ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:30
    Джинс /п/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:15
    Още от деня
  • 18:30
    Спорт ТОТО
Пълна програма
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Свободен дух" - сериал, с.2 еп.18
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги" - сериал, с.2 еп.53
Пълна програма
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Системата" (премиера) - сериен филм, сезон 9
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полдарк - сериал, историческа драма
Пълна програма
  • 17:05
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 17:15
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, Канада, 2014
  • 18:05
    Тежката истина; сезон 2, епизод 2, драма, Канада, 2019
  • 19:05
    Специален отряд; сезон 1, епизод 3, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 20:00
    Специален отряд; сезон 1, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 17:25
    Аквариумът: Октоподът Офелия
  • 18:20
    Зоополицаите на Филаделфия: Разкрития за развъдници за кучета
  • 19:15
    Зоополицаите на Филаделфия: Убиецът на котки
  • 20:10
    Зоополицаите на Филаделфия: Спасяването на конете
Пълна програма
  • 17:25
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "Неизбежният Караколев" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
  • 19:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма
  • 17:29
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 18:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:12
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 17:00
    "Хуберт и Щалер" - сериал, еп.7
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.5 еп.5
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.3 еп.2
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Господарят на илюзията" - сериал, еп.2
Пълна програма
  • 16:00
    "Информаторът" - комедия, драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Мат Деймън, Тони Хейл, Патън Осуалт, Лукас Каръл, Мелани Лински, Скот Бакула и др.
  • 18:30
    "Бързи и яростни 6" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Сънг Канг, Гал Гадот, Лудакрис, Люк Евънс, Елса Патаки и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Краят на света" - фантастика, екшън, комедия (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пиърс Броснан, Розамунд Пайк, Пади Консидайн, Еди Марсан и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./ - вечерно токшоу
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, еп.7, 8
  • 19:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.12 еп.9, 10
  • 20:00
    Премиера: "Новите съседи" - сериал, с.11 еп.8
Пълна програма
  • 17:00
    "Горещи пари" - сериал, еп.96
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.3 еп.31
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.3 еп.56
  • 19:50
    "Едно голямо семейство" - сериал, с.2, еп.5
Пълна програма
  • 17:50
    Малки Титани: В готовност
  • 17:59
    Малки Титани: В готовност
  • 18:08
    Малки Титани: В готовност
  • 18:25
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 16:55
    "Мечтателки", музикална драма, САЩ, 2006; реж. Бил Кондон, с Джейми Фокс, Бионсе Ноулс, Еди Мърфи, Дани Глоувър, Дженифър Хъдсън, [12+]
  • 19:05
    "Нежност", драма, Италия, 2017; реж. Джани Амелио, с Ренато Карпентиери, Микаела Рамацоти, Елио Джермано, Джована Мецоджорно, Грета Скаки, [15+]
  • 21:00
    "Най-добрите врагове", историческа драма, САЩ, 2019; реж. Робин Бисъл, с Тараджи П. Хенсън, Сам Рокуел, Бабу Сийзий, Ан Хечи, Уес Бентли, [12+]
  • 23:10
    "Като дама", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Брент Крафт, със Стефани Самбари, Али Галерани, Бевърли Д’Анджело, Зак Стайнър, Оливия Лукарди, [12+]
Пълна програма
  • 17:20
    "Учителката от детската градина", драма, САЩ, 2018; реж. Сара Коланджело, с Маги Джилънхол, Паркър Севак, Роса Салазар, Ана Баришников, Гаел Гарсия Бернал, [12+]
  • 18:55
    "Имало едно време на Запад", уестърн - драма, САЩ, 1968; реж. Серджо Леоне, с Клаудия Кардинале, Хенри Фонда, Джейсън Робардс, Чарлс Броснън, Габриеле Ферцети, [12+]
  • 21:30
    "Фарго ІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 22:25
    "Фарго ІІ, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    The Express
  • 18:30
    TBD
  • 19:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериен филм
  • 18:00
    "Една жена" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 20:00
    "Някой като теб" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 16:30
    "Пауър Рейнджърс" - приключенски екшън с уч. на Елизабет Банкс, Брайън Кранстън, Дакр Монгомъри, Наоми Скот, Луди Лин, Беки Джи и др. /п/
  • 19:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 22:00
    "Конан Варварина" - екшън-фантастика с уч. на Джейсън Момоа, Стивън Ланг, Рон Пърлман, Диана Любенова и др.
Пълна програма
  • 17:00
    Да продадеш колата си: Епизод 1
  • 18:00
    Битки за багаж: Големите надежди
  • 18:30
    Забравени в гаража: Пара и мотоциклети
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 19
Пълна програма
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: С нас ли е Силата?
  • 18:40
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли да хакнем планета?
  • 19:30
    Как се прави...: Шкурки, триизмерни модели на терени, високоскоростни навиващи се врати
  • 19:55
    Как се прави...: Пресовано стъкло, покривала за пикапи, прежда от алпака, ножове
Пълна програма
  • 17:30
    Домът на Рейвън
  • 18:00
    Биа
  • 18:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 19:00
    Куче с блог
Пълна програма
  • 17:30
    "Изглежда супер"
  • 18:00
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 18:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:05
    "Да поговорим за наука"
Пълна програма
  • 17:50
    Клуб Уинкс- анимационен сериал
  • 18:40
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 16:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, четвърти етап, директно
  • 18:15
    Колоездене: "Денят в който…", ГП Е3 2013
  • 18:45
    Плуване: Световен тур в Хелзинки, първи ден
  • 19:25
    Новини
Пълна програма
  • 17:15
    Ски полети: Световно първенство в Планица
  • 18:00
    Ски бягане: Световен шампионат в Кенмор, финално преследване, жени
  • 18:30
    Ски бягане: Световен шампионат в Кенмор, финално преследване, мъже
  • 19:00
    Ски бягане: Световен шампионат в Кенмор, смесена щафета
Пълна програма
  • 17:10
    Австралийски ловци на омари, сезон 2, еп. 3
  • 18:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9
  • 18:50
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 19:40
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 9
Пълна програма
  • 17:10
    Action Sports World
  • 18:00
    Strongman Champions League
  • 18:50
    Dew Tour Highlights
  • 19:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 17:30
    Мама, еп. 16
  • 18:00
    Клуб "Самотни родители", еп. 2
  • 18:30
    Клуб "Самотни родители", еп. 3
  • 19:00
    Шепот от отвъдното, еп. 2
Пълна програма
  • 17:15
    Безследно изчезнали, еп. 5
  • 18:10
    Безследно изчезнали, еп. 6
  • 19:10
    Военни престъпления, еп. 4
  • 20:10
    Военни престъпления, еп. 5
Пълна програма
  • 17:35
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 19:55
    "Заговорът срещу Америка І, 2 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Минки Спайро, със Зоуи Казан, Морган Спектър, Уинона Райдър, Джон Туртуро, Антъни Бойл, [+]
  • 21:00
    "Чиракът на магьосника", фентъзи - комедия, САЩ, 2010; реж. Джон Търтълтауб, с Никълъс Кейдж, Джей Баручел, Алфред Молина, Тереса Палмър, Тоби Кебъл, [12+]
  • 22:50
    "Али и Кавет: Приказка за записи", документален, САЩ, 2018; реж. Робърт С. Бадър, с Мoхамед Али, Дик Кавет, [15+]
Пълна програма
  • 17:05
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 8
  • 18:10
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 9
  • 19:10
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 7
  • 19:40
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 17:15
    Проклятието на остров Оук: Епизод 12
  • 18:15
    Спецове в заложната къща: Свържи се с мен
  • 18:40
    Спецове в заложната къща: Шекел и Хайд
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дебеланата загрява
Пълна програма
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 19:00
    Моето хоби: Моделите
  • 20:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон
Пълна програма
  • 17:35
    "Конни"
  • 17:55
    "Кажи го с Ноди"
  • 18:05
    "Баданаму"
  • 18:10
    "Инуи"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 17:40
    "Монти Пайтън и свещения граал" - игрален филм / комедия, Обединеното кралство, с Греъм Чапман, Джон Клийз.
  • 19:15
    "Животът на Брайън" - игрален филм / комедия, Обединеното кралство, с Греъм Чапман, Джон Клийз.
  • 20:50
    "40-годишният девственик" - комедия / романтичен филм, САЩ, 2005, със Стив Карел, Катрин Кийнър.
  • 23:00
    "Страшен филм" - игрален филм, САЩ, 2000, с Анна Фарис, Джон Ейбрахамс.
Пълна програма
  • 17:00
    High Definition Hits!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    MTV's Wonder Women: Taylor X...
  • 21:30
    MTV Live: Lauv
Пълна програма
  • 17:25
    Животните: Невероятни моменти
  • 18:20
    Йоркширският ветеринар, сезон 6, еп. 6
  • 19:10
    Могъщите реки, сезон 1, еп. 4
  • 20:00
    Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 17:00
    Brain Games: Компилации, еп. 3
  • 18:05
    Теория на глупостта, еп. 5
  • 18:30
    Теория на глупостта, еп. 6
  • 19:00
    Мегазаводи, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 2
  • 18:00
    Диво царство: Бунтът, еп. 1
  • 18:50
    Диво царство: Бунтът, еп. 2
  • 19:45
    Змийска мафия, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Хокей на лед: Мач от Континенталната хокейна лига /п/
  • 17:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:00
    Футбол: Хъдърсфилд Таун - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
  • 20:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 24-и епизод /п/
Пълна програма
  • 17:30
    "В действителност"
  • 18:40
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    Премиера на сезона. "Магомаев"
Пълна програма
  • 17:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
Пълна програма
  • 17:40
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 18:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 16:00
    Франция, Лига 1: ПСЖ - Дижон
  • 18:00
    Франция, Лига 1: Нант - Лил
  • 20:00
    Национални икони
  • 21:00
    Лигата на специалните: Най-необикновените спортисти
Пълна програма
  • 17:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:00
    "Политиката на прицел" /повторение
  • 19:45
    Документален филм
Пълна програма
  • 17:30
    Из дебрите на Балкана - документален филм
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Две са твърде много - игрален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Епизод 11
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Лиса
  • 20:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 1
  • 21:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 9
Пълна програма
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Коста Рика
  • 18:00
    За България
  • 18:30
    Об рази от България: Дупница
  • 19:00
    Легендите оживяват
Пълна програма
  • 17:00
    Да откриеш извънземни (Series 1): Отвличания и ярки светлини (Episode 1)
  • 18:00
    Кодове и конспирации (Series 3): Пърл Харбър (Episode 4)
  • 19:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Истинският Робин Худ (Episode 2)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 13): Обитавана от духове къща, изчезването на птиците Додо и експлозия в Джърси (Episode 13)
Пълна програма
  • 17:00
    Да откриеш извънземни (Series 1): Отвличания и ярки светлини (Episode 1)
  • 18:00
    Кодове и конспирации (Series 3): Пърл Харбър (Episode 4)
  • 19:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Истинският Робин Худ (Episode 2)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 13): Обитавана от духове къща, изчезването на птиците Додо и експлозия в Джърси (Episode 13)
Пълна програма
  • 16:25
    Това е Холивуд, САЩ, комедия, 2006
  • 18:10
    Въображаеми престъпления, САЩ, биографичен/драма, 1994
  • 20:15
    Това е Холивуд, САЩ, комедия, 2006
  • 22:00
    Престъпник за един ден, САЩ, комедия/криминален/драма, 2004
Пълна програма
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "Късноантичната крепост Цари мали град" - документален филм
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Пекарната на Рудолф, еп. 21
  • 18:00
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 25
  • 18:30
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 26
  • 19:00
    Гурме за всеки ден, еп. 19
Пълна програма
  • 17:35
    Hits Don't Lie
  • 20:00
    We Love The: 10s
  • 23:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
Пълна програма
  • 17:10
    Кости, еп. 5
  • 18:05
    Малкълм, еп. 3
  • 18:35
    Малкълм, еп. 4
  • 19:00
    Хавай 5-0, еп. 1
Пълна програма
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    F-PEOPLE
  • 18:00
    FASHION TEENS
  • 18:30
    FASHION TEENS
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Да замиташ след звездите" - 16 еп.
  • 18:40
    "Океански патрул" - 8 еп.
  • 19:05
    "На косъм" - 12 еп.
  • 19:30
    "Лекар в къщи" - 5 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    Темите - публицистика
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
  • 17:35
    Морская охота
  • 18:00
    На рыбалку с охотой
  • 18:30
    На охотничьей тропе
  • 19:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 17:20
    "Карибски пирати: В непознати води" - приключенски филм с уч. на Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън Макшейн, Джема Уорд и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 10
  • 21:00
    "Малката Италия" - романтична комедия с уч. на Ема Робъртс, Хейдън Кристенсен, Дани Айело, Джейн Сиймур, Алиса Милано и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 10 /п/
Пълна програма
  • 17:30
    Готвачи срещу аматьори (Series 2): Скариди и олющено жито (Episode 6)
  • 18:20
    Режи! (Series 31): Да заложим на фермата (Episode 17)
  • 19:10
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Надпревара в супермаркета: Суперзвезди 2 (Episode 9)
  • 20:00
    Гражданка в ранчото (Series 24): В тенджерата (Episode 3)
Пълна програма
  • 17:50
    Алвин и Катеричоците
  • 18:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:50
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 16:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, четвърти етап, директно
  • 18:15
    Колоездене: "Денят в който…", ГП Е3 2013
  • 18:45
    Плуване: Световен тур в Хелзинки, първи ден
  • 19:25
    Новини
Пълна програма
  • 17:35
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 19:55
    "Заговорът срещу Америка І, 2 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Минки Спайро, със Зоуи Казан, Морган Спектър, Уинона Райдър, Джон Туртуро, Антъни Бойл, [+]
  • 21:00
    "Чиракът на магьосника", фентъзи - комедия, САЩ, 2010; реж. Джон Търтълтауб, с Никълъс Кейдж, Джей Баручел, Алфред Молина, Тереса Палмър, Тоби Кебъл, [12+]
  • 22:50
    "Али и Кавет: Приказка за записи", документален, САЩ, 2018; реж. Робърт С. Бадър, с Мoхамед Али, Дик Кавет, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:30
    Elena Of Avalor
  • 18:00
    Bluey
  • 18:10
    Bluey
  • 18:20
    Bluey
Пълна програма
  • 17:50
    Алвин и Катеричоците
  • 18:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:50
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 17:00
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 2
  • 18:00
    Диво царство: Бунтът, еп. 1
  • 18:50
    Диво царство: Бунтът, еп. 2
  • 19:45
    Змийска мафия, еп. 1
Пълна програма
  • 17:40
    Star Block Workout: Toughest Exercises
  • 18:05
    Star Rated: Toughest Sports
  • 18:35
    The Immortals: Muhammad Ali
  • 19:00
    Sport Stars Uncovered: Rickie Fowler
Пълна програма
  • 17:35
    Legends of Rod & Reel
  • 18:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 18:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 18:45
    Wardens
Пълна програма
  • 17:15
    Проклятието на остров Оук: Епизод 12
  • 18:15
    Спецове в заложната къща: Свържи се с мен
  • 18:40
    Спецове в заложната къща: Шекел и Хайд
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дебеланата загрява
Пълна програма
  • 17:30
    Теория на глупостта, еп. 6
  • 18:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 19:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 20:00
    Невероятни суперколи, еп. 4
Пълна програма
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Свободен дух" - сериал, с.2 еп.18
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги" - сериал, с.2 еп.53
Пълна програма
  • 17:10
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 11, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 18:05
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 12, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 19:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 2, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 17:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 54, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 18:15
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
  • 19:10
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2018
  • 20:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 55, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 17:40
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
  • 18:10
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 16
  • 18:40
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 1
  • 19:05
    Какво е нужно за убийство: Дамата с киселината
Пълна програма
  • 15:40
    Най-добрата оферта
  • 18:10
    Бел
  • 20:10
    Обиколка за милиони
  • 21:55
    Нормално
Пълна програма
  • 17:30
    "На самом деле" (16+)
  • 18:40
    "Пусть говорят" (16+)
  • 20:00
    "Время"
  • 20:30
    Премьера. Милош Бикович в многосерийном фильме "Магомаев" (16+)
Пълна програма
  • 17:40
    Stand Up and More
  • 18:05
    Stand Up and More
  • 18:30
    Instant Mom
  • 19:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:00
    CHINA, A TIMELESS COUNTRY - PART 1
  • 18:00
    ANTARCTICA FLOWERS - HEADING SOUTH
  • 18:30
    TRAVEL PLAN - LONDON PART 1
  • 19:00
    TRAVEL PLAN - LONDON PART 2
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 1
Пълна програма
  • 17:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 18:00
    Fogo de Graxa
  • 18:13
    BWRAG Safety Summit Acores 2019
  • 18:30
    Beach Head
Пълна програма
  • 17:15
    Животните: Невероятни моменти
  • 18:05
    Америка: Сезони в дивата природа (Series 1): Зима (Episode 4)
  • 19:00
    Египетски загадки (Series 1): Аристокрацията на Египет (Episode 4)
  • 19:45
    Краят на империята (Series 1): Тимур (Episode 1)
Пълна програма
  • 17:30
    Българска поп музика
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "Петолиния"
  • 19:30
    "Моята улица" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:30
    Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig: Beethoven
  • 18:55
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Birtwistle, Holst, Turnage, Britten
  • 20:22
    InterMezzo
  • 21:30
    Marcus Miller: exclusive interview for Mezzo
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Мач от НБА /п/
  • 18:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Славия, мач от efbet Лига /п/
  • 20:00
    Баскетбол: Мач от НБА, запис
  • 22:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 37-и епизод /п/
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Мач от НБА /п/
  • 18:00
    Формула 1: Обзор на сезон 2019, втора част /п/
  • 19:00
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Китай /п/
  • 19:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 34-и епизод
Пълна програма
  • 17:05
    Последна вечер в...: Любимият син
  • 18:00
    Последна вечер в...: Послание от гроба
  • 19:00
    Да разкриеш убийство: Мистерия в имението
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 15
Пълна програма
  • 15:40
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 18:15
    "Успокой топката Х, 10 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Джеф Шафър, Черил Хайнс, с Лари Дейвид, Сузи Есман, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Ричард Луис, [15+]
  • 18:55
    "Гениалната приятелка II, 1 еп.", драма, Италия, 2020; реж. Саверио Костанцо, с Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
  • 20:00
    "Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
Пълна програма
  • 17:45
    "Фоси / Вердон І, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Адам Бърнстийн, със Сам Рокуел, Мишел Уилямс, Норбърт Лио Батц, Ая Кеш, Маргарет Куали, [15+]
  • 18:25
    "Чудотворци: Мрачното Средновековие II, 2 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Джарад Пол, Андрю Могъл, с Даниъл Радклиф, Стив Бушеми, Джералдин Висуонатън, Карън Сони, Джон Бейс, [12+]
  • 18:50
    "Весело обслужавне ІV, 2 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Катя Бличфелд, с Бен Синклер, [18+]
  • 19:20
    "Блатното чудовище I, 10 еп.", крими хорър драма, САЩ, 2019; реж. Деран Сарафиян, с Кристал Рийд, Вирджиния Мадсън, Анди Бийн, Дерек Миърс, Хендерсън Уейд, [18+]
Пълна програма
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Зона на пресичане (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Балкан фолк `2019, Велико Търново (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 17:50
    Ръсти Ривитс
  • 18:20
    Топ Кадети
  • 18:45
    Топ Кадети
  • 19:15
    Пес патрул
Пълна програма
  • 17:30
    Ендевър, сезон 5, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 19:00
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 4, Испания, исторически/драма, 2011
  • 19:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 6, Канада, 2018
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 17:20
    Бандата от Шугър Крийк: Блатният крадец Криминален САЩ 2005
  • 18:30
    Изборът на Грейси Семеен САЩ 2004
  • 20:00
    Копнеещи сърца Изкуство Дания 2009
  • 22:00
    Една добра жена Драма, Комедия, Романтичен Испания, Италия, Великобритания, Люксембург, САЩ 2004
Пълна програма
  • 16:40
    Човекът, който обичаше Ингве Комедия, Музикален, Романтичен Норвегия 2008
  • 18:15
    Пясъчният човек Комедия Швейцария 2010
  • 19:45
    Хърби Хенкок: Възможности Документален, Музикален САЩ 2006
  • 21:15
    Мечтано пътешествие Документален, Пътуване Полша 2017
Пълна програма
  • 17:25
    Горски пожар Семеен САЩ 2003
  • 19:00
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 20:35
    Десетте Божи заповеди, част 2 Екшън, Приключенски, Биографичен САЩ 2005
  • 22:00
    Невинен Криминален, Драма, Мистерия Обединено Кралство 2018
Пълна програма
  • 17:25
    FIM X-Trial World Championship 2020
  • 18:30
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019
  • 19:40
    F1H20 World Championship 2019
  • 20:20
    G Series Ice Race 2020
Пълна програма
  • 17:20
    Как е устроена вселената документален филм /трети сезон, 4 епизод/
  • 18:05
    Редник Джейн игрален филм /п/ (12)
  • 20:00
    Скривалището "игрален филм /Франция, 2011 г./, режисьор Аким Искер, в ролите: Жалил Насири, Жил Беломи, Асен Тити, Гийом Вердие и др.
  • 21:50
    Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър "Иван Вазов" с медийната подкрепа на БНТ
Пълна програма
  • 17:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 18:30
    №1 Туризмът /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 17:00
    Нидерландска Ередивизи: Аякс - Валвайк
  • 19:00
    "На колела" Магазинно предаване
  • 19:30
    "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 20:00
    ATP 500: Акапулко Григор Димитров - Дамир Джумхур
Пълна програма
  • 16:00
    NHL: Тампа Бей - Вегас Тампа Бей Лайтнинг - Вегас Голдън Найтс
  • 18:00
    Евролига: Зенит - Олимпиакос
  • 20:00
    NHL: Едмънтън - Сан Хосе Едмънтън Ойлърс - Сан Хосе Шаркс
  • 22:00
    UFC Fight Night: Дос Сантос - Иванов Жуниор Дос Сантос срещу Благой Иванов
Пълна програма
  • 16:00
    Серия А: Лече - Интер
  • 18:00
    Серия А: Дженоа - Рома
  • 20:00
    Серия А: Ювентус - Парма
  • 22:00
    Серия А: Милан - Удинезе
Пълна програма
  • 17:40
    Ла Лига: Барселона - Гранада
  • 19:30
    Ла Лига: "Най-доброто от сезона"
  • 20:00
    Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля
  • 22:00
    Ла Лига: Валенсия - Барселона
Пълна програма
  • 16:30
    Киносалон БСТВ: "Изгубен в Сибир" (2012 г.) Русия/Германия
  • 18:05
    "Холивудски знаменитости"
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:15
    "Местно време"
Пълна програма
  • 17:15
    Сергей Горобченко, Анна Слю, Николай Ковбас в остросюжетном сериале "ВИЖУ - ЗНАЮ". "Жюльен" (начало)
  • 18:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 18:50
    Сериал. "ВИЖУ - ЗНАЮ". "Жюльен" (продолжение)
  • 20:05
    Премьера. Антон Васильев, Андрей Гульнев, Сергей Кошонин в остросюжетном сериале "НЕВСКИЙ. ТЕНЬ АРХИТЕКТОРА". "Большая игра", "Настоящий архитектор" (заключительная)
Пълна програма
  • 17:05
    The Greek Affair
  • 18:55
    Albert Camus
  • 20:30
    Almirante Hotel Ep. 3
  • 21:15
    Almirante Hotel Ep. 4
Пълна програма
  • 17:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 162
  • 18:30
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 98
  • 19:25
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 9
  • 20:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 30
Пълна програма
  • 17:35
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 107
  • 18:15
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 108
  • 19:05
    ГРУЗ серия 7
  • 19:50
    ГРУЗ серия 8
Пълна програма
  • 17:30
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ - 57
  • 18:20
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ - 58
  • 19:10
    НАУЧНЫЕ РАССЛЕДОВАНИЯ СЕРГЕЯ МАЛОЗЁМОВА (ЧУДО ТЕХНИКИ - ДОКУМЕНТАЛЬНЫЕ ФИЛЬМЫ) 3
  • 20:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ- 229
Пълна програма
  • 17:30
    ТВ ДАЙДЖЕСТ (П)
  • 18:00
    МУЗИКАЛЕН ПЛЕЙЛИСТ
  • 18:15
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 18:30
    MATE KITCHEN - кулинарно предаване за лесни и бързи, семейни рецепти. Всеки делничен ден показваме 3 ястия, снимани по най-модерния начин в кулинарната видеография тип "top view", в който акцент е технологията по приготвянето на ястието и самата храна, а
Пълна програма
  • 16:00
    ТРУДНИ ОТГОВОРИ
  • 18:00
    БОРГМАН
  • 20:00
    БЕЗЦЕННА ПЕРЛА, 15 И 16 ЕП.
  • 22:00
    ПОЛЕТ
Пълна програма
  • 17:30
    Къщата на Шумникови
  • 17:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 17:55
Маниакални коли, сезон 2, еп. 3
Viasat Nature 18:00
Речни Чудовища, сезон 6, еп. 3
bTV 18:00
Премиера: "Малки убийства" - сериал, еп.39
bTV Action 18:00
"Последният кораб" - сериал, с.4 еп.3
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.2 еп.5, 6

Всички предавания

Спорт

Eurosport 18:00
Колоездене: Париж - Ница, втори етап
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Париж - Ница, втори етап
Nova Sport 18:00
Футбол: ПАОК - Арис Супер лига на Гърция - /п/
AXN Black 18:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2012
НТВ Сериал 18:20
ВОСКРЕСЕНЬЕ В ЖЕНСКОЙ БАНЕ серия 13

Всички предавания

Филми

Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/
Skat 18:00
Документален филм
TVPlus 18:00
"Тайните на Сакар" - II част, документален филм
AXN 18:05
Лед; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2016
MGM 18:10
"Година първа: Запознай се с предците си" - комедия, САЩ, 2009, С Джак Блек, Харолд Рамис

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}