ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:40
    Тайните светове документална поредица /2 епизод/ /п/
  • 04:30
    Бразди /п/
  • 05:00
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:00
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
Пълна програма
  • 03:20
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Любимци" /п./ - сериал, еп.2
  • 06:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, анимация, с.3 еп.2
  • 06:30
    "Очарователната Африка" - документален филм
Пълна програма
  • 00:10
    "Беглец" - с уч. на Никълъс Кейдж, Сара Полсън, Питър Фонда, Кони Нилсен, Уендъл Пиърс и др.
  • 04:15
    "Принцът и аз" - с уч. на Джулия Стайлс, Люк Мейбли, Миранда Ричардсън, Бен Милър, Джеймс Фокс и др.. /п/
  • 07:00
    "Добрата вещица" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 03:00
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 03:20
    Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
  • 04:55
    Петимата бойци; екшън, комедия, Хонконг, 1979
  • 05:30
    Свидетелите; сезон 2, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 07:00
    Петимата бойци; екшън, комедия, Хонконг, 1979
Пълна програма
  • 03:25
    Зоологическата градина: Брадавичестото прасе Пийчис
  • 04:15
    Котките от Клоу Хил: Съседът-воайор
  • 05:02
    Лошо куче!: Не го докосвай
  • 05:49
    Малките гиганти: Заплаха с миловидно лице
Пълна програма
  • 03:25
    Интервю
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 03:30
    Чети по устните ми игрален филм /п/ (12)
  • 05:15
    Натисни F1 /п/
  • 05:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:00
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 03:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 04:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:12
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 03:45
    "Коли на мечтите" - автомобилна поредица, еп.1
  • 04:15
    "Гробницата на дракона" - екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор Ерик Стайлс, в ролите: Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Ленард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
  • 05:15
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.18
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.26
Пълна програма
  • 03:45
    "Робо-куче" - фантастика, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мърфи, в ролите: Майкъл Кемпиън, Патрик Мълдуун, Оливия д`Або, Уолас Шон и др.
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, еп.5
  • 07:00
    "Момчето с механичното сърце" - анимация, приключенски, драма (Франция, Белгия, 2013), режисьори Стефан Берла и Матиас Малзьо
  • 08:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 03:00
    "Бруклин" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.11 еп.9, 10
Пълна програма
  • 03:10
    "Градско момиче" - сериал
  • 05:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Анджело е върхът
  • 04:00
    Анджело е върхът
  • 04:10
    Анджело е върхът
  • 04:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:55
    "Разяреният бик", драма, САЩ, 1980; реж. Мартин Скорсезе, с Робърт Де Ниро, Кати Мориарти, Джо Пеши, Франк Винсънт, Николас Коласанто, [18+]
  • 04:00
    "Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 05:05
    "Селест", драма, Австралия, 2018; реж. Бен Хакуърт, с Рада Мичъл, Томас Кокъръл, Надин Гарнър, Одеса Йънг, Ем Уайзман, [12+]
  • 07:00
    "Името", комедия, Германия, 2018; реж. Зьонке Вортман, с Флориан Давид Фитц, Кристоф Мария Хербст, Каролин Петерс, Янина Узе, Юстус Фон Донани, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    "Град бомба", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Джеймсън Брукс, с Дейв Дейвис, Глен Моршауър, Логан Хъфман, Лорелай Линклейтър, Еди Хасъл, [18+]
  • 04:40
    "Думи на обич", комедийна драма, САЩ, 1983; реж. Джеймс Л. Брукс, с Шърли Маклейн, Джак Никълсън, Дебра Уингър, Джеф Даниълс, Дани ДеВито, [12+]
  • 07:00
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 09:00
    "Ако Бийл Стрийт можеше да говори", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Дженкинс, с Кики Лейн, Стефан Джеймс, Реджина Кинг, Колман Доминго, Тейона Парис, [12+]
Пълна програма
  • 03:30
    African Voices Changemakers
  • 04:00
    CNN Newsroom
  • 04:30
    TBD
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Искрено, безумно, мило" - романтичен филм с уч. на Ники Дилоуч, Дилън Нийл, Карън Холнес, Джъстин Уорингтън и др. /п/
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Професионална борба: "Разбиване", епизод 8 /п/
  • 06:15
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 06:45
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 03:00
    Шофьори на камиони: Епизод 8
  • 04:00
    Гигантските структури на Ричард Хамънд: Язовирна стена
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Сааб 9-3
  • 06:00
    Да продадеш колата си: AM General Humvee от 1992
Пълна програма
  • 03:48
    Улична наука: Смъртоносно спускане
  • 04:12
    Улична наука: Нажежена топка от никел
  • 04:36
    Как се прави...: Звукоизолиращи стени, перални с предно зареждане, бърбън
  • 05:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Фалкон F7
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:40
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 03:00
    "Ловци на съкровища"
  • 04:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 05:00
    "Операция "Айсберг"
  • 06:00
    "Точност: мярка за всичко"
Пълна програма
  • 07:00
    Приключенията на Чък и приятели- аним. сериал
  • 07:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 08:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:00
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
  • 04:30
    България, която съградихме - документален филм - 5 еп.
