ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:15
    Людмила Гурченко тв филм /10 епизод/п/
  • 03:05
    Дойче Веле: Шифт /п/
  • 03:20
    Арена Спорт /п/
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.52
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 01:30
    "Когато сърцето зове" - сериен филм
  • 02:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 7 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 00:55
    Социалната мрежа; драма, САЩ, 2010
  • 02:55
    Зохан: Стилист от запаса; комедия, САЩ, 2008
  • 04:40
    Мъже в черно 2; екшън, научна фантастика, САЩ, 2002
  • 05:25
    Профилиране; сезон 9, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2019
Пълна програма
  • 01:40
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Разяреният бик
  • 02:35
    Войната за спасяването на китовете: Боен пост
  • 03:25
    Зоополицаите на Хюстън: Арест в приют
  • 04:15
    Тексаски закони: Елени-звезди
Пълна програма
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 01:35
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:25
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:55
    Култура.БГ /п/
  • 03:55
    Музика, музика... музикално-образователно предаване /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 02:10
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 02:21
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 02:31
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 02:00
    "Стрелата" - сериал, еп.20
  • 03:00
    "Супергърл" - сериал, с.3 еп.2
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.3 еп.9
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.16 - 19
Пълна програма
  • 01:45
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.3 еп.11, 12
  • 03:45
    "Да напуснеш Лас Вегас" - романтичен, драма (САЩ, 1995), режисьор Майк Фигис, в ролите: Никълъс Кейдж, Елизабет Шу, Валерия Голино, Зандър Бъркли, Емили Проктър, Стивън Уебър, Дани Хюстън и др. [16+]
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.3 еп.9, 10
  • 08:00
    "Разходка по Мисисипи" - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьори Ана Боудън и Райън Флек, в ролите: Бен Менделсон, Ивон Ландри, Райън Рейнолдс, Стефани Хонърей, Сиена Милър, Алфри Уудард и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./ - вечерно токшоу
  • 04:00
    "На по-добро място" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 04:00
    "Скъпи наследници" - сериал
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:55
    "Игра на пари ІІІ, 3 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Ерик Тинини, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 02:55
    "Пияният майстор", екшън - комедия, Хонг Конг, 1978; реж. Уо-Пинг Юен, с Джеки Чан, Сию-Тин Юен, Джанг Лий Хуанг, Дийн Шек, Кау Лам, [12+]
  • 04:45
    "Под друго име", драма, Япония, 2018; реж. Кей Чикаура, с Юлай Лу, Тацуя Фуджи, Сайо Акасака, Кио Мацумото, Фусако Урабе, [12+]
  • 05:25
    "Аверно", приключенски - фентъзи, Боливия, 2018; реж. Маркос Лоайза, с Паоло Варгас, Луиджи Антезана, Алехандро Мараньон, Фред Нунес, Леонел Франсезе, [15+]
Пълна програма
  • 00:15
    "Обратен завой", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Оливър Стоун, с Шон Пен, Ник Нолти, Дженифър Лопес, Пауърс Бут, Клеър Дейнс, [18+]
  • 02:20
    "Гангстери аматьори", криминален трилър, Белгия, 2018; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Матео Симони, Нора Гариб, Саид Бумазуге, Жунес Лазаар, Али Б., [18+]
  • 04:25
    "Хана", екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Райт, със Сърша Ронан, Ерик Бана, Кейт Бланшет, Том Холандър, Оливия Уилямс, [15+]
  • 05:05
    "Вихърът на танца", музикална драма, САЩ, 1984; реж. Хърбърт Рос, с Кевин Бейкън, Лори Сингър, Джон Литгоу, Даян Уийст, Кристофър Пен, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 03:00
    New Day
  • 05:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 07:00
    World Sport
Пълна програма
  • 01:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 6
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
  • 08:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Бързи и шумни: Театър на разрушението: Щастлива, болнична ваканция
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 15
  • 04:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 2
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Fiat Panda 4x4
Пълна програма
  • 01:20
    Тайни космически бягства: Корабокрушенци
  • 02:10
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Това променя всичко
  • 03:00
    Факти и лъжи: Повдигни "Мустанг" с глава
  • 03:48
    Проект "Контакт": Епизод 7
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Истината за младежкия вид"
  • 02:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 03:00
    "Вивалди: Загадката на "Четирите годишни времена"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:20
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Училище за родители - с Божана Дудева
  • 04:30
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 05:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 01:45
    Колоездене: Класика де Алмерия
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф
  • 04:00
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, халфпайп
  • 06:15
    Ски бягане: Световна купа в Йостерсунд, 10 км, жени
Пълна програма
  • 02:00
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, преследване, жени
  • 02:30
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, спринт, мъже
  • 03:30
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, преследване, мъже
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
Пълна програма
  • 01:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 9
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 10
  • 03:25
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 1
  • 03:45
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 01:55
    Blue World 6
  • 02:20
    Rumble & Hum
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:00
    X Games - Munich 2013
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Разбивачи на бани (Series 11): Просторна и луксозна (Episode 8)
  • 02:27
    Разбивачи на бани (Series 11): Плажна баня (Episode 9)
  • 02:50
    Разбивачи на бани (Series 11): Свежо, чисто и бяло (Episode 6)
  • 03:12
    Разбивачи на бани (Series 11): Средновековен ремонт (Episode 7)
Пълна програма
  • 01:50
    Майк и Моли, еп. 19
  • 02:15
    Майк и Моли, еп. 20
  • 02:40
    Отчаяни съпруги, еп. 15
  • 03:30
    Станция 19, еп. 16
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Рая - втори сезон, еп. 5
  • 02:40
    Убийства в Рая - втори сезон, еп. 6
  • 03:30
    Инстинкт - втори сезон, еп. 1
  • 04:15
    Убийства в Мидсъмър - десети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:05
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 02:50
    "Това е краят", комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Роугън, Ивън Голдбърг, с Джеймс Франко, Джона Хил, Сет Роугън, Джей Баручел, Дани МакБрайд, [15+]
  • 04:35
    "В кадър ХVІІ, 7 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
  • 07:00
    "Венъм (2018)", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Рубен Флайшър, с Том Харди, Мишел Уилямс, Риз Ахмед, Скот Хейз, Рийд Скот, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 9
  • 03:00
    Бойни полета, сезон 2, еп. 1
  • 04:00
    История на християнството, сезон 1, еп. 5
  • 05:05
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 02:45
    Храната, която изгради света: Военни трофеи
  • 04:35
    Изковани в огъня: Гизарма
Пълна програма
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 47 еп.
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 01:55
    "Герои на града"
  • 02:15
    "Робоколата Поли"
  • 02:25
    "Кажи го с Ноди"
  • 02:35
    "Инуи"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:20
    "Ужасът в Амитивил (2005)" - игрален филм, САЩ, с Райън Рейнолдс, Мелиса Джордж.
  • 04:20
    "Студената планина" 1001 - драма / романс на режисьора Антъни Мингела, 2003, с Джуд Лоу, Никол Кидман.
  • 07:00
    "Изумителните киносалони" 1, 03 еп. - "Бърд Тиътър": Ричмънд, Вирджиния
  • 08:00
    "В близък план - "Войната за Планетата на маймуните"
Пълна програма
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    Supermassive Anthems!
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:10
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 6
  • 02:10
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 7
  • 02:55
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 5
  • 03:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 01:55
    Летищна сигурност: Първа класа, еп. 7
  • 02:40
    Арестувани зад граница 6, еп. 8
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 10
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 2
Пълна програма
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 02:35
    Най-смъртоносните в Африка: Млада Кръв, еп. 1
  • 03:20
    Най-опасните животни в света, еп. 4
  • 04:10
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Хъл Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:00
    "Времето ще покаже"
  • 03:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Тригер". Сериен филм
Пълна програма
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1: Лил - Олимпик Марсилия
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Амиен - ПСЖ
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 01:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 07:00
    "Утрото на Русия"
  • 12:00
    Вести
  • 12:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 01:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 02:30
    Телевизионен форум / повторение /
  • 04:00
    Поп и рок музика
  • 05:10
    Класически концерт
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 00:20
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Нестандартни раждания: Раждане на тротоара
  • 02:48
    Различни хора, различни сватби - Америка: Враждуващи семейства и разбити сърца
  • 03:36
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 3
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Лаура и Чай
Пълна програма
  • 02:00
    Регионите на България - Резерват Северен Джендем
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там: Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Виж България
Пълна програма
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 1): Болницата "Олд Уор Мемориъл" (Episode 4)
  • 03:00
    Паранормалното край нас (Series 2): Имението на Оливър (Episode 1)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 5): От отвъдното (Episode 6)
  • 04:40
    Призрачните братя (Series 1): Проспект Плейс (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 1): Болницата "Олд Уор Мемориъл" (Episode 4)
  • 03:00
    Паранормалното край нас (Series 2): Имението на Оливър (Episode 1)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 5): От отвъдното (Episode 6)
  • 04:40
    Призрачните братя (Series 1): Проспект Плейс (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:00
    Убий Бил: част 2, САЩ, екшън/драма/трилър, 2004
  • 04:15
    Добрият пастир, САЩ, драма/исторически/трилър, 2006
  • 07:30
    В какво се превръщат мечтите, САЩ, фентъзи/романтичен, 1998
  • 09:20
    Марни, САЩ, криминален/драма/мистерия, 1964
Пълна програма
  • 01:55
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 53
  • 02:20
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 55
  • 02:45
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 7
  • 03:10
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 8
Пълна програма
  • 00:35
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    This Week's VH1 Top 10
Пълна програма
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:45
    Необикновените - втори сезон, еп. 12
  • 02:30
    Империя, еп. 10
  • 03:20
    Заразата - четвърти сезон, еп. 7
  • 04:05
    Кости - девети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Dance Anthems!
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Хладнокръвно" - 11 eп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 5 еп.
  • 02:40
    "Смърт чрез клюки" - 6 еп.
  • 03:30
    "Прелюбодейци" - 6 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 02:00
    Территория льда
  • 02:25
    Охотничьи меридианы
  • 02:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 03:25
    Фотоохота с Евгением Полонским
Пълна програма
  • 02:05
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 05:50
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 2
  • 09:00
    "Здравей, аз съм" - романтична драма с уч. на Кели Мартин, Каван Смит, Ерин Пит, Рейчъл Крауфорд и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Treehouse Masters: Mile-High Man Cave
  • 02:30
    Gold Rush: Man Down
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got Shot in the Leg
  • 04:00
    Venom Hunters: Bitten
Пълна програма
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 1 (Episode 4)
  • 02:30
    Железният готвач - рицарски турнир (Series 1): Класически съчетания (Episode 4)
  • 03:15
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 4): Обрат в Южна Дакота (Episode 4)
  • 04:00
    Режи! (Series 32): Здравословно хранене (Episode 1)
Пълна програма
  • 01:40
    Рок Училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:45
    Колоездене: Класика де Алмерия
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф
  • 04:00
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, халфпайп
  • 06:15
    Ски бягане: Световна купа в Йостерсунд, 10 км, жени
Пълна програма
  • 01:05
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 02:50
    "Това е краят", комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Роугън, Ивън Голдбърг, с Джеймс Франко, Джона Хил, Сет Роугън, Джей Баручел, Дани МакБрайд, [15+]
  • 04:35
    "В кадър ХVІІ, 7 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
  • 07:00
    "Венъм (2018)", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Рубен Флайшър, с Том Харди, Мишел Уилямс, Риз Ахмед, Скот Хейз, Рийд Скот, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:30
    PJ Masks
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 01:40
    Рок Училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Classics!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 02:00
    В търсене на истинския убиец: Тайната
  • 03:00
    В търсене на истинския убиец: Свързани от скръбта
  • 03:45
    В търсене на истинския убиец: Майчина любов
  • 04:30
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: Tony Bellew
  • 02:30
    Football Stars: Episode 18
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Oscar Pistorius
  • 03:25
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 01:50
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 02:15
    Shootout Lane
  • 02:35
    Shootout Lane
  • 03:00
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 02:45
    Храната, която изгради света: Военни трофеи
  • 04:35
    Изковани в огъня: Гизарма
Пълна програма
  • 01:40
    Арестувани зад граница 6, еп. 8
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 10
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 2
  • 03:10
    Табу САЩ, еп. 4
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.52
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:35
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:40
    Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:45
    Смърт край Змийската река; драма, романтичен, САЩ, 2007
  • 03:30
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Часовете преди убийство: Зад затворени врати
  • 02:45
    Какво е нужно за убийство: Юношите вампири
  • 03:10
    Какво е нужно за убийство: Проповедникът, любовницата му и убийството
  • 03:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 98
Пълна програма
  • 00:25
    Обиколка за милиони
  • 02:10
    Теккен
  • 04:00
    2036:Произход неизвестен
  • 05:45
    Едно осем седем
Пълна програма
  • 02:05
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 03:00
    Новости
  • 03:15
    Сквозной эфир. Live
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:45
    Stand Up and More
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
  • 03:00
    Instant Mom
Пълна програма
  • 01:47
    Anal Sex for a Pretty Dress (18+)
  • 02:11
    Euro Hottie's Sexy Amateur Pussy (18+)
  • 02:34
    Pornisity (18+)
  • 02:59
    Misha Cross Gets A Massive Facial (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 07:00
    Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Thailand Open, Хуа Хин - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 05:15
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 05:30
    RXF - Real Xtreme Fighting
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 62
Пълна програма
  • 02:00
    World of X Games
  • 03:00
    World of X Games
  • 03:30
    World of X Games
  • 04:00
    The Inertia
Пълна програма
  • 02:05
    Военни заводи (Series 1): Американските кораби (Episode 7)
  • 02:50
    Титаник: Истории от дълбините (Series 1): Мистерия и опасност (Episode 3)
  • 03:35
    Дните, които написаха историята (Series 1): 1492 г: Нов свят (Episode 1)
  • 04:05
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Ланкастър (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 02:03
    Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
  • 03:06
    Chucho Valdes - Malta Jazz Festival
  • 04:10
    Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
  • 05:50
    Louis Hayes & David Hazeltine quintet - Jazz a Foix
Пълна програма
  • 01:30
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 21-ви епизод /п/
  • 02:30
    "Дневник НБА", 116-и епизод /п/
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Берое - Етър, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 01:15
    Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 03:15
    Край на програмата
  • 06:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Астън Вила - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    В търсене на истинския убиец: Тайната
  • 03:00
    В търсене на истинския убиец: Свързани от скръбта
  • 03:45
    В търсене на истинския убиец: Майчина любов
  • 04:30
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
Пълна програма
  • 01:55
    "Гробище за домашни любимци (2019)", хорър - мистерия, САЩ, 2019; реж. Кевин Кьолш, Денис Уидмайър, с Джейсън Кларк, Ейми Сеймец, Джон Литгоу, Жуте Лорънс, Хюго и Лукас Лавоа, [18+]
  • 03:40
    "Дяволът в теб", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Дидерик Ван Ройен, с Шей Мичъл, Грей Деймън, Кърби Джонсън, Стана Катик, Ник Тюн, [15+]
  • 05:30
    "Радиотишина (2019)", трилър, Канада, 2019; реж. Филип Ганьон, с Джорджина Хейг, Джон Ралстън, Кари-Лин Нийлс, Марк Синиър, Алисън Хосак, [15+]
  • 07:00
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Другият I, 7 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
  • 02:35
    "Авеню 5 І, 5 еп.", комедия - фантастика, САЩ, 2020; реж. Натали Бейли, с Хю Лори, Джош Гад, Зак Уудс, Ребека Фронт, Сузи Накамура, [15+]
  • 03:05
    "Успокой топката Х, 5 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Джеф Шафър, Черил Хайнс, с Лари Дейвид, Сузи Есман, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Ричард Луис, [15+]
  • 03:50
    "Мръсни пари", криминален, САЩ, 2014; реж. Микаел Р. Роскам, с Том Харди, Джеймс Гандолфини, Нуми Рапас, Матиас Шьонертс, Джон Ортис, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Дунав. Човешкото лице на реката (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:05
    Ръсти Ривитс
  • 02:30
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес Парул
  • 03:25
    Нела, Принцесата - Рицар
Пълна програма
  • 02:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 03:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 03:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 04:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 01:05
    Съблазнен от крадла Криминален САЩ 2001
  • 02:40
    Идеално укритие Комедия, Трилър Германия 2008
  • 04:15
    На юг от Рая, на запад от Ада Драма, Уестърн САЩ 2000
  • 06:15
    Случаят на вещицата, която не беше такава Семеен Канада 1991
Пълна програма
  • 01:30
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 03:15
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 06:05
    Бандата на Олсен се шлифова Анимация Дания 2010
  • 07:25
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк Анимация, Уестърн Франция 2007
Пълна програма
  • 01:00
    След като си отида Драма Франция 2016
  • 02:45
    Пълнолуние Комедия Полша 2009
  • 04:30
    "Канейдиънс" завинаги Драма, Исторически, Спортен Канада 2009
  • 06:40
    Герои Драма Испания 2010
Пълна програма
  • 02:00
    FISE World Series 2019
  • 03:00
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 04:15
    Freeride World Tour 2019
  • 06:00
    Live Recap Vans Pool Party 2018
Пълна програма
  • 00:45
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
  • 02:55
    Ветроходство: Барколана 51 обзор
  • 03:50
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
  • 05:35
    Суперлига по триатлон магазинно предаване /2 епизод/
Пълна програма
  • 01:40
    Арена Спорт /п/
  • 02:40
    БНТ на 60 /п/
  • 03:40
    Европейски маршрути
  • 04:00
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:30
    ATP 500: Рио де Жанейро
  • 03:30
    "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 04:00
    ATP 500: Ротердам - Обзор на турнира Обзор на турнира
  • 08:00
    ATP 250: Буенос Айрес Финал
Пълна програма
  • 02:00
    Класика от UFC: "Джоунс срещу Белфорт" Джон Джоунс срещу Витор Белфорт
  • 03:00
    "Удар със стик"
  • 04:00
    NHL: Колорадо - Тампа Бей Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
  • 05:00
    UFC Fight Night: Андерсън срещу Блахович Кори Андерсън срещу Ян Блахович
Пълна програма
  • 02:00
    Купа на Франция: Белфор - Рен Четвъртфинал за Купата на Франция
  • 04:00
    Серия А: Каляри - Наполи
  • 06:00
    Серия А: Ювентус - Бреша
  • 08:00
    Серия А: Аталанта - Рома
Пълна програма
  • 01:30
    Ла Лига: Ейбар - Реал Сосиедад
  • 03:30
    Ла Лига: Севиля - Еспаньол
  • 06:00
    Купа на Франция: Епинал - Сент Етиен Четвъртфинал за Купата на Франция
  • 08:00
    Ла Лига: Виляреал - Леванте
Пълна програма
  • 01:00
    "Следобед с БСТВ" (п)
  • 02:30
    "Общество и култура" с Иван Гранитски (п)
  • 03:30
    "За историята свободно" с водещ проф. Искра Баева (п)
  • 05:00
    "Не се страхувай" с Васил Василев (п)
Пълна програма
  • 01:30
    "МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ"
  • 02:30
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в остросюжетном сериале "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ - 2". "Отшельник"
  • 04:05
    Дмитрий Ульянов, Юрий Беляев, Нина Гогаева, Денис Карасёв в остросюжетном фильме "СУДЬЯ" 1- я с.
  • 04:50
    "Хрустальный мир"
Пълна програма
  • 01:00
    Parental Guidance
  • 02:25
    Better Days
  • 03:50
    Enticement
  • 05:25
    The Marvels of Rome
Пълна програма
  • 01:45
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 46
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 737
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 224
  • 04:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • 01:30
    НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ЗАВТРА (ЦЕХОВИК) серия 3
  • 02:15
    НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ЗАВТРА (ЦЕХОВИК) серия 4
  • 03:15
    ГЛУХАРЬ серия 15
  • 04:00
    ГЛУХАРЬ серия 16
Пълна програма
  • 01:55
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 130
  • 02:45
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 131
  • 03:30
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 132
  • 04:20
    МАЛЬЦЕВА 06
Пълна програма
  • 01:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:30
    ВЕЧЕРТА НА ИВАН КУЛЕКОВ (П)
Пълна програма
  • 02:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 02:10
    ТОЧКА НА КИПЕНЕ (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
Пълна програма
  • 00:00
    Коледна приказка
  • 02:30
    Любов по трудния начин
  • 05:00
    Прекратяване на огъня
  • 07:00
    Планетата "Земя", 21 и 22 еп.
Пълна програма
  • 02:05
    Пингвините от Мадагаскар
  • 02:30
    Пингвините от Мадагаскар
  • 02:50
    Костенурките Нинджа
  • 03:15
    Костенурките Нинджа
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 02:15
Наставникът, сезон 1, еп. 6
bTV Action 02:30
"Твърде лично" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
EPIC Drama 02:35
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2017
AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 02:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
Nova Sport 02:30
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
Sky Sports 02:30
Жилет коледен футбол

Всички предавания

Филми

RTR 02:05
Игрален филм
HBO HD 02:10
"Споделяне", трилър, САЩ, 2019; реж. Пипа Бианко, с Риан Барето, Чарли Плъмър, Пурна Джаганатън, Джей Си Макензи, Никълъс Галицин, [18+]
HBO 02:10
"Споделяне", трилър, САЩ, 2019; реж. Пипа Бианко, с Риан Барето, Чарли Плъмър, Пурна Джаганатън, Джей Си Макензи, Никълъс Галицин, [18+]
FilmBox Basic 02:15
Г-н Барингтън Драма, Трилър САЩ 2003
MGM 02:20
"Гореща точка" - екшън / криминален филм, Китай / Хонг Конг, с Дони Йен, Луис Ку.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}