ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    Путин, Русия и Западът документален филм /4, последен епизод/п/
  • 03:20
    Дойче Веле: Шифт
  • 03:35
    Студио Х: Двоен удар игрален филм /п/ (14)
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 02:20
    "Приятели" /п./ - сериал, еп.8
  • 02:50
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
Пълна програма
  • 00:30
    "Хем боли, хем сърби" - с уч. на Бен Стилър, Мишел Монахан, Малин Акерман, Джери Стилър, Роб Кордри, Карлос Менсия и др. /п/
  • 03:30
    "Любовна история през зимата" - с уч. на Джен Лили, Кевин МакГари, Мери-Маргарет Хюмс и др./п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Добрата вещица" - сериен филм
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 03:30
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Карате кид 3; екшън, драма, САЩ, 1989
  • 03:45
    Кървава битка; екшън, драма, Хонконг, 1972
  • 06:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 07:10
    Тоталкар; сезон 4, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:35
    Последните жители на Аляска: Нищо не е вечно
  • 03:25
    Любители на земноводните: Гигантски дървесен сцинк
  • 04:15
    Котките от Клоу Хил: Тема за размисъл
  • 05:02
    Питбули и бивши затворници: Призрачно куче
Пълна програма
  • 02:00
    "Неделник" (п)
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 02:35
    Джинс /п/
  • 03:05
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 03:40
    Не ме забравяй игрален филм /п/ (12)
  • 05:30
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
Пълна програма
  • 02:31
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 02:50
    The HAPPOS Family
  • 03:00
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 03:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 02:00
    "Твърде лично" /п./ - сериал, с.2 еп.9, 10
  • 04:00
    "Смъртоносна надпревара 4: Отвъд анархията" /п./ - екшън (САЩ, 2018)
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, еп.2 - 5
  • 08:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.10 - 12
Пълна програма
  • 01:30
    "Шофьорски курс" - комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др.
  • 03:15
    "Агора" - драма, исторически, романтичен (Испания, 2009), режисьор Алехандро Аменабар, в ролите: Рейчъл Вайс, Макс Мингела, Оскар Айзък, Рупърт Евънс, Ошри Коен, Ашраф Бархом, Майкъл Лонсдал, Сами Самир и др.
  • 06:00
    "Зоуи" - фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Юън Макгрегър, Леа Сейду, Тио Джеймс, Рашида Джоунс, Кристина Агилера, Миранда Ото, Матю Грей Гублър и др.
  • 08:15
    "Чаровният принц" - анимация, музикален, романтичен (Канада, Великобритания, САЩ, 2018), режисьор Рос Венокур
Пълна програма
  • 02:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Бруклин" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Корона за Коледа" - комедия, драма, романтичен (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Алекс Зам, в ролите: Даника Маккелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Колин Макфарлън и др.
  • 03:10
    "Градско момиче" - сериал
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 08:00
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5
Пълна програма
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:10
    Анджело е върхът
  • 03:20
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:15
    "Зоопарк (2018)", хорър - комедийна драма, Дания, 2018; реж. Антонио Тублен, със Зои Тапер, Едвард Спелерс, Антониа Кемпбъл-Хюз, Ян Бийвот, Лукас Лофран, [18+]
  • 03:50
    "Последици", драма, Словения, 2018; реж. Дарко Щанте, с Матей Землич, Тимон Щурбей, Гашпер Маркун, Ловро Зафред, Леа Цок, [18+]
  • 05:00
    "За любовта. Само за възрастни", комедия, Русия, 2017; реж. Павел Руминов, Наталия Меркулова, Алексей Чупов, Нигина Сайфулаева, Евгений Шелиакин, с Джон Малкович, Фьодор Бондарчук, Анна Михалкова, Ингеборга Дапкунайте, Тина Далакишвили, [15+]
  • 07:00
    "Стая под наем", комедия - митерия, Канада, 2017; реж. Матю Аткинсън, с Брет Гелман, Марк Литъл, Карла Гало, Стефи Уиър, Марк МакКини, [12+]
Пълна програма
  • 02:30
    "Шофьор на такси", криминална драма, САЩ, 1976; реж. Мартин Скорсезе, с Робърт Де Ниро, Сибил Шепърд, Джоди Фостър, Албърт Брукс, Харви Кийтъл, [18+]
  • 04:25
    "Фарго І, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 07:00
    "Дуелистите", драма, Великобритания, 1977; реж. Ридли Скот, с Кейт Карадайн, Харви Кийтъл, Албърт Фини, Едуард Фокс, Кристина Рейнс, [12+]
  • 08:40
    "Щастливият Лазаро", музикална драма, Италия, 2018; реж. Аличе Рорвахер, с Адриано Тардиоло, Алба Рорвахер, Лука Чиковани, Томасо Раньо, Аниезе Грациани, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Newsroom
  • 03:00
    TBD
  • 03:30
    Inside Africa
  • 04:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Кафене на любовта" - романтичен филм с уч. на Андрю Уолър, Сара Джейн Морис, Гари Чок, Долорес Дрейк и др. /п/
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
  • 08:45
    "Черният списък" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 02:00
    Да не повярваш!: Обсебени
  • 03:00
    Хора срещу мечки: Епизод 3
  • 04:00
    Гигантските структури на Ричард Хамънд: Фолксваген
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Caterham 7
Пълна програма
  • 02:10
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Дойде ли краят на конфиденциалността?