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 03:15
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, щафета, мъже
  • 04:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", трети ден
  • 05:50
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже, втори манш, директно
  • 07:00
    Фрийстайл ски: Световна купа в Лейк Тазауако, ски бабуни, директно
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Турнир "Shoot Out", трети ден
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Андалусия, четвърти етап
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Алгарв, трети етап
  • 06:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", втори ден
Пълна програма
  • 03:55
    Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 1
  • 04:40
    Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 2
  • 05:00
    Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 4
  • 05:45
    Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 02:40
    Grid
  • 04:20
    Blue World 4
  • 04:45
    Blue World 4
  • 05:45
    Up Close With
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 03:35
    На гости при Джада (Series 2): Импровизирано парти (Episode 3)
  • 03:57
    На гости при Джада (Series 2): Неделя в огромен размер (Episode 4)
  • 04:20
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване (Series 2): Шампейн Пулс, Австралия (Episode 9)
  • 05:05
    Шедьоври от битпазара (Series 5): Шедьоври от битпазара: Пен Стейт срещу ФИТ (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:30
    Чичо Гаетано е мъртъв, еп. 1
  • 04:00
    Извинете, че съществувам, еп. 1
  • 05:10
    Скандал, еп. 11
  • 06:00
    Следващият топмодел на Америка, еп. 9
Пълна програма
  • 03:35
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 11
  • 04:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 12
  • 06:00
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 3
  • 06:50
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 03:50
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 06:25
    "В кадър ХVІІ, 8 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
  • 07:00
    "Аладин (1992)", анимационна комедия, САЩ, 1992; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 08:30
    "Пъзел (2018)", документален-комедия, САЩ, 2018; реж. Марк Търтълтауб, с Кели МакДоналд, Ирфан Кан, Дейвид Денман, Буба Вайлър, Остин Ейбрамс, [12+]
Пълна програма
  • 03:40
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 7
  • 04:25
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 6
  • 05:00
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 4
  • 05:45
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 5
Пълна програма
  • 03:40
    Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Експериментът Тесла
  • 04:35
    Изковани в огъня: Дългият път към изкуплението - Част 1
  • 05:25
    Американски антиквари: Съкровища в Тексас
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Провокация за Чъмли
Пълна програма
  • 03:30
    МОТОХОБИ - тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Риболовен филм - тв поредица
Пълна програма
  • 03:50
    "Баданаму"
  • 04:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 04:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 04:30
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
  • 08:00
    "Пулс" с Гергана Добрева - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
Пълна програма
  • 02:20
    "Трудна мишена 2" - игрален филм, САЩ, 2016, със Скот Адкинс, Робърт Непър.
  • 04:00
    "Земята на мъртвите" - фантастика / трилър на режисьора Джордж А. Ромеро, 2005, с Джон Легуизамо, Ейша Ардженто.
  • 04:00
    "Земята на мъртвите" - фантастика / трилър на режисьора Джордж А. Ромеро, 2005, с Джон Легуизамо, Ейша Ардженто.
  • 06:15
    "В близък план - "Джуманджи: Добре дошли в джунглата"
Пълна програма
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    Supermassive Anthems!
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7
  • 04:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 7
  • 04:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 12
  • 05:15
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 2
  • 04:10
    Табу САЩ, еп. 7
  • 04:55
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
  • 05:15
    Господари на войната, еп. 6
Пълна програма
  • 03:20
    Ловците на Африка, еп. 5
  • 04:10
    Тайните на зоопарка, еп. 5
  • 04:55
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 1
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 8
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Хокей на лед: Спартак - Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дарби Каунти - Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 03:45
    "За любовта"
  • 04:50
    Филм "Зимен роман"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро". Събота"
  • 08:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
Пълна програма
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 04:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 04:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 04:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    Бойни вечери
  • 04:00
    Пряко, бокс: Дионтей Уайлдър - Тайсън Фюри, мач-реванш за титлата в тежка категория на Световния боксов съвет (WBC)
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 03:05
    Игрален филм
  • 04:35
    Таврида
  • 06:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 07:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 03:15
    Класическа музика
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    "Ако зажалиш..." с Бони Милчева /повторение/
  • 08:30
    Новини /повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:15
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 03:36
    90 дни до сватбата: Епизод 13
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: За рокля с годеник
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Не съм с размер на закачалка!
