ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:25
    Аквариумът: Октоподът Офелия
  • 18:20
    Зоополицаите на Филаделфия: Разкрития за развъдници за кучета
  • 19:15
    Зоополицаите на Филаделфия: Убиецът на котки
  • 20:10
    Зоополицаите на Филаделфия: Спасяването на конете
Пълна програма
  • 18:00
    Битки за багаж: Големите надежди
  • 18:30
    Забравени в гаража: Пара и мотоциклети
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 19:30
    Как се прави...: Епизод 13
Пълна програма
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: С нас ли е Силата?
  • 18:40
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли да хакнем планета?
  • 19:30
    Как се прави...: Шкурки, триизмерни модели на терени, високоскоростни навиващи се врати
  • 19:55
    Как се прави...: Пресовано стъкло, покривала за пикапи, прежда от алпака, ножове
Пълна програма
  • 18:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9
  • 18:50
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 19:40
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 9
  • 20:25
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 17:05
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 8
  • 18:10
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 9
  • 19:10
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 7
  • 19:40
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 17:15
    Проклятието на остров Оук: Епизод 12
  • 18:15
    Спецове в заложната къща: Свържи се с мен
  • 18:40
    Спецове в заложната къща: Шекел и Хайд
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дебеланата загрява
Пълна програма
  • 17:25
    Животните: Невероятни моменти
  • 18:20
    Йоркширският ветеринар, сезон 6, еп. 6
  • 19:10
    Могъщите реки, сезон 1, еп. 4
  • 20:00
    Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 18:05
    Теория на глупостта, еп. 5
  • 18:30
    Теория на глупостта, еп. 6
  • 19:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 20:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
Пълна програма
  • 18:00
    Диво царство: Бунтът, еп. 1
  • 18:50
    Диво царство: Бунтът, еп. 2
  • 19:45
    Змийска мафия, еп. 1
  • 20:40
    Диво царство: Бунтът, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    За България
  • 18:30
    Об рази от България: Дупница
  • 19:00
    Легендите оживяват
  • 19:30
    Зелен свят
Пълна програма

Сериали

AXN Black 18:45
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
AXN White 18:20
Тежката истина; сезон 1, епизод 8, драма, Канада, 2018
e-kids 18:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Хоби ТВ 18:30
ЗА РИБА - тв поредица, шести сезон, 33 еп.

Всички предавания

Спорт

AXN Black 18:45
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
НТВ Сериал 18:20
ВОСКРЕСЕНЬЕ В ЖЕНСКОЙ БАНЕ серия 13
TV1 18:30
"На ринга" - спорт, външна продукция
Diema Sport 2 18:45
"Златният гейм" предаване за български волейбол (2020-21)

Всички предавания

Филми

MGM 18:10
"Година първа: Запознай се с предците си" - комедия, САЩ, 2009, С Джак Блек, Харолд Рамис
HBO 2 18:15
"Рапунцел и разбойникът ", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [0+]
AXN White 18:20
Тежката истина; сезон 1, епизод 8, драма, Канада, 2018
HBO 18:20
"Комарджията (2014)", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Рупърт Уайът, с Марк Уолбърг, Джон Гудман, Бри Ларсън, Майкъл К. Уилямс, Джесика Ланг, [12+]
HBO3 18:20
"Към звездите", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Джеймс Грей, с Брад Пит, Томи Лий Джоунс, Рут Нега, Доналд Съдърланд, Лив Тайлър, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}