ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel HD

  • Сега
    Загадки в музея (Series 16): Проект "Вортекс" и други истории (Episode 4)
  • 09:00
    Изчезнали (Series 1): Епизод 4 (Episode 4)
  • 10:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Звярът от Брей Роуд (Episode 7)
  • 11:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): По следите на крал Артур (Episode 1)
  • 12:00
    Загадки в музея (Series 16): Госпожица непотопяема и други истории (Episode 3)
  • 13:00
    Изчезнали (Series 1): Епизод 4 (Episode 4)
  • 14:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Звярът от Брей Роуд (Episode 7)
  • 15:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Японската Атлантида (Episode 7)
  • 16:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Съобщение в бутилка (Episode 7)
  • 17:00
    Изчезнали (Series 1): Епизод 5 (Episode 5)
  • 18:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Чупакабра (Episode 8)
  • 19:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златното съкровище на Африка (Episode 11)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 16): Тайната на мълчанието и други загадки (Episode 5)
  • 21:00
    Необяснимо (Series 2): Сибирско речно влечуго / Мистерията на босненската пирамида (Episode 6)
  • 22:00
    Досиетата "Холцер" (Series 1): Сурово отмъщение (Episode 5)
  • 23:00
    Чудовища от планините (Series 1): Пещерното същество от Грийнбрайър каунти (Episode 18)
  • 00:00
    На края на Аляска (Series 1): Краят на границата (Episode 15)
  • 01:00
    Островът на змиите и скритото съкровище (Series 2): Епизод 5 (Episode 5)
  • 02:00
    Призрачните братя (Series 1): Корабчето "Делта Куин" (Episode 5)
  • 03:00
    Необяснимо (Series 1): Човек с вътрешно горене и Карлос де лос Сантос (Episode 4)
  • 03:50
    Паранормалното край нас (Series 1): Къща в Хинсдейл (Episode 1)
  • 04:40
    Призраци в лудницата (Series 2): Експериментална болница "Уейвърли" (Episode 6)

Сериали

Viasat Nature 08:35
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 4
RTR 08:40
Сериал: "Следствени тайни"
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Diema 08:45
"Касъл" - сериал, сезон 8
AXN 08:55
Картър; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

Discovery Channel 08:30
Как се прави...: Гуми за планинско колоездене
Eurosport 2 08:30
Автомобилизъм: Рали Дакар, етапи 3-4
Film Plus 09:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Travel TV 09:00
Спорт и приключения
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров

Всички предавания

Филми

BNT2 08:35
Сребристият жребец анимационен сериен филм /21 епизод/п/
FilmBox Extra 08:35
Специална доставка Комедия САЩ 2008
Cinemax 2 08:45
"Долината на цветята", драма, Унгария, 2018; реж. Ласло Чуя, с Рети Ласло, Берени Бианка, Роберт Кардош, Кароли Козма, Гьорг Кардош, [12+]
Cinemax 08:55
"Пауза (2018)", драма, Кипър, 2018; реж. Тониа Мишиали, със Стела Файрогени, Андреас Василиу, Попи Авраам, Мариос Йоану, Прокопис Агатоклеуш, [12+]
HBO3 08:55
"Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}