  • 07:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Лиса
Пълна програма
  • 03:30
    Пътеводител на пътешественика - Караконджули в Хималаите
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 04:30
    Пътешествия из райската земя - Рила
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Пътуване към скалите, част 2
Пълна програма
  • 03:50
    Мисия разсекретена (Series 1): Погребаните тайни на Бъч Касиди (Episode 9)
  • 04:40
    Чудовища от планините (Series 1): Смъртоносната котка от Чероки каунти (Episode 15)
  • 05:30
    Експедиция в непознатото (Series 1): Слънчевият камък на викингите (Episode 8)
  • 06:20
    Най-големите измами
Пълна програма
  • 03:50
    Мисия разсекретена (Series 1): Погребаните тайни на Бъч Касиди (Episode 9)
  • 04:40
    Чудовища от планините (Series 1): Смъртоносната котка от Чероки каунти (Episode 15)
  • 05:30
    Експедиция в непознатото (Series 1): Слънчевият камък на викингите (Episode 8)
  • 06:20
    Най-големите измами
Пълна програма
  • 02:30
    Часовете, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 2002
  • 04:20
    Добрият пастир, САЩ, драма/исторически/трилър, 2006
  • 06:10
    В какво се превръщат мечтите, САЩ, фентъзи/романтичен, 1998
  • 08:05
    Мъж на годината, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
Пълна програма
  • 03:55
    Бон Апети, еп. 6
  • 04:20
    Бон Апети, еп. 7
  • 04:20
    Бон Апети, еп. 7
  • 04:45
    Бон Апети, еп. 8
Пълна програма
  • 00:35
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie
  • 10:00
    Top 50 Best Singer/Songwriters
  • 14:00
    We Love The: 00s
Пълна програма
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 04:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 04:54
    Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 03:25
    Черният списък, еп. 10
  • 04:10
    Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 8
  • 04:30
    Касъл - трети сезон, еп. 17
  • 05:15
    Агентите на ЩИТ - пети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Dance Anthems!
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Non Stop Hits
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:25
    "Минута по минута" - 5 еп.
  • 04:15
    "В бойна готовност" - 5 еп.
  • 05:25
    "Лов на неизрядни платци" - 21 и 22 еп.
  • 06:10
    "Майстори на сделките" - 12 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 03:45
    Рыбалка сегодня XL
  • 04:10
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 04:10
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 04:25
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 00:50
    "Лорънс Арабски" - биографичен филм с уч. на Питър О'Тул, Алек Гинес, Антъни Куин, Джак Хокинс, Омар Шариф, Хосе Ферер, Антъни Куейл, Клод Рейнс, Артър Кенеди, Доналд Уолфит и др.
  • 06:00
    "Стена между две сърцa" - комедия с уч. на Ханес Янике, Юлия-Мария Кьолер и др. /п/
  • 08:00
    "Невинна разходка" - романтична комедия с уч. на Дженифър Финигън, Сам Пейдж, Лини Евънс и др.
  • 09:50
    "Лалета през пролетта" - романтичен филм с уч на Лукас Брайънт, Фиона Гюбелман, Кели Роуан, Айрис Куин и др. /п/
Пълна програма
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Hide in a Swamp
  • 04:00
    Gold Rush: Million Dollar Season
  • 04:45
    Gold Rush: The Wrong Claim
  • 05:30
    Nextworld: Future Cars
Пълна програма
  • 03:37
    Пребори Боби Флей (Series 10): Блясъкът на славата (Episode 5)
  • 04:00
    Пребори Боби Флей (Series 10): Още един кръг с Флей (Episode 6)
  • 04:00
    Пребори Боби Флей (Series 10): Още един кръг с Флей (Episode 6)
  • 04:22
    Пребори Боби Флей (Series 10): Особени шеги (Episode 10)
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Рок Училище
  • 04:50
    Рок Училище
Пълна програма
  • 03:15
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, щафета, мъже
  • 04:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", трети ден
  • 05:50
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже, втори манш, директно
  • 07:00
    Фрийстайл ски: Световна купа в Лейк Тазауако, ски бабуни, директно
Пълна програма
  • 03:50
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 06:25
    "В кадър ХVІІ, 8 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
  • 07:00
    "Аладин (1992)", анимационна комедия, САЩ, 1992; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 08:30
    "Пъзел (2018)", документален-комедия, САЩ, 2018; реж. Марк Търтълтауб, с Кели МакДоналд, Ирфан Кан, Дейвид Денман, Буба Вайлър, Остин Ейбрамс, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
  • 04:00
    Henry Hugglemonster
  • 04:30
    Paprika
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Рок Училище
  • 04:50
    Рок Училище
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Classics!
  • 07:00
    Non-Stop Classics!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 03:45
    Американско чудовище: Етапите на скръбта
  • 04:30
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 05:20
    Кошмарни съседи: Ключово убийство
  • 06:10
    В града витае убийство: Послание в червено
Пълна програма
  • 03:55
    Clubland: Chelsea vs Arsenal
  • 04:20
    Sport Stars Uncovered: Jamie O'Brian
  • 04:50
    Fight Stars: Canelo Alvarez
  • 05:15
    Football Stars: Philippe Coutinho
Пълна програма
  • 03:45
    Hook N' Look
  • 04:05
    Hook N' Look
  • 04:30
    Major League Fishing
  • 05:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 03:40
    Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Експериментът Тесла
  • 04:35
    Изковани в огъня: Дългият път към изкуплението - Част 1
  • 05:25
    Американски антиквари: Съкровища в Тексас
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Провокация за Чъмли
Пълна програма
  • 03:55
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
  • 04:15
    Господари на войната, еп. 5
  • 04:35
    Строителна зона, еп. 27
  • 05:10
    Brain Games 4, еп. 13
Пълна програма
  • 03:20
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Любимци" /п./ - сериал, еп.2
  • 06:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, анимация, с.3 еп.2
  • 06:30
    "Очарователната Африка" - документален филм
Пълна програма
  • 03:55
    Ламборджини Урус-Раждането на една легенда; , 2019
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 19, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 03:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Фенката; сезон 1, епизод 6, романтичен, комедия, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 03:55
    Какво е нужно за убийство: Бегачът с протеза
  • 04:15
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
  • 04:35
    Какво е нужно за убийство: Убийците мошеници
  • 04:55
    Какво е нужно за убийство: Презряна жена
Пълна програма
  • 03:30
    Къща на духовете 2
  • 05:20
    Полеви момичета
  • 07:30
    Джъстин и рицарите на честта
  • 09:25
    Син под чехъл
Пълна програма
  • 02:55
    Андрей Харитонов, Леонид Куравлёв, Юрий Катин-Ярцев в фильме "Человек-невидимка" (12+)
  • 05:00
    Телеканал "Доброе утро. Суббота"
  • 08:00
    "Умницы и умники" (12+)
  • 08:45
    "Слово пастыря" (0+)
Пълна програма
  • 02:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 06:00
    Израиль за неделю
  • 07:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 03:05
    Влюблен и безоружен. Х/ф
  • 04:35
    Генеральская сноха. Х/ф
  • 05:00
    Утро России. Суббота
  • 08:00
    Вести. Местное время
Пълна програма
  • 03:50
    Ridiculousness
  • 04:15
    Ridiculousness
  • 04:40
    Jackass
  • 05:05
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 03:43
    Georgie's Workout Plan (18+)
  • 04:08
    I Don't Know Her (18+)
  • 04:31
    Caressing Her Curves (18+)
  • 04:57
    Let's See If It Fits (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - полуфинали (ATP 250 - повторение)
  • 06:00
    "Светът на Ла Лига" - 18 еп, документална поредица
  • 06:30
    "Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
  • 07:00
    Футбол: Ейбар - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:05
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 05:50
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 06:35
    Fighting Rookies 2014
  • 07:25
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 66
Пълна програма
  • 03:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 04:00
    Woodsy's World
  • 04:00
    Woodsy's World
  • 04:30
    Woodsy's World
Пълна програма
  • 03:45
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Замъкът Уорик (Episode 3)
  • 04:30
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Карнарвън (Episode 4)
  • 05:20
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Викинги берсерки (Episode 5)
  • 06:10
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 105 (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 04:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 04:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 05:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 03:22
    Hugh Coltman - Jazz in Marciac
  • 04:27
    Esbjorn Svensson Trio - Nalen, Stockholm
  • 04:27
    Esbjorn Svensson Trio - Nalen, Stockholm
  • 05:40
    Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Черно море - Левски, мач от efbet Лига /п/
  • 08:00
    Футбол: Пирин - Септември, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 22-ри епизод /п/
  • 11:00
    "Дневник НБА", 117-и епизод /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Кристъл Палас - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 04:00
    Футбол: Лестър Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 07:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване (2019-20), 25-и епизод /п/
  • 07:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2019-20), 25-и епизод /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Американско чудовище: Етапите на скръбта
  • 04:30
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 05:20
    Кошмарни съседи: Ключово убийство
  • 06:10
    В града витае убийство: Послание в червено
Пълна програма
  • 02:45
    "Моята разходка в дивото", драма, САЩ, 2014; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспуун, Лора Дърн, Томас Садоски, Мишел Хуисман, Габи Хофман, [15+]
  • 04:40
    "Утреландия", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Брад Бърд, с Джордж Клуни, Хю Лори, Брит Робъртсън, Рафи Касиди, Тим МакГроу, [12+]
  • 05:10
    "Фатално затишие", психотрилър, САЩ, 2019; реж. Стивън Найт, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джейсън Кларк, Джимон Хунсу, [15+]
  • 07:00
    "Пингвини", документален, САЩ, 2019; реж. Алистър Фодърджил, Джеф Уилсън, [0+]
Пълна програма
  • 03:10
    "Касъл Рок II, 9 еп.", хорър - драма, САЩ, 2019; реж. Грег Яйтейнс, с Лизи Каплан, Пол Спаркс, Баркхад Абди, Юсра Уорсама, Тим Робинс, [18+]
  • 04:00
    "Касъл Рок II, 10 еп.", хорър - драма, САЩ, 2019; реж. Лиза Брюлман, с Лизи Каплан, Пол Спаркс, Баркхад Абди, Юсра Уорсама, Тим Робинс, [18+]
  • 04:55
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 05:25
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Археологическият парк в Сандански (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:50
    Пес Парул
  • 04:15
    Пламъчко и Машините
  • 04:35
    Пламъчко и Машините
  • 05:00
    Пес Парул
Пълна програма
  • 03:40
    Ченге, сезон 1, еп. 2, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 04:25
    Клондайк, сезон 1, еп. 5, Канада, САЩ, Приключения/драма, 2014
  • 05:25
    Ендевър, сезон 6, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 07:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 03:20
    Лейди Чатърли Биографичен Белгия, Франция, Великобритания 2006
  • 06:10
    Войната в "Роял палас" Комедия, Исторически Франция 2012
  • 07:55
    Черният кон Драма САЩ 2008
  • 09:45
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
Пълна програма
  • 02:30
    Булевард "Лондон" Криминален САЩ, Великобритания 2010
  • 04:10
    Картелна война Екшън, Драма САЩ 2010
  • 06:25
    Тяло за двама Комедия Франция 2008
  • 07:50
    Къде е конят на Уинки? Семеен Холандия 2007
Пълна програма
  • 03:10
    Спунър Комедия, Драма САЩ 2009
  • 04:30
    Островът на шепотите Приключенски, Семеен САЩ 2008
  • 06:25
    Проклятието на Тутанкамон, част 1 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
  • 07:50
    Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 03:30
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
  • 05:20
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 06:25
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 07:30
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
Пълна програма
  • 03:30
    Планинско колоездене: Roc d'Azur обзор
  • 04:10
    Баскетбол: Гърция - България - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/
  • 06:00
    Ветроходство: Барколана 51 обзор
  • 07:00
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Пъонгчанг /Република Корея/
Пълна програма
  • 03:45
    Спасители на диви животни научнопопулярен филм
  • 04:00
    Извън играта /п/
  • 04:30
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:15
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 03:00
    ATP 250: Делрей Бийч Втори полуфинал
  • 06:00
    Евролига: Валенсия - Макаби Тел Авив
  • 06:00
    Евролига: Валенсия - Макаби Тел Авив
  • 07:50
    Суперкарс: Първо състезание в Аделаида Първо състезание в Аделаида
Пълна програма
  • 02:00
    UFC Fight Night: Фелдър срещу Хукър Пол Фелдър срещу Дан Хукър
  • 05:00
    ATP 250: Делрей Бийч Първи четвъртфинал
  • 05:00
    ATP 250: Делрей Бийч Първи четвъртфинал
  • 07:00
    ATP 250: Делрей Бийч Втори четвъртфинал
Пълна програма
  • 03:00
    Барса ТВ: "Йохан Кройф" Документален филм
  • 04:00
    Серия А: Болоня - Удинезе
  • 04:00
    Серия А: Болоня - Удинезе
  • 05:00
    "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 02:10
    Ла Лига: Селта - Леганес
  • 04:05
    Ла Лига: Барселона - Ейбар
  • 04:05
    Ла Лига: Барселона - Ейбар
  • 06:00
    Купа на Турция: Ерзумуспор - Трабзонспор Четвъртфинал реванш за Купата на Турция
Пълна програма
  • 03:00
    "Антидот" с водещ Юлия Ал-Хаким (п)
  • 04:00
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 05:00
    Документален филм
  • 05:45
    "Сянката на Елена" - сериал (п)
Пълна програма
  • 03:30
    Дмитрий Ульянов, Нина Гогаева, Евгений Коряковский, Даниил Воробьёв в остросюжетном фильме "СУДЬЯ -2" 3-я с., 4-я с.
  • 05:00
    "И СНОВА ЗДРАВСТВУЙТЕ!"
  • 05:25
    Гоша Куценко, Виктор Шамиров, Александра Петрова в фильме "СО МНОЮ ВОТ ЧТО ПРОИСХОДИТ"
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 03:55
    The Killer Inside
  • 05:30
    Fallen from the sky
  • 07:00
    Parental Guidance
  • 08:25
    Mafia Undercover Season 2 - Ep. 1
Пълна програма
  • 03:20
    ДОЗНАВАТЕЛЬ 1
  • 04:10
    ДОЗНАВАТЕЛЬ 2
  • 05:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 131
  • 06:30
    ДОЗНАВАТЕЛЬ 1
Пълна програма
  • 03:20
    БАТАЛЬОН 2 серия
  • 04:10
    БАТАЛЬОН 3 серия
  • 05:20
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 56
  • 06:05
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 57
Пълна програма
  • 03:40
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 159
  • 04:30
    РАСТИТЕЛЬНАЯ ЖИЗНЬ 11
  • 05:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 387
  • 05:55
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 388
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 08:00
    ВЕЧЕРТА НА АКТЬОРИТЕ - авторско забавно-хумористично предаване
  • 09:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1
  • 09:30
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ
Пълна програма
  • 03:50
    (колело)
  • 04:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 04:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
  • 04:20
    (колело)
Пълна програма
  • 02:30
    Нашите любовници
  • 05:00
    Лоло
  • 07:00
    Франклин
  • 08:00
    Обир
Пълна програма
  • 03:55
    Пингвините от Мадагаскар
  • 04:20
    Костенурките Нинджа
  • 04:20
    Костенурките Нинджа
  • 04:40
    Костенурките Нинджа
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 04:00
"Модерно семейство" /п./ - сериал
AXN Black 04:05
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, 2012
EPIC Drama 04:05
Ченге, сезон 1, еп. 4, САЩ, екшън/приключенски, 2012
AXN White 04:10
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat Nature 04:15
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"
Eurosport HD 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"
MAX Sport 3 04:00
Серия А: Лацио - Болоня
Diema Sport 2 04:00
Футбол: Борнемут - Челси, мач от английската Висша лига /п/
AXN Black 04:05
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, 2012

Всички предавания

Филми

Diema Family 04:00
"Ще се омъжа за принц" - романтичен филм с уч. на Фиона Гюбелман, Торанс Комбс, Кармен дю Сотой, Фиона Бел и др. /п/
EPIC Drama 04:05
Ченге, сезон 1, еп. 4, САЩ, екшън/приключенски, 2012
AXN White 04:10
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2018
bTV Action 04:15
"Информаторите" - трилър, криминален, драма (Германия, САЩ, 2008), режисьор Грегор Джордан, в ролите: Били Боб Торнтън, Ким Бейсингър, Мики Рурк, Уинона Райдър, Амбър Хърд, Рис Ифънс, Джон Фостър, Остин Никълс и др. [16+]
bTV Cinema 04:15
"Паднали ангели" - фентъзи, приключенски, романтичен, драма (САЩ, Унгария, 2016), режисьор Скот Хикс, в ролите: Адисън Тимлин, Лола Кърк, Джоули Ричардсън, Джереми Ървайн, Хърмони Корфилд, Джулиет Обри, Малачи Кърби и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}