  • 03:00
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли да измамим смъртта?
  • 03:48
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Вирус ли е престъпността?
  • 04:36
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли всички да станем гении?
Пълна програма
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 03:00
    "Какъв е мозъкът ти - мъжки или женски?"
  • 03:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 07:00
    Приключенията на Чък и приятели- аним. сериал
  • 07:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 08:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - избрано
  • 04:30
    Шпионката на Коко
  • 05:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 06:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 02:30
    Спускане с шейни: Световна купа във Винтерберг, щафета
  • 03:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, комбинация, жени
  • 04:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", финал
  • 05:20
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже, втори манш
Пълна програма
  • 02:35
    Снукър: Турнир "Shoot Out", финал
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, първи етап
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Алгарв, четвърти етап
  • 06:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", трети ден
Пълна програма
  • 02:35
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 4
  • 03:00
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 5
  • 03:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 6
  • 03:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • 02:45
    Mtb Heroes
  • 03:10
    Mtb Heroes
  • 03:35
    Mtb Heroes
  • 04:00
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:27
    Строител за милиони (Series 1): Апартамент в Горен Ийст Сайд - Част 1 (Episode 6)
  • 02:50
    На гости при Джада (Series 2): Филмовият фестивал на Джада (Episode 5)
  • 03:12
    На гости при Джада (Series 2): Романтична вечеря за осем човека (Episode 6)
  • 03:35
    На гости при Джада (Series 2): Тосканско барбекю парти (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:30
    Извинете, че съществувам, еп. 1
  • 04:00
    Приятели както преди, еп. 1
  • 06:00
    Следващият топмодел на Америка, еп. 10
  • 06:50
    Това сме ние, еп. 5
Пълна програма
  • 02:45
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 4
  • 03:35
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 13
  • 04:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 14
  • 05:15
    Алекса Кроу, еп. 3
Пълна програма
  • 01:55
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 04:00
    "Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
  • 06:25
    "В кадър ХVІІ, 8 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
  • 07:00
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, [12+]
Пълна програма
  • 02:35
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 9
  • 03:25
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 10
  • 04:15
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 8
  • 05:10
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 7
Пълна програма
  • 02:45
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 03:40
    Изковани в огъня: Томахавки
  • 04:35
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 05:25
    Необяснимото с Уилям Шатнър: Живот след смъртта
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 74 еп.
Пълна програма
  • 02:35
    "Инуи"
  • 02:50
    "Томас и приятели"
  • 02:50
    "Томас и приятели"
  • 03:10
    "Кипър"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров - /п/
  • 08:00
    "Пулс" - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
Пълна програма
  • 02:40
    "Нещото" - игрален филм, САЩ, 1982, с Кърт Ръсел, Уилфърд Бримли.
  • 04:25
    "Големият Лебовски" - игрален филм, Обединеното кралство / САЩ, 1998, с Джеф Бриджис, Джон Гудман.
  • 05:30
    "Странна птица" - трилър / мистъри, игрален филм от 2019 г. на режисьора Джо Дзанетти, с Елисия Ротару и Арън Дъглас.
  • 07:00
    "Скъперникът" - драма, Франция, 1986, с Луи Дьо Фюнес, Франк Кабът.
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    Supermassive Anthems!
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:10
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 8
  • 03:00
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 8
  • 03:45
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 8
  • 04:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 02:40
    Арестувани зад граница 6, еп. 9
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 11
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 3
  • 04:10
    Табу САЩ, еп. 8
Пълна програма
  • 02:35
    Истинската черна пантера, еп. 1
  • 03:20
    Дивите леопарди на Индия, еп. 1
  • 04:10
    Тайните на зоопарка, еп. 6
  • 04:55
    Дивата Франция с Рей Миърс, еп. 3
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/
  • 11:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 01:55
    Филм
  • 03:25
    "За любовта"
  • 04:10
    "Насаме с всички"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1: Рен - Ним
  • 03:00
    Франция, Лига 1: ПСЖ - Бордо
  • 06:00
    Пряко, бокс: Дионтей Уайлдър - Тайсън Фюри, мач-реванш за титлата в тежка категория на Световния боксов съвет (WBC)
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 02:05
    Игрален филм
  • 03:40
    Игрален филм
  • 06:10
    Игрален филм
  • 09:15
    "Сам на себе си режисьор"
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 02:30
    "Паралакс" - повторение
  • 03:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 04:30
    Документален филм
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:20
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Америка: Америка - трети епизод
  • 03:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 4
  • 04:24
    Кралят на пекарната: Не само понички
  • 05:12
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Красавицата на диското"
Пълна програма
  • 02:30
    Зелен свят
  • 03:00
    Зелен свят
  • 03:30
    Пътеводител на пътешественика: Турция - приказка без край
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
Пълна програма
  • 02:00
    Паранормалното край нас (Series 3): Къщата на хълма (Episode 8)
  • 03:00
    Загадки в хотела (Series 1): Дуел на политици (Episode 3)
  • 03:50
    Загадки в музея: Убийството на Джон Кенеди
  • 04:40
    Чудовища от планините (Series 1): Ужасяващата мечка от Рейли каунти (Episode 16)
Пълна програма
  • 02:00
    Паранормалното край нас (Series 3): Къщата на хълма (Episode 8)
  • 03:00
    Загадки в хотела (Series 1): Дуел на политици (Episode 3)
  • 03:50
    Загадки в музея: Убийството на Джон Кенеди
  • 04:40
    Чудовища от планините (Series 1): Ужасяващата мечка от Рейли каунти (Episode 16)
Пълна програма
  • 01:25
    Жертва на спасение, САЩ, криминален/драма/мистерия, 2007
  • 03:15
    Мръсни хубави неща, Великобритания, криминален/драма/трилър, 2002
  • 04:50
    Ваканцията на Мистър Бийн, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/семеен, 2007
  • 06:55
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • 02:40
    Бон Апети, еп. 13
  • 03:05
    Бон Апети, еп. 14
  • 03:05
    Бон Апети, еп. 14
  • 03:30
    Бон Апети, еп. 15
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Ariana Grande: The Hits
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 02:40
    Черният списък, еп. 11
  • 03:25
    Черният списък, еп. 12
  • 04:10
    Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 9
  • 04:30
    Касъл - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Dance Anthems!
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
  • 03:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:20
    "Хладнокръвно" - 7 и 8 eп.
  • 03:00
    "Лов на неизрядни платци" - 12 еп.
  • 03:25
    "Минута по минута" - 6 еп.
  • 04:15
    "В бойна готовност" - 6 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:25
    Такая жизнь - охота с Сергеем Бешенцевым
  • 02:55
    Охота в Приволжье
  • 03:20
    Россия заповедная
  • 03:45
    Камский спиннинг
Пълна програма
  • 00:30
    "Пътешествие до края на света" - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., I част
  • 06:10
    "Здравей, аз съм" - романтична драма с уч. на Кели Мартин, Каван Смит, Ерин Пит, Рейчъл Крауфорд и др. /п/
  • 08:15
    "Предложение за брак" - семеен филм с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др. /п/
  • 10:00
    "Мюн: Пазителят на Луната" - анимационен филм
Пълна програма
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got to Silence a Witness
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Copy Movies
  • 04:00
    Treehouse Masters: Mile-High Man Cave
  • 04:45
    Treehouse Masters: Scottish Sky Garden
Пълна програма
  • 02:30
    Тиа Маури у дома (Series 2): Тиа и Кори в кулинарен дуел (Episode 1)
  • 02:52
    Тиа Маури у дома (Series 2): Денят на благодарността! (Episode 2)
  • 02:52
    Тиа Маури у дома (Series 2): Денят на благодарността! (Episode 2)
  • 03:15
    Тиа Маури у дома (Series 2): Идеалният ден за готвене (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Спускане с шейни: Световна купа във Винтерберг, щафета
  • 03:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, комбинация, жени
  • 04:00
    Снукър: Турнир "Shoot Out", финал
  • 05:20
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже, втори манш
Пълна програма
  • 01:55
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 04:00
    "Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
  • 06:25
    "В кадър ХVІІ, 8 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
  • 07:00
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:30
    PJ Masks
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Classics!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 02:00
    Не чувам злото: Секс, лъжи и аудиозапис
  • 03:00
    Не чувам злото: Звукът на ужаса
  • 03:45
    Не чувам злото: Смърт по поръчка
  • 04:30
    Перфектното убийство: Смъртоносен развод
Пълна програма
  • 02:30
    Football Stars: Philippe Coutinho
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Jamie O'Brian
  • 03:25
    The Burning Issue: Football
  • 03:55
    Clubland: Golden State Warrior
Пълна програма
  • 02:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 03:00
    Alaska's Wild Gourmet
  • 03:20
    Buccaneers & Bones
  • 03:45
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 02:45
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 03:40
    Изковани в огъня: Томахавки
  • 04:35
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 05:25
    Необяснимото с Уилям Шатнър: Живот след смъртта
Пълна програма
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 11
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 3
  • 03:10
    Табу САЩ, еп. 8
  • 03:55
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
Пълна програма
  • 02:20
    "Приятели" /п./ - сериал, еп.8
  • 02:50
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
Пълна програма
  • 01:45
    Код: 999; криминален, трилър, САЩ, 2016
  • 03:45
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:05
    Нощта на майките; комедия, САЩ, 2014
  • 03:05
    Брегът на тъмната вода; мистерия, романтичен, САЩ, 2007
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:45
    Ловец на убийства: Взривоопасно
  • 03:30
    Ловец на убийства: Жертвен агнец
  • 04:15
    Ловец на убийства: Осмисляш деня ми
  • 04:55
    Ловец на убийства: Очевидецът изчезва яко дим
Пълна програма
  • 01:25
    Пъзелът на живота
  • 03:20
    Обаждане от миналото
  • 03:20
    Обаждане от миналото
  • 05:15
    Животът ми до тук
Пълна програма
  • 01:45
    Олег Янковский, Инна Чурикова, Елена Коренева, Игорь Кваша, Александр Абдулов в фильме Марка Захарова "Тот самый Мюнхгаузен" (6+)
  • 04:00
    "Про любовь" (16+)
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    "Добрыня Никитич и Змей Горыныч". Анимационный фильм (0+)
Пълна програма
  • 02:15
    Сквозной эфир. Live
  • 03:00
    Новости
  • 03:15
    Сквозной эфир. Live
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:05
    Охотники за караванами. Х/ф
  • 03:20
    Пираты XX века. Х/ф
  • 07:45
    В старых ритмах. Х/ф
  • 09:20
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
Пълна програма
  • 02:35
    Stand Up and More
  • 03:00
    Stand Up and More
  • 03:25
    Ridiculousness
  • 03:50
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 02:29
    Shadowplay (18+)
  • 02:54
    Side Chick Side Job (18+)
  • 03:17
    Banged Behind Bars (18+)
  • 03:38
    My Stripping Stepmom (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Qatar Total Open 2020, Доха (WTA Premier 5 - повторение)
  • 06:00
    Тенис: Серина Уилямс - Джесика Пегула (ASB Classic, Окланд; WTA International - финал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Thailand Open, Хуа Хин - финал (WTA International - повторение)
  • 10:30
    Тенис: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:35
    Bangkok Fight Night
  • 07:35
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 67
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 68
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 69
Пълна програма
  • 02:30
    World of X Games
  • 03:00
    World of X Games
  • 03:00
    World of X Games
  • 04:00
    The Inertia
Пълна програма
  • 02:45
    Загадки в музея (Series 6): Нацистката арт измама, гладна стачка, череп в пепелта (Episode 7)
  • 03:30
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Замъкът Стърлинг (Episode 5)
  • 04:15
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Карикфъргъс (Episode 6)
  • 05:15
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 106 (Episode 6)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 02:30
    Yom & The Wonder Rabbis - Jazz a vienne
  • 03:30
    Thomas de Pourquery & Supersonic - Cite de la musique
  • 03:30
    Thomas de Pourquery & Supersonic - Cite de la musique
  • 04:25
    Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
Пълна програма
  • 01:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Индиана Пейсърс, мач от НБА, директно
  • 03:10
    Футбол: Локомотив Пловдив - Царско село, мач от efbet Лига /п/
  • 05:00
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
  • 07:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Арсенал - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
  • 04:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 06:00
    Футбол: Саутхямптън - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
  • 08:00
    Футбол: Челси - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Не чувам злото: Секс, лъжи и аудиозапис
  • 03:00
    Не чувам злото: Звукът на ужаса
  • 03:45
    Не чувам злото: Смърт по поръчка
  • 04:30
    Перфектното убийство: Смъртоносен развод
Пълна програма
  • 00:35
    "Армагедон", фантастика - драма, САЩ, 1998; реж. Майкъл Бай, с Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Бен Афлек, Лив Тайлър, Уил Патън, [12+]
  • 03:05
    "Екзорсизъм", хорър, Хърватия, 2017; реж. Далибор Матанич, с Ника Иванчич, Хелена Минич Матанич, Янко Попович Воларич, Сенка Булич, Лана Гояк, [18+]
  • 04:30
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
  • 07:00
    "Angry Birds І, 32 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
Пълна програма
  • 02:40
    "Батуоман І, 10 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Джефри Дж. Хънт, с Руби Роуз, Рейчъл Скарстън, Меган Танди, Камръс Джонсън, Никол Канг, [12+]
  • 03:25
    "Блатното чудовище I, 6 еп.", екшън - хорър -драма, САЩ, 2019; реж. Тоa Фрейзър, с Кристал Рийд, Вирджиния Мадсън, Анди Бийн, Дерек Миърс, Хендерсън Уейд, [18+]
  • 04:10
    "Овърлорд", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Ейвъри, с Джован Адепо, Уайът Ръсел, Пилу Асбек, Джон Магаро, Бокийм Уудбайн, [18+]
  • 07:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Враца - на път до края / на английски, с български титри (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:30
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес Парул
  • 03:25
    Нела, Принцесата - Рицар
  • 03:50
    Пес Парул
Пълна програма
  • 02:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 10, САЩ, военен, 2016
  • 03:40
    Ченге, сезон 1, еп. 3, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 04:25
    Клондайк, сезон 1, еп. 6, Канада, САЩ, Приключения/драма, 2014
  • 05:15
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 5, Великобритания, Фентъзи, 2016
Пълна програма
  • 02:10
    Фатален грях Романтичен Португалия 2013
  • 03:40
    Последен ден Драма Сащ 2007
  • 06:05
    Синът Романтичен Холандия 2011
  • 08:20
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
Пълна програма
  • 02:15
    Кандидатът Трилър Дания 2008
  • 03:55
    Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 06:15
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
  • 07:45
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
Пълна програма
  • 01:20
    Смъртоносни тайни Трилър, Драма САЩ 2005
  • 02:55
    Следотърсачът Трилър, Драма Нова Зеландия, Великобритания 2010
  • 04:35
    Луд за връзване Комедия САЩ 2008
  • 05:50
    Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Пълна програма
  • 01:40
    Freeride World Tour 2019
  • 03:40
    Live Recap FISE Battle Of The Champions 2019
  • 04:50
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 06:00
    Live Recap Crankworx World Tour Rotorua 2019
Пълна програма
  • 02:20
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 03:45
    Рали Мароко обзорна програма
  • 04:10
    Тенис на маса: Открито първенство на Унгария - финали
  • 06:00
    Часът на спорта
Пълна програма
  • 02:30
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 03:30
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 04:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 05:00
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 01:00
    ATP 250: Делрей Бийч Финал
  • 03:30
    Евролига: Обзор на 25 кръг Обзор
  • 03:30
    Евролига: Обзор на 25 кръг Обзор
  • 04:00
    Нидерландска Ередивизи: Хераклес - Аякс
Пълна програма
  • 02:00
    Nascar Cup Series: Състезание в Лас Вегас Състезание в Лас Вегас
  • 05:00
    NHL: Ванкувър - Бостън Ванкувър Кенъкс - Бостън Бруинс
  • 05:00
    NHL: Ванкувър - Бостън Ванкувър Кенъкс - Бостън Бруинс
  • 08:00
    ATP 250: Делрей Бийч Първи полуфинал
Пълна програма
  • 02:00
    Серия А: Дженоа - Лацио
  • 04:00
    Серия А: Аталанта - Сасуоло
  • 04:00
    Серия А: Аталанта - Сасуоло
  • 06:00
    Серия А: СПАЛ - Ювентус
Пълна програма
  • 02:10
    Ла Лига: Осасуна - Гранада
  • 04:05
    Ла Лига: Алавес - Атлетик Билбао
  • 04:05
    Ла Лига: Алавес - Атлетик Билбао
  • 06:00
    Купа на Турция: Сиваспор - Анталияспор Четвъртфинал реванш за Купата на Турция
Пълна програма
  • 02:00
    "За историята свободно" с водещ проф. Искра Баева (п)
  • 03:00
    "Шевица" - фолклорно предаване (п)
  • 04:00
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 05:00
    "За историята свободно" с водещ проф. Искра Баева (п)
Пълна програма
  • 01:10
    "ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ
  • 04:05
    "КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС"
  • 05:05
    "У НАС ВЫИГРЫВАЮТ!". Лотерейное шоу
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 01:25
    Parental Guidance
  • 02:50
    Fallout Part 1
  • 04:05
    Paris Undercover
  • 05:35
    Better Days
Пълна програма
  • 02:40
    ДОЗНАВАТЕЛЬ 16
  • 03:35
    ДОЗНАВАТЕЛЬ 9
  • 04:30
    ДОЗНАВАТЕЛЬ 10
  • 05:00
    ДОЗНАВАТЕЛЬ 3
Пълна програма
  • 02:35
    ОТСТАВНИК-4 (ОТСТАВНИК. ПОЗЫВНОЙ "БРОДЯГА") 1 СЕРИЯ
  • 03:25
    ОТСТАВНИК-4 (ОТСТАВНИК. ПОЗЫВНОЙ "БРОДЯГА") 2 СЕРИЯ
  • 04:15
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД СЕРИЯ 55
  • 05:00
    БАТАЛЬОН 4 серия
Пълна програма
  • 02:10
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 53
  • 02:55
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 132
  • 03:40
    КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН 38
  • 04:20
    КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН 39
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    MATE KITCHEN (П)
  • 08:00
    ВЕЧЕРТА НА КУ-КУ БЕНД - забавно музикално предаване
  • 09:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1
Пълна програма
  • 02:40
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
  • 02:50
    (колело)
  • 03:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
Пълна програма
  • 02:30
    Любов
  • 05:00
    Люмиер
  • 07:00
    Франклин
  • 08:00
    Обединени щати на любовта
Пълна програма
  • 02:30
    Възходът на костенурките нинджа
  • 02:50
    Санджей и Крейг
  • 02:50
    Санджей и Крейг
  • 03:10
    Санджей и Крейг
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 02:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 03:00
"Бруклин" /п./ - сериал
Viasat Explorer 03:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
Viasat Nature 03:05
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 9

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Travel Channel HD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Travel Channel SD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Eurosport 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"
Eurosport HD 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"

Всички предавания

Филми

AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Cinemax 02:50
"Обичайните заподозрени", криминален трилър, САЩ, 1995; реж. Брайън Сингър, с Кевин Спейси, Стивън Болдуин, Гейбриъл Бърн, Чаз Палминтери, Кевин Полак, [18+]
FilmBox Extra 03:00
Дневникът на едно пиянде Приключенски САЩ 2010
FilmBox Plus 03:20
Приятели и неприятели Комедия, Криминален САЩ 2009
EPIC Drama 03:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 2, САЩ, военен, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}