ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Рескю Ботс" - сериал, еп.1 - 4
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.11 еп.19
  • 09:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.4
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.3 еп.1
Пълна програма
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Касъл" - сериал, сезон 7
  • 10:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16 /п/
  • 11:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Ски бягане: Световен шампионат в Кенмор, финално преследване, мъже
  • 08:30
    Ски бягане: Световен шампионат в Кенмор, смесена щафета
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, трети етап
  • 10:30
    Колоездене: Брюж - Де Пан
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, трети етап
  • 08:30
    Кърлинг: Световно първенство за жени в Канада, финал
  • 11:30
    Ски бягане: Световен шампионат в Кенмор, финално преследване, жени
  • 12:00
    Ски бягане: Световен шампионат в Кенмор, финално преследване, мъже
Пълна програма
  • 07:55
    Pro Bull Riders
  • 08:45
    Blue World
  • 09:10
    Blue World
  • 09:40
    Wild Surf
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Енерги Котбус - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Хъл Сити - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 12:00
    Звездите на футбола
Пълна програма
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

bTV Lady 08:00
"Клиника край езерото" - сериал
Хоби ТВ 08:00
С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 67 еп.
bTV Action 08:00
"Кости" - сериал, с.11 еп.5
MAX Sport 4 08:00
Барса ТВ: Барселона - Реал Мадрид Среща от сезон 2014/2015 г.
AXN 08:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport 08:00
Тенис: Открито първенство на САЩ 2017, полуфинал, Уилямс - Стивънс
Film Plus HD 08:00
Тенис: Леони Кунг - Магда Линет (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - финал, повторение)
Diema Sport 08:00
Волейбол: Левски - Хебър, четвъртфинален мач за Купата на България /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Бирмингам Сити - Блекбърн Роувърс, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Eurosport HD 08:00
Тенис: Открито първенство на САЩ 2017, полуфинал, Уилямс - Стивънс

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 08:00
Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
bTV Cinema 08:00
"Момчето с механичното сърце" - анимация, приключенски, драма (Франция, Белгия, 2013), режисьори Стефан Берла и Матиас Малзьо
TVT 08:00
XCo Adventure Cup `2013: Щастливо озъбени (образователен филм за спортен туризъм)
Skat 08:00
Документален филм
AXN 08:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}