ТВ Програма

ТВ програма

Trace Sports

  • 05:00
    My Likes: Real Madrid
  • 05:30
    Clubland: Real Madrid
  • 06:00
    The Truth About...: Sport Injuries
  • 06:30
    Top: Martial Arts Fails
  • 07:00
    The Ultimate Sport Survival Guide: Combat
  • 07:25
    Top: Mishaps
  • 07:55
    The Ultimate Sport Survival Guide: Kids
  • 08:20
    Fight Stars: Episode 13
  • 08:50
    Top: Worst Tweets
  • 09:16
    Entourage: Sanya Richards
  • 09:45
    The Truth About...: Sport Injuries
  • 10:10
    Top: Martial Arts Fails
  • 10:40
    The Ultimate Sport Survival Guide: Combat
  • 11:05
    Top: Mishaps
  • 11:35
    The Ultimate Sport Survival Guide: Kids
  • 12:00
    Fight Stars: Episode 13
  • 12:30
    Top: Worst Tweets
  • 12:55
    Rising Star: Gisela Pulido
  • 13:20
    The Truth About...: Real Madrid
  • 13:50
    Star Guide: Real Madrid Icons
  • 14:15
    Clubland: Real Madrid
  • 14:45
    Ultimate Clash: Barcelona vs Real
  • 15:10
    My Likes: Real Madrid
  • 15:40
    Clubland: Real Madrid
  • 16:05
    Top: Distinguished Champs
  • 16:31
    Entourage: Fatmire Bajramaj
  • 17:00
    Top: Early Talents
  • 17:25
    Rising Star: Darya Klishina
  • 17:55
    Rising Star: Gisela Pulido
  • 18:20
    Rising Star: Jodie Williams
  • 18:50
    Star Rated: Fearless Ladies
  • 19:16
    Up Close With: Susianna Kentikian
  • 19:46
    Entourage: Fatmire Bajramaj
  • 20:10
    Top: Worst Tweets
  • 20:40
    The Truth About...: Sport Injuries
  • 21:05
    Top: Martial Arts Fails
  • 21:30
    The Ultimate Sport Survival Guide: Combat
  • 22:00
    Top: Early Talents
  • 22:25
    Rising Star: Darya Klishina
  • 22:55
    Rising Star: Gisela Pulido
  • 23:20
    Rising Star: Jodie Williams
  • 23:50
    Star Rated: Fearless Ladies
  • 00:16
    Up Close With: Susianna Kentikian
  • 00:40
    Top: Distinguished Champs
  • 01:05
    Rising Star: Gisela Pulido
  • 01:30
    Top: Worst Tweets
  • 02:01
    Entourage: Fatmire Bajramaj
  • 02:30
    The Truth About...: Sport Injuries
  • 03:00
    Top: Martial Arts Fails
  • 03:30
    The Ultimate Sport Survival Guide: Combat
  • 04:01
    Entourage: Sanya Richards
  • 04:30
    Top: Mishaps

Сериали

AXN Black 03:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, 2012
bTV Action 03:30
"Златното момче" - сериал, еп.4
Fox Life 03:30
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 4
AXN 03:35
Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 8, криминален, риалити, САЩ, 2014
bTV Lady 03:40
"Сияйна луна" - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, 2012
Ring.BG 04:00
Италия, Серия А: Рома - Сасуоло
BNT HD 04:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом /отборно/
04:30
Тенис: Ришар Гаске - Александър Зверев (Open Sud de France - Монпелие; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
Mtel Sport 2 04:30
Баскетбол: Евролига

Всички предавания

Филми

Cinemax 03:30
"Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
Nova TV 03:30
"Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Skat+ 03:30
"Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /повторение/ /3 част
RTR 03:35
Игрален филм
Cinemax 2 03:45
"Детска игра", ужаси, САЩ, 1988; реж. Том Холанд, с Катрин Хикс, Крис Сарандън, Алекс Винсънт, Дайна Маноф, Томи Суердлоу, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}