ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:00
    Красавеца Джо игрален филм /п/ (14)
  • 01:40
    Космическа надпревара документален филм /1 епизод/п/
  • 02:30
    Тайните на войната документална поредица/12 епизод/п/
  • 03:35
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 00:15
    "Стрелецът" - екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите: Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+]
  • 02:30
    "Твърде лично" /п./- сериал, еп.5, 6
  • 04:00
    "Лошият лейтенант: Пристанище на служба - Ню Орлиънс" - криминален, драма (САЩ, 2009), режисьор Вернер Херцог, в ролите: Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Вал Килмър, Феруза Болк, Шей Уигъм, Майкъл Шанън, Брад Дуриф и др. [16+]
  • 05:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.3
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    "Професионална борба: "Разбиване", епизод 5 /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 06:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Майорка, трети етап
  • 01:50
    Новини
  • 01:55
    Колокрос: Световно първенство в Дубендорф, жени
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа в Сапоро, състезание
Пълна програма
  • 00:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
  • 01:40
    Тенис: Открито първенство на Австралия, смесени двойки, финал
  • 02:40
    Тенис: Открито първенство на Австралия, момчета, финал
  • 03:10
    Тенис: Открито първенство на Австралия, момичета, финал
Пълна програма
  • 01:10
    Selfmade
  • 01:40
    De Fil En Aiguilles
  • 02:35
    Grid
  • 04:20
    Selfmade
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 05:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Борнемут - Арсенал, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1:
  • 03:00
    Франция, Лига 1:
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 01:50
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 9
Viasat History 02:00
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 1
bTV Comedy 02:00
"Без пукната пара" /п./ - сериал
Viasat Explorer 02:15
Наставникът, сезон 1, еп. 6
bTV Action 02:30
"Твърде лично" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12

Всички предавания

Спорт

BNT2 01:40
БНТ Ретро спорт /п/
BNT 3 01:50
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
НТВ Сериал 01:55
ОХОТА НА ДЬЯВОЛА СЕРИЯ 3
Travel TV 02:00
Спорт и приключения
Diema Sport 2 02:10
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 01:35
Висота Екшън, Трилър САЩ 2017
HBO3 01:40
"Гениалната приятелка I, 6 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
БНТ 01:40
Раят е на запад игрален филм/п/
AXN 01:45
Ченгета в резерв; екшън, комедия, САЩ, 2010
Vivacom Arena 01:51
Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}