ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 03:15
    Людмила Гурченко тв филм /12 епизод/п/
  • 04:05
    Дойче Веле: Шифт
  • 04:20
    Още от деня /п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.56
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.24
Пълна програма
  • 02:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 7 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 02:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 03:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 03:45
    Зохан: Стилист от запаса; комедия, САЩ, 2008
  • 06:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 02:35
    По стъпките на Голямата Стъпка: Нима йети е в Канада?
  • 03:25
    Зоополицаите на Хюстън: Бойни птици
  • 04:15
    Тексаски закони: Случайни куршуми
  • 05:02
    Лошо куче!: Твърдоглавци
Пълна програма
  • 01:25
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 02:25
    Култура.БГ
  • 03:25
    Многоликата Япония Уагаши-японските сладкиши /п/
  • 03:50
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 04:20
    Въпрос на чест 2 сериен тв филм /9 епизод/п/ (16)
Пълна програма
  • 02:30
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 02:50
    The HAPPOS Family
  • 03:00
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 03:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 02:15
    "Стрелата" - сериал, с.2 еп.1
  • 03:15
    "Супергърл" - сериал, с.3 еп.6
  • 04:15
    "Монк" - сериал, с.3 еп.13
  • 05:15
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.17
Пълна програма
  • 01:15
    "Делфинът Бърни" - екшън, комедия, семеен (Канада, 2018), режисьор Кърк Харис, в ролите: Лола Сълтън, Логан Алън, Кевин Сорбо и др.
  • 03:00
    "Дете 44" - трилър, драма (САЩ, 2015), режисьор Даниел Еспиноса, в ролите: Том Харди, Гари Олдман, Нуми Рапас, Джоуел Кинаман, Джейсън Кларк, Пади Консидайн, Венсан Касел, Чарлз Данс и др. [14+]
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, еп.3, 4
  • 08:00
    "Басмати блус" - комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2017), режисьор Дон Барън, в ролите: Бри Ларсън, Уткарш Амбудкар, Доналд Съдърланд, Скот Бакюла, Далип Тахил и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./ - вечерно токшоу
  • 04:00
    "На по-добро място" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5
  • 03:10
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 04:00
    "Скъпи наследници" - сериал
  • 05:00
    "Горещи пари" - сериал
Пълна програма
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:00
    "Кой наблюдава Оливър", хорър, САЩ, 2017; реж. Ричи Мур, с Ръсел Джефри Банкс, Сара Малакъл Лейн, Маргарет Рош, Сесилия Белети, Кели Уудкок, [18+]
  • 03:25
    "В синевата", романтична драма, Холандия, 2017; реж. Яп Ван Хойсден, с Мария Краакман, Богдан Янсу, Елис Ван Ден Бринк, Лайн Пилет, Патрик Вервурен, [15+]
  • 05:15
    "Тайната на щастието", комедийна драма, Румъния, 2018; реж. Влад Замфиреску, с Влад Замфиреску, Ирина Велческу, Тео Мартон, [12+]
  • 06:40
    "Магически Алпи", късометражна драма, Италия, 2018; реж. Андреа Бруса, Марко Скотуци, с Джовани Сторти, Хасан Ел Оуни, Камила Антониоти, Масимилиано Де Матия, Фабио Де Марко, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Откъснати", криминален хорър, Германия, 2018; реж. Кристиан Алверт, с Мориц Блайбтрой, Ясна Фрици Бауер, Ларс Айдингер, Фахри Ярдим, Ено Хесе, [18+]
  • 03:15
    "Ваканция (2018)", криминална драма, Дания, 2018; реж. Изабела Екльоф, с Виктория Кармен Соне, Лай Иде, Тийс Рьомер, Ювал Сегал, Адам Илд Роведер, [18+]
  • 04:45
    "Да откриеш Форестър", драма, САЩ, 2000; реж. Гюс Ван Сант, с Шон Конъри, Роб Браун, Ф. Мъри Ейбрахам, Ана Пакуин, Бъста Раймс, [All+]
  • 05:25
    "Печени момчета", комедия, Великобритания, 2017; реж. Тоби МакДоналд, с Алекс Лотър, Полин Етиен, Джона Хауър-Кинг, Джошуа МакГуайър, Денис Меноше, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Amanpour
  • 03:00
    New Day
  • 05:00
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 05:30
    World Sport
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 08:10
    "Доня Сандовал" - сериaл /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 7
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Бързи и шумни: Театър на разрушението: Аз се борих с беззаконието
  • 03:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 4
  • 04:00
    Аляска: Последната граница: Епизод 14
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фрогай спрайт
Пълна програма
  • 02:35
    Неверижна реакция: Бягство
  • 03:24
    Неверижна реакция: Скорост
  • 04:12
    Чудовищата в мен: Да живееш с врага
  • 05:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Астон Мартин Ванкуиш
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Проблемът с космическите отпадъци"
  • 02:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 03:00
    "Точност: мярка за всичко"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:20
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
  • 04:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 05:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 02:30
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, мъже
  • 03:15
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, жени
  • 04:00
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, единична щафета
  • 04:45
    Снукър: Турнир "Shoot Out", втори ден
Пълна програма
  • 02:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", втори ден
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Андалусия, трети етап
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
  • 06:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", първи ден
Пълна програма
  • 01:50
    Наставникът, сезон 1, еп. 3
  • 02:40
    Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 1
  • 03:25
    Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 2
  • 04:10
    Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 02:20
    Rumble & Hum
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:00
    X Games - Munich 2013
  • 04:50
    Beyond The Beaten Path
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:27
    Петзвездни тайни (Series 1): Идилия в хан в Кънектикът (Episode 4)
  • 02:50
    Разбивачи на дворове (Series 12): Уединен двор с трапезария (Episode 1)
  • 03:12
    Разбивачи на дворове (Series 12): Модерно дзен местенце (Episode 2)
  • 03:35
    Ястията на Дафни (Series 2): Лятно парти (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:15
    Майк и Моли, еп. 6
  • 02:40
    Отчаяни съпруги, еп. 19
  • 03:30
    Д-р Хаус - седми сезон, еп. 3
  • 04:20
    Следващият топмодел на Америка, еп. 10
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 5
  • 02:40
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 6
  • 03:30
    Инстинкт - втори сезон, еп. 5
  • 04:15
    Убийства в Мидсъмър, еп. 2
Пълна програма
  • 01:10
    "8 мм", криминален трилър, САЩ, 1999; реж. Джоел Шумахер, с Никълъс Кейдж, Хоакин Финикс, Джеймс Гандолфини, Питър Стормър, Антъни Хелд, [18+]
  • 03:05
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 04:50
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
  • 05:05
    "Календарни момичета", комедия, Великобритания, 2003; реж. Найджъл Коул, с Хелън Мирън, Джули Уолтърс, Джон Олдъртън, Линда Басет, Анет Кросби, [12+]
Пълна програма
  • 02:05
    История на оръжията, сезон 1, еп. 4
  • 03:05
    Бойни полета, сезон 2, еп. 5
  • 04:05
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 3
  • 05:25
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 2
Пълна програма
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Корава бисквитка
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Спрюс гус на Хюз
  • 03:15
    Спецове в заложната къща: Да заложиш всичко
  • 03:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
Пълна програма
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    АВТОХОБИ – тв поредица
  • 03:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 04:30
    Истории от музея
Пълна програма
  • 02:35
    "Инуи"
  • 02:50
    "Томас и приятели"
  • 03:10
    "Кипър"
  • 03:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 02:35
    "Подмяната" (2008) - игрален филм, САЩ, с Анджелина Джоли, Колм Феоре.
  • 04:55
    "Непробиваем" - екшън / приключенски, САЩ, 1996, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.
  • 05:15
    "Измамата" - игрален филм, Аржентина / Нидерландия, с Луиз Ломбард, Били Зейн.
  • 05:50
    "В близък план - Убийство в "Ориент експрес"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    Supermassive Anthems!
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:55
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 3
  • 02:45
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 9
  • 03:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
  • 03:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 01:55
    Суперколи от стари части, еп. 5
  • 02:40
    Арестувани зад граница 7, еп. 2
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 6
Пълна програма
  • 02:35
    Лъвско царство, еп. 2
  • 03:20
    Лъвско царство, еп. 3
  • 04:10
    Диво царство: Бунтът, еп. 2
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 7
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Финал за Купата на краля /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:40
    Филм
  • 03:50
    "За любовта"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Мец - Олимпик Лион
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Звездите на футбола
Пълна програма
  • 01:30
    Концерт
  • 03:00
    Игрален филм
  • 05:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 05:15
    "Храм за Онегин. След славата"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 02:30
    "Час по България"с водещ проф.Пламен Павлов" /повторение/
  • 03:30
    Поп и рок музика
  • 04:30
    Класически концерт
  • 06:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:50
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Нестандартни раждания: Неочаквани раждания
  • 02:48
    Различни хора, различни сватби - Америка: Големи мечти, по-големи проблеми
  • 03:36
    Д-р Пъпкотрепач: Епизод 10
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Бранди и Канди
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там в в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там: Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 03:30
    Виж България
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Болница на американските военноморски сили (Episode 2)
  • 03:00
    Паранормалното край нас (Series 2): Имението "Малвърн" (Episode 5)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 5): Отмъщение (Episode 12)
  • 04:40
    Призрачните братя (Series 2): Имението "Торхейвън" (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Болница на американските военноморски сили (Episode 2)
  • 03:00
    Паранормалното край нас (Series 2): Имението "Малвърн" (Episode 5)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 5): Отмъщение (Episode 12)
  • 04:40
    Призрачните братя (Series 2): Имението "Торхейвън" (Episode 1)
Пълна програма
  • 01:35
    Талантливият мистър Рипли, САЩ, криминален/драма/трилър, 1999
  • 03:50
    Смъртна заплаха, САЩ, екшън/криминален/драма, 2007
  • 05:35
    Шемет, САЩ, мистерия/романтичен/трилър, 1958
  • 07:40
    Бели мадами, САЩ, комедия/криминален, 2004
Пълна програма
  • 02:20
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 63
  • 02:45
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 7
  • 03:10
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 8
  • 03:30
    Рецептите за хляб на Пол Холивуд, еп. 5
Пълна програма
  • 00:35
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    This Week's VH1 Top 10
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 02:30
    Империя, еп. 14
  • 03:20
    Легион - първи сезон, еп. 1
  • 04:05
    Кости - девети сезон, еп. 5
  • 04:50
    Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Dance Anthems!
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
  • 03:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 9 еп.
  • 02:40
    "Прословути вражди" - 4 еп.
  • 03:30
    "Прелюбодейци" - 10 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 115, 116 и 117 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 02:30
    Охотничьи меридианы
  • 03:00
    Рыболовная школа для взрослых
  • 03:30
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 03:55
    Охота с луком
Пълна програма
  • 02:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
  • 07:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 3
  • 08:50
    "Посрещане и изпращане" - романтична комедия с уч. на Еди МакКлинток, Аманда Детмер, Скот Улф и др. /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Gold Rush: Million Dollar Season
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Copy Movies
  • 04:00
    Gold Rush: Day of Reckoning
  • 04:45
    Extreme Cheapskates: Abdul & Vickie
Пълна програма
  • 02:30
    Железният готвач - рицарски турнир (Series 2): Иновация (Episode 2)
  • 03:15
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 7): Семейна история (Episode 1)
  • 04:00
    Режи! (Series 32): Парти за деня на игрите (Episode 5)
  • 04:45
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Финал (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, мъже
  • 03:15
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, жени
  • 04:00
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, единична щафета
  • 04:45
    Снукър: Турнир "Shoot Out", втори ден
Пълна програма
  • 01:10
    "8 мм", криминален трилър, САЩ, 1999; реж. Джоел Шумахер, с Никълъс Кейдж, Хоакин Финикс, Джеймс Гандолфини, Питър Стормър, Антъни Хелд, [18+]
  • 03:05
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 04:50
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
  • 05:05
    "Календарни момичета", комедия, Великобритания, 2003; реж. Найджъл Коул, с Хелън Мирън, Джули Уолтърс, Джон Олдъртън, Линда Басет, Анет Кросби, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:30
    PJ Masks
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Classics!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 02:00
    Диаболично: Мания за контрол
  • 03:00
    Диаболично: Кой се крие под повърхността
  • 03:45
    Диаболично: Рулетка с любовници
  • 04:30
    Убийство в Средния Запад: Епизод 4
Пълна програма
  • 02:30
    Football Stars: Thomas Muller
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: David Beckham
  • 03:25
    The Burning Issue: Football
  • 03:55
    Clubland: Mancini's Man City
Пълна програма
  • 02:35
    Madfin Shark Series
  • 03:00
    Bottom Feeders
  • 03:20
    Bottom Feeders
  • 03:45
    Carter's W.A.R
Пълна програма
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Корава бисквитка
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Спрюс гус на Хюз
  • 03:15
    Спецове в заложната къща: Да заложиш всичко
  • 03:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
Пълна програма
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 6
  • 03:10
    Табу САЩ, еп. 8
  • 03:55
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.56
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.24
Пълна програма
  • 01:30
    Ченгето на мола 2; екшън, комедия, САЩ, 2015
  • 03:20
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
  • 04:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:50
    Хитч; комедия, романтичен, САЩ, 2005
  • 03:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:20
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 104
  • 02:45
    Какво е нужно за убийство: Убийство за милиони
  • 03:10
    Какво е нужно за убийство: Автор на смъртта
  • 03:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
Пълна програма
  • 01:10
    Протестът на един демократ
  • 03:00
    Нова земя
  • 05:20
    Адвокатско целомъдрие
  • 07:20
    Сидни Уайт
Пълна програма
  • 02:05
    Т/с "Чкалов", 2 с
  • 03:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 03:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:00
    Новости
Пълна програма
  • 02:35
    Jackass
  • 03:00
    Instant Mom
  • 03:25
    Instant Mom
  • 03:50
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 02:11
    Sex-Starved Soccer Moms (18+)
  • 02:36
    Blowin' Out The Birthday Candles (18+)
  • 03:00
    Break In (18+)
  • 03:24
    Have Your Cock, And Eat It Too (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - повторение)
  • 06:00
    "Ла Лига: Хроники" - документална поредица
  • 06:30
    "Светът на Ла Лига" - 28 еп, документална поредица
  • 07:00
    Футбол: Севиля - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:15
    Camp James
  • 03:00
    A Fly in the Champagne
  • 04:00
    Cult of Freedom
  • 04:15
    Cult of Freedom
Пълна програма
  • 02:30
    Митични зверове (Series 1): Тайните на Сфинкса (Episode 7)
  • 03:15
    Лондон: 2000 години история (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 04:05
    Дните, които написаха историята (Series 1): 1431 г.: Падането на Ангкор (Episode 5)
  • 04:35
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Замъкът Уорик (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 01:40
    Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
  • 03:30
    Manu Katche, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky - Jazz in Marciac
  • 04:30
    Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara - Pori Jazz Festival
  • 06:00
    Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara - Pori Jazz Festival
Пълна програма
  • 02:30
    "Дневник НБА", 117-и епизод /п/
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2019-20), 19-и епизод /п/
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 21-ви епизод /п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2019-20), 25-и епизод /п/
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Обзор на сезон 2019, първа част /п/
  • 09:00
    Формула 1: Обзор на сезон 2019, втора част /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Диаболично: Мания за контрол
  • 03:00
    Диаболично: Кой се крие под повърхността
  • 03:45
    Диаболично: Рулетка с любовници
  • 04:30
    Убийство в Средния Запад: Епизод 4
Пълна програма
  • 01:00
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 03:10
    "Реставрация", историческа драма, САЩ, 1995; реж. Майкъл Хофман, с Робърт Дауни Джуниър, Сам Нийл, Дейвид Тюлис, Поли Уокър, Мег Райън, [12+]
  • 05:40
    "Обичам те, умри вече І, 2 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 07:00
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
Пълна програма
  • 02:35
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
  • 04:25
    "Разговори в бръснарницата II, 4 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Робърт Александър, с Леброн Джеймс, Маверик Картър, [12+]
  • 04:55
    "В процес на работа І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Тим Мейсън, с Аби МакЕнани, Карин Англин, Селесте Печус, Джулия Суини, Тио Джърмейн, [15+]
  • 05:25
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Ела се вие - сватба в Добралък (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:30
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес Парул
  • 03:25
    Нела, Принцесата - Рицар
  • 03:50
    Пес Парул
Пълна програма
  • 02:25
    Ендевър, сезон 6, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 03:55
    Ендевър, сезон 6, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 05:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 1, Канада, криминален/мистерии, 2011
  • 06:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2011
Пълна програма
  • 01:35
    Карнавал на душите Ужаси, Трилър САЩ 1962
  • 03:00
    Хижа на смъртта 2: Пролетна треска Ужаси, Трилър САЩ 2009
  • 04:25
    Ей, гледай това Комедия САЩ, Европа 2009
  • 05:00
    На юг от Рая, на запад от Ада Драма, Уестърн САЩ 2000
Пълна програма
  • 01:25
    Сивият мъж Истинска история, Криминален, Драма САЩ 2007
  • 03:00
    Последният шанс Фантастичен САЩ, Румъния 2008
  • 04:30
    Недоразумение Драма, Трилър САЩ 2008
  • 06:40
    Баща на четири деца: На море Детски Дания 2012
Пълна програма
  • 01:30
    Възходът на мъртвите: Наблюдателна кула Ужаси САЩ 2015
  • 03:25
    Това вечерно слънце Драма САЩ 2009
  • 06:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 08:00
    Фин Семеен Холандия 2013
Пълна програма
  • 01:10
    Live Recap FISE Montpellier, France 2019
  • 02:40
    Live Recap FIM X-Trial World Championship 2019
  • 04:20
    Crankworx World Tour 2018
  • 05:35
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
Пълна програма
  • 00:50
    Баскетбол: Гърция - България - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/
  • 02:40
    World Chase Tag - скоростна надпревара обзорна програма
  • 03:45
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
  • 05:35
    Суперлига по триатлон магазинно предаване /2 епизод/
Пълна програма
  • 02:15
    Отблизо с Мира /п/
  • 03:15
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 04:15
    Култура.БГ /п/
  • 05:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 02:00
    ATP 500: Рио де Жанейро Четвърти четвъртфинал
  • 04:00
    Евролига: Цървена Звезда - ЦСКА Москва
  • 06:00
    Евролига: Олимпия Милано - Химки
  • 08:00
    Суперкарс: Второ състезание в Нюкасъл Второ състезание в Нюкасъл
Пълна програма
  • 01:00
    ATP 250: Делрей Бийч Трети четвъртфинал
  • 03:00
    ATP 250: Делрей Бийч Четвърти четвъртфинал
  • 05:00
    Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Дейтона Бийч Обзор на състезанието в Дейтона Бийч
  • 06:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 00:00
    Голф: WGC-Mexico Championship Световен голф шампионат
  • 05:00
    Барса ТВ: "Йохан Кройф" Документален филм
  • 06:00
    Копа Либертадорес:
  • 08:00
    Серия А: Болоня - Дженоа
Пълна програма
  • 02:10
    Купа на Турция: Фенербахче - Къркларелиспор Четвъртфинал реванш за Купата на Турция
  • 04:05
    Купа на Турция: Галатасарай - Аланияспор Четвъртфинал реванш за Купата на Турция
  • 05:00
    Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
  • 05:30
    Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
Пълна програма
  • 01:30
    "Следобед с БСТВ" (п)
  • 03:00
    "Студио Икономика" с Нора Стоичкова (п)
  • 04:00
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 05:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 01:40
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в остросюжетном сериале "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ - 2". "Ложная тревога"
  • 03:30
    Дмитрий Ульянов, Нина Гогаева, Евгений Коряковский, Даниил Воробьёв в остросюжетном фильме "СУДЬЯ - 2"
  • 05:00
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 01:15
    Absolution Ep.3
  • 02:40
    Parental Guidance
  • 04:05
    Better Days
  • 05:35
    Parental Guidance
Пълна програма
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 1
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 228
  • 04:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 04:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 245
Пълна програма
  • 02:15
    НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ЗАВТРА (ЦЕХОВИК) серия 12
  • 03:05
    ГЛУХАРЬ серия 23
  • 03:50
    ГЛУХАРЬ серия 24
  • 04:35
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 55
Пълна програма
  • 02:25
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 64
  • 02:55
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 65
  • 03:20
    ИХ НРАВЫ 70
  • 03:55
    ИХ НРАВЫ 71
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма
  • 05:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 05:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
  • 05:20
    (колело)
  • 05:30
    "ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА" (БГ/МЕЖДУНАР.)
Пълна програма
  • 02:30
    Мустанг
  • 05:00
    Леки момичета
  • 07:00
    Планетата "Земя", 29 и 30 еп.
  • 08:00
    Законът на любовта, 113 и 114 еп.
Пълна програма
  • 02:30
    Пингвините от Мадагаскар
  • 02:50
    Костенурките Нинджа
  • 03:15
    Костенурките Нинджа
  • 03:35
    Хлебопатета
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:35
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2017
AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 02:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 03:00
"Бруклин" /п./ - сериал
Viasat Explorer 03:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:45
ОХОТА НА ДЬЯВОЛА СЕРИЯ 4
AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Travel Channel HD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Travel Channel SD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Eurosport 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:35
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2017
HBO3 02:35
"Гениалната приятелка I, 7 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Cinemax 02:50
"Обичайните заподозрени", криминален трилър, САЩ, 1995; реж. Брайън Сингър, с Кевин Спейси, Стивън Болдуин, Гейбриъл Бърн, Чаз Палминтери, Кевин Полак, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}