ТВ Програма

ТВ програма

Trace Sports

  • Сега
    Karen on the Rock: Tennis on the Rock
  • 14:10
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 14:40
    Tennis Stars: Fernando Verdasco
  • 15:05
    Top: Globetrotters
  • 15:30
    Sport Stars Uncovered: Daniil Kvyat
  • 16:00
    The Truth About...: Sports Siblings
  • 16:25
    Top: Sibling Rivalries
  • 16:55
    Star Rated: Sporting Siblings
  • 17:20
    Top: Family Coaching
  • 17:50
    Top: Family Success
  • 18:15
    Premiere Sport Stars Uncovered: Mo Salah
  • 18:45
    Sport Stars Uncovered: Jessica Ennis-Hill
  • 19:10
    Top: Celebs
  • 19:40
    The Truth About...: Bayern Munich
  • 20:05
    Clubland: Dortmund vs Bayern
  • 20:30
    Football Stars: Robert Lewandowski
  • 21:00
    Top: Globetrotters
  • 21:25
    Sport Stars Uncovered: Daniil Kvyat
  • 21:55
    The Truth About...: Sports Siblings
  • 22:20
    Top: Sibling Rivalries
  • 22:50
    Star Rated: Sporting Siblings
  • 23:15
    Top: Family Coaching
  • 23:40
    Top: Family Success
  • 00:05
    Sport Stars Uncovered: Mo Salah
  • 00:30
    Top: Celebs
  • 01:00
    Sport Stars Uncovered: Daniil Kvyat
  • 01:30
    The Truth About...: Bayern Munich
  • 02:00
    Clubland: Dortmund vs Bayern
  • 02:30
    Football Stars: Robert Lewandowski
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Jessica Ennis-Hill
  • 03:30
    Clubland: Bayern Munich
  • 04:00
    The Contenders: Russia 2018: Euro 2016 France
  • 04:30
    Clubland: Bayern Munich

Сериали

Viasat History 13:55
Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 14:00
"По средата" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
AXN Black 14:05
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
Viasat Explorer 14:05
Каубои в студени води, сезон 2, еп. 1

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Nova Sport 14:00
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Sky Sports 14:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Известни и влюбени ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Vivacom Arena 13:59
Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
TVT 14:00
Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Kino Nova 14:00
"Срещите на Джейн" - романтична комедия с уч. на Каризма Карпентър, Дейвид Липер, Джошуа Малина, Евън Мариот, Закари Леви, Рейчъл Лефевр и др.
TV1 14:00
Научнопопулярен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}