ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
  • 07:00
    "При художника- тубист Никола Заров" - Документален филм
  • 07:30
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 07:45
    Храмове на българската памет
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия / на живо/
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж:
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 15:15
    "През планини и морета" - Документален филм
  • 16:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / на живо/
  • 17:00
    "Изгнаници клети …" - публицистика за геноцида над арменците / на живо/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    Концерт на доц. Даниела Андонова - класическа музика
  • 23:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / повторение/
  • 01:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Рай или Ад" с водещ Желяз Турлаков /повторение/

Сериали

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
bTV Comedy 04:00
"Майк и Моли" /п./ - сериал
Fox Channel 04:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 10
AXN White 04:05
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
Fox Crime 04:05
Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport HD 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Байерн ТВ

Всички предавания

Филми

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Vivacom Arena 04:00
Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
BiT 04:00
Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
MGM 04:00
"Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Skat+ 04:00
"Славянският Олимп" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}