже

Всички предавания

Филми

AXN 16:20
Скорпион; сезон 3, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2016
Cinemax 2 16:25
"Неподчинение", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Себастиан Лелио, с Рейчъл Уейз, Рейчъл МакАдамс, Алесандро Нивола, Антон Лесър, Алън Кордънър, [15+]
Bulgaria ON AIR 16:30
Изгряващо слънце - романтичен сериал
Diema 16:30
"Заплащането" - трилър с уч. на Бен Афлек, Аарън Екхарт, Ума Търман, Пол Джамати, Джо Мортън, Катрин Морис, Майкъл Хол, Колм Феоре /п/
AXN Black 16:35
Пътешественици; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}