ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:20
    Днес и утре
  • 03:45
    Малки истории /п/
  • 04:45
    Младият Върколак 5 тв филм /5 епизод/п/ (12)
  • 05:00
    Още от деня /п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.55
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.23
Пълна програма
  • 02:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 7 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 03:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 03:40
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 04:20
    Социалната мрежа; драма, САЩ, 2010
  • 05:35
    Свидетелите; сезон 2, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 03:25
    Зоополицаите на Хюстън: Шест крастави кученца
  • 04:15
    Тексаски закони: Епизод 12
  • 05:02
    Лошо куче!: Епизод 6
  • 05:49
    Малките гиганти: Епизод 3
Пълна програма
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Новини
  • 04:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 02:50
    Култура.БГ /п/
  • 03:50
    Вечната музика /п/
  • 04:20
    Въпрос на чест 2 сериен тв филм /8 епизод/п/ (16)
  • 05:15
    Натисни F1 /п/
Пълна програма
  • 03:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 04:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 03:30
    "Супергърл" - сериал, с.3 еп.5
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.3 еп.12
  • 05:15
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.16
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.22 - 25
Пълна програма
  • 01:45
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, еп. 3, 4
  • 03:45
    "Жената на пътешественика във времето" - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, 2009), режисьор Роберт Швентке, в ролите: Ерик Бана, Рейчъл Макадамс, Рон Ливингстън, Мишел Нолдън и др.
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, еп.1, 2
  • 08:00
    "Вдъхновение за убийство" - психотрилър, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Мишел Пулет, в ролите: Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Неърн, Тайлър Хайнс и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./ - вечерно токшоу
  • 04:00
    "На по-добро място" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.11 еп.5, 6
Пълна програма
  • 03:10
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 04:00
    "Скъпи наследници" - сериал
  • 05:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Анджело е върхът
  • 03:35
    Анджело е върхът
  • 03:45
    Анджело е върхът
  • 04:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:15
    "Трите Шарън", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Марк Браун, с Мат Буш, Скайлър Самюълс, Надин Веласкес, Ерин Хейс, Джина Родригес, [15+]
  • 03:35
    "Убий любимите си: Младите Гинзбърг, Бъроуз и Керуак", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Джон Крокидас, с Даниъл Радклиф, Дейн ДеХаан, Майкъл Си Хол, Бен Фостър, Джак Хюстън, [18+]
  • 05:35
    "Заклинание", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Брендън Уолтър, с Барак Хардли, Джаки Тон, Магнус Йонсон, Бирма Рун Ейриксдотир, Том Райт, [15+]
  • 07:00
    "Моят шедьовър", комедия, Аржентина, 2018; реж. Гастон Дупрат, с Гилермо Франсела, Луис Брандони, Раул Аревало, Андреа Фрихерио, Мария Солди, [15+]
Пълна програма
  • 02:45
    "Глупавото ми сърце", биографична драма, Холандия, 2018; реж. Ролф Ван Ейк, с Хейс Набер, Стив Уол, Реймънд Тири, Линси Бочамп, Арян Едервеен, [18+]
  • 04:10
    "На пост!", комедия, Франция, 2018; реж. Куентин Дюпю, с Беноа Поелворд, Грегоар Людиг, Марк Фрез, Анаис Демусте, Филип Дюкен, [15+]
  • 05:20
    "Два милиона бакшиш", романтична комедия, САЩ, 1994; реж. Андрю Бергман, с Никълъс Кейдж, Бриджит Фонда, Рози Перес, Уендъл Пиърс, Айзък Хейс, [12+]
  • 07:00
    "Човекът, който уби Хитлер, а после и Голямата стъпка", приключенска драма, САЩ, 2017; реж. Робърт Д. Кржиковски, със Сам Елиът, Ейдън Търнър, Кейтлин Фицджералд, Рон Ливингстън, Лари Милър, [15+]
Пълна програма
  • 03:00
    New Day
  • 05:00
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 05:30
    World Sport
  • 06:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 08:10
    "Доня Сандовал" - сериaл /п/
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 7
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
  • 08:00
    "Агентите на ЩИТ"- сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Историята под лупа: Изгубеният дворец на Нерон
  • 04:00
    Творенията на Савидж: Въздушна битка
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Рейнджроувър
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Камаро от 1973
Пълна програма
  • 03:00
    Неверижна реакция: Огън и лед
  • 03:48
    Как се прави...: Камъни за бижута, сняг за специални ефекти
  • 04:12
    Как се прави...: Електрически велосипеди на три колела, крем за кожа
  • 04:36
    Как се прави: автомобили на мечтите: Порше 918 Spider
Пълна програма
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:40
    Ранди Кънингам
Пълна програма
  • 03:00
    "Смятащата Ада - компютърна графиня"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:20
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
  • 05:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 03:15
    Ски бягане: Световна купа, пробег Сторлиен - Меракер, 38 км, мъже
  • 04:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", първи ден
  • 05:00
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, мъже
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
Пълна програма
  • 02:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", първи ден
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Алгарв, втори етап
  • 05:00
    Ски бягане: Световна купа в Оре, спринт
  • 06:15
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, жени
Пълна програма
  • 03:25
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 13
  • 03:50
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 14
  • 04:15
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 1
  • 04:40
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:00
    X Games - Munich 2013
  • 04:50
    Beyond The Beaten Path
  • 05:40
    Up Close With
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:12
    Разбивачи на бани (Series 11): Баня във формата на раковина (Episode 13)
  • 03:35
    Ястията на Дафни (Series 2): Вечеря за татко (Episode 3)
  • 03:57
    Ястията на Дафни (Series 2): Международни вкусове (Episode 4)
  • 04:20
    Пристрастена към реставрирането (Series 3): Бъркотия в жълто и кафяво (Episode 9)
Пълна програма
  • 03:30
    Д-р Хаус - седми сезон, еп. 2
  • 04:20
    Следващият топмодел на Америка, еп. 9
  • 05:10
    Скандал, еп. 9
  • 06:00
    Следващият топмодел на Америка, еп. 9
Пълна програма
  • 03:30
    Инстинкт - втори сезон, еп. 4
  • 04:15
    Убийства в Мидсъмър, еп. 1
  • 06:00
    Шекспир и Хатауей: Частни детективи, еп. 9
  • 06:50
    Късметлията - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 03:05
    "Напускайки "Невърленд" I, 2 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Дан Рийд, [18+]
  • 06:00
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
  • 07:00
    "Дъмбо", анимация, САЩ, 1941; реж. Бен Шарпстийн, [0+]
  • 08:05
    "Пак ли ти?", комедия, САЩ, 2010; реж. Анди Фикман, с Кристън Бел, Джейми-Лий Къртис, Сигърни Уивър, Одет Юстман, Бети Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 03:20
    Бойни полета, сезон 2, еп. 4
  • 04:25
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 2
  • 05:10
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 12
Пълна програма
  • 03:15
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 03:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
  • 04:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 04:35
    Изковани в огъня: Рапира
Пълна програма
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 74 еп.
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
Пълна програма
  • 03:30
    "Бери и Доли"
  • 03:50
    "Баданаму"
  • 04:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 04:30
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:10
    "Двойни игри" - драма / криминален филм, САЩ, 2000, с Бен Афлек, Гари Синийз.
  • 03:50
    "Страшен филм" - игрален филм, САЩ, 2000, с Анна Фарис, Джон Ейбрахамс.
  • 06:35
    "В близък план - "Дюнкерк"
  • 06:40
    "В близък план - "Кингсмен: Златният кръг"
Пълна програма
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    Supermassive Anthems!
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:15
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 8
  • 03:45
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 2
  • 04:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 9
  • 04:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 5
  • 04:10
    Табу САЩ, еп. 7
  • 04:55
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
Пълна програма
  • 03:20
    Игра на лъвове, еп. 1
  • 04:10
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 4
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 5
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 4
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Мач на звездите от ВТБ лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Мидълзбро - Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 03:05
    "Хайде да се оженим!"
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Тригер". Сериен филм
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 04:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 04:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 02:00
    УЕФА Лига Европа: Байер Леверкузен - Порто
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: Уулвърхемптън - Еспаньол
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 02:50
    "Изкуственият отбор"
  • 05:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 06:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 07:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 03:30
    Поп и рок музика
  • 04:30
    Класически концерт
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:30
    Новини /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:45
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:48
    Различни хора, различни сватби - Америка: Заслужава да се бориш за любовта
  • 03:36
    Д-р Пъпкотрепач: Доктор Лий знае всичко!
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Стивън и Джъстин Асанти
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Заедно с баба
Пълна програма
  • 03:30
    Виж България
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист-Будапеща, филм 2 еп.1
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Приказка за Балчик
Пълна програма
  • 03:00
    Паранормалното край нас (Series 2): Болницата "Сейнт Игнейшъс" (Episode 4)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 5): Лудница (Episode 11)
  • 04:40
    Призрачните братя (Series 1): Хотел "Фицпатрик" (Episode 6)
  • 05:30
    Експедиция в непознатото (Series 1): Изгубеното злато на капитан Морган (Episode 6)
Пълна програма
  • 03:00
    Паранормалното край нас (Series 2): Болницата "Сейнт Игнейшъс" (Episode 4)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 5): Лудница (Episode 11)
  • 04:40
    Призрачните братя (Series 1): Хотел "Фицпатрик" (Episode 6)
  • 05:30
    Експедиция в непознатото (Series 1): Изгубеното злато на капитан Морган (Episode 6)
Пълна програма
  • 03:05
    Специален отряд 2, САЩ, екшън/криминален/трилър, 2011
  • 06:05
    Без граници, Русия, комедия/романтичен, 2015
  • 07:05
    Танци в Бруклин, САЩ, драма/семеен/музикален, 2018
  • 08:40
    Интриго: Смъртта на един автор, Германия,Швеция,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2018
Пълна програма
  • 03:30
    Рецептите за хляб на Пол Холивуд, еп. 4
  • 03:55
    Новата балканска кухня с Божана, еп. 9
  • 04:20
    Тайните на месото, еп. 10
  • 04:45
    Лесни рецепти, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Bruno Mars: The Hits
Пълна програма
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Пълна програма
  • 03:20
    Заразата - четвърти сезон, еп. 10
  • 04:05
    Кости - девети сезон, еп. 4
  • 04:50
    Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 15
  • 05:15
    Необикновените - втори сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Dance Anthems!
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 03:30
    FASHION FLIX
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    2000S FASHION
  • 04:30
    2000S FASHION
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:30
    "Прелюбодейци" - 9 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 112, 113 и 114 еп.
  • 05:25
    "Лов на неизрядни платци" - 17 и 18 еп.
  • 06:10
    "Майстори на сделките" - 10 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 03:30
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 03:55
    Охота с луком
  • 04:20
    Охотничьи традиции и этика
  • 04:35
    Планета охотника
Пълна програма
  • 02:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 05:50
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
  • 06:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 2
  • 08:50
    "Моите най-добри години" - семеен филм с уч. на Кирстен Зийн, Лариса Албъкърки, Чарли Карик, Сара Дъгдейл и др. /п/
Пълна програма
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Silence a Witness
  • 04:00
    Cake Boss: Next Great Baker: Bunny Suits and BB Guns
  • 04:45
    Extreme Cheapskates: Victoria
  • 05:30
    Nextworld: Future Earth
Пълна програма
  • 03:15
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 4): Голяма печалба (Episode 7)
  • 04:00
    Режи! (Series 32): Уиски и крилца (Episode 4)
  • 04:45
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 4 (Episode 6)
  • 05:30
    Правилата на фермата (Series 3): Детективска вечер (Episode 11)
Пълна програма
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Рок Училище
Пълна програма
  • 03:15
    Ски бягане: Световна купа, пробег Сторлиен - Меракер, 38 км, мъже
  • 04:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", първи ден
  • 05:00
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, мъже
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
Пълна програма
  • 03:05
    "Напускайки "Невърленд" I, 2 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Дан Рийд, [18+]
  • 06:00
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
  • 07:00
    "Дъмбо", анимация, САЩ, 1941; реж. Бен Шарпстийн, [0+]
  • 08:05
    "Пак ли ти?", комедия, САЩ, 2010; реж. Анди Фикман, с Кристън Бел, Джейми-Лий Къртис, Сигърни Уивър, Одет Юстман, Бети Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
  • 04:00
    Henry Hugglemonster
  • 04:30
    Paprika
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Рок Училище
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Classics!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 03:00
    Градът на убийствата: Съпругата на професора
  • 03:45
    Градът на убийствата: Семейна трагедия
  • 04:30
    Спорни убийства: На косъм от присъда
  • 05:20
    Кошмарни съседи: Отвличане посред бял ден
Пълна програма
  • 03:25
    The Burning Issue: Tennis
  • 03:55
    Clubland: Emery's Sevilla
  • 04:20
    Sport Stars Uncovered: David Beckham
  • 04:50
    Fight Stars: Amir Khan
Пълна програма
  • 03:20
    Bottom Feeders
  • 03:45
    Carter's W.A.R
  • 04:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 04:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 03:15
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 03:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
  • 04:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 04:35
    Изковани в огъня: Рапира
Пълна програма
  • 03:10
    Табу САЩ, еп. 7
  • 03:55
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
  • 04:15
    Господари на войната, еп. 5
  • 04:35
    Изоставени, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.55
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.23
Пълна програма
  • 03:15
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
  • 04:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:30
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:25
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
  • 03:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 04:15
    Първите 48 часа: Неприязън
  • 04:55
    Ловец на убийства: Огледало за задно виждане
Пълна програма
  • 03:20
    Гарванът на спасението
  • 06:10
    Рождество 2: Опасна спявка
  • 08:15
    Кучето Пъдси
  • 10:00
    Говори
Пълна програма
  • 03:15
    Сквозной эфир. Live
  • 04:00
    Новости
  • 04:15
    Сквозной эфир. Live
  • 05:00
    Новости
Пълна програма
  • 03:25
    Instant Mom
  • 03:50
    Ridiculousness
  • 04:15
    Ridiculousness
  • 04:40
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 03:19
    What Tara Wants (18+)
  • 03:42
    I Dream Of Gina (18+)
  • 04:04
    Mounted Bed Sex Tape (18+)
  • 04:30
    Indecent Promotion (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Виляреал - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Валенсия - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 10:50
    "90 години Ла Лига: Легендата Лео Меси" - 12 еп, документална поредица
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:25
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 64
  • 07:40
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 65
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 66
Пълна програма
  • 03:00
    World of X Games
  • 04:00
    The Inertia
  • 04:30
    The Inertia
  • 05:00
    Standard Snowboard Show
Пълна програма
  • 03:15
    Дните, които написаха историята (Series 1): Началото на Черната смърт (Episode 4)
  • 03:45
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Тауър (Episode 2)
  • 04:30
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Призрачни войски (Episode 4)
  • 05:20
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Сикариите (Episode 3)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 03:00
    Ilhan Ersahin - Festival International de Jazz de Montreal
  • 04:40
    Louis Hayes & David Hazeltine quintet - Jazz a Foix
  • 05:22
    Gregory Porter - Festival International de Jazz de Montreal
  • 06:15
    Ilhan Ersahin - Festival International de Jazz de Montreal
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Монтана - Хебър, мач от Суперлигата /п/
  • 10:00
    Футбол: Царско село - Витоша, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 33-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 26-и епизод /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Градът на убийствата: Съпругата на професора
  • 03:45
    Градът на убийствата: Семейна трагедия
  • 04:30
    Спорни убийства: На косъм от присъда
  • 05:20
    Кошмарни съседи: Отвличане посред бял ден
Пълна програма
  • 02:25
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
  • 04:00
    "Гепи", криминална комедия, Великобритания, 2000; реж. Гай Ричи, с Бенисио Дел Торо, Денис Фарина, Вини Джоунс, Брад Пит, Джейсън Статъм, [15+]
  • 05:20
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
  • 07:00
    "Престиж", психотрилър, САЩ, 2006; реж. Кристофър Нолан, с Хю Джакман, Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Скарлет Йохансон, Пайпър Перабо, Ребека Хол, [12+]
Пълна програма
  • 03:30
    "Другият I, 7 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
  • 04:20
    "Ел връзки: Поколение отвъд етикета І, 7 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Дженифър Арнълд, с Дженифър Бийлс, Лийша Хейли, Катрин Мониг, Ариен Манди, Лио Шенг, [15+]
  • 07:00
    "Бреслин и Хамил: Факирите на крайния срок", документален, САЩ, 2018; реж. Джон Блок, Джонатан Алтър, Стивън МакКарти, с Джими Бреслин, Пит Хамил, Спайк Лий, Колин Куин, Глория Стайнъм, [12+]
  • 08:50
    "Дъмбо (2019)", семеен - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Тим Бъртън, с Колин Фарел, Майкъл Кийтън, Дани ДеВито, Ева Грийн, Алън Аркин, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Повелителите на природата (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:25
    Нела, Принцесата - Рицар
  • 03:50
    Пес Парул
  • 04:15
    Пламъчко и Машините
  • 04:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 03:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2010
  • 04:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 12, Канада, криминален/мистерии, 2010
  • 04:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 13, Канада, криминален/мистерии, 2010
  • 05:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 7, Канада, 2018
Пълна програма
  • 03:00
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 05:05
    Двойнствен живот Трилър САЩ 2007
  • 06:50
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990
  • 08:30
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1996
Пълна програма
  • 02:40
    Огън срещу огън Екшън, Трилър САЩ 2012
  • 04:15
    Клуб "Бейслайн" Драма, Екшън Великобритания 2010
  • 06:40
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 08:30
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
Пълна програма
  • 02:55
    Новият протокол Драма, Мистерия Франция 2008
  • 04:25
    Гуидо суперзвездата Комедия Канада 2010
  • 06:20
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 07:55
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
Пълна програма
  • 02:35
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 03:40
    Enduro World Series S19
  • 04:15
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
  • 06:05
    Action Sports World S19
Пълна програма
  • 03:25
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Уралочка /Екатеринбург/
  • 06:00
    Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
  • 08:30
    Лига Европа магазинно предаване
  • 09:00
    Тайните на Силициевата долина документален филм /2 епизод/ /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:00
    Култура.БГ /п/
  • 05:05
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
  • 05:35
    Натисни F1 /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Trans World Sport
  • 04:00
    Евролига: Фенербахче - Реал Мадрид
  • 06:00
    Нидерландска Ередивизи: АДО Ден Хааг - ПСВ Айндховен
  • 08:00
    Суперкарс: Първо състезание в Нюкасъл Първо състезание в Нюкасъл
Пълна програма
  • 02:00
    NHL: Кълъмбъс - Филаделфия Кълъмбъс Блу Джакетс - Филаделфия Флайърс
  • 07:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 08:00
    NHL: Аризона - Ню Йорк Аризона Койотис - Ню Йорк Айлъндърс
  • 10:00
    Nascar Cup Series: Състезание в Дейтона Бийч Състезание в Дейтона Бийч
Пълна програма
  • 03:00
    Копа Судамерикана: Атлетиико Минейро - Унион де Санта Фе
  • 06:00
    Рекопа Судамерикана: Индепендиенте Дел Вале - Фламенго Първа финална среща
  • 08:00
    Серия А: Лацио - Интер
  • 10:00
    Купа на Турция: Фенербахче - Къркларелиспор Четвъртфинал реванш за Купата на Турция
Пълна програма
  • 03:00
    Копа Либертадорес:
  • 05:30
    Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
  • 06:00
    Ла Лига: Атлетик Билбао - Осасуна
  • 08:00
    Ла Лига: Барселона - Хетафе
Пълна програма
  • 03:00
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 04:00
    "Шевица" - фолклорно предаване (п)
  • 05:00
    Документален филм
  • 05:45
    "Сянката на Елена" - сериал (п)
Пълна програма
  • 03:30
    Дмитрий Ульянов, Юрий Беляев, Нина Гогаева, Денис Карасёв в остросюжетном фильме "СУДЬЯ" 4-я с.
  • 04:15
    "ОЧНАЯ СТАВКА"
  • 05:00
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 02:45
    Better Days
  • 04:10
    Burlesque
  • 05:45
    The Mine Inferno - Part 2
  • 07:00
    Anatomy of a Murder - Season 1 - Ep. 1
Пълна програма
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 227
  • 04:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 04:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 244
  • 05:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 129
Пълна програма
  • 03:00
    ГЛУХАРЬ серия 21
  • 03:50
    ГЛУХАРЬ серия 22
  • 04:35
    ДИКИЙ-2 серия 7
  • 05:25
    ДИКИЙ-2 серия 6
Пълна програма
  • 03:25
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ. 47
  • 04:10
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ. 48
  • 05:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ 217
  • 05:40
    ЧУДО ТЕХНИКИ 218
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма
  • 03:30
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:40
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
  • 03:50
    (колело)
  • 04:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
Пълна програма
  • 02:30
    Моята голяма нощ
  • 05:00
    Лекар в провинцията
  • 07:00
    Планетата "Земя", 27 и 28 еп.
  • 08:00
    Законът на любовта, 111 и 112 еп.
Пълна програма
  • 03:15
    Костенурките Нинджа
  • 03:35
    Хлебопатета
  • 04:00
    Алвин и Катеричоците
  • 04:10
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма

Сериали

AXN White 03:30
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat Nature 03:30
Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 9
AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Viasat History 03:45
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 3
Viasat Explorer 03:45
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 7

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Travel Channel HD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Travel Channel SD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Eurosport 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"
Eurosport HD 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"

Всички предавания

Филми

AXN White 03:30
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 03:30
Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
HBO 2 03:35
"Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
HBO3 03:35
"Гениалната приятелка I, 8 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
HBO HD 03:40
"В сестрински дух", трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Клеър Кофи, Лиса Бери, Шибон Мърфи, Тейлър Торн, Кейтлин Спойнхаймър, